World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

+14
Kostis_Larsson
Sanguinius
Kokos78
gregorakis
mparek4
taramas
dolofonos
giorgosaxis
LicenseToKill
3ise3ise
LASKAS
Marita89
Gathunter
cgakis
18 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από dolofonos Τρι Φεβ 04, 2014 4:33 pm

ΟΚ το έκανα xiale. Οι δεύτερες κλαν είναι που δεν συμφωνούν και ήταν στην συνάντηση, οι τρίτες απλά έτυχε και τις έβαλα. Αν ξέχασα κάποιον η τον έβαλα σε λάθος θέσει συγνώμη ας μου πει να το διορθώσω.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από taramas Τρι Φεβ 04, 2014 11:10 pm

dolofonos έγραψε:ΟΚ το έκανα xiale. Οι δεύτερες κλαν είναι που δεν συμφωνούν και ήταν στην συνάντηση, οι τρίτες απλά έτυχε και τις έβαλα. Αν ξέχασα κάποιον η τον έβαλα σε λάθος θέσει συγνώμη ας μου πει να το διορθώσω.

Για να το ολοκληρώσουμε σωστά.. οι πρώτες συμφώνησαν στις προτάσεις 1 & 2, μία στην πρόταση 3 και οι υπόλοιπες απο κάτω στην πρόταση 4, λόγω ομοιοτήτων μεταξύ των προτάσεων 1-2 και 3-4 τις ομαδοποιήσαμε.
Αυτό που πρέπει κατα την γνώμη μου να περάσει σαν δεδομένο και να παγιωθεί είναι να μην σταθεί κανείς εμπόδιο σε οτιδήποτε επιλέξουν κάποιοι έτσι ώστε να ξεκινήσουν οι οποιες προσπάθειες και τέλος ανεξάρτητα με την πορεία και την επιλογή που θα κάνει ο καθένας, κάθε κάλεσμα οποιασδήποτε ομάδας θα είναι συναγερμός για τους υπόλοιπους, παράδειγμα σήμερα η HARDX βρίσκεται σε μια περιοχή, κάποιοι τους επιτίθενται, για ολους μας πρέπει να είναι συναγερμός, θα πάμε όλοι, οποιος καταφέρει να μπεί μέσα το πρώτο πράγμα που θα κάνει είναι να μιλήσει με τα παιδιά εκεί, ποιόν βαράμε και ποιον όχι, τσιπάκια καθυστέρησης ή άμυνας, οι υπόλοιποι δεν μπήκαμε την μια μέρα? θα μπούμε την επόμενη, δεν τίθεται θέμα τι θα πάρει ο καθένας και τι θα δώσει, τίποτα να μην πάρουμε, ο στόχος είναι ενας, σε λίγο καιρό όλοι πρέπει να το σκέφτονται οχι μια αλλά τρείς φορές να χτυπήσουν Ελληνική ομάδα, κι αν θέλουμε να το κάνουμε κατανοητό ποιο γρήγορα ας βάλουμε όλοι το ίδιο χρώμα, ας ερθει η μέρα που ο χάρτης θα έχει ενα τεράστιο μπλέ κι ας εχει 10 ονόματα, θα μάθουν ολοι να σέβονται το μπλέ και το Hellenic-Hellas - Greek που υπάρχει σε ολους.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Φεβ 05, 2014 8:28 am

taramas έγραψε:
dolofonos έγραψε:ΟΚ το έκανα xiale. Οι δεύτερες κλαν είναι που δεν συμφωνούν και ήταν στην συνάντηση, οι τρίτες απλά έτυχε και τις έβαλα. Αν ξέχασα κάποιον η τον έβαλα σε λάθος θέσει συγνώμη ας μου πει να το διορθώσω.

Για να το ολοκληρώσουμε σωστά.. οι πρώτες συμφώνησαν στις προτάσεις 1 & 2, μία στην πρόταση 3 και οι υπόλοιπες απο κάτω στην πρόταση 4, λόγω ομοιοτήτων μεταξύ των προτάσεων 1-2 και 3-4 τις ομαδοποιήσαμε.
Αυτό που πρέπει κατα την γνώμη μου να περάσει σαν δεδομένο και να παγιωθεί είναι να μην σταθεί κανείς εμπόδιο σε οτιδήποτε επιλέξουν κάποιοι έτσι ώστε να ξεκινήσουν οι οποιες προσπάθειες και τέλος ανεξάρτητα με την πορεία και την επιλογή που θα κάνει ο καθένας, κάθε κάλεσμα οποιασδήποτε ομάδας θα είναι συναγερμός για τους υπόλοιπους, παράδειγμα σήμερα η HARDX βρίσκεται σε μια περιοχή, κάποιοι τους επιτίθενται, για ολους μας πρέπει να είναι συναγερμός, θα πάμε όλοι, οποιος καταφέρει να μπεί μέσα το πρώτο πράγμα που θα κάνει είναι να μιλήσει με τα παιδιά εκεί, ποιόν βαράμε και ποιον όχι, τσιπάκια καθυστέρησης ή άμυνας, οι υπόλοιποι δεν μπήκαμε την μια μέρα? θα μπούμε την επόμενη, δεν τίθεται θέμα τι θα πάρει ο καθένας και τι θα δώσει, τίποτα να μην πάρουμε, ο στόχος είναι ενας, σε λίγο καιρό όλοι πρέπει να το σκέφτονται οχι μια αλλά τρείς φορές να χτυπήσουν Ελληνική ομάδα, κι αν θέλουμε να το κάνουμε κατανοητό ποιο γρήγορα ας βάλουμε όλοι το ίδιο χρώμα, ας ερθει η μέρα που ο χάρτης θα έχει ενα τεράστιο μπλέ κι ας εχει 10 ονόματα, θα μάθουν ολοι να σέβονται το μπλέ και το Hellenic-Hellas - Greek που υπάρχει σε ολους.
+
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Φεβ 05, 2014 11:26 am

Σχετικά με αυτό που έγραψε ο taramas λίγο πιο πάνω...

Γιατί μου φέρνει στο μυαλό την οικογένεια clan PATO... ?
Ελπίζω μόνο, με τις Ελληνικές clans να φέρει αποτέλεσμα.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Gathunter Τετ Φεβ 05, 2014 11:57 am

Είχα η εντύπωση ότι η clan της Greek ήταν υπέρ της ένωσης.
Τελικά ψήφισαν άλλη πρόταση?
Gathunter
Gathunter

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 43

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/gathunter/signature.png

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από taramas Τετ Φεβ 05, 2014 12:10 pm

Kostis_Larsson έγραψε:Σχετικά με αυτό που έγραψε ο taramas λίγο πιο πάνω...

Γιατί μου φέρνει στο μυαλό την οικογένεια clan PATO... ?
Ελπίζω μόνο, με τις Ελληνικές clans να φέρει αποτέλεσμα.

H PATO ανοιξε 10 ομάδες αν θυμάμαι καλά και οι μισές έμειναν χωρίς παίχτες γιατί αρνήθηκαν να πάνε, περισσότερα κοινά εχει με την πρόταση 1 παρα με την δική μου

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Φεβ 05, 2014 1:02 pm

Όχι με την οργάνωση αλλά με το ότι όλες έκαναν landing στην ίδια περιοχή.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Φεβ 05, 2014 3:30 pm

Οι συζητήσεις από τις ενδιαφερόμενες κλαν ξεκίνησαν και πιστεύω ότι είμαστε σε πολύ καλό δρόμο.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Φεβ 06, 2014 3:05 am

...είναι λίγο off topic αλλά να μην ανοίγω άλλο θέμα ... χθες το βράδυ υπήρξε μεγάλη κινητικότητα των ελληνικών clan στην ευρύτερη περιοχή της αφρικής ... σχεδόν όλες έκαναν προσπάθεια για landing, πράγμα πολύ ευχάριστο, με ιδιαιτέρως άσχημα αποτελέσματα, πράγμα πολύ δυσάρεστο ... νομίζω μόνο η gboa έφτασε στον τελικό ενώ όλες οι άλλες πέρασαν 1-2 rounds το πολύ ... να ψάξουμε λίγο τι γίνεται λάθος, τι φταίει ... στην αφρική υπάρχουν 3 χάρτες μόνο και πάνω κάτω όλοι ξέρουμε τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε ... όποιος FC θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου να κουβεντιάσουμε και να δούμε τι πάει στραβά ... τους τελευταίους 2 μήνες παίζω αυτούς τους χάρτες σχεδόν καθημερινά και με επιτυχία ... αφού δε θα συμμετέχω στη συνένωση ίσως έτσι να μπορώ να βοηθήσω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Φεβ 06, 2014 4:21 am

xiale έγραψε:Ε καλά σώπα ... και εμεις δεν το πολυπιστευουμε ακόμα αλλά θέλουμε όλοι (οι πρώτες κλαν στην λίστα του Θοδωρή) να το προσπαθήσουμε ... 
Εγιναν θαυματα εχτές ... Εδώ φτάσαμε σε σημείο να συμφωνήσω με τον ταραμά σε καποιο σημείο  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
+
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Φεβ 06, 2014 4:53 am

Παιδια μου κανει εντυπωση που καποιες clan ειπαν οχι,δεν εχουν κατι να χασουν σε μια συνενωση,δεν εχουν επιτυχια στα clan wars ετσι κ αλλιως και δεν φαινεται βελτιωση στον οριζοντα.Συμφωνω μαζι τους αν θελουν να ειναι ενα clan για χαβαλε,τοτε παω πασο.Θεωρω οτι ο κυριος λογος ομως ειναι οτι οι commanders δεν θελουν να χασουν την θεση τους-εξουσια που εχουν αν συνενωθουν.Παντως εκφραζω την αποψη μου χωρις να ξερω γιατι αρνηθηκαν,θα ηθελα να μαθω ομως  Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Φεβ 06, 2014 5:05 am

Marita89 έγραψε:Παιδια μου κανει εντυπωση που καποιες clan ειπαν οχι,δεν εχουν κατι να χασουν σε μια συνενωση,δεν εχουν επιτυχια στα clan wars ετσι κ αλλιως και δεν φαινεται βελτιωση στον οριζοντα.Συμφωνω μαζι τους αν θελουν να ειναι ενα clan για χαβαλε,τοτε παω πασο.Θεωρω οτι ο κυριος λογος ομως ειναι οτι οι commanders δεν θελουν να χασουν την θεση τους-εξουσια που εχουν αν συνενωθουν.Παντως εκφραζω την αποψη μου χωρις να ξερω γιατι αρνηθηκαν,θα ηθελα να μαθω ομως  Smile
όπως τα λες είναι, αλλά οι συνεχόμενες αποτυχίες ίσως τους βάλουν μυαλό
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από taramas Πεμ Φεβ 06, 2014 5:17 am

@marita89
Η λογική λέει οτι δεν μπορείς να έχεις άποψη αν δεν γνωρίζεις, οπότε καλά θα ήταν να μάθεις πρώτα.

@LASKAS

Εσύ ειδικά Κώστα δεν θα έπρεπε να το λές αυτό, εκτός αν στοχεύεις κάποιους που στη περίπτωση αυτή θα έπρεπε να τους κατονομάσεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Φεβ 06, 2014 5:20 am

taramas έγραψε:@marita89
Η λογική λέει οτι δεν μπορείς να έχεις άποψη αν δεν γνωρίζεις, οπότε καλά θα ήταν να μάθεις πρώτα.

@LASKAS

Εσύ ειδικά Κώστα δεν θα έπρεπε να το λές αυτό, εκτός αν στοχεύεις κάποιους που στη περίπτωση αυτή θα έπρεπε να τους κατονομάσεις.
Πάντως δεν εννοώ εσένα! Very Happy Υπάρχουν πολλές ομάδες που δηλώνουν ότι παίζουν clan war και δεν έχουν μπει ποτέ στον χάρτη.ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ...γιατί χαντακώνουν τους παίκτες τους μόμο και μόνο για να το παίζουν αρχηγοί κάποιοι άσχετοι!
Τι να κατονομάσω?Πάρε όλες τις ελληνικές ομάδες ( περιπού 100 ) αφαίρεσαι αυτές που δεν παίζουν clan war ( καμιά 40αριά )... μένουν 60 αφαίρεσαι όσες έχουν μπει στον χάρτη έστω 1 φορά για λίγες ώρες στην αφρική ( καμιά 10αριά Very Happy  )...ΜΕΝΟΥΝ 50 ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Very Happy  Very Happy  Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Πεμ Φεβ 06, 2014 5:31 am, 5 φορές συνολικά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Ghostalker Πεμ Φεβ 06, 2014 5:22 am

Όταν δεν κερδίζεις 2 συνεχόμενα χρόνια ενώ  σε ενδιαφέρει η νίκη και θέλεις ακόμα να έχεις βαθμό σε μια Clav ούτε με λοβοτομή δεν θα βάλεις μυαλό.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Φεβ 06, 2014 5:26 am

ΜΑΚΕ ΛΟΒΕ ΝΟΤ ΓΟΥΑΡ !!!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Φεβ 06, 2014 5:42 am

taramas έγραψε:@marita89
Η λογική λέει οτι δεν μπορείς να έχεις άποψη αν δεν γνωρίζεις, οπότε καλά θα ήταν να μάθεις πρώτα.

@LASKAS

Εσύ ειδικά Κώστα δεν θα έπρεπε να το λές αυτό, εκτός αν στοχεύεις κάποιους που στη περίπτωση αυτή θα έπρεπε να τους κατονομάσεις.
Γιαυτο λεω οτι δεν εχω αποψη για το θεμα και θα ηθελα να μαθω.Η αποψη μου βασιζεται απλα στην εμπειρια μου χωρις να ξερω τις λεπτομεριες της συζητησης που εγινε.Χαιρομαι παντως που υπαρχουν παιχτες που αναγνωριζουν οτι για να υπαρξει προοδος θα πρεπει να υπαρξει μια αλλαγη,μπραβο στους commanders αυτους.Θεωρω οτι και ο Laskas και ο ghostalker εχουν δικιο.Ταραμα αν σου ειναι ευκολο εξηγησε μου γιατι αρνηθηκε το clan σου χωρις να με ειρωνευεσαι.Αν η εξηγηση ειναι μακροσκελης τα λεμε απο κανενα ts.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Φεβ 06, 2014 5:43 am

Ghostalker έγραψε:Όταν δεν κερδίζεις 2 συνεχόμενα χρόνια ενώ  σε ενδιαφέρει η νίκη και θέλεις ακόμα να έχεις βαθμό σε μια Clav ούτε με λοβοτομή δεν θα βάλεις μυαλό.
λοβοτομή θηλυκό

  • ιατρική μέθοδος που χρησιμοποιήθηκε ευρύτατα σε πολλές χώρες, κατά τις προηγούμενες δεκαετίες, σύμφωνα με την οποία οι μπροστινοί λοβοί αποκόπτονται με χειρουργική επέμβαση από το υπόλοιπο τμήμα του εγκεφάλου, προκειμένου να αντιμετωπιστούν διανοητικές διαταραχές και ψυχικές παθήσεις.

    υπερβολικό σε βρίσκω , με ένα απλό ηλεκτροσόκ γινεται μια χαρά η δουλειά!  
    Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Vilkus-plug-it-in
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Ghostalker Πεμ Φεβ 06, 2014 5:48 am

mementoM0ri έγραψε:
Ghostalker έγραψε:Όταν δεν κερδίζεις 2 συνεχόμενα χρόνια ενώ  σε ενδιαφέρει η νίκη και θέλεις ακόμα να έχεις βαθμό σε μια Clav ούτε με λοβοτομή δεν θα βάλεις μυαλό.
λοβοτομή θηλυκό

  • ιατρική μέθοδος που χρησιμοποιήθηκε ευρύτατα σε πολλές χώρες, κατά τις προηγούμενες δεκαετίες, σύμφωνα με την οποία οι μπροστινοί λοβοί αποκόπτονται με χειρουργική επέμβαση από το υπόλοιπο τμήμα του εγκεφάλου, προκειμένου να αντιμετωπιστούν διανοητικές διαταραχές και ψυχικές παθήσεις.

    υπερβολικό σε βρίσκω , με ένα απλό ηλεκτροσόκ γινεται μια χαρά η δουλειά!  
    Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Vilkus-plug-it-in



Αν όντως κάποιος το δοκιμάσει να ξέρεις ότι είσαι ο ηθικός αυτουργός και παρακαλώ πριν κάποιος το δει να κατέβει η photo.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Φεβ 06, 2014 6:34 am

Ghostalker έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Ghostalker έγραψε:Όταν δεν κερδίζεις 2 συνεχόμενα χρόνια ενώ  σε ενδιαφέρει η νίκη και θέλεις ακόμα να έχεις βαθμό σε μια Clav ούτε με λοβοτομή δεν θα βάλεις μυαλό.
λοβοτομή θηλυκό

  • ιατρική μέθοδος που χρησιμοποιήθηκε ευρύτατα σε πολλές χώρες, κατά τις προηγούμενες δεκαετίες, σύμφωνα με την οποία οι μπροστινοί λοβοί αποκόπτονται με χειρουργική επέμβαση από το υπόλοιπο τμήμα του εγκεφάλου, προκειμένου να αντιμετωπιστούν διανοητικές διαταραχές και ψυχικές παθήσεις.

    υπερβολικό σε βρίσκω , με ένα απλό ηλεκτροσόκ γινεται μια χαρά η δουλειά!  
    Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Vilkus-plug-it-in



Αν όντως κάποιος το δοκιμάσει να ξέρεις ότι είσαι ο ηθικός αυτουργός και παρακαλώ πριν κάποιος το δει να κατέβει η photo.
Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Chok
Σιγουρα αποτελεσματα!
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Φεβ 06, 2014 6:38 am

Δεν υπάρχει λόγος πίεσης... 
Ο καθένας κρίνει αυτό που πιστεύει οτι εξυπηρετεί το συμφέρον της κλαν του καλύτερα (σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια).
¨οπως πολύ σωστά αποφασίσαμε όσοι δεν θέλουν κάποια συνένωση να μην αποτελέσουν τροχοπέδη για αυτούς που θέλουν έτσι ισχύει και το αντίστροφο...
Ούτος η αλλιώς πέρα απο κάποιες κλαν που δεν ήθελαν ούτε να συζητήσουν η θα ήθελαν να μην κάνουμε τίποτα, οι υπόλοιπες θα στηρίξουν το επιχείρημα, αρχικώς περιφερειακά και στο μέλλον , ποιός ξέρει .... Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Φεβ 06, 2014 7:57 am

οποιος αρχηγος ή εξουσιωδοτημενο προσωπο απο clan ενδιαφερεται να συμμετασχει στην συνενωση ή στις συζητησεις για την συνενωση των ελληνικων clan μπορει να ερθει απο τις 19:00 και μετα στα εξεις team speak
α) HERD 85.236.105.30:10047
β) HARDS 85.10.194.85

παρακαλω πολυ να γραφετε το ονομα της clan σας πριν το nick name σας

ακομα θα ηθελα να ενημερωσω οτι η προσπαθεια που γινεται απο αρκετες clan για την συνενωση αυτων ειναι σε πολυ καλο και προχωρημενο βαθμο και σε λιγες μερες θα σας ανακοινωσουμε και το ονομα το σημα και το team speak του ελληνικου gamers comunnity
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από taramas Πεμ Φεβ 06, 2014 11:09 am

Marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:@marita89
Η λογική λέει οτι δεν μπορείς να έχεις άποψη αν δεν γνωρίζεις, οπότε καλά θα ήταν να μάθεις πρώτα.

@LASKAS

Εσύ ειδικά Κώστα δεν θα έπρεπε να το λές αυτό, εκτός αν στοχεύεις κάποιους που στη περίπτωση αυτή θα έπρεπε να τους κατονομάσεις.
Γιαυτο λεω οτι δεν εχω αποψη για το θεμα και θα ηθελα να μαθω.Η αποψη μου βασιζεται απλα στην εμπειρια μου χωρις να ξερω τις λεπτομεριες της συζητησης που εγινε.Χαιρομαι παντως που υπαρχουν παιχτες που αναγνωριζουν οτι για να υπαρξει προοδος θα πρεπει να υπαρξει μια αλλαγη,μπραβο στους commanders αυτους.Θεωρω οτι και ο Laskas και ο ghostalker εχουν δικιο.Ταραμα αν σου ειναι ευκολο εξηγησε μου γιατι αρνηθηκε το clan σου χωρις να με ειρωνευεσαι.Αν η εξηγηση ειναι μακροσκελης τα λεμε απο κανενα ts.

Δεν ειρωνεύτηκα καθόλου, πιστεύω οτι η απλή λογική λέει οτι πριν χαρακτηρίσεις κάποιον για κάτι πρέπει να ξέρεις, επίσης αν νομίζεις οτι πρέπει όλοι να ακολουθήσουμε την άποψή σου αλλιώς είμαστε λάθος τότε κάτι πρέπει να κοιτάξεις.
Ο καθένας μας έκανε την τοποθέτησή του εκεί που έπρεπε και οπως πίστευε, δεν νομίζω οτι πρέπει να δίνουμε εξηγήσεις συνεχώς γιατί είχαμε άλλη πρόταση και μάλιστα έτυχε να είναι και πλειοψηφική, καλό είναι να μην πηγαίνουμε σε υπερβολές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Φεβ 06, 2014 11:40 am

taramas έγραψε:
Marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:@marita89
Η λογική λέει οτι δεν μπορείς να έχεις άποψη αν δεν γνωρίζεις, οπότε καλά θα ήταν να μάθεις πρώτα.

@LASKAS

Εσύ ειδικά Κώστα δεν θα έπρεπε να το λές αυτό, εκτός αν στοχεύεις κάποιους που στη περίπτωση αυτή θα έπρεπε να τους κατονομάσεις.
Γιαυτο λεω οτι δεν εχω αποψη για το θεμα και θα ηθελα να μαθω.Η αποψη μου βασιζεται απλα στην εμπειρια μου χωρις να ξερω τις λεπτομεριες της συζητησης που εγινε.Χαιρομαι παντως που υπαρχουν παιχτες που αναγνωριζουν οτι για να υπαρξει προοδος θα πρεπει να υπαρξει μια αλλαγη,μπραβο στους commanders αυτους.Θεωρω οτι και ο Laskas και ο ghostalker εχουν δικιο.Ταραμα αν σου ειναι ευκολο εξηγησε μου γιατι αρνηθηκε το clan σου χωρις να με ειρωνευεσαι.Αν η εξηγηση ειναι μακροσκελης τα λεμε απο κανενα ts.

Δεν ειρωνεύτηκα καθόλου, πιστεύω οτι η απλή λογική λέει οτι πριν χαρακτηρίσεις κάποιον για κάτι πρέπει να ξέρεις, επίσης αν νομίζεις οτι πρέπει όλοι να ακολουθήσουμε την άποψή σου αλλιώς είμαστε λάθος τότε κάτι πρέπει να κοιτάξεις.
Ο καθένας μας έκανε την τοποθέτησή του εκεί που έπρεπε και οπως πίστευε, δεν νομίζω οτι πρέπει να δίνουμε εξηγήσεις συνεχώς γιατί είχαμε άλλη πρόταση και μάλιστα έτυχε να είναι και πλειοψηφική, καλό είναι να μην πηγαίνουμε σε υπερβολές.
Με ειρωνευεσαι παλι αλλα τεσπα.Δεν χαρακτηρησα κανεναν για τιποτα.Επισης πολυ τζαμπα μαγκας εισαι με τη φραση "δεν νομιζω οτι πρεπει να δινουμε εξηγησεις".Εγω μιλαω με επιχειρηματα και θεωρω οτι το clan σου δεν ειναι πετυχημενο στα clan wars διοτι αν και ειστε το δευτερο καλυτερο ελληνικο clan(κατα την αποψη μου) σε clan wars δεν εχετε περιοχη αν και κατα καιρους το καταφερνετε και μπραβο σας.Αν δεν σας νοιαζουν τα clan wars και θελετε να κανετε χαβαλε τοτε καλως.Το λεω αυτο γιατι θεωρω οτι αυτη η προσπαθεια που γινεται για συνενωση θα βοηθησει πολυ clans που ενδιαφερονται στα clan wars.Επισης ειμαι περιεργος να ακουσω γιατι αρνηθηκαν και τα αλλα μεγαλα clan.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση - Σελίδα 3 Empty Απ: Συνενωση Ελληνικων clan Σκεψη - Προταση

Δημοσίευση από taramas Πεμ Φεβ 06, 2014 12:15 pm

@marita89

Κοίτα φίλε μου, το "τζάμπα μάγκας" να το λές εκεί που περνάει οκ? στο θέμα μας τώρα, ποιος νομίζεις ότι είσαι και πρέπει να σου δώσουμε και εξηγήσεις? κρίνεις και χαρακτηρίζεις οποιον γουστάρεις και προκαλείς, μάλιστα θεωρείς οτι μπορείς να μας πείς και τι θα κάνουμε, αν με κόβεις για τζάμπα μάγκα πίσω απο την οθόνη σου μπορούμε να το συζητήσουμε και αλλιώς.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης