World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

+22
yanis
Marita89
cgakis
billys07
trexas
panoc
lerovith
CosaNostraISMYINGAMENAME
DocMustang
Kostis_Larsson
taramas
Midblue
Amerikanos
BLACK72
Ghostalker
dolofonos
Sanguinius
HeeroYuy997
ee3509
perseas
Founder
gregorakis
26 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 15 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Κυρ Ιουν 09, 2013 12:00 pm

@DocMustang

Σέβομαι την άποψη των παικτών που λένε ότι όντως τα στατιστικά παίζουν σημαντικό ρόλο και εκφράζωντας αυτήν την άποψη θα έπρεπε να μην βρίσκομαι εδώ σύμφωνα με τα λεγόμενα του σεβαστού παίκτη (εε3509)

Για να είμαστε συγκεκριμένοι, αυτό απο που προέκυψε παρακαλώ ?

Εγω πάντα ενθαρρύνω τον διάλογο, και δεν στερώ λόγο ποτέ από κανέναν.

Εφόσον τα στατιστικά παίζουν το σημαντικότερο λόγο, που σημαίνει κανείς απο εσάς τους πολύ καλούς χρωματιστούς παίκτες δεν θα με βάζατε ποτέ στο πλατούν σας

Τα στατιστικά δεν παίζουν το σημαντικότερο ρόλο, αποτελούν μία αρκετά έγκυρη σύνοψη της ικανότητας του παίκτη - είναι μια φωτογραφία που διαμορφώνεται μέσα απο το πως παίζεις.

Οταν λες κανείς απο "εσάς", έχεις την αίσθηση οτι όλοι μαζί είμαστε κάπου συνασπισμένοι και έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις ή κάνουμε τις ίδιες επιλογές ?

Εγω παίζω με όποιον μπορούμε να κάνουμε μια καλή μάχη και να πούμε και δυο βλακείες να γελάσουμε - γενικευμένος ρατσισμός στο wot ? come on...

Επίσης δεν έχω προβλήματα με κανένα, εδω γίνεται μια κουβέντα με απόψεις γύρω απο την ακρίβεια που μας περιγράφουν τα στατιστικά και νομίζω οτι οι περισσότεροι με χαμηλά stats, απαντάτε σαν να σας προσέβαλλαν, να σας μείωσαν, να σας έβρισαν...

Δεν μπορείτε να βγάλετε για λίγο τον εαυτό σας σαν παίκτη απ έξω και να συζητήσετε την άποψη σας με αντικειμενικότητα ωστε να πείτε π.χ. "τα stats είναι λάθος γιατι είναι κάκο να κάνεις πολύ dmg επειδή δεν αφήνεις τους άλλους να κάνουν ζημιά" ή οτι άλλο πιστεύετε.

Εγω σου λέω οτι τα νούμερα δείχνουν κάτι, και στο υποστηρίζω, μπορείς εσύ να μου δείξεις γιατί δεν σημαίνουν τίποτα χωρίς να ασχοληθείς με το πόσο rating έχω εγώ και πόσο εσύ ?
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 09, 2013 12:02 pm

taramas έγραψε:Εγω τελειώνω το θέμα αυτό εδω, δεν με διασκεδάζει, εχει καταντήσει βαρετό, τελευταία φράση (δεν θέλω να να κλεψω δικαιώματα ανήκει στον armatomenos)
"Οποιος γουστάρει να μπεί στους 100 καλύτερους εχει διαλέξει εναν δύσκολο και μοναχικό δρόμο και καλά θα κάνει να τον πάρει μόνος του γιατί στους υπόλοιπους μόνο ζημιά θα κάνει, γιαυτό και δεν μπαίνω σε καμμία κλαν"

Συμφωνώ απόλυτα, διαχωρίστε λοιπόν τι θέλετε να πετύχετε και ακολουθήστε τον δρόμο σας, χαρα όλων μας θα είναι (οποιος δεν χαρεί είναι κομπλεξικος για μένα τουλάχιστον) να δούμε την λίστα των καλυτέρων γεμάτη απο Ελληνες, καταλάβετε όμως οτι αυτός ο δρόμος, αυτός ο τρόπος και αυτή η νοοτροπία δεν είναι κατάλληλη ούτε για ομάδες ούτε για μάθημα σε νέους που θελουν να ανηκουν σε ομάδες.

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT SE AYTON TO ΠΑΙΚΤΑΡΑ (armatomenos)ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΕ RANDOM 3 ΦΟΡΕΣ KAI O ANΘΡΩΠΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΟΥΤΕ STATS KOITAZH OYTE ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ CAMPAIRONI ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΑ ΑΔΕΙΑ ΑΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ STAT'S ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΑΥΤΟΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΑΙ....

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 09, 2013 12:05 pm

Sanguinius έγραψε:
danaos130GR έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Όχι είμαι στ Ρόδο γτ έχω εξεταστική.Σοβαρα τώρα αν και οι προσπάθειες σου μαζί με τ Δαναου για να μν τν πειτε έχουν γέλιο,προσπαθω να κανω μια σοβαρή συζήτηση με τν ταραμά αλλα γεμίζετε τ thread χωρίς λόγο,υπόσχομαι θα κανω νέο thread στ off topic για να μπαίνετε και να συνεχίσουμε τ σπορ

Εσυ που το κανεις και σπορ εισαι και πρωταθλητης. ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΙΕΡΕΑΣ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ. Εισαι απαιχτος λεμε. Μπαγλαμα.
Πατριάρχης τς εικονικής μαλακιες κιετς;Λολ σοβαρά τώρα έχω ανοιξει τοπικ,γραψε εκεί εδω ειναι για στατιστικά

Ρε Φτυσε τα μπουτια σου που θα μου πεις τι να κανω καραγκιοζη.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Κυρ Ιουν 09, 2013 12:06 pm

Ρε μάγκες, γιατί βρίζετε ?
Δεν μπορείτε να μιλάτε κανονικά ?
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 12:08 pm

danaos130GR έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
danaos130GR έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Όχι είμαι στ Ρόδο γτ έχω εξεταστική.Σοβαρα τώρα αν και οι προσπάθειες σου μαζί με τ Δαναου για να μν τν πειτε έχουν γέλιο,προσπαθω να κανω μια σοβαρή συζήτηση με τν ταραμά αλλα γεμίζετε τ thread χωρίς λόγο,υπόσχομαι θα κανω νέο thread στ off topic για να μπαίνετε και να συνεχίσουμε τ σπορ
Καλα μν μου νευριαζεις και μεινεις πανω στ keyboard,παντως σοβαρα ελα κατω στ τοπικ γτ γαμας τ θέμα

Εσυ που το κανεις και σπορ εισαι και πρωταθλητης. ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΙΕΡΕΑΣ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ. Εισαι απαιχτος λεμε. Μπαγλαμα.
Πατριάρχης τς εικονικής μαλακιες κιετς;Λολ σοβαρά τώρα έχω ανοιξει τοπικ,γραψε εκεί εδω ειναι για στατιστικά

Ρε Φτυσε τα μπουτια σου που θα μου πεις τι να κανω καραγκιοζη.
Εδω έφτιαξα ολόκληρο τοπικ για να μν γαμαμε τ θέμα να βγάζουμε τ εσωψυχα μας να ειμαστε νηφάλιοι στ σοβαρά θέματα.Και μν μου νευριαζεις πολύ και μείνεις πάνω στ keyboard και ποσταρεις νεα τοπικ που θα γραφουμ ησθδφθσνδιεβιεβδι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιουν 09, 2013 12:18 pm

Ασχετο αυτό, Ροδίτης είσαι ή σπουδάζεις εκεί?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από lerovith Κυρ Ιουν 09, 2013 12:22 pm

@ee3509: +1000 πες τα χρυσόστομε!

@taramas: "φίλε" (μια που πριν την πεις σε κάποιον βάζεις αυτή τη λέξη) αν δεν μας είχες πει πόσο χρονών είσαι θα έβαζα στοίχημα πως είσαι 16 και περνάς μια πολύ δύσκολη εφηβεία. Όλα σου φταίνε και τα παίρνεις προσωπικά, κανείς δεν καταλαβαίνει όλα αυτά τα σοφά που λες, μόνο εσύ έχεις δίκιο και για να μας το αποδείξεις μας καλείς να τις μετρήσουμε. Μήπως να μετρήσουμε και πόσα παγωτά έχουμε φάει φέτος το καλοκαίρι...?
Ρε μπας και στο forum μερικά από τα posts τα γράφει ο γιος σου? όπως με τις μάχες στο WoT...

ΥΓ: Κοινή λογική
Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια
Ο όρος κοινή λογική αντικατοπτρίζει την «αίσθηση» που έχει κανείς για κάτι χωρίς πολλή σκέψη, στηριγμένος στη μέση εμπειρία και γνώση του καθημερινού ανθρώπου.

@danaos130GR: Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είσαι εντός θέματος με αυτά που γράφεις σε αυτό το topic? Αν έχετε προσωπικές διαφορές σίγουρα μπορείτε να τις λύσετε κάπου αλλού οι δυο σας...
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιουν 09, 2013 12:37 pm

Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:[.
Και θές να μας πεις πως ένας παίχτης με τα δικά μου στατιστικά έχει καλύτερη φιλοσοφία και στυλ παιχνιδιού από κάποιον άλλο που τ εχει διπλάσια;

Εσύ αυτό κατάλαβες? ωραία, δνε ξέρω τα νουμερά σου φίλε μου αλλά επίσης δεν ξέρω και τους λόγους για τους οποίους ειναι αυτά τα νούμερά σου, εσύ που ξέρεις πες μας την άποψή σου, αν υποθέσω οτι είναι άθλια τα νούμερα τότε υπάρχουν κάποιοι λόγοι ή είσαι στόκος ας πούμε? αδιαφορείς ή δεν μπορείς? εσυ τα ξέρεις καλύτερα απο τον καθένα μας και εσυ πρέπει να δώσεις την απάντηση.
Ας κάνουμε αλλη μια προσπάθεια... φυσικά και υπάρχουν οι καλύτεροι απο άλλους, πάντα θα υπάρχουν, ομως πάντα θα υπάρχουν και οι λόγοι για τους οποιους κάποιοι φαίνονται στους αριθμούς καλύτεροι, αυτοί οι λόγοι δεν υπάρχει τρόπος να προσμετρηθούν στα νούμερα, αυτή είναι ολη η ουσία, επιτέλους ρε παιδιά δεν θέλω να συμφωνήσετε αλλά τουλάχιστον να καταλάβετε αυτό που λέω, τούρκικα να εγραφα πάλι θα ειχατε καταλάβει κάτι.
Όλη η θεωρία σου έχει ένα λάθος,η φιλοσοφία τ παίχτη ειναι αλληλένδετη με τς ικανότητες του και τν τρόπο παιχνιδιού τ

Ρε αγόρι μου χρυσό γιατί δεν καταλαβαίνεις? για προσπάθησε λίγο, εχεις ενα παίχτη που δεν δίνει τον λογαριασμό του σε κανεναν, δεν παίζει ούτε platoon με κανέναν που δεν είναι μωβ και δεν εμπλέκετα ιποτέ σε μάχη που δεν έχει πλεονέκτημα, εχεις απο την άλλη κάποιον που δινει τον λογαριασμό του οπου χρειαστεί, παίζει με οποιονδήποτε παρέα και εμπλέκεται σε όλες τις μάχες οποια και να είναι η πιθανότατα, οταν δεις τα νούμερα αυτων των δύο θα μας πεις ποιός είναι καλός και ποιός σκάρτος? και εδω σου ανέφερα μόνο 3 απο τις παραμέτρους που δεν μετράνε τα στατιστικά και πίστεψέ με είναι πολλές οι παράμετροι.
Τώρα μια που είσαι στην Ρόδο να πιούμε καφεδάκι να στα εξηγήσω και απο κοντά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιουν 09, 2013 12:50 pm

lerovith έγραψε:@ee3509: +1000 πες τα χρυσόστομε!

@taramas: "φίλε" (μια που πριν την πεις σε κάποιον βάζεις αυτή τη λέξη) αν δεν μας είχες πει πόσο χρονών είσαι θα έβαζα στοίχημα πως είσαι 16 και περνάς μια πολύ δύσκολη εφηβεία. Όλα σου φταίνε και τα παίρνεις προσωπικά, κανείς δεν καταλαβαίνει όλα αυτά τα σοφά που λες, μόνο εσύ έχεις δίκιο και για να μας το αποδείξεις μας καλείς να τις μετρήσουμε. Μήπως να μετρήσουμε και πόσα παγωτά έχουμε φάει φέτος το καλοκαίρι...?
Ρε μπας και στο forum μερικά από τα posts τα γράφει ο γιος σου? όπως με τις μάχες στο WoT...

ΥΓ: Κοινή λογική
Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια
Ο όρος κοινή λογική αντικατοπτρίζει την «αίσθηση» που έχει κανείς για κάτι χωρίς πολλή σκέψη, στηριγμένος στη μέση εμπειρία και γνώση του καθημερινού ανθρώπου.
..
Δεν εχεις πλάκα πια, αναμασας τις ίδιες ιστορίες συνεχώς, μακάρι να ήμουνα 16 φίλε μου και ποιός δεν το θέλει, δυστυχως δεν είμαι αλλά τουλάχιστον έχω την υπομονή να ακούω αυτα που λές, μπορείς κάλλιστα να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς την ειρωνεία σαν διάλεκτο αλλά το πότε θα καταλάβεις πόσο βλάκας φαίνεσαι ειναι η μόνη απορία, και που είσαι για δες την βικιπαίδεια τι λέει για την λέξη "βλάκας" και σημειώνω ειπα "φαίνεσαι και όχι είσαι", για το αν είσαι πρέπει να σε ξέρω για να το πω ενω για το φαίνεσαι το λέω με αυτά που βλέπω, ακριβώς οπως και τα στατιστικά, βλεπω οτι φαίνεσαι καλός αλλά για να καταλήξω αν εισα ιτόσο καλός οσο δείχνουν τα νούμερα πρέπει να δω κι άλλα πράγματα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 12:56 pm

taramas έγραψε:Ασχετο αυτό, Ροδίτης είσαι ή σπουδάζεις εκεί?
Όχι απλά σπουδάζω
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 1:05 pm

taramas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:[.
Και θές να μας πεις πως ένας παίχτης με τα δικά μου στατιστικά έχει καλύτερη φιλοσοφία και στυλ παιχνιδιού από κάποιον άλλο που τ εχει διπλάσια;

Εσύ αυτό κατάλαβες? ωραία, δνε ξέρω τα νουμερά σου φίλε μου αλλά επίσης δεν ξέρω και τους λόγους για τους οποίους ειναι αυτά τα νούμερά σου, εσύ που ξέρεις πες μας την άποψή σου, αν υποθέσω οτι είναι άθλια τα νούμερα τότε υπάρχουν κάποιοι λόγοι ή είσαι στόκος ας πούμε? αδιαφορείς ή δεν μπορείς? εσυ τα ξέρεις καλύτερα απο τον καθένα μας και εσυ πρέπει να δώσεις την απάντηση.
Ας κάνουμε αλλη μια προσπάθεια... φυσικά και υπάρχουν οι καλύτεροι απο άλλους, πάντα θα υπάρχουν, ομως πάντα θα υπάρχουν και οι λόγοι για τους οποιους κάποιοι φαίνονται στους αριθμούς καλύτεροι, αυτοί οι λόγοι δεν υπάρχει τρόπος να προσμετρηθούν στα νούμερα, αυτή είναι ολη η ουσία, επιτέλους ρε παιδιά δεν θέλω να συμφωνήσετε αλλά τουλάχιστον να καταλάβετε αυτό που λέω, τούρκικα να εγραφα πάλι θα ειχατε καταλάβει κάτι.
Όλη η θεωρία σου έχει ένα λάθος,η φιλοσοφία τ παίχτη ειναι αλληλένδετη με τς ικανότητες του και τν τρόπο παιχνιδιού τ

Ρε αγόρι μου χρυσό γιατί δεν καταλαβαίνεις? για προσπάθησε λίγο, εχεις ενα παίχτη που δεν δίνει τον λογαριασμό του σε κανεναν, δεν παίζει ούτε platoon με κανέναν που δεν είναι μωβ και δεν εμπλέκετα ιποτέ σε μάχη που δεν έχει πλεονέκτημα, εχεις απο την άλλη κάποιον που δινει τον λογαριασμό του οπου χρειαστεί, παίζει με οποιονδήποτε παρέα και εμπλέκεται σε όλες τις μάχες οποια και να είναι η πιθανότατα, οταν δεις τα νούμερα αυτων των δύο θα μας πεις ποιός είναι καλός και ποιός σκάρτος? και εδω σου ανέφερα μόνο 3 απο τις παραμέτρους που δεν μετράνε τα στατιστικά και πίστεψέ με είναι πολλές οι παράμετροι.
Τώρα μια που είσαι στην Ρόδο να πιούμε καφεδάκι να στα εξηγήσω και απο κοντά.
Κατ αρχάς οταν εννοεί μάχη χωρίς πλεονεκτημα δν εννοεί γενικά εννοεί σε μια φάση τ παιχνιδιού που ειναι μόνος τ εναντίων 3 αρμάτων δν θα παω να πολεμήσει γτ πολύ απλά θα πεθάνει χωρίς λόγο.Τ ο,τι παίζει πλατουν με μωβ παίχτες ειναι δική τ επιλογή,όπως εγώ κανω πλατουν με όσους μου προκαλούν ενδιαφέρον σαν ανθρωποι και όχι σαν παίχτες.Τριτον μιλάμε γενικά για παίχτες χωρίς να λαμβανουνε υπόψιν τ ιδιαιτερα στοιχεια τς πχ δίνεις τν λογαριασμό σου σε συμπαίκτες σου ή στν γιο σου κι αυτές οι ιδιαίτερες συνθήκες ισχύουν σε μικρό ποσοστό τν παιχτών.Τελος με τ στατιστικά βγάζεις ένα γενικό συμπέρασμα που πολλές φορές απέχει από τν ακριβείς αλήθεια,πχ τ 30 days wn7 μου δείχνει 1748 αλλα εγώ δν παίζω τοσο καλα,με πρισδιοριζω στ 1600 αλλα πακι δν παίζω και για 900
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 09, 2013 1:12 pm

ee3509 έγραψε: Ρε μάγκες, γιατί βρίζετε ?
Δεν μπορείτε να μιλάτε κανονικά ?

(εε3509)Δεν σε ειδα να εχεις την ιδια ευαισθησια οταν παραδεχθηκε οτι τρολλαρει μελος του φορουμ. Αυτο δεν μας ενοχλει.

(lerovith) ενω ολα οσα εχουν πει οι υπολοιποι ειναι μεσα στο τοπικ???

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 1:20 pm

danaos130GR έγραψε:
ee3509 έγραψε: Ρε μάγκες, γιατί βρίζετε ?
Δεν μπορείτε να μιλάτε κανονικά ?

(εε3509)Δεν σε ειδα να εχεις την ιδια ευαισθησια οταν παραδεχθηκε οτι τρολλαρει μελος του φορουμ. Αυτο δεν μας ενοχλει.

(lerovith) ενω ολα οσα εχουν πει οι υπολοιποι ειναι μεσα στο τοπικ???
Ας παρεθετες σοβαρά επιχειρήματα να μν σε τρολαρα,ελεος δλδ,μιλούσα σοβαρά και συ άρχισες να μου λες κουραφέξαλα χωρίς να σου έχω μιλήσει ποτέ,ουσιαστικά και συ τρολαρες εμένα,οπότε σε τρολαρα κι εγώ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Κυρ Ιουν 09, 2013 1:23 pm

@danaos130gr

Χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, ιδεολογικά μόνο σε βρίσιμο και απειλές βάζω θέμα, για όλα τα άλλα οι απόψεις μας και τα λεγόμενά μας κρίνονται.

Συζήτησε οτι θέλεις όπως θα το έκανες αν πίναμε ένα καφέ μια παρέα, κάπως έτσι το βλέπω (και τα ίδια λέω σε real life φίλο με 450 wn7). Το ίδιο θα έλεγα στον καθένα.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 1:39 pm

danaos130GR έγραψε:
ee3509 έγραψε: Ρε μάγκες, γιατί βρίζετε ?
Δεν μπορείτε να μιλάτε κανονικά ?

(εε3509)Δεν σε ειδα να εχεις την ιδια ευαισθησια οταν παραδεχθηκε οτι τρολλαρει μελος του φορουμ. Αυτο δεν μας ενοχλει.

(lerovith) ενω ολα οσα εχουν πει οι υπολοιποι ειναι μεσα στο τοπικ???
Και για να πω τν αλήθεια ναι είτε διαφωνούμε ή συμφωνούμε μιλάμε για στατιστικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 09, 2013 1:40 pm

ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ??ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΧΡΙΣΕ ΤΙΜΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΑΡΕΣΚΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑΣ(Ο ΕΝΑΣ regruit ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ solgier) ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΟ TROLLARISMA ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΥΜΕΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕ ΤΟΝ gregorakis,dolofonos,perseas,δεν μιλάω για armatomeno ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ.......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 1:54 pm

starhidistis1 έγραψε:ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ??ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΧΡΙΣΕ ΤΙΜΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΑΡΕΣΚΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑΣ(Ο ΕΝΑΣ regruit ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ solgier) ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΟ TROLLARISMA ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΥΜΕΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕ ΤΟΝ gregorakis,dolofonos,perseas,δεν μιλάω για armatomeno ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ.......
Είπε αυτος που έκατσε και έφτιαξε ένα ολόκληρο meme για να μου τν πει και απέτυχε παταγωδώς,βλέπεις τν ειρωνία;Με λιγα λόγια δάσκαλε που διδασκες και νομο δν εκρατεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Κυρ Ιουν 09, 2013 2:01 pm


Για το αντικείμενο της συζήτησης έχεις κάτι να πεις ?

p.s.
Γιατί γράφεις κεφαλαία ?
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουν 09, 2013 2:48 pm

Επίσης κάτι που παρατήρησα,όσοι διαφωνούν με τν ικανότητα τν στατιστικών να δείξουν με ακρίβεια τν ικανότητα ενός παίχτη,συμπεριλαμβάνουν τν ικανότητα τ παίχτη να ενταχθεί και να αποδόσει σε μια ομάδα.Αυτο νομίζω ειναι λάθος γτ εχουμε τ στατιστικά που περιγράφουν τς προσωπικές ικανότητες τν παιχτών και θα ήταν σωστό να μελετούμε τς αυτες σε ένα περιβάλλον τ οποίο τς ευνοεί κατα τ δυνατότερο,δλδ στ randoms,εκεί που η ομαδικότητα είναι όσο τ δυνατόν πιο περιορισμένη,παρά σε ομαδικό περιβάλλον στ οποίο περεταίρω παράγοντες λαμβάνουν χώρα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 12:38 am

dolofonos έγραψε:Ρε συ ταραμά γράφεις για τα πάντα άρα λογικό δεν είναι κάποιος να ζητάει αποδείξεις γι αυτά που λες??? Πως κέρδισες μωβ με ποια ομάδα που????? Εγώ πχ αν πω ότι κέρδισα τους pts βάζω και την εικόνα. Όταν κερδίζαμε με τις HARD μεγάλες ομάδες φαινόταν στον χάρτη αλλά δεν βλέπεις να λέω "πω τους π....α". sisifos προσπαθώ να το κάνω με τα άρματα. Τώρα τα άλλα γραπτώς δεν βλέπω να έχει νόημα. Σε training μόνο μπορείς να τα δεις.

Αν τυχόν κάποια στιγμή βρείτε χρόνο και κυρίως την όρεξη να κάνετε κάτι τέτοιο please count me in Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Δευ Ιουν 10, 2013 12:58 am

ee3509 έγραψε:
Για το αντικείμενο της συζήτησης έχεις κάτι να πεις ?

p.s.
Γιατί γράφεις κεφαλαία ?

ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΤΕ...ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΤΑ CARTOΟN TOY FORUM ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΣΤΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ ΤΡΑ ΛΑ ΛΟ. ΑΝΤΕ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΩ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΕΙΜΑΙ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Δευ Ιουν 10, 2013 1:01 am

Sanguinius έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ??ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΧΡΙΣΕ ΤΙΜΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΑΡΕΣΚΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑΣ(Ο ΕΝΑΣ regruit ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ solgier) ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΟ TROLLARISMA ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΥΜΕΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕ ΤΟΝ gregorakis,dolofonos,perseas,δεν μιλάω για armatomeno ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ.......
Είπε αυτος που έκατσε και έφτιαξε ένα ολόκληρο meme για να μου τν πει και απέτυχε παταγωδώς,βλέπεις τν ειρωνία;Με λιγα λόγια δάσκαλε που διδασκες και νομο δν εκρατεις

ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ KEEP IN TUCH.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 1:08 am

starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.

netiquette (short for "network etiquette" or "Internet etiquette") is a set of social conventions that facilitate interaction over networks ...
Another rule is to avoid typing in ALL CAPS or grossly enlarging script for emphasis, which is considered to be the equivalent of shouting or yelling.

http://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_(technology)

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 1:13 am

Sanguinius έγραψε:Επίσης κάτι που παρατήρησα,όσοι διαφωνούν με τν ικανότητα τν στατιστικών να δείξουν με ακρίβεια τν ικανότητα ενός παίχτη,συμπεριλαμβάνουν τν ικανότητα τ παίχτη να ενταχθεί και να αποδόσει σε μια ομάδα.Αυτο νομίζω ειναι λάθος γτ εχουμε τ στατιστικά που περιγράφουν τς προσωπικές ικανότητες τν παιχτών και θα ήταν σωστό να μελετούμε τς αυτες σε ένα περιβάλλον τ οποίο τς ευνοεί κατα τ δυνατότερο,δλδ στ randoms,εκεί που η ομαδικότητα είναι όσο τ δυνατόν πιο περιορισμένη,παρά σε ομαδικό περιβάλλον στ οποίο περεταίρω παράγοντες λαμβάνουν χώρα

Για να προσπαθήσουμε λοιπόν να απαντήσουμε λίγο στην ερώτηση του τίτλου. Δέχεσαι σύμφωνα με τα λεγόμενα σου στο quote πως τα στατιστικά ενός παίκτη περιγράφουν περισσότερο τις solo ικανότητες του και πως δεν περιγράφουν απαραίτητα την ικανότητα του να συνεργαστεί και να αποδώσει σε μια οργανωμένη ομάδα. Και εννοώ εδώ για να μην παραφραστούν τα γραφόμενα μου, πως δεν περιγράφουν την ικανότητα του να προσαρμοστεί στις απαιτήσεις μιας ομάδας που παίζει CW ή ΤC όπου θα πρέπει ας πούμε να εκτελέσει χωρίς αμφισβητήσεις τις εντολές του FC του είτε τις θεωρεί σωστές είτε όχι και όχι την ικανότητα του να αναλύει την εξέλιξη της μάχης και να παίρνει σωστές αποφάσεις (αυτό είναι σπουδαία ικανότητα αλλά καμιά φορά όταν παίζεις με την ομάδα μπορεί να είναι και μειονέκτημα καθώς είναι δύσκολο να αποδεχτείς κάτι που θεωρείς λάθος -εντολές του FC- και να υπακούσεις τυφλά).
Πόσοι άλλοι από σας συμφωνείτε με αυτό? Και όσοι δεν συμφωνείτε, εξηγήστε μου ή υποδείξτε μου πια ακριβώς στατιστικά δείχνουν την ικανότητα ενός παίκτη να συνεργάζεται σε μια οργανωμένη ομάδα.
Τέλος επιμένω πως είτε το δείχνουν είτε όχι αυτό το πράγμα τα στατιστικά (εγώ προσωπικά θεωρώ πως δεν το δείχνουν) δεν παύει να είναι ένα πολύ σοβαρό προσόν και μπορεί κάποιοι να φροντίζουν για τα στατιστικά τους απλά για να βλέπουν πόσο καλοί γίνονται ή ακόμα -και γιατί όχι βρε αδερφέ- για να πουλάνε και λίγη μούρη , αλλά όταν οι ομάδες επιλέγουν παίκτες αλλάζει το θέμα. Εκεί θεωρώ πως δεν φτάνουν τα στατιστικά ΜΟΝΟ για να κατατάξεις ένα παίκτη.

@dolofonos: Θοδωρή sorry που άργησα να σου απαντήσω καταρχήν. Ξέρω πως γράφεις για τα άρματα αλλά πιστευω πως μπορείτε-μπορούμε να γράψουμε και για πολλά άλλα. Ξέρω πως το live training είναι το καλύτερο αλλά σίγουρα μπορούμε κάποια πράγματα να τα περάσουμε και από δω.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 7 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Δευ Ιουν 10, 2013 1:17 am

xiale έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.

netiquette (short for "network etiquette" or "Internet etiquette") is a set of social conventions that facilitate interaction over networks ...
Another rule is to avoid typing in ALL CAPS or grossly enlarging script for emphasis, which is considered to be the equivalent of shouting or yelling.

http://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_(technology)

ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΦΩΝΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.....ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΚΑΙ ΛΑΚΕΔΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ......ΑΪΝΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΩ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ.
SORY SISIFOS

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 15 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης