World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

+22
yanis
Marita89
cgakis
billys07
trexas
panoc
lerovith
CosaNostraISMYINGAMENAME
DocMustang
Kostis_Larsson
taramas
Midblue
Amerikanos
BLACK72
Ghostalker
dolofonos
Sanguinius
HeeroYuy997
ee3509
perseas
Founder
gregorakis
26 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Τετ Φεβ 05, 2014 7:18 am

Αλλοι ξεκίνησαν σοβαρά το παιχνίδι, το έψαξαν, το μελέτησαν και ακολούθησαν τα απαραίτητα βήματα για να πετύχουν τα νούμερα, άλλοι ξεκίνησαν για πλάκα και να περνάει η ώρα που λένε, αφού έπαιξαν 5κ μάχες κάνοντας τη πλάκα τους βαρώντας τα κτίρια και τα περιστέρια μετα σκέφτηκαν να το ψάξουν καλύτερα, παράδειγμα .... τα στατιστικά μου βρίσκονται απο κάτω, εσεις που σας αρέσουν οι αριθμοί ψάξτε το και πέστε μου πόσες νίκες χρειάζομαι για να πάω το W/R 50% ? οποίος το βρει παίρνει ένα λουκούμι, αν δεν το βρείτε θα σας το πώ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Φεβ 05, 2014 7:23 am

Γι' αυτό οι recruiters κοιτάνε και τα πρόσφατα στατιστικά (τελευταίες 1000 μάχες, τελευταίες 60 μέρες, κλπ) για να δουν αν υπάρχει βελτίωση και σε τι επίπεδο είναι ο παίκτης τη στιγμή που μιλάνε.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Φεβ 05, 2014 7:24 am

Ισχύει,το κακό είναι πως χαραμίζοντας 4κ μάχες δύσκολα αλλάζεις τα στατιστικά :/
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Φεβ 05, 2014 7:50 am

Σωστα,τα στατιστικα των τελευταιων μαχων(του μηνα η των τελευταιων 1k)εχω πει οτι ειναι αυτα που αντιπροσωπευουν το skill του παιχτη,εγω για παραδειγμα ειμαι ενας μετριος παιχτης με 53% και μετριο wn7-8 αλλα παρα πολυ καλα στατιστικα τις τελευταιες 5k μαχες(η υπογραφη μου).Βλεπω ομως καποιους που τα overall στατιστικα τους ειναι ιδια με αυτα των τελευταιων μαχων που σημαινει οτι δεν υπαρχει ουσιαστικη εξελιξη.Το 50% που λεει ο ταραμας αν και ειναι καλος στοχος ειναι κακο stat παντως.Προτεινω να βελτιωθουμε σαν ελληνικη κοινοτητα,ειδικα τωρα αν φτιαχτει και ελληνικο clan θα πρεπει να ειμαστε ανταγωνιστικοι,να βρεθουν καποιοι με καλα stats να ηγηθουν το training.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Φεβ 05, 2014 7:53 am

taramas έγραψε:Αλλοι ξεκίνησαν σοβαρά το παιχνίδι, το έψαξαν, το μελέτησαν και ακολούθησαν τα απαραίτητα βήματα για να πετύχουν τα νούμερα, άλλοι ξεκίνησαν για πλάκα και να περνάει η ώρα που λένε, αφού έπαιξαν 5κ μάχες κάνοντας τη πλάκα τους βαρώντας τα κτίρια και τα περιστέρια μετα σκέφτηκαν να το ψάξουν καλύτερα, παράδειγμα .... τα στατιστικά μου βρίσκονται απο κάτω, εσεις που σας αρέσουν οι αριθμοί ψάξτε το και πέστε μου πόσες νίκες χρειάζομαι για να πάω το W/R 50% ? οποίος το βρει παίρνει ένα λουκούμι, αν δεν το βρείτε θα σας το πώ.

Κερδίζοντας με 51% που είναι ο μέσος όρος νικών που κάνεις τον τελευταίο καιρό και χωρίς καμία βελτίωση θα πιάσεις το 50% στις (περίπου) 67000 μάχες ....

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Φεβ 05, 2014 8:26 am

taramas έγραψε:... πέστε μου πόσες νίκες χρειάζομαι για να πάω το W/R 50% ? οποίος το βρει παίρνει ένα λουκούμι, αν δεν το βρείτε θα σας το πώ.

...μαθηματικά δημοτικού άντε πρώτης τάξης γυμνασίου ... μια απλή αναλογία που δυστυχώς θα πέσω λίγο έξω γιατί δεν ξέρω τα draw που έχεις και θα βασιστώ σε κάπως παλιά στοιχεία που βλέπω στην υπογραφή σου ... 

... λοιπόν τώρα έχεις 29494 μάχες με ποσοστό νικών 47,68% --> έχεις δηλαδή 29494*47,68/100=14063 με την απαραίτητη στρογγυλοποίηση αφού η νίκες είναι ακέραιος αριθμός ... για να έχεις 50% W/R σου αρκεί να φτάσεις στο 49,5% καθώς στρογγυλοποιείται στο 50% ... έχουμε λοιπόν την εξής αναλογία (29494+χ)/100=(14063+χ)/49,5 ... κάνοντας τις πράξεις με το κομπιουτεράκι έχουμε αποτέλεσμα 1062 νίκες στη σειρά ...

... περιμένω το λουκούμι ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Φεβ 05, 2014 8:27 am

... πάντως ΔΕΝ καταλαβαίνω τι αποδεικνύει αυτό  Embarassed ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Φεβ 05, 2014 8:33 am

gregoraki sorry μικρή γλυκιά ντομάτα αλλα το λουκουμάκι το έχω πάρει εγώ ... Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Φεβ 05, 2014 8:39 am

... εσύ έχεις απαντήσει σε διαφορετική ερώτηση και δεν είμαι σίγουρος αν έχεις απαντήσει σωστά ... είναι πιο περίπλοκα μαθηματικά και βαριέμαι να σκεφτώ αυτή τη στιγμή ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Φεβ 05, 2014 9:12 am

dolofonos έγραψε:Βρήκα αυτά τα πολύ ωραία στατιστικά που μου λένε που έχω κάνει τις μάχες. Είμαι από το πρώτο campaign χωρίς CW TC(8 μήνες?).
Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Hp7m
δώσε link σε παρακαλώ Smile
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Φεβ 05, 2014 9:16 am

Νομίζω το site Που έχετε στην υπογραφή (Wotlabs) δείχνει αναλυτικά των αριθμό των μαχών (randoms, companies, CW)

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Φεβ 05, 2014 9:19 am

Kostis_Larsson έγραψε:Νομίζω το site Που έχετε στην υπογραφή (Wotlabs) δείχνει αναλυτικά των αριθμό των μαχών (randoms, companies, CW)
ok ...θέλω να μάθω ποιό site είναι όμως!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από taramas Τετ Φεβ 05, 2014 9:28 am

Αλεξ την έχασες τη μπάλα, ο gregorakis απάντησε σωστά και δικαιούται το λουκούμι, βέβαια αν το πάρουμε στο ακριβώς 50% χωρις την στρογγυλοποίηση χρειάζονται 3478 συνεχόμενες νίκες και καμία ήττα γιατί κάθε 0,10% δεν ανεβαίνει ισόποσα αλλά αναλογικά, αν τώρα εισάγουμε τον νόμο των πιθανοτήτων και τις στατιστικά αποδεκτές ήττες τότε καλύτερα να μην το πούμε το νούμερο γιατί θα το παρατήσω το παιχνίδι.
Εχει την εξής σημασία : μαθηματικά δεν πρόκειται ούτε στο διηνεκές να αποκτήσω w/r 50% και αυτό δεν αποδεικνύει σε καμία περίπτωση πόσο καλός παίκτης είμαι σήμερα, δείχνει μόνο πόσο κακό ξεκίνημα έκανα και αυτό κατά προσέγγιση.
Συμπέρασμα, καλύτερη προσέγγιση θα ήταν η καμπύλη που δημιουργείται απο τα στοιχεία αν τα αναγάγουμε στον χρόνο.

Σκεφτείτε μόνο το εξής παράδειγμα :
Παίχτης Α
Ξεκίνησε με w/r 51% στις 3000 μάχες και το πήγε 53% στις 8000 μάχες
Παίχτης Β 
Ξεκίνησε με w/r 45% στις 3000 μάχες και το πήγε 50% στις 8000 μάχες

Ποίος είναι καλύτερος?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Φεβ 05, 2014 9:34 am

feldzug.net
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Φεβ 05, 2014 9:39 am

dolofonos έγραψε:feldzug.net
thnx
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Φεβ 05, 2014 9:43 am

... και οι δύο παίκτες ξεκίνησαν το παιχνίδι με 0 μάχες και 50% W/R ...
... o B παίκτης σημείωσε μεγαλύτερη βελτίωση, ο Α παίκτης εξακολουθεί να είναι καλύτερος ...
... χρειάζομαι περισσότερες νίκες για να πάω από το 60,74 στο 61,5 απ' όσες χρειάζεσαι εσύ για να πας από το 47,68 στο 49,5 ... κάποια στιγμή θα πάω ...
... αυτή τη στιγμή κοιτάω τυχαία έναν παίκτη με 35Κ μάχες και 68,87 W/R ... ξέρεις πόσες νίκες χρειάζεται για να ανέβει ή έστω να μείνει σταθερός ??? ... αμφιβάλλει κανείς πως θα τα καταφέρει ??? ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Φεβ 05, 2014 9:45 am

taramas έγραψε:Αλεξ την έχασες τη μπάλα, ο gregorakis απάντησε σωστά και δικαιούται το λουκούμι, βέβαια αν το πάρουμε στο ακριβώς 50% χωρις την στρογγυλοποίηση χρειάζονται 3478 συνεχόμενες νίκες και καμία ήττα γιατί κάθε 0,10% δεν ανεβαίνει ισόποσα αλλά αναλογικά, αν τώρα εισάγουμε τον νόμο των πιθανοτήτων και τις στατιστικά αποδεκτές ήττες τότε καλύτερα να μην το πούμε το νούμερο γιατί θα το παρατήσω το παιχνίδι.
Εχει την εξής σημασία : μαθηματικά δεν πρόκειται ούτε στο διηνεκές να αποκτήσω w/r 50% και αυτό δεν αποδεικνύει σε καμία περίπτωση πόσο καλός παίκτης είμαι σήμερα, δείχνει μόνο πόσο κακό ξεκίνημα έκανα και αυτό κατά προσέγγιση.
Συμπέρασμα, καλύτερη προσέγγιση θα ήταν η καμπύλη που δημιουργείται απο τα στοιχεία αν τα αναγάγουμε στον χρόνο.

Σκεφτείτε μόνο το εξής παράδειγμα :
Παίχτης Α
Ξεκίνησε με w/r 51% στις 3000 μάχες και το πήγε 53% στις 8000 μάχες
Παίχτης Β 
Ξεκίνησε με w/r 45% στις 3000 μάχες και το πήγε 50% στις 8000 μάχες

Ποίος είναι καλύτερος?


Αντε και να συμφωνήσω ότι θέλεις να μάθεις πόσες νίκες σερι πρέπει να κάνεις για να πας 50% . Το θέμα είναι ότι αυτό είναι ανυπαρκτο για σενάριο γιατι ποτέ κανείς δεν παίζει με 100% ... 

Οπότε πρακτικά αν το δεις ο δικός μου υπολογισμός είναι σωστός γιατι παίρνει υποψην του το ποσοστό νικών σε ρεαλιστικό επίπεδο ... είναι δηλαδή αυτο που στην ουσία θα συμβεί ... 

Τώρα όσον αφορά την τελευταια ερώτηση σου σε αυτο το σημείο που περιγράφεις ο 1ος είναι καλύτερος ο 2ος είναι πιο βελτιωμένος και αν συνεχίσουν με τους ίδιους ρυθμούς στις περίπου 15000 μάχες ο δευτερος θα είναι καλυτερος .... 

ΥΓ) Διακρίνω καικαταγγέλω σκευωρία και συνωμοσία Ταραμά - γρηγοράκη για να μου φάνε το λουκουμάκι μου ...

ΥΓ2) Πέραν της πλάκας όντως σε μεγάλους (σε μάχες λογαριασμούς) είναι πρόβλήμα. Και εγώ όπως και εσύ αργησα πολύ να αποκτήσω την παραμικρή ιδέα (πρώτα μαθήματα απο κάποιον στις 8000 μάχες). ΟΜΩΣ φαίνεται ξεκάθαρα το πως βελτιώνεσε απο τα τελευταία στατιστικά σου ... Παίζεις με 50% τις τελευταιες 60 μέρες , 51% τις τελευταίες 30 51,5 τις τελευταιες 7 ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Φεβ 05, 2014 2:23 pm

Μωρέ καλή η βελτίωση αλλά μου την σπάει που πολλές κλαν θέλουν γενικό μέσο όρο και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Φεβ 06, 2014 4:23 pm

Γιαυτο κ εγω δεν μπορω να μπω σε κορυφαιο clan,τα overall stats μου ειναι μετρια,τα stats των τελευταιων μαχων ομως μωβ...

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Φεβ 06, 2014 4:41 pm

Σε καταλαβαίνω :Ρ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από yanis Παρ Φεβ 07, 2014 7:56 am

Vlepontas ta stats sou marita ontos ton teleutaio kairo exeis anevei para poli. Auto pou ta travaei kato einai ta polla batlles me Low Tiers (Marder, M10). Empirika sou leo oti gia na arxisei na fenetai sta stats sou i torini sou epidosi thes toulaxiston 5k battles me autous tous rithmous. Kati akoma pou den se afinei na mpeis se kaliteri clan einai i mikri empiria sou se CWs (23, wr39) kai TCs (15, wr20!!!!), kai ta liga T10s pou exeis. Enimerotika sou leo oti apo ta 7 T10s pou exeis mono ta 3 xrisimopoiountai se CWs. 
Episis o arithmos ton battles pou exeis kanonika den dikaiologei toso liga 10aria kai tha prepei na exeis megala noumera XP gia convert to opoio thelei xrima

Yanis73

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Φεβ 07, 2014 8:50 am

Αυτό για τα 10ρια ισχύει,αλλά το θέμα είναι γιατί οι πλειοψηφία των μεγάλων κλαν θεωρούν γελοία τα πρόσφατα στατιστικά και νοιάζονται μόνο για τα συνολικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από yanis Παρ Φεβ 07, 2014 9:05 am

ti na sou po Sang oloi koitane to overall...to giati???? Isos giati einai poio eukolo kai den thelei psaksimo. Alla mias kai milousa gia tin Marita pou ontos ton teleutaio kairo exei arista stats apo oti vlepo milame gia 400 maxes (pou fenontai stis 60D) stis 18000, arithmos oxi ikanos gian an vgalei simperasmata kapoios.

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Φεβ 07, 2014 9:10 am

Ναι αλλά με μελέτη των στατιστικών του υπάρχει μια βελτίωση,άλλωστε δεν μπορεί την μια μέρα να παίζει για 1758 και ξαφνικά να παίζει για 2633,όσο και τυχερός να είναι,όσο ευνοϊκό κι αν είναι το mm η διαφορά στα νούμερα είναι αρκετά μεγάλη,που ακόμα για και 2633 να μην παίζει σε καθημερινή βάση σίγουρα ένα διχίλιαρο πιάνει
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν? - Σελίδα 13 Empty Απ: Στατιστικά παικτών... με πόση ακρίβεια μας περιγράφουν?

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Φεβ 07, 2014 10:22 am

yanis έγραψε:Vlepontas ta stats sou marita ontos ton teleutaio kairo exeis anevei para poli. Auto pou ta travaei kato einai ta polla batlles me Low Tiers (Marder, M10). Empirika sou leo oti gia na arxisei na fenetai sta stats sou i torini sou epidosi thes toulaxiston 5k battles me autous tous rithmous. Kati akoma pou den se afinei na mpeis se kaliteri clan einai i mikri empiria sou se CWs (23, wr39) kai TCs (15, wr20!!!!), kai ta liga T10s pou exeis. Enimerotika sou leo oti apo ta 7 T10s pou exeis mono ta 3 xrisimopoiountai se CWs. 
Episis o arithmos ton battles pou exeis kanonika den dikaiologei toso liga 10aria kai tha prepei na exeis megala noumera XP gia convert to opoio thelei xrima

Yanis73
Τις τελευταιες 5419 battles εχω αυτα τα stats.Επισης το panther/m10(που θεωρειται UP=underpowered tank) ειναι tier7 και marder εχω να παιξω 2 χρονια τουλαχιστον.Yanis δες λιγο τα stats για να αλλαξεις γνωμη  Razz  http://www.noobmeter.com/player/eu/Marita/501635072/ Τον τελευταιο χρονο παιζω με unicum stats και με μεσο ορο tier 7.75 και av dmg 1678 και οχι 1-5 tier που παιζουν τα noobs για να ανεβασουν τα stats.Οπως καταλαβαινεις yanis 5419 μαχες ειναι ικανες για να δειξουν το skill ενος παιχτη.Ακομη,τις τελευταιες 1k μαχες παιζω ακομα καλυτερα(συνεχιζω ως unicum).Αν δεν εχεις πεισθει ακομα για τις θεικες μου ικανοτητες δες τα stats της σειρας του t57H που ειναι και η τελευταια σειρα που επαιξα(δες tier8 και 9 καθως για το tier10 δεν εχω αρκετες μαχες και τα stats με το t57H δεν τα θεωρω αντιπροσωπευτικα αν δεν εχω τουλαχιστον 100 μαχες με καποιο tank)

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης