World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

+22
yanis
Marita89
cgakis
billys07
trexas
panoc
lerovith
CosaNostraISMYINGAMENAME
DocMustang
Kostis_Larsson
taramas
Midblue
Amerikanos
BLACK72
Ghostalker
dolofonos
Sanguinius
HeeroYuy997
ee3509
perseas
Founder
gregorakis
26 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 8:47 am

Περισσότερες φορές εκμεταλευεσαι τν ομάδα παρα συνεργάζεσαι,αν και προτιμώ τ δεύτερο νοιώθω πιο ωραία με μια ήττα συνεργασίας παρα με μια νίκη στν οποία θα κανω carry αλλα για να τ καταφέρω θα έχω εκμεταλευτεί τν ομάδα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 8:50 am

panoc έγραψε:

ΥΓ φυσικα και θα διαλεγα τον γρηγορακη, γιατι οπως ειπε δεν κανει για FC αυτο ομως δεν σημαινει οτι δε κανει για ομαδικο παιχνιδι, μαλλιστα αντιθετα με οτι νομιζει και λεει και επειδη εχουμε παιξει πολλες φορες μαζι και σε cw και σε platton κανει και παρακανει, μπορει να μη το ξερει αλλα τα στατιστικα του το δειχνουν.

Δες τι γράφεις εδώ. Εγώ σου βάζω ενα παράδειγμα να διαλέξεις ανάμεσα σε 20 αγνωστους γαμάτους παίκτες. ώστε να επικεντρώσω την προσοχή σου σε αυτό που θέλω να μου πεις, αν δείχνουν δλδ τα στατιστικά, ποσο συνεργάσιμοι θα είναι οι παικτες που θα διαλέξες και συ μου λες πως θα διάλεγες τον Gregoraki γιατί τον ξέρεις και έχεις παίξει μαζί του platoon. Να υποθέσω πως εννοείς πως δεν υπάρχει αλλος τρόπος να δεις την συνεργασιμότητα ενός παίκτη πέρα από το να τον δοκιμάσεις?

panoc έγραψε:ΥΓ μην υπουτιμας τη δυνατοτητα 15 μαματων παιχτων να μπουν αερα πατερα και να νικησουν οργανωμενη 15αδα κακων παιχτηων (συμπεριλαμβανομενου του FC και αυτος παιχτης ειναι) , το γιατι... κουρασα το ξερω αλλα τα εγραψα στα προηγουμενα σεντονια.

Όχι δεν την υποτιμώ καθόλου. Αλλά και συ μην υποτιμάς την ικανότητα 15 γαμάτων παικτών που ακολουθούν τις οδηγίες και το σχέδιο ενος γαμάτου FC, να πηδήξουν κάθε ώρα και στιγμή 15 το ίδιο γαμάτους παίκτες που πιστευουν πως ο FC τους είναι μ@λ@κας και κάνουν τα δικά τους στη μάχη.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 8:58 am

sisifos έγραψε:
Δες τι γράφεις εδώ. Εγώ σου βάζω ενα παράδειγμα να διαλέξεις ανάμεσα σε 20 αγνωστους γαμάτους παίκτες. ώστε να επικεντρώσω την προσοχή σου σε αυτό που θέλω να μου πεις, αν δείχνουν δλδ τα στατιστικά, ποσο συνεργάσιμοι θα είναι οι παικτες που θα διαλέξες και συ μου λες πως θα διάλεγες τον Gregoraki γιατί τον ξέρεις και έχεις παίξει μαζί του platoon. Να υποθέσω πως εννοείς πως δεν υπάρχει αλλος τρόπος να δεις την συνεργασιμότητα ενός παίκτη πέρα από το να τον δοκιμάσεις?
μα το τουατατη, απαντησα λογω των σεντονιων που εγραψα για το τι κανει εναν παιχτη καλο και εχει καλα στατιστικα αυτοματως οι πιθανοτητες να ειναι καλος και συνεργασιμος ειναι απειρως περισσοτερες απο εναν κακο παιχτη.
τι αλλο να πω ;


sisifos έγραψε:
Όχι δεν την υποτιμώ καθόλου. Αλλά και συ μην υποτιμάς την ικανότητα 15 γαμάτων παικτών που ακολουθούν τις οδηγίες και το σχέδιο ενος γαμάτου FC, να πηδήξουν κάθε ώρα και στιγμή 15 το ίδιο γαμάτους παίκτες που πιστευουν πως ο FC τους είναι μ@λ@κας και κάνουν τα δικά τους στη μάχη.
πολυ αληθινο και ετσι συμβαινει αφου η 2η ομαδα ειτε εχει εναν καλο λιγοτερο (τον fc) ειτε εχει 14 καλους λιγοτερους (τους στρατιωτες) αλλα καμια σχεση με το τι συζηταμε, κανενας καλος παιχτης δε θα κανει τα δικα του στη μαχη, θα αυτοσχεδιασει στη γραμμη που πρεπει οχι εκει που γουσταρει.
κανενας καλος παιχτης δε θα παιξει σε μαχη που διεθυνει μακακας fc.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 9:04 am

Panoc άστο κουράστηκα. Μάλλον δεν μιλάμε την ίδια γλώσσα Very Happy
Αν κάποιος άλλος καταλαβαίνει τι εννοώ ας απαντήσει. Αλλιώς ξεχάστε το drunken
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 9:07 am

sisifos έγραψε:Panoc άστο κουράστηκα. Μάλλον δεν μιλάμε την ίδια γλώσσα Very Happy
Αν κάποιος άλλος καταλαβαίνει τι εννοώ ας απαντήσει. Αλλιώς ξεχάστε το drunken

Η απάντηση που ψάχνεις Αντώνη είναι η εξής:
ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ δεν πρόκειται να σου πει αν ένας παικτης είναι ομαδικός και μπορεί να παίξει καλα με τα άλλα παιδάκια.
Αυτό το βρίσκεις μόνο μέσω της τριβής ...
Απο την άλλη ο πανος σου λέει οτι ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ο καλός παικτης έχει περισότερες πιθανότητες να μπορει να συνεργαστεί με την ομάδα απο τον κακό ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 9:09 am

Δόξασι!!!!!!!! Smile

Σε αυτό που λέτε βέβαια με τους καλους και τους κακούς διαφωνώ. Ένας κακός παίκτης μπορεί και να είναι πιο συνεργάσιμος από ένα καλό απλά η ποιότητα του να μην τον αφήνει να κάνει τη διαφορά.
"Θέλω αλλά δεν μπορώ" που λένε...σε αντίθεση με το "Μπορώ αλλά δεν θέλω" Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Δευ Ιουν 10, 2013 9:14 am, 1 φορά
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 9:11 am

xiale έγραψε:
Απο την άλλη ο πανος σου λέει οτι ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ο καλός παικτης έχει περισότερες πιθανότητες να μπορει να συνεργαστεί με την ομάδα απο τον κακό ...

το αυτο...
αρα τα νουμερα για μενα μου λενε και αυτο το κομματι.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 9:14 am

panoc έγραψε:
xiale έγραψε:
Απο την άλλη ο πανος σου λέει οτι ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ο καλός παικτης έχει περισότερες πιθανότητες να μπορει να συνεργαστεί με την ομάδα απο τον κακό ...

το αυτο...
αρα τα νουμερα για μενα μου λενε και αυτο το κομματι.

απλά στην προκειμένη τα νουμερα είναι μόνο ένδειξη και όχι απόδειξη όπως σε όλα τα άλλα κομμάτια του gameplay μας που περιγράφουν τα στατιστικά μας ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 9:18 am

ακριβως, βεβαια απο προσωπικη εμπειρια ειναι που καλη ενδειξη και προτιμω να βασιστω σε αυτη παρα να το παιξω κορωνα γραμματα οταν ειναι να φτιαξω τη 15αδα μου.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 9:19 am

Ρε panoc μη με τρελένεις γαμοτο!!!!! Εγώ ρωτάω: ανάμεσα σε 2 το ίδιο καλους παίκτες ποιο ^&%$^%$ νούμερο στατιστικού είναι αυτό που δείχνει την πιθανη συνεργασιμότητα???......ΞΑναλέω.....ανάμεσα σε 2 το ίδιο καλούς παίκτες.
Μην μου ξαναπεις για καλούς και κακους. Αυτό σου είπα το ξέρω.
Υπάρχει τέτοιο στατιστικό ή όχι???

Άμα μου ξαναπείτε για καλούς και κακούς μα την παναγία θα κόψω τις φλέβες μου bounce
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 9:21 am

σε 2 ιδιους καλους παιχτες αυτος που εχει καλυτερα στατιστικα σε 10αρια του γιατι αυτο το tier απαιτει μεγαλυτερη ομαδικοτητα.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Δευ Ιουν 10, 2013 9:38 am

@sisifos

Τι εννοείς το ίδιο καλούς ? γιατί εγώ με τα στατιστικά το μετράω και αν έχουν τα ίδια stats τότε είναι αντίστοιχοι παίκτες. Αν έχω παίξει μαζί τους ίσως έχω γνώμη για το αν προτιμώ τον τρόπο που παίζει ο ένας απο τον άλλο, αλλα αν μιλάς μόνο για νούμερα τότε σε δύο το ίδιο καλούς παίκτες τα στατιστικά τους θα είναι κοντά.

Γενικότερα όμως (ανάμεσα σε λιγότερο καλούς ή κακούς παίκτες) το win rate είναι η ένδειξη για το πόσο συχνά κάποιος κερδίζει ένα game που παίζεται 15 vs 15. Για μένα αυτό δείχνει οτι αντιλαμβάνεται την έννοια της ομάδας με τρόπο που τον οδηγεί σε νίκες.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 10:18 am

sisifos έγραψε:Ρε panoc μη με τρελένεις γαμοτο!!!!! Εγώ ρωτάω: ανάμεσα σε 2 το ίδιο καλους παίκτες ποιο ^&%$^%$ νούμερο στατιστικού είναι αυτό που δείχνει την πιθανη συνεργασιμότητα???......ΞΑναλέω.....ανάμεσα σε 2 το ίδιο καλούς παίκτες.
Μην μου ξαναπεις για καλούς και κακους. Αυτό σου είπα το ξέρω.
Υπάρχει τέτοιο στατιστικό ή όχι???

Άμα μου ξαναπείτε για καλούς και κακούς μα την παναγία θα κόψω τις φλέβες μου bounce
Και που λες ο κακός παίχτης.... Λολ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Δευ Ιουν 10, 2013 10:42 am

starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.
ΝΑΙ
Να πας να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, αν δε σου αρέσουν τότε να μη συμμετέχεις στο forum μας.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 11:19 am

Kostis_Larsson έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.
ΝΑΙ
Να πας να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, αν δε σου αρέσουν τότε να μη συμμετέχεις στο forum μας.
Imperial star destroyer LOL epic
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Δευ Ιουν 10, 2013 1:04 pm

gregorakis έγραψε:
sisifos έγραψε:... τα στατιστικά ενός παίκτη περιγράφουν περισσότερο τις solo ικανότητες του και πως δεν περιγράφουν απαραίτητα την ικανότητα του να συνεργαστεί και να αποδώσει σε μια οργανωμένη ομάδα. Και εννοώ εδώ για να μην παραφραστούν τα γραφόμενα μου, πως δεν περιγράφουν την ικανότητα του να προσαρμοστεί στις απαιτήσεις μιας ομάδας που παίζει CW ή ΤC όπου θα πρέπει ας πούμε να εκτελέσει χωρίς αμφισβητήσεις τις εντολές του FC του είτε τις θεωρεί σωστές είτε όχι

... με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο ... τα στατιστικά περιγράφουν την ικανότητα ενός παίκτη στα randoms σε ποσοστό πάνω από 90% ... τα CW είναι 1-2 μάχες την ημέρα, εγώ πχ παίζω καμιά 50αρια μάχες άρα ασήμαντο νούμερο ... τα TC μπορούν να σου "φτιάξουν" το W/R αλλά όχι τα υπόλοιπα ...

... δεν παίζω CW, θα ήμουν άθλιος FC, οι περισσότεροι FC που γνωρίζω είναι άθλιοι άρα για μένα μακριά κι αγαπημένοι ... το ότι κάποιος μπορεί να προσαρμοστεί σε μια ομάδα τον κάνει καλό στρατιώτη κι όχι John Rambo ...

... αναφέρθηκε και το όνομα του armatomenos ... ο armatomenos είναι ένας εξαιρετικός παίκτης με εξαιρετικά στατιστικά ... γιατί αυτοί που δεν "πιστεύουν" στα στατιστικά αναφέρουν το όνομά του επί ματαίω Evil or Very Mad ...

Εξακολουθείς να _____________ και κάτι μου λέει οτι τελικά μάλλον θα είσαι κιόλας, αυτο ομως που είναι σημαντικό εδώ μέσα είναι οτι εισαι _______ FC αλλά για να μην ρίξεις και το επίπεδό σου κάνεις άθλιους και τους υπόλοιπους, επίσης είσαι επιζήμιος σαν παίχτης και το ξέρουν μαλλον και οι γύρω σου, μείνε λοιπόν στους 1-2 κολλητούς που ανταλλάσετε τα "ωραία τα είπες μήτσο μου", "τι ωραία νούμερα εφτιαξες σήμερα κίτσο μου" και ασε τους υπόλοιπους να κάνουν το παιχνίδι τους, οταν σε βάλουνε σε κανένα cw ειδοποίησέ μας, που ξέρεις μπορεί να σε συναντήσουμε να μας κάνεις μάθημα.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Προσωπική επίθεση σε άλλο μέλος. Παρακαλούμε κρατάτε την κουβέντα σε πολιτισμένο επίπεδο αποφευγοντας χαρακτηρισμούς και προσωπικές επιθέσεις...Τελευταία προειδοποίηση.

Admin

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Δευ Ιουν 10, 2013 3:18 pm

@taramas

Κάθεσαι και κάνεις post για να πεις κάποιον ηλίθιο ?
Τι νόημα έχει αυτό ? Τα ίδια πράγματα μπορείς να πεις και με άλλον τρόπο, αλλά και πάλι αυτό δεν έχει σχέση με το αντικείμενο της συζήτησης.

Γιατί δεν συμμετέχεις στην κουβέντα με τα επιχειρήματά σου και με αναλύσεις ?

ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Δευ Ιουν 10, 2013 5:45 pm

ee3509 έγραψε:@taramas

Κάθεσαι και κάνεις post για να πεις κάποιον ηλίθιο ?
Τι νόημα έχει αυτό ? Τα ίδια πράγματα μπορείς να πεις και με άλλον τρόπο, αλλά και πάλι αυτό δεν έχει σχέση με το αντικείμενο της συζήτησης.

Γιατί δεν συμμετέχεις στην κουβέντα με τα επιχειρήματά σου και με αναλύσεις ?


Γιατί εχω δώσει την υπόσχεσή μου και κρατάω πάντα τις υποσχέσεις μου, όποτε χρησιμοποιήσει την γνωστή ειρωνεία του θα παίρνει την απάντηση που ζητάει ο οργανισμός του, οσο για το δεύτερο πήγαινε στο άλλο θέμα που έχει ανοίξει να διαβάσεις τα επιχειρήματά μου, εκεί δεν μου έχει (τουλάχιστον οχι ακόμα) την αφορμή οπότε και απαντάω με τον τρόπο που αρμόζει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Τρι Ιουν 11, 2013 2:04 am

@taramas

Εντάξει, αφού είσαι cyber-νταής και κρατάς πάντα τις υποσχέσεις σου και τους τακτοποιείς όλους αυτό σου δίνει αυτοδίκαια την δυνατότητα να πηδάς τις κουβέντες των υπολοίπων.

Αμα θες να του την πεις γιατί δεν πουλάς τον cyber-τσαμπουκά σου με πμ και πηδάς το thread εδω πέρα.

Εγω λέω δεν μαζεύεις τα κουβαδάκια σου σιγά σιγά και να αφήσεις εδώ όποιον θέλει να συζητήσει να το κάνει με την ησυχία του ? εκτός αν θέλεις να συμμετέχεις στο αντικείμενο της κουβέντας.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουν 11, 2013 2:39 am

Kostis_Larsson έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.
ΝΑΙ
Να πας να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, αν δε σου αρέσουν τότε να μη συμμετέχεις στο forum μας.

XESMENO SE EXO KAI DIAGRAFO KIOLAS TO ADRESS EFOSON EINAI FORUM SAS DEN IXERA OTI EISTE KAI IDIOKTITES NA TO XERESTE KAI NA KATHESTE NA PAFKALIZESTE ANAMETAXI SAS GIA TA KATORTHOMATA SAS......

Y/S:GIA TELEFTEA FORA POU GRAFO EDO MESA TA GRAFO KAI GREEKLISH ETSI GIATI GOUSTARO EGO........ ANTE SINEXISTE TORA NA AYTODIAFIMIZESTE NOUMERA.




>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
...Προσωπική επίθεση και ύβρις σε moderator του φόρουμ καθώς και επανειλημμένη αδιαφορία για τους κανόνες που το διέπουν, επιφέρει μόνιμο ban στον λογαριασμό του χρήστη.

Admin


????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουν 11, 2013 2:59 am

starhidistis1 έγραψε:
Kostis_Larsson έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
Υ/Σ¨ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ.
ΝΑΙ
Να πας να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, αν δε σου αρέσουν τότε να μη συμμετέχεις στο forum μας.

XESMENO SE EXO KAI DIAGRAFO KIOLAS TO ADRESS EFOSON EINAI FORUM SAS DEN IXERA OTI EISTE KAI IDIOKTITES NA TO XERESTE KAI NA KATHESTE NA PAFKALIZESTE ANAMETAXI SAS GIA TA KATORTHOMATA SAS......

Y/S:GIA TELEFTEA FORA POU GRAFO EDO MESA TA GRAFO KAI GREEKLISH ETSI GIATI GOUSTARO EGO........ ANTE SINEXISTE TORA NA AYTODIAFIMIZESTE NOUMERA.


Βαυκαλίζεστε* και δεύτερον οταν γράφει φόρουμ μας,εννοεί πως τ φόρουμ ανήκει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΣ ΧΡΗΣΤΕΣ και όχι αποκλειστηκα στν διαχειριστική ομάδα....
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουν 11, 2013 3:44 am

starhidistis1 έγραψε:
XESMENO SE EXO KAI DIAGRAFO KIOLAS TO ADRESS EFOSON EINAI FORUM SAS DEN IXERA OTI EISTE KAI IDIOKTITES NA TO XERESTE KAI NA KATHESTE NA PAFKALIZESTE ANAMETAXI SAS GIA TA KATORTHOMATA SAS......

Y/S:GIA TELEFTEA FORA POU GRAFO EDO MESA TA GRAFO KAI GREEKLISH ETSI GIATI GOUSTARO EGO........ ANTE SINEXISTE TORA NA AYTODIAFIMIZESTE NOUMERA.

Tάσο το Φόρουμ αυτό είναι μια διαδικτυακή κοινότητα που διακατέχεται απο συγκεκριμένους κανόνες συμπεριφοράς.
καλώς η κακώς αυτοί υπάρχουν για να διασφαλίζουν την απρόσκοπτη λειτουργία του και να προάγουν την συζήτηση και την πολιτισμένη ανταλλαγή απόψεων.
Είναι κρίμα να απευθύνεσαι και να μιλάς έτσι σε ένα παιδί που χωρίς κανένα προσωπικό όφελος χαραμίζει τον χρόνο του (ότι πιο πολύτιμο έχουμε την σήμερον ημέρα) για να μπορείς εσύ να συζητάς και να ανταλλάσσεις απόψεις ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουν 11, 2013 3:47 am

Sanguinius έγραψε:Βαυκαλίζεστε* και δεύτερον οταν γράφει φόρουμ μας,εννοεί πως τ φόρουμ ανήκει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΣ ΧΡΗΣΤΕΣ και όχι αποκλειστηκα στν διαχειριστική ομάδα....

Την τρολιά πολλοί αγάπησαν ... το τρολ ποτέ κανένας ...
Ασε που το να κάνεις τον grammar nazi είναι τουλάχιστον ντεμοντέ .... Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από ee3509 Τρι Ιουν 11, 2013 3:57 am

@star
Ολο μέλι και τηγανίτα τίποτα,

Στις 15/11/12 μας είπες οτι πουλάς το account σου, απο την εξέλιξη της υπόθεσης υποθέτω οτι δεν βρέθηκε αγοραστής. Μας είπες οτι τελείωσες με την απάτη του WoT και έχεις βρει την υγειά σου με Iron Warriors, γιατί το WoT είναι στημένο.

Απείλησες την κοινότητα του WoT οτι θα σταματούσες το παιχνίδι, πέσανε λυτοί και δεμένοι να σε αποτρέψουν απο την τραγική απόφαση κείνη την αποφράδα μέρα. Ευτυχώς τα κατάφεραν και μόλις είδες Ελληνική clan να μπαίνει στο χάρτη επέστρεψες για να συμβάλλεις στην Ελληνική εποποιία. Αυτό μόλις 6 μέρες (21/11/12) μετά την οριστική και αμετάκλητη απόφασή σου να εγκαταλείψεις μια για πάντα το βρώμικο WoT.

Λίγο αργότερα (6/1/13) μας ενημέρωσες οτι ήρθε το αντίπαλο δέος του WoT (Warthunder) και συνέχισες μαθήματα απληστίας, "Greed" για προδότες που φεύγουν απο clan. Ενω υποτίθεται επέστρεψες ενωτικά.

Πρόσφατα μας ανακοίνωσες οτι διαγράφεις οριστικά τον λογαριασμό σου και μας εγκαταλείπεις. Έκτοτε κακοποιείς αδιάκοπα την γλώσσα και τα μάτια μας. Χαλάλι όμως γιατί όλη σου η πορεία και τα γραπτά σου προσφέρουν τόσο απλόχερα το γέλιο.

Εγω μία παράκληση έχω μόνο, αφού δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις ποτέ, μπορείς τουλάχιστον να γράφεις με κανονικό μέγεθος γραμματοσειρά ? Με τόσο μεγάλους χαρακτήρες γεμίζει η οθόνη μου και πρέπει να κάνω scroll συνέχεια...

p.s. κεφαλαία γιατί γράφεις τελικά ?

ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 9 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουν 11, 2013 4:12 am

xiale έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Βαυκαλίζεστε* και δεύτερον οταν γράφει φόρουμ μας,εννοεί πως τ φόρουμ ανήκει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΣ ΧΡΗΣΤΕΣ και όχι αποκλειστηκα στν διαχειριστική ομάδα....

Την τρολιά πολλοί αγάπησαν ... το τρολ ποτέ κανένας ...
Ασε που το να κάνεις τον grammar nazi είναι τουλάχιστον ντεμοντέ .... Smile
Αδιαφορώ για τν αγάπη και δεύτερον ο grammar Nazi διορθώνει ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ λάθη,με είδες να διορθώνω κανένα γραμματικό λάθος τ;Αν εγραφε βαυκαλιζεσται δν θα τ διορθωνα αλλα οταν γράφει μια ανύπαρκτη λέξη τότε ναι θελει διόρθωση
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης