World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

+25
Veyder
trexas
ee3509
Ghostalker
dolofonos
mementoM0ri
Quickyelder
HeeroYuy997
mais13
JohnMactavish22
imperiumgraecum
Sanguinius
Gooakis
gr68
perseas
mparek4
Founder
cgakis
gregorakis
patatomhden
yanis
LASKAS
Kostis_Larsson
Marita89
taramas
29 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 1:28 pm

@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 1:31 pm

taramas έγραψε:@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?
Για το γιατι δεν ειναι στην PNX θα απαντησω εγω!  ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ τ23 και χρυσος
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 1:34 pm

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.
Πικραμενο αγορι ! πηρες μποτα απο την ΗΕΑΤ, οι ιδιοι οι πρωην συμπαιχτες σου λενε ποσο τζερεμες  εισαι... Κριμα σε λυπαμαι ρε φιλε ! Δινω ορκο να μη σε ξανατρολλαρω ποτε! ( Σισιφε δε θα ξανακανω 8η τεχνη με το ταραμουκο )
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Να σου πώ τρελαμένο αγόρι, να σου θυμήσω οτι εκτός απο το να τρολάρεις εδω μέσα στη ανωνυμία σου δεν έχεις το θάρρος να κάνεις κάτι άλλο, αλλά για πές μας ποιος ειναι ο πρώην συμπαίκτης μου που λέει οτι είμαι τζερεμές? 
Και επιτέλους πές εδω μέσα στα παιδιά γιατί δεν είσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή? γιατί πήρες την πετσετούλα σου και πήγες σε άλλη παραλία? σε έφαγε η παράγκα? μη ντρέπεσαι αγόρι μου εμείς με συμπάθεια σε βλέπουμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 1:40 pm

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?
Για το γιατι δεν ειναι στην PNX θα απαντησω εγω!  ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ τ23 και χρυσος

χαχαχα, ελα ρε φίλε, σοβαρά? πω πω σκιάστηκα τώρα, και τα παραμύθια για τον χρυσό και "τα λεφτά υπάρχουν" που μας πουλάτε διάφοροι εδώ μέσα που είναι? τι γίνεται εδώ πέρα ωρέ αδέρφια? που είναι τα παλλικάρια που θα φτιάχνανε την Εθνική ομάδα και θα σήκωναν την γαλανόλευκη στα ύψη? τι έγινε ωρέ Ελληναράδες? μας φάγανε οι ξένες δυνάμεις?

είστε για μεγάλα γέλια και το λυπηρό είναι οτι έχετε παρασύρει πολλούς και οπως προέβλεψα είναι κοντά ή μέρα που θα σκάσει η φούσκα και θα κρύβεστε
αντε γειά

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Παρ Μάης 23, 2014 1:40 pm

taramas έγραψε:@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?

Εσύ είσαι που κωλοχτυπιέσαι για "αθέμιτο" προσυλητισμό recruiting και ότι οι διάβολοι της PNX κάνουν προβοκάτσια. Οπότε μοιράσου μαζί μας την ιστορία σου, θα σε ακούσουμε προσεκτικά βλέποντας Dancing with the stars.

Όσο για την απορία σου μετά χαράς να σου την λύσω. Μπορεί να μην είμαι στην PNX αλλά είμαι ένας από τους διαχειριστές της λίστας του recruit (ΩΠ! αυτό δεν το ήξερες!) και φίλος με πολλά από τα παιδιά εκεί. Το ότι δεν βρίσκομαι εκεί είναι δική μου υπόθεση και σίγουρα όχι θέμα προς συζήτηση με κανενός είδους σαλάτα. Τα στατιστικά τα έχω με μικρά tier... OK τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν μπόρεσες ποτέ να φτιάξεις μια καλή clan.
Πάμε στο ζουμί. Στην λίστα του recruit εσκεμμένα και με ειδοποιήσεις εντός αυτής δεν υπάρχουν μέλη από άλλες ελληνικές clan που είχαν συμφωνήσει να συνεχισουν σε επίπεδο συνεργασίας παρά μόνο 2-3 άτομα που είναι παλιοί γνωστοί και συμπαίκτες και που δεν έχει γίνει ποτέ προσέγγισή τους. Την ίδια ακριβώς τακτική "προσυλητισμού" ακολουθούσαμε και παλαιότερα στην HARD, αλλά από ότι βλέπω μόνο λόγια του αέρα είσαι και πετάς κατηγορίες αριστερά και δεξιά επειδή την βρίσκεις φαίνεται να παραμυθιάζεις όσους άτυχους βρέθηκαν μαζί σου σε κάποια clan και το υπόλοιπο ελληνικό community (όχι δεν μιλάω για PNX, για την καραμέλα που δεν λες να φτύσεις).
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 1:46 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.
Πικραμενο αγορι ! πηρες μποτα απο την ΗΕΑΤ, οι ιδιοι οι πρωην συμπαιχτες σου λενε ποσο τζερεμες  εισαι... Κριμα σε λυπαμαι ρε φιλε ! Δινω ορκο να μη σε ξανατρολλαρω ποτε! ( Σισιφε δε θα ξανακανω 8η τεχνη με το ταραμουκο )
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Να σου πώ τρελαμένο αγόρι, να σου θυμήσω οτι εκτός απο το να τρολάρεις εδω μέσα στη ανωνυμία σου δεν έχεις το θάρρος να κάνεις κάτι άλλο, αλλά για πές μας ποιος ειναι ο πρώην συμπαίκτης μου που λέει οτι είμαι τζερεμές? 
Και επιτέλους πές εδω μέσα στα παιδιά γιατί δεν είσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή? γιατί πήρες την πετσετούλα σου και πήγες σε άλλη παραλία? σε έφαγε η παράγκα? μη ντρέπεσαι αγόρι μου εμείς με συμπάθεια σε βλέπουμε.
Εφυγα γιατι ηταν ιδιοι τυποι σαν εσενα , καρεκλα εξουσια και μηδεν ουσια, πολυ μπλα μπλα καθουλου δουλεια , για τον ιδιο λογο που πηρες μποτα και εσυ. δε γουσταρα καποιους , η κλαν δεν ηταν καλη , με τα παιδια απο την MNSTR γνωριζομαστε καλα ( λιγο το VK 72.01 λιγο το τ23 σχεδον κολλητοι). Σου ειπα ολους τους λογους ! Για πες μου τωρα εσυ γιατι δεν εισαι στην ΗΕΑΤ ? τι πηγε στραβα? ο δολοφονος τους εκανε πλυση εγκεφαλου και κανανε επανασταση?
Για πες μας για πες μας ! Ειχες πει οτι θα αποτυχει η PNX , εγω βλεπω να ειναι μια χαρα , αντιθετος η ΗΕΑΤ  πουφ εκανε φτερα.. γιατι????
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 1:54 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?
Για το γιατι δεν ειναι στην PNX θα απαντησω εγω!  ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ τ23 και χρυσος

χαχαχα, ελα ρε φίλε, σοβαρά? πω πω σκιάστηκα τώρα, και τα παραμύθια για τον χρυσό και "τα λεφτά υπάρχουν" που μας πουλάτε διάφοροι εδώ μέσα που είναι? τι γίνεται εδώ πέρα ωρέ αδέρφια? που είναι τα παλλικάρια που θα φτιάχνανε την Εθνική ομάδα και θα σήκωναν την γαλανόλευκη στα ύψη? τι έγινε ωρέ Ελληναράδες? μας φάγανε οι ξένες δυνάμεις?

είστε για μεγάλα γέλια και το λυπηρό είναι οτι έχετε παρασύρει πολλούς και οπως προέβλεψα είναι κοντά ή μέρα που θα σκάσει η φούσκα και θα κρύβεστε
αντε γειά
ποτε δε θα επερνα μερος σε κατι ελληνικο , οπως ειπε και ο Μεγας Veyder ποτε ξανα με ελληνες. btw λιγο συνοχη σκεψης δε βλαπτει.
Και δεν το ειπα για να φοβηθεις. (σκιαχτηκα ειναι το σωστο) ρωτησες απαντησα τοσο απλο . Τραβα φορα τωρα αλουμινοχαρτο στο κεφαλι .
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Μάης 23, 2014 2:11 pm

Taramas The Great όλο ιστορίες θα γράφεις και θα λες αλλά τελικά μένουμε στο τίποτα στα στανταρ σου δηλαδή. Δεν με λες τελικά το δικό σου εγχείρημα πέτυχε???
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Μάης 23, 2014 2:13 pm

Α και μιας και βλέπεις άδειες περιοχές παντού να με ζητάς printscreen μετά τις μάχες της PNX μιας και κρατάς τα στατιστικά μας.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 4:14 pm

LicenseToKill έγραψε:
taramas έγραψε:@licensetokill

χαχαχα, εχεις κι άλλα αστειάκια? να ξέρουμε να μείνουμε, επειδή σε κόβω οτι θέλεις να περάσεις και ενα βαθύτερο "νόημα" μέσα απο την εξυπνάδα, να μας πείς και ποιός νομίζεις οτι είναι ο παίχτης που πήρανε, οταν τον βρεις θα πάρεις και γλυφιτζουράκι.

Υ.Σ. εχω μια απορία όμως, αν θέλεις μας απαντάς, γιατί δεν βρίσκεσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή τη PNX? απο οτι βλέπω μια χαρά στατιστικά έχεις κι ας παίζεις με μικρά tier, δεν έχει σημασία μπορείς να βοηθήσεις, γιατί κάθεσαι απέξω φίλε μας?

Εσύ είσαι που κωλοχτυπιέσαι για "αθέμιτο" προσυλητισμό recruiting και ότι οι διάβολοι της PNX κάνουν προβοκάτσια. Οπότε μοιράσου μαζί μας την ιστορία σου, θα σε ακούσουμε προσεκτικά βλέποντας Dancing with the stars.

Όσο για την απορία σου μετά χαράς να σου την λύσω. Μπορεί να μην είμαι στην PNX αλλά είμαι ένας από τους διαχειριστές της λίστας του recruit (ΩΠ! αυτό δεν το ήξερες!) και φίλος με πολλά από τα παιδιά εκεί. Το ότι δεν βρίσκομαι εκεί είναι δική μου υπόθεση και σίγουρα όχι θέμα προς συζήτηση με κανενός είδους σαλάτα. Τα στατιστικά τα έχω με μικρά tier... OK τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν μπόρεσες ποτέ να φτιάξεις μια καλή clan.
Πάμε στο ζουμί. Στην λίστα του recruit εσκεμμένα και με ειδοποιήσεις εντός αυτής δεν υπάρχουν μέλη από άλλες ελληνικές clan που είχαν συμφωνήσει να συνεχισουν σε επίπεδο συνεργασίας παρά μόνο 2-3 άτομα που είναι παλιοί γνωστοί και συμπαίκτες και που δεν έχει γίνει ποτέ προσέγγισή τους. Την ίδια ακριβώς τακτική "προσυλητισμού" ακολουθούσαμε και παλαιότερα στην HARD, αλλά από ότι βλέπω μόνο λόγια του αέρα είσαι και πετάς κατηγορίες αριστερά και δεξιά επειδή την βρίσκεις φαίνεται να παραμυθιάζεις όσους άτυχους βρέθηκαν μαζί σου σε κάποια clan και το υπόλοιπο ελληνικό community (όχι δεν μιλάω για PNX, για την καραμέλα που δεν λες να φτύσεις).

Το ξέρεις οτι λες παραμύθια έτσι? δεν μπορεί να μην έχεις ένα κομματάκι μυαλό, πάραυτα θα σε βοηθήσω λιγάκι, 
α) δεν το ήξερα οτι ενω δεν ανήκεις στην ομάδα είσαι ενας απο τους διαχειριστές της λίστας του recruit (κάτι σαν πολυνομοσχέδιο μου ακούγεται) θάπρεπε να το ξέρω? ειναι κάτι σημαντικό μήπως? εμένα μάλλον παράξενο μου φαίνεται παρά σημαντικό, απο την άλλη δεν θέλεις να μας πείς την "δική σου υπόθεση", κρίμα θα είχε ενδιαφέρον.
β) καλά κατάλαβες, δεν μπόρεσα ποτέ να φτιάξω μια καλή clan, σε αφήνω στην κρίση όλων όσων γνωρίζουν αν και το πάς στραβά γιατί μια καλή clan δεν είναι έργο ενος αλλά πολλών, λίγο πολύπλοκο για να το πιάσεις αλλά μπορείς να προσπαθήσεις.
γ) δεν βρήκες τον παίχτη που μου πήρατε και έχασες το γλυφιτζουράκι αλλά θα σε βοηθήσω και σε αυτό, ολο αυτό το διάστημα ενας και μοναδικός ήτανε που έφυγε και μάλιστα του το πρότεινα εγώ, το ωραιότερο απο όλα όμως ξέρεις ποιο είναι? αυτός ο ένας ήρθε σας είδε και έφυγε, οταν μιλάω για βρώμικα κόλπα εχουν να κάνουν με άλλες ομάδες και όχι με την δική μου, βλέπεις τεράστιε σε μένα δεν περνάνε τέτοια,τώρα μπορείς να συνεχίσεις τα παραμυθάκια και να μας προσφέρεις γέλιο.
δ) το οτι τα στατιστικά σου τα έχεις με μικρά tier δεν το θεωρώ κακό και ούτε κρυφό είναι, φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού που λένε, έχεις αντίρρηση μήπως?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 4:24 pm

dolofonos έγραψε:Taramas The Great όλο ιστορίες θα γράφεις και θα λες αλλά τελικά μένουμε στο τίποτα στα στανταρ σου δηλαδή. Δεν με λες τελικά το δικό σου εγχείρημα πέτυχε???

Δεν σε λέω γιατί θα μάθεις και μετά πρέπει να σε σκοτώσω, χαχαχα τελικά είσαι πολύ αστείος ρε φίλε, ούτε τώρα μετά απο τόση προσπάθεια και αγώνα που έκανες για να πάρεις την καρέκλα δεν ηρέμησες, δεν σε ενημερώσανε οτι τελικά έγινες commander για να ησυχάσεις? 

Οσο για το εγχείρημα, δεν έχουμε την ίδια νοοτροπία και κάποτε πρέπει να το καταλάβεις αυτό γιατί μονίμως μένεις πίσω, δεν υπάρχει κανένα δικό μου εγχείρημα, συνεργασία και προπάντων φιλία εχουμε ολοι εμείς και οτι έχει γίνει δεν είναι δικό μου, οσο για την επιτυχία δεν χρειάζεται διαφήμιση το ξέρουμε όλοι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 4:52 pm

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.
Πικραμενο αγορι ! πηρες μποτα απο την ΗΕΑΤ, οι ιδιοι οι πρωην συμπαιχτες σου λενε ποσο τζερεμες  εισαι... Κριμα σε λυπαμαι ρε φιλε ! Δινω ορκο να μη σε ξανατρολλαρω ποτε! ( Σισιφε δε θα ξανακανω 8η τεχνη με το ταραμουκο )
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Να σου πώ τρελαμένο αγόρι, να σου θυμήσω οτι εκτός απο το να τρολάρεις εδω μέσα στη ανωνυμία σου δεν έχεις το θάρρος να κάνεις κάτι άλλο, αλλά για πές μας ποιος ειναι ο πρώην συμπαίκτης μου που λέει οτι είμαι τζερεμές? 
Και επιτέλους πές εδω μέσα στα παιδιά γιατί δεν είσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή? γιατί πήρες την πετσετούλα σου και πήγες σε άλλη παραλία? σε έφαγε η παράγκα? μη ντρέπεσαι αγόρι μου εμείς με συμπάθεια σε βλέπουμε.
Εφυγα γιατι ηταν ιδιοι τυποι σαν εσενα , καρεκλα εξουσια και μηδεν ουσια, πολυ μπλα μπλα καθουλου δουλεια , για τον ιδιο λογο που πηρες μποτα και εσυ. δε γουσταρα καποιους , η κλαν δεν ηταν καλη , με τα παιδια απο την MNSTR γνωριζομαστε καλα ( λιγο το VK 72.01 λιγο το τ23 σχεδον κολλητοι). Σου ειπα ολους τους λογους ! Για πες μου τωρα εσυ γιατι δεν εισαι στην ΗΕΑΤ ? τι πηγε στραβα? ο δολοφονος τους εκανε πλυση εγκεφαλου και κανανε επανασταση?
Για πες μας για πες μας ! Ειχες πει οτι θα αποτυχει η PNX , εγω βλεπω να ειναι μια χαρα , αντιθετος η ΗΕΑΤ  πουφ εκανε φτερα.. γιατι????

Ετσι, τώρα μου αρέσεις, πες μας μόνο γιατί έλεγες παραμύθια τόσο καιρό για τους φίλους σου με την "καρέκλα εξουσία και μηδέν ουσία" τι περίμενες οτι θα μας έπειθες? τους ξέρουμε πριν απο σένα, λες ομως κάποια πράγματα που φαίνεται οτι δεν τα γνωρίζεις καθόλου, πάραυτα βιάζεσαι να κρίνεις, απο εμπάθεια ίσως, δεν πειράζει όμως θα σε βοηθήσω λίγο να καταλάβεις.
α) εγώ της καρέκλας ούτε ήμουνα ούτε πρόκειται να γίνω, εχω πάρει πολλές καρέκλες στην πραγματική ζωή και δεν έχω απωθημένα να τα βγάλω σε ενα παιχνίδι, απο τον Δεκέμβριο 2013 είχα ανακοινώσει οτι μέχρι τον Απρίλιο 2014 που ξεκινάω δουλειά θα αποσυρόμουν απο την θέση μου και με εκλογές θα ψηφίζαμε τον αντικαταστάτη μου, για δύο λόγους, πρώτον γιατί το δήλωσα απο την αρχή οτι η άποψή μου είναι οτι δεν πρέπει κάποιος να κάθεται στις θέσεις αυτές επ αόριστον και δεύτερο γιατί δεν θα είχα τον χρόνο να ασχοληθώ οσο θα έπρεπε, σου έλυσα λοιπον την απορία και ως εκ τούτου το παραμυθάκι με την καρέκλα να το λές για άλλους και όχι για μένα.
β) αν και δεν αφορά κανέναν θα σου απαντήσω και στην σαχλαμάρα που είπες οσο αφορά το γιατί δεν είμαι στην ΗΕΑΤ, η ΗΕΑΤ για όσους δεν ξέρουν περιλαμβάνει πολλές ομάδες απο διάφορα παιχνίδια, υπάρχει λοιπόν μια ας πούμε γενική διοίκηση, οσο αφορά εμένα προσπάθησα πάντα να έχει η ομάδα του WOT τον πλήρη έλεγχο των αποφάσεων, οταν λοιπον παραιτήθηκα και κάναμε τις εκλογές έθεσα σαν ορο να μην αναμιχθεί κανείς που δεν ήταν μέλος της ομάδας, δυστυχώς βλέπεις το "καρέκλα εξουσία και μηδέν ουσία" έσπευσε να βάλει χέρι στην κορυφαία δημοκρατική διαδικασία των εκλογών μας, κατα την διάρκεια μιας έντονης συζήτησης που είχα με κάποιους απο αυτούς του κυρίους κατέληξα στην εντατική με κολπική μαρμαρυγή, μετά απο 24 ώρες χρειάστηκε να μου κάνουν ηλεκτρική ανάταξη (ηλεκτροσόκ στην καθομιλουμένη) για να επανέλθω και μετά απο 5 μέρες βγήκα απο το νοσοκομείο και εφυγα και απο την ΗΕΑΤ και απο το παιχνίδι, βρίσκομαι εκει που βρίσκομαι γιατί φίλοι με έπεισαν να πάω μαζί τους και να είμαι χαλαρά και τίποτα παραπάνω, ζητώ συγγνώμη απο όλους που τα ανέφερα αυτά αλλά αν δεν το έκανα θα συνέχιζαν κάποιοι να λένε οτι τους κατέβει, ελπίζω να το κλείσαμε το θέμα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 12:04 am

taramas έγραψε:
Το ξέρεις οτι λες παραμύθια έτσι? δεν μπορεί να μην έχεις ένα κομματάκι μυαλό, πάραυτα θα σε βοηθήσω λιγάκι, 
α) δεν το ήξερα οτι ενω δεν ανήκεις στην ομάδα είσαι ενας απο τους διαχειριστές της λίστας του recruit (κάτι σαν πολυνομοσχέδιο μου ακούγεται) θάπρεπε να το ξέρω? ειναι κάτι σημαντικό μήπως? εμένα μάλλον παράξενο μου φαίνεται παρά σημαντικό, απο την άλλη δεν θέλεις να μας πείς την "δική σου υπόθεση", κρίμα θα είχε ενδιαφέρον.
β) καλά κατάλαβες, δεν μπόρεσα ποτέ να φτιάξω μια καλή clan, σε αφήνω στην κρίση όλων όσων γνωρίζουν αν και το πάς στραβά γιατί μια καλή clan δεν είναι έργο ενος αλλά πολλών, λίγο πολύπλοκο για να το πιάσεις αλλά μπορείς να προσπαθήσεις.
γ) δεν βρήκες τον παίχτη που μου πήρατε και έχασες το γλυφιτζουράκι αλλά θα σε βοηθήσω και σε αυτό, ολο αυτό το διάστημα ενας και μοναδικός ήτανε που έφυγε και μάλιστα του το πρότεινα εγώ, το ωραιότερο απο όλα όμως ξέρεις ποιο είναι? αυτός ο ένας ήρθε σας είδε και έφυγε, οταν μιλάω για βρώμικα κόλπα εχουν να κάνουν με άλλες ομάδες και όχι με την δική μου, βλέπεις τεράστιε σε μένα δεν περνάνε τέτοια,τώρα μπορείς να συνεχίσεις τα παραμυθάκια και να μας προσφέρεις γέλιο.
δ) το οτι τα στατιστικά σου τα έχεις με μικρά tier δεν το θεωρώ κακό και ούτε κρυφό είναι, φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού που λένε, έχεις αντίρρηση μήπως?
 
Λοιπόν... Είδα σε επανάληψη τον τελικό του dancing (όσο αναφορα το (γ))
Για το (α) και το (β) δεν μπαίνω καν στον κόπο θα σε αφήσω να γελοιοποιήσε από μόνος σου.
Για το (δ) θα σε γελοιοποιήσω εγώ όμως:

           Taramas                       LicenseToKill
       8-8-8-10-8-10                  8-9-9-10-8-8 (8ο GWpanther/ήταν 6άρι γτ παίζαμε & TC. Ξέρεις τι είναι αυτό??)
       113(101)-1550                 E50M(276)2448
        121(82)-1693                FV215b(366)2440
     AMX50B(126)-1712           T110E5(377)2064
      BC 25t(92)-1622               T57(288)2672
     Leopard1(52)-1681             M48(877)2070
       Maus(47)-1804               T110E3(286)2605
 FV215b 183(55)-1812LOL        T110E4(393)2845

Τι βλέπουμε εδώ (τουλάχιστον τα δικά μου εκπαιδευμένα ματάκια, όντας recruiter για πάνω από 1.5 χρόνο)?
Πρώτη γραμμή το tier των αρμάτων με τις περισσότερες μάχες. Το ενδιαφέρον είναι στις επόμενες γραμμές. Βλέπετε 10άρι, σε παρένθεση πόσες μάχες "χρειάστηκε" ο καθένας να το βγάλει (47.... LMAO) και AVG-DMG. Και επειδή βαρέθηκα να τα γράψω όλα (sry αλλά γέλασα πολύ με το profile σου) απλά αναφέρεται ότι το πιο συχνό νουμερακι σε 7άρια, 8άρια σου σε μάχες είναι περί το 20... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΑΡΑΜΑ ΓΙΑ CONVERT (AVG TIER 8,σκατά) ΕΝΑΣ NOOBAS ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ (ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ). (Δεκτό το warning, δεν πρέπει να κατεδαφίζουμε τον κόσμο από τους φαντασμένους,sry Σίσιφε)

ΥΣ Για τις καρέκλες που "απέδειξες" ότι δεν θές μπορείς να μας πεις το παραμύθι σε τι τεράστια εκτίμηση σε έχουν τα πρόβατα που σε ακολουθούν και σε βάλανε Deputy COMMANDER στην νέα σου clan.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LicenseToKill στις Σαβ Μάης 24, 2014 12:06 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : PS)
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Veyder Σαβ Μάης 24, 2014 12:24 am

ee3509 έγραψε:++Veyder
Δώστε Veyder στο λάο !

p.s. Κατεβαίνεις με το ποτάμι ? ! Smile
Δε θυμάμαι να σε αποκάλεσα ποτέ τσιράκι του Ψυχάρη και του Μπόμπολα. Cool 

Παρακαλούντε τα μέλοι της clan Monster που αρθρογραφούν σε αυτό το topic να σεβαστούν τους κανοννισμούς του Forum. Memento και Licence έχετε και οι δύο από 1,5 Warning. Επίσης σε όποια μελλοντική δημοσιεύση παρακαλείστε όπως γράφετε στα Ισπανικά.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 12:27 am

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 2w56s07
Περί το 75% των μαχών μου με tier 7-10 για να σου απαντήσω με εικόνα (μην σε ζορίζουμε κιόλας, έχεις και περιορισμένες δυνατότητες επεξεργασίας από ότι φαίνεται)
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από panoc Σαβ Μάης 24, 2014 12:39 am

αυτα ειναι, καποιοι κανουν αμαν να βαλουν κανα μηνα premium και καποιοι πετανε τις paysafe για convert σαν στραγαλια...

θελω και 'γω !!!!!

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από patatomhden Σαβ Μάης 24, 2014 12:45 am

Σε νιώθω panoc!
patatomhden
patatomhden

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ηλικία : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 12:50 am

tarama εδώ είμαι εγώ αφού έχω παλέψει να πάρω την καρέκλα της PNX και πλέον προσπαθούν να με βγάλουν από εκεί.
Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Fat%20man%20riseth
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 12:57 am

LicenseToKill έγραψε:
taramas έγραψε:
Το ξέρεις οτι λες παραμύθια έτσι? δεν μπορεί να μην έχεις ένα κομματάκι μυαλό, πάραυτα θα σε βοηθήσω λιγάκι, 
α) δεν το ήξερα οτι ενω δεν ανήκεις στην ομάδα είσαι ενας απο τους διαχειριστές της λίστας του recruit (κάτι σαν πολυνομοσχέδιο μου ακούγεται) θάπρεπε να το ξέρω? ειναι κάτι σημαντικό μήπως? εμένα μάλλον παράξενο μου φαίνεται παρά σημαντικό, απο την άλλη δεν θέλεις να μας πείς την "δική σου υπόθεση", κρίμα θα είχε ενδιαφέρον.
β) καλά κατάλαβες, δεν μπόρεσα ποτέ να φτιάξω μια καλή clan, σε αφήνω στην κρίση όλων όσων γνωρίζουν αν και το πάς στραβά γιατί μια καλή clan δεν είναι έργο ενος αλλά πολλών, λίγο πολύπλοκο για να το πιάσεις αλλά μπορείς να προσπαθήσεις.
γ) δεν βρήκες τον παίχτη που μου πήρατε και έχασες το γλυφιτζουράκι αλλά θα σε βοηθήσω και σε αυτό, ολο αυτό το διάστημα ενας και μοναδικός ήτανε που έφυγε και μάλιστα του το πρότεινα εγώ, το ωραιότερο απο όλα όμως ξέρεις ποιο είναι? αυτός ο ένας ήρθε σας είδε και έφυγε, οταν μιλάω για βρώμικα κόλπα εχουν να κάνουν με άλλες ομάδες και όχι με την δική μου, βλέπεις τεράστιε σε μένα δεν περνάνε τέτοια,τώρα μπορείς να συνεχίσεις τα παραμυθάκια και να μας προσφέρεις γέλιο.
δ) το οτι τα στατιστικά σου τα έχεις με μικρά tier δεν το θεωρώ κακό και ούτε κρυφό είναι, φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού που λένε, έχεις αντίρρηση μήπως?
 
Λοιπόν... Είδα σε επανάληψη τον τελικό του dancing (όσο αναφορα το (γ))
Για το (α) και το (β) δεν μπαίνω καν στον κόπο θα σε αφήσω να γελοιοποιήσε από μόνος σου.
Για το (δ) θα σε γελοιοποιήσω εγώ όμως:

           Taramas                       LicenseToKill
       8-8-8-10-8-10                  8-9-9-10-8-8 (8ο GWpanther/ήταν 6άρι γτ παίζαμε & TC. Ξέρεις τι είναι αυτό??)
       113(101)-1550                 E50M(276)2448
        121(82)-1693                FV215b(366)2440
     AMX50B(126)-1712           T110E5(377)2064
      BC 25t(92)-1622               T57(288)2672
     Leopard1(52)-1681             M48(877)2070
       Maus(47)-1804               T110E3(286)2605
 FV215b 183(55)-1812LOL        T110E4(393)2845

Τι βλέπουμε εδώ (τουλάχιστον τα δικά μου εκπαιδευμένα ματάκια, όντας recruiter για πάνω από 1.5 χρόνο)?
Πρώτη γραμμή το tier των αρμάτων με τις περισσότερες μάχες. Το ενδιαφέρον είναι στις επόμενες γραμμές. Βλέπετε 10άρι, σε παρένθεση πόσες μάχες "χρειάστηκε" ο καθένας να το βγάλει (47.... LMAO) και AVG-DMG. Και επειδή βαρέθηκα να τα γράψω όλα (sry αλλά γέλασα πολύ με το profile σου) απλά αναφέρεται ότι το πιο συχνό νουμερακι σε 7άρια, 8άρια σου σε μάχες είναι περί το 20... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΑΡΑΜΑ ΓΙΑ CONVERT (AVG TIER 8,σκατά) ΕΝΑΣ NOOBAS ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ (ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ). (Δεκτό το warning, δεν πρέπει να κατεδαφίζουμε τον κόσμο από τους φαντασμένους,sry Σίσιφε)

ΥΣ Για τις καρέκλες που "απέδειξες" ότι δεν θές μπορείς να μας πεις το παραμύθι σε τι τεράστια εκτίμηση σε έχουν τα πρόβατα που σε ακολουθούν και σε βάλανε Deputy COMMANDER στην νέα σου clan.

Πραγματικά είσαι ταλέντο, που ήσουνα κρυμμένος τόσο καιρό? 
Αντί να μας πείς το avr tier που έχεις το οποίο φαίνεται και στο avatar σου οπως και στο δικό μου μας αράδιασες τα στατιστικά σου για να μας πείς τί? οτι είσαι παιχταράς? μπράβο σου, απο τη άλλη βέβαια δεν άγγιξες κανένα απο τα 27 δεκάρια που έχω που έχουν πάνω απο 900 μάχες, ούτε οτι εχεις 424 cw με τα περίπου 700 που έχω εγώ αλλά τίποτα απο αυτά δεν έχει σημασία και δεν ενδιαφέρει κανέναν, ας ικανοποιήσουμε το αίτημα σου οτι είσαι ο γαμάω και δέρνω και να πάμε στα ουσιώδη.
Δεν απάντησες σε τίποτα απο αυτά που σε ρώτησα πόσο μάλλον να μας βρείς και τους παίχτες που μας πήρανε μια που είσαι και ο της λίστας, επίσης ειναι χαρά μου να ενημερώσω και τα υπόλοιπα "πρόβατα" για τις απόψεις σου να ξέρουν με τι recruiter έχουν να κάνουν, μπράβο παλικάρι μου συνέχισε έτσι σε καλό δρόμο είσαι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:00 am

Please mister taramas δώσε βοήθεια για το πως κρατάμε μια καρέκλα.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:00 am

@dolofonos

αυτά να τα πεις σε αυτούς που πήρανε τον πούλο για να πάρεις την θεσούλα σου, μην απευθύνεσαι σε μένα, δεν τα λέω εγώ αυτοί τα λένε, εγω απλά τα μεταφέρω, το έπιασες το νόημα? ταχυδρόμος μην πυροβολείτε!!

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 1:08 am

taramas έγραψε:
Πραγματικά είσαι ταλέντο, που ήσουνα κρυμμένος τόσο καιρό? 
Αντί να μας πείς το avr tier που έχεις το οποίο φαίνεται και στο avatar σου οπως και στο δικό μου μας αράδιασες τα στατιστικά σου για να μας πείς τί? οτι είσαι παιχταράς? μπράβο σου, απο τη άλλη βέβαια δεν άγγιξες κανένα απο τα 27 δεκάρια που έχω που έχουν πάνω απο 900 μάχες, ούτε οτι εχεις 424 cw με τα περίπου 700 που έχω εγώ αλλά τίποτα απο αυτά δεν έχει σημασία και δεν ενδιαφέρει κανέναν, ας ικανοποιήσουμε το αίτημα σου οτι είσαι ο γαμάω και δέρνω και να πάμε στα ουσιώδη.
Δεν απάντησες σε τίποτα απο αυτά που σε ρώτησα πόσο μάλλον να μας βρείς και τους παίχτες που μας πήρανε μια που είσαι και ο της λίστας, επίσης ειναι χαρά μου να ενημερώσω και τα υπόλοιπα "πρόβατα" για τις απόψεις σου να ξέρουν με τι recruiter έχουν να κάνουν, μπράβο παλικάρι μου συνέχισε έτσι σε καλό δρόμο είσαι.

Περιορισμένης δυνατότητας όπως προείπα. Οκ φίλε μου σαλάτα αφού το θες έτσι εμένα δεν μου περισσεύουν στην εποχή που ζουμε να τα σκάω για convert επειδή είμαι άχρηστος και δεν μπορώ να ανεβάσω τα άρματα κανονικά οπότε λογικό είναι να έχω χαμηλότερο avg tier lvl. Το αν είμαι παικταράς ή όχι δεν το ξέρω αλλά έχω σίγουρα αντιπροσωπευτικότερο δείγμα avg tier lvl σε σχέση με το σύνολο του ελληνικού community από ότι εσυ που το φυσάς.
Η απάντηση μου στις παπαριές που διαρκώς αναπαράγεις βρίσκεται στο 1ο μου post όπου παρουσιάζεται συνοπτικά ο τρόπος και η ιδεοντολογία που έχει η PNX για το recruiting. Όλα τα άλλα φούμαρα που τσαμπουνάς να τα πεις σε αυτούς που κοροιδεύεις για να κρατάς κοντά σου, το τσιφλίκι δεν το αφήνουμε προς θεού!

Keep on dreeming salad bar!
ΥΣ Πές και σε μας από που ψωνίζεις πρέπει να έχει και γαμώ τις πραμάτιες!
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:09 am

dolofonos έγραψε:Please mister taramas δώσε βοήθεια για το πως κρατάμε μια καρέκλα.

Δεν θέλεις βοήθεια αγόρι μου, είσαι μανούλα εσύ σε αυτά, εσύ μπορείς άνετα να μας διδάξεις όλους, το αξιοπερίεργο είναι οτι καλά σε μένα λές οτι θέλεις στον φίλο πρώην συμπαίχτη σου δεν θα απαντήσεις? για να δούμε τι έχεις να πείς, μήπως τον πληρώνω κι αυτόν οπως και τους υπόλοιπους? ααα τωρα το έπιασα, ρε σύ είναι πρόβατα όλοι, τώρα το έπιασα το βαθύτερο νόημα.

Υ.Σ. γελοιοποιείστε συνεχώς αλλά συνεχίζετε ακάθεκτοι, μια απορία έχω και την ξαναείπα αλλά απάντηση δεν παίρνω, τι σκατά έχει αυτή η καρέκλα και δεν το πήρα χαμπάρι τόσο καιρό? βοηθήστε με εσείς που είστε επαγγελματίες του είδους.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:10 am

Εγώ δεν ξέρω ρε συ δεν είμαι σαν εσένα, απλά τους έδιωξα εσύ τα λες μ αυτούς. Για πες τους μας όμως και ονομαστικά. Πες μας επιτέλους ποιος σε έβαλε ταχυδρόμο και γιατί.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 5 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:16 am

LicenseToKill έγραψε:
taramas έγραψε:
Πραγματικά είσαι ταλέντο, που ήσουνα κρυμμένος τόσο καιρό? 
Αντί να μας πείς το avr tier που έχεις το οποίο φαίνεται και στο avatar σου οπως και στο δικό μου μας αράδιασες τα στατιστικά σου για να μας πείς τί? οτι είσαι παιχταράς? μπράβο σου, απο τη άλλη βέβαια δεν άγγιξες κανένα απο τα 27 δεκάρια που έχω που έχουν πάνω απο 900 μάχες, ούτε οτι εχεις 424 cw με τα περίπου 700 που έχω εγώ αλλά τίποτα απο αυτά δεν έχει σημασία και δεν ενδιαφέρει κανέναν, ας ικανοποιήσουμε το αίτημα σου οτι είσαι ο γαμάω και δέρνω και να πάμε στα ουσιώδη.
Δεν απάντησες σε τίποτα απο αυτά που σε ρώτησα πόσο μάλλον να μας βρείς και τους παίχτες που μας πήρανε μια που είσαι και ο της λίστας, επίσης ειναι χαρά μου να ενημερώσω και τα υπόλοιπα "πρόβατα" για τις απόψεις σου να ξέρουν με τι recruiter έχουν να κάνουν, μπράβο παλικάρι μου συνέχισε έτσι σε καλό δρόμο είσαι.

Περιορισμένης δυνατότητας όπως προείπα. Οκ φίλε μου σαλάτα αφού το θες έτσι εμένα δεν μου περισσεύουν στην εποχή που ζουμε να τα σκάω για convert επειδή είμαι άχρηστος και δεν μπορώ να ανεβάσω τα άρματα κανονικά οπότε λογικό είναι να έχω χαμηλότερο avg tier lvl. Το αν είμαι παικταράς ή όχι δεν το ξέρω αλλά έχω σίγουρα αντιπροσωπευτικότερο δείγμα avg tier lvl σε σχέση με το σύνολο του ελληνικού community από ότι εσυ που το φυσάς.
Η απάντηση μου στις παπαριές που διαρκώς αναπαράγεις βρίσκεται στο 1ο μου post όπου παρουσιάζεται συνοπτικά ο τρόπος και η ιδεοντολογία που έχει η PNX για το recruiting. Όλα τα άλλα φούμαρα που τσαμπουνάς να τα πεις σε αυτούς που κοροιδεύεις για να κρατάς κοντά σου, το τσιφλίκι δεν το αφήνουμε προς θεού!

Keep on dreeming salad bar!
ΥΣ Πές και σε μας από που ψωνίζεις πρέπει να έχει και γαμώ τις πραμάτιες!

Κοίτα να ηρεμήσεις λίγο, είπαμε είσαι παιχτάρας δεν το αμφισβητούμε αυτό οπότε ξεκόλλα δεν μας ενδιαφέρουν τα στατιστικά σου, το πιάνεις ή θέλεις βοήθεια? επίσης φυσικά και εχω κάνει convert, την ομάδα μου βοήθησα και τίποτα παραπάνω, μήπως είναι παράνομο και δεν το ξέρω? 
Δεοντολογία? σε συμπονώ, φαίνεται η άγνοια της Ελληνικής γλώσσας απο την σχέση που έχει η λέξη με το περιεχόμενο και τέλος όπως είπα και πριν, συνέχισε έτσι ακόμη και οι αδαείς θα κατανοήσουν τι είσαι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης