World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

+25
Veyder
trexas
ee3509
Ghostalker
dolofonos
mementoM0ri
Quickyelder
HeeroYuy997
mais13
JohnMactavish22
imperiumgraecum
Sanguinius
Gooakis
gr68
perseas
mparek4
Founder
cgakis
gregorakis
patatomhden
yanis
LASKAS
Kostis_Larsson
Marita89
taramas
29 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 22, 2014 1:16 pm

perseas έγραψε:Φίλε tarama έχεις δίκιο η δική μας κατεύθυνση απετύχε και δεν μπορούμε να περάσουμε ούτε ένα γύρο σε landing αλλά αλήθεια η άλλη κατεύθυνση πέτυχε; Δεν βλέπω να μπαίνει η μία clan πίσω από την άλλη στον χάρτη όπως ήταν η πρόταση που είχε πέσει στο τραπέζι. Μήπως παίζετε σε άλλο server;  lol!

Υπάρχουν 2 περιπτώσεις, α) δεν παρακολουθούσες τον χάρτη τόσο καιρό οποτε δεν έχεις άποψη, β) γνωρίζεις αλλά επιμένεις να θες να μας κάνεις να γελάμε, ας πάρουμε ενα μόνο παράδειγμα για να δούμε κατα πόσο λές αλήθεια, θυμάσαι οταν μπήκατε στην αφρική αν είμασταν μέσα και μάλιστα συνεργαστήκαμε και κατά κάποιο τρόπο? 3 απο τις 4 ομάδες μας ήτανε μέσα, κάνε μια προσπάθεια να φρεσκάρεις την μνήμη σου, οταν μπήκατε στην βόρεια ευρώπη το πρόσεξες οτι εμείς είμασταν ήδη εκεί? ειλικρινά δεν εχω καμμία απαίτηση να γνωρίζεις, αυτό που δεν θα κάνεις όμως είναι να λές παπαριές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 22, 2014 1:26 pm

dolofonos έγραψε:
taramas έγραψε:Ξεκινάω με την πρώτη αλήθεια :
Το επιεικώς αντιδεοντολογικό recruiting που εχει κάνει ο φίλος laskas και 1-2 άλλοι (π.χ. dolofonos) σε άλλες ομάδες είτε με ανακοινώσεις που στερούνται αλήθειας είτε με επισκέψεις στα ts άλλων ομάδων είτε με υποσχέσεις του τύπου "λεφτά υπάρχουν" ειναι γεγονός και οποιαδήποτε άρνηση προκαλεί γέλιο, τώρα αν εκπροσωπούν την ομάδα τους ή όχι δεν έχει νόημα αφού το αποτέλεσμα των πράξεων αυτών εχει άμεση σχέση με την ομάδα τους, για να το κάνω απλό recruiting δνε κάνουν για να φέρουν παίχτες στο σπίτι τους αλλά στην ομάδα τους οπότε το ζητούμενο είναι αν η ομάδα τους το δέχεται ή όχι.
Με απλά Ελληνικά, η PNX δεν φέρει καμμία ευθύνη για τις πράξεις τους αλλά αν φέρουν παίχτες και διαλύσουν άλλες ομάδες ειναι μια χαρά, μάλλον για μαλάκες μας παίρνουν μερικοί αλλά δεν είναι καινούργιο αυτό.


Είμαι στο φόρουμ αρκετό διάστημα και λυπάμαι πραγματικά για το τι γίνεται εδώ μέσα πλέον. Για τα μπαν τι να πω κάντε ότι θέλετε αλλά μέγα λάθος(να το δικό μου μπαν). Πάμε τώρα στον "κύριο" από επάνω. Πως λες κάτι για εμένα χωρίς να έχει κάτι να μας δείξεις. Απέδειξε μου που έκανα ρεκρουιτ αλλιώς μόκο.  Όλο κάτι έχεις να πεις αλλά μόνο αερολογίες τελικά.

Κάθε φορά που κάνεις κάτι και το αναφέρει κάποιος επαναλαμβάνεις την ίδια τακτική της άρνησης, ειλικρινά δεν εχω παρά να γελάσω με αυτά που γράφεις, οταν πήγες στην GREEK να παραμυθιάσεις παίχτες να φύγουν απο εκεί και νά έρθουν στην PNX τι νόμιζες οτι ήσουνα μονος στο σπίτι? θα μας πείς κι άλλα τέτοια? για να προετοιμαστούμε κατάλληλα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 22, 2014 1:45 pm

Ειλικρινά λυπάμαι για τα ban κάποιων οχι γιατι δεν το άξιζαν αλλά γιατί δεν θα είναι εδώ να απαντήσουν για να δούμε τι εχουν να πούν, απο την άλλη βέβαια οι περισσότερες των απαντήσεων δεν είναι παρά ψέμματα που είτε έρχονται απο άγνοια είτε εσκεμμένα, παρά το γεγονός οτι αυτό το threat εχει τίτλο "μιλάμε ελεύθερα και λέμε αλήθειες" και θα περίμενε κανείς να αντιπαραθέσουμε τις όποιες αλήθειες μας κάποιοι έμειναν στον γνωστό τρόπο του "έχω ανεξάντλητες βλακείες να πώ".

"Ελληνική κοινότητα του WOT" 
είμαστε όλοι και κανείς απο εμάς δεν έχει το δικαίωμα να οικειοποιηθεί αυτό τον τίτλο, θα ήταν καλό για το μέλλον οι κύριοι της PNX να σταματήσουν να θεωρούν τον τίτλο αυτό σαν δικό τους τρόπαιο γιατί δεν τους ανήκει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Μάης 22, 2014 1:47 pm

Μετα απο τις τεραστιες επιτυχιες της ΗΕΑΤ ειπατε να τις βγαλετε να τις μετρησετε ? 1 landing πριν απο κανα χρονο ? ΣΑΡΩΣΑΤΕ ΥΠΕΡΚΛΑΝ. 

Πως και ο ταραμας παρατησε την ΗΕΑΤ ? Χορτασε επιτυχιες και ειπε να κατσει να χαζεψει τον τοιχο με τα βραβεια?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Ghostalker Πεμ Μάης 22, 2014 1:49 pm

εσύ τώρα γιατί πετάγεσαι και κόβεις τον μονόλογο του γύφτου;

WARNED
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Μάης 22, 2014 2:02 pm

Ghostalker έγραψε:εσύ τώρα γιατί πετάγεσαι και κόβεις τον μονόλογο του γύφτου;

Ταιριαζει γαντι

WARNED
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Μάης 22, 2014 2:24 pm

Τι πίνεις ρε τρισμέγιστε ταραμα??? Αυτό είναι το αθέμιτο recruit που κάνω??? Βρε παντογνώστη αυτό έγινε όταν στηνόταν οι PNX και με κάλεσαν στο τς τους να τους μιλήσω. Μ αρέσει που γράφεις και "Κάθε φορά που κάνεις κάτι" τελικά τι κάνω θα μας τα πεις. Εγώ φταίω που ασχολήθηκα και σοβαρά μαζί σου.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Founder Πεμ Μάης 22, 2014 3:30 pm

Παρακαλώ μην αναφέρεστε σε άτομα που έχουν φάει ban καθώς δεν έχουν την δυνατότητα να σας απαντήσουν. Tarama σε σένα απευθύνομαι για την ώρα. Απλά μην το κάνετε στο μέλλον και άλλοι.

gostalker και mementomori έχετε Warning. Μην προσβάλλετε τους συμφορουμίτες σας.
Αν η συζήτηση συνεχιστεί σε αυτό το στυλάκι το τόπικ θα κλειδώσει.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Veyder Παρ Μάης 23, 2014 2:00 am

Τελικά έχει πλάκα το forum εδώ μιας και αποτελεί μιας πρώτης τάξης ευκαιρία να χαζέψεις και να γελάσεις με απύθμενου ‘κάλους’ και άνευ σημασίας posts.


Το συγκεκριμένο thread είναι από τα πρώτα που διάβασα οπότε λέω να καταθέσω και από μέρους μου τη δική μου άποψη – μαλακία. (WARNED I know βαριόμουν να ψάξω ποιο επιεικής έκφραση ).


Από την όποια εμπειρία μου σε MMO games έχω διδαχθεί ότι η όποια προσπάθεια για Greek clan or Greek united effort συνήθως αποτυγχάνει παταγωδώς και αυτό γιατί μπορεί σε ατομικό επίπεδο να έχουμε κάποιους καλούς παίχτες αλλά ομαδικά πάσχουμε σε μεγάλο βαθμό. Κοινώς Ελληναράδες. Οπότε πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να υπάρχει η γαμάτη ελληνική clan η Greek alliance που θα συσπειρώσει κάθε καρυδιάς καρύδι. Με λίγα λόγια χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.


Όσων αφορά τη HEAT και τα accusations του Tarama. Συνήθως όταν κάποιος ξεκινάει ένα παιχνίδι το ξεκινάει παίζοντας για τη πλάκα του και με μία δόση αφέλειας. Όσο όμως προχωράει το παιχνίδι του και εξελίσσετε μέσα από αυτό τότε αρχίζει να ζητάει παραπάνω πράματα από το παιχνίδι που παίζει. Η HEAT λοιπόν σύμφωνα με τα λεγόμενα του Ταραμα υπήρξε από την αρχή μία clan για τη παρέα όπου κυρίαρχο στοιχείο ήταν αυτό του καλού κλίματος, του δε βαριέσαι με τα stats να μην παίζουν κανένα απολύτως ρόλο. Μέχρι εδώ όλα καλά και απόλυτο σεβαστό το ύφος που θέλει κάποιος να δίνει στη clan του. Όταν όμως σαν clan θέλησε να ζητήσει παραπάνω πράματα από το παιχνίδι ουσιαστικά δε μπορούσε και αυτό γιατί ο ‘σκληρός πυρήνας της clan’ ήταν ανίκανος να ανταποκριθεί (κοινώς χάλια παίχτες δεν ήξεραν ούτε τα βασικά και δεν εννοώ τους FC) και θα συμπεριλάβω και εμένα μέσα. Ακόμα και άτομα που είχαν γνώσεις και όρεξη να ασχοληθούν γρήγορα απογοητεύτηκαν. Τώρα για recruitment tactics όταν μια clan έχει συνοχή και αποτελέσματα τότε κανείς δε μπορεί να τη διαλύσει πόσο μάλλον ο Caganakis. Προσωπικά μια φορά με προσέγγισαν από HARD2 ένας προσωπικός γνωστός όταν ήταν deputy commander μια γυναίκα που πάω στοίχημα ότι οδηγεί SCANNIA τριαξονικό. 
 
Το ότι διαλύθηκε η ΗΕΑΤ δε λέει και τίποτα. Σήμερα η ΗΕΑΤ αύριο οι Βιαστές του Φοίνικα μεθαύριο κάποια άλλη. Σίγουρα τα ίδια άτομα που είναι σήμερα commanders θα είναι εκείνοι που θα ξεκινήσουν νέες clan εξυπηρετώντας τη  ματαιοδοξία τους ή ανωμαλία (2ND WARNING I KNOW) τους τραβώντας μαζί τους τα ίδια άτομα με την υπόσχεση ότι αυτό που δεν πέτυχε τις προηγούμενες φορές θα πετύχει ως δια μαγείας τώρα.(Ναι πάντα υπάρχουν LicenseToKill που νοσταλγούν τις 5 ωρες diplomacy 10 ώρες reqruiting προς τέρψην ιδεών όπως η Μεγάλη Χάρτα και η ανακατάληψη της Πόλης)  Και φυσικά τα ίδια άτομα θα αναλάβουν να κάνουν FC σε 15 Ελληναράδες οδηγώντας τον εαυτό τους στα όρια νευρικού κλονισμού ενώ αν τους ρωτήσεις γιατί συνεχίζουν να το κάνουν δεν έχουν απάντηση να σου δώσουν.( Ναι Διονύση για σένα μιλάω).


Για όσους μπορεί να αναρωτηθούν προς τι η τόση απαξίωση θα απαντήσω με ένα στατιστικό στοιχείο.
25% ψηφίζουν ΝΔ (Να σε κάψω Γιάννη να σ' αλείψω λάδι)
25% ΣΥΡΙΖΑ (Σπουδαία εναλλακτική)
15% ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ (Ποιο χαζοί και από τα μπρόκολα στο κήπο μου)
4% ΕΛΙΑ (Νοητικά καθυστερημένοι)  (Εδώ δε θέλω WARNING )
Με λίγα λόγια σωτηρία καμία.


Και για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Όντως πουλάω iphone 4s and 5 κλειστή συσκευασία.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από perseas Παρ Μάης 23, 2014 2:54 am

Περίπου στις αρχές Απριλίου η HEAT επί αρχηγίας Tarama είχε 2-3 περιοχές σίγουρα η μία ήταν το Centre-Quest Region η οποία ήταν και η μόνη που κράτησε συνεχώς για τις μέρες που ήταν στον χάρτη μέχρι να βγει.
Στο landing του Western Mopti ήταν οι SZ και ανάμεσα από εμάς Tambacounda, Louga, Southern Kayes ήταν μια Λιθουανική clan. Νοτιότερα ήταν η STEPA και περίπου άλλες 4-5 σλάβικες clan.
Ελληνικές clan προσπαθούσαν επί μέρες να μπούνε στο Plateaux και τελικά μετά από τέσσερις μέρες μπήκε μία εκ θαύματος και βέβαια χωρίς καμία άλλη να την ακολουθήσει. Ακριβώς εκείνο το διάστημα που η εν λόγω Ελληνική clan μπήκε τον χάρτη και την επόμενη μέρα πήρε διπλανή περιοχή αλλά έχασε το landing η HEAT βγήκε από τον χάρτη. Εμείς ήδη είχαμε εγκαταλείψει τον χάρτη (leave map)Αυτά λέει το test μνήμης που έκανα στον εαυτό μου.
 
Αναφορικά με την Moldova όπου και μπήκατε δεν θυμάμαι πόσο μείνατε αλλά εκτιμώ όχι παραπάνω από μια μέρα και φυσικά δεν θυμάμαι να σας ακολούθησε κανένας από την Crimea.
 


Αγαπητέ Tarama, αν έχεις δει ή έχει δει κάποιος άλλος να υλοποιείτε η πρόταση που έκανες στις 5 Φεβ. 2014, παραθέτω:
''2) Όλοι οι εκπρόσωποι των ομάδων συναντώνται σε ένα ts με αποκλειστικό σκοπό τις δράσεις των ομάδων για την επόμενη-επόμενες μέρες, το απλούστερο παράδειγμα είναι η εισαγωγή σε landing οργανωμένα με 2-3 ομάδες σε κάθε ένα από αυτά που θα είναι και κοντινά, η μια ομάδα «σπρώχνει» την επόμενη και αυτό συνεχίζεται μέχρι να μπούνε όλες, με τα την εισαγωγή στον χάρτη οι συναντήσεις αυτές εχουν σαν σκοπό την διατήρηση των περιοχών και την επέκτασή τους με το σύστημα του κάποιοι επιτίθενται και οι υπόλοιποι καλύπτουν και έπεται η συνέχεια. '' 
ας το γράψει εδώ μπας και ξεστραβωθούμε και εμείς οι γελωτοποιοί που σας κάνουμε να γελάτε.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Μάης 23, 2014 5:19 am

Veyder έγραψε:Τελικά έχει πλάκα το forum εδώ μιας και αποτελεί μιας πρώτης τάξης ευκαιρία να χαζέψεις και να γελάσεις με απύθμενου ‘κάλους’ και άνευ σημασίας posts.


Το συγκεκριμένο thread είναι από τα πρώτα που διάβασα οπότε λέω να καταθέσω και από μέρους μου τη δική μου άποψη – μαλακία. (WARNED I know βαριόμουν να ψάξω ποιο επιεικής έκφραση ).


Από την όποια εμπειρία μου σε MMO games έχω διδαχθεί ότι η όποια προσπάθεια για Greek clan or Greek united effort συνήθως αποτυγχάνει παταγωδώς και αυτό γιατί μπορεί σε ατομικό επίπεδο να έχουμε κάποιους καλούς παίχτες αλλά ομαδικά πάσχουμε σε μεγάλο βαθμό. Κοινώς Ελληναράδες. Οπότε πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να υπάρχει η γαμάτη ελληνική clan η Greek alliance που θα συσπειρώσει κάθε καρυδιάς καρύδι. Με λίγα λόγια χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.


Όσων αφορά τη HEAT και τα accusations του Tarama. Συνήθως όταν κάποιος ξεκινάει ένα παιχνίδι το ξεκινάει παίζοντας για τη πλάκα του και με μία δόση αφέλειας. Όσο όμως προχωράει το παιχνίδι του και εξελίσσετε μέσα από αυτό τότε αρχίζει να ζητάει παραπάνω πράματα από το παιχνίδι που παίζει. Η HEAT λοιπόν σύμφωνα με τα λεγόμενα του Ταραμα υπήρξε από την αρχή μία clan για τη παρέα όπου κυρίαρχο στοιχείο ήταν αυτό του καλού κλίματος, του δε βαριέσαι με τα stats να μην παίζουν κανένα απολύτως ρόλο. Μέχρι εδώ όλα καλά και απόλυτο σεβαστό το ύφος που θέλει κάποιος να δίνει στη clan του. Όταν όμως σαν clan θέλησε να ζητήσει παραπάνω πράματα από το παιχνίδι ουσιαστικά δε μπορούσε και αυτό γιατί ο ‘σκληρός πυρήνας της clan’ ήταν ανίκανος να ανταποκριθεί (κοινώς χάλια παίχτες δεν ήξεραν ούτε τα βασικά και δεν εννοώ τους FC) και θα συμπεριλάβω και εμένα μέσα. Ακόμα και άτομα που είχαν γνώσεις και όρεξη να ασχοληθούν γρήγορα απογοητεύτηκαν. Τώρα για recruitment tactics όταν μια clan έχει συνοχή και αποτελέσματα τότε κανείς δε μπορεί να τη διαλύσει πόσο μάλλον ο Caganakis. Προσωπικά μια φορά με προσέγγισαν από HARD2 ένας προσωπικός γνωστός όταν ήταν deputy commander μια γυναίκα που πάω στοίχημα ότι οδηγεί SCANNIA τριαξονικό. 
 
Το ότι διαλύθηκε η ΗΕΑΤ δε λέει και τίποτα. Σήμερα η ΗΕΑΤ αύριο οι Βιαστές του Φοίνικα μεθαύριο κάποια άλλη. Σίγουρα τα ίδια άτομα που είναι σήμερα commanders θα είναι εκείνοι που θα ξεκινήσουν νέες clan εξυπηρετώντας τη  ματαιοδοξία τους ή ανωμαλία (2ND WARNING I KNOW) τους τραβώντας μαζί τους τα ίδια άτομα με την υπόσχεση ότι αυτό που δεν πέτυχε τις προηγούμενες φορές θα πετύχει ως δια μαγείας τώρα.(Ναι πάντα υπάρχουν LicenseToKill που νοσταλγούν τις 5 ωρες diplomacy 10 ώρες reqruiting προς τέρψην ιδεών όπως η Μεγάλη Χάρτα και η ανακατάληψη της Πόλης)  Και φυσικά τα ίδια άτομα θα αναλάβουν να κάνουν FC σε 15 Ελληναράδες οδηγώντας τον εαυτό τους στα όρια νευρικού κλονισμού ενώ αν τους ρωτήσεις γιατί συνεχίζουν να το κάνουν δεν έχουν απάντηση να σου δώσουν.( Ναι Διονύση για σένα μιλάω).


Για όσους μπορεί να αναρωτηθούν προς τι η τόση απαξίωση θα απαντήσω με ένα στατιστικό στοιχείο.
25% ψηφίζουν ΝΔ (Να σε κάψω Γιάννη να σ' αλείψω λάδι)
25% ΣΥΡΙΖΑ (Σπουδαία εναλλακτική)
15% ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ (Ποιο χαζοί και από τα μπρόκολα στο κήπο μου)
4% ΕΛΙΑ (Νοητικά καθυστερημένοι)  (Εδώ δε θέλω WARNING )
Με λίγα λόγια σωτηρία καμία.


Και για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Όντως πουλάω iphone 4s and 5 κλειστή συσκευασία.

Θεός!! Αχαχαχααχα  Laughing Laughing Laughing 

Πώς κατάφερες να ανακατέψεις 3 ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά πράγματα χαχαχα  Laughing Laughing 
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Founder Παρ Μάης 23, 2014 6:51 am

@veyder
Η καλύτερη έκθεση στην τάξη. Όντως περιγράφει την όλη κατάσταση με ακρίβεια, γλαφυρότητα και χιούμορ.

Φίλε σ'ωραίος!! Τα Warnings κερασμένα από το μαγαζί. Θα τα βάλουμε στο ψυγείο σε περίπτωση που σε πιάσει πείνα  Razz
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από perseas Παρ Μάης 23, 2014 8:16 am

taramas έγραψε:οταν πήγες στην GREEK να παραμυθιάσεις παίχτες να φύγουν απο εκεί και νά έρθουν στην PNX τι νόμιζες οτι ήσουνα μονος στο σπίτι?

O dolofonos έκανε συνομωσία και πήγε να τους προσυλητίσει, με πρόσκληση της ηγεσίας της clan. Αλλά ξέρω εσένα δεν σου ξεφεύγει τίποτα. Καμιά αλήθεια θα πούμε;
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 9:05 am

sisifos έγραψε:Παρακαλώ μην αναφέρεστε σε άτομα που έχουν φάει ban καθώς δεν έχουν την δυνατότητα να σας απαντήσουν. Tarama σε σένα απευθύνομαι για την ώρα. Απλά μην το κάνετε στο μέλλον και άλλοι.

gostalker και mementomori έχετε Warning. Μην προσβάλλετε τους συμφορουμίτες σας.
Αν η συζήτηση συνεχιστεί σε αυτό το στυλάκι το τόπικ θα κλειδώσει.
 Απο ποτε η 7η τεχνη ειναι προσβολη?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Παρ Μάης 23, 2014 9:18 am

LASKAS έγραψε:
Εχω περάσει από hard2, helas, heat, greek τώρα pnx ( παρουσία σε icon, hami ) ...παίζω από το 2011 το παιχνίδι με 44.000 μάχες.
Τελικά με αυτή τη φωτογραφία τι προσπαθείς να αποδείξεις ?
LASKAS έγραψε:Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 2ivo56s

ΔΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ??????

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από Founder Παρ Μάης 23, 2014 11:28 am

mementoM0ri έγραψε:
sisifos έγραψε:Παρακαλώ μην αναφέρεστε σε άτομα που έχουν φάει ban καθώς δεν έχουν την δυνατότητα να σας απαντήσουν. Tarama σε σένα απευθύνομαι για την ώρα. Απλά μην το κάνετε στο μέλλον και άλλοι.

gostalker και mementomori έχετε Warning. Μην προσβάλλετε τους συμφορουμίτες σας.
Αν η συζήτηση συνεχιστεί σε αυτό το στυλάκι το τόπικ θα κλειδώσει.
 Απο ποτε η 7η τεχνη ειναι προσβολη?

Από τότε που την χρησιμοποιούμε ως 8η.*

*8η τέχνη = The art of trolling  Laughing  Twisted Evil 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 12:09 pm

sisifos έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
sisifos έγραψε:Παρακαλώ μην αναφέρεστε σε άτομα που έχουν φάει ban καθώς δεν έχουν την δυνατότητα να σας απαντήσουν. Tarama σε σένα απευθύνομαι για την ώρα. Απλά μην το κάνετε στο μέλλον και άλλοι.

gostalker και mementomori έχετε Warning. Μην προσβάλλετε τους συμφορουμίτες σας.
Αν η συζήτηση συνεχιστεί σε αυτό το στυλάκι το τόπικ θα κλειδώσει.
 Απο ποτε η 7η τεχνη ειναι προσβολη?

Από τότε που την χρησιμοποιούμε ως 8η.*

*8η τέχνη = The art of trolling   Laughing  Twisted Evil 
The art of trolling ! καλοοοο
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από steelalive17 Παρ Μάης 23, 2014 12:25 pm

Δεν ξερω για ποιον λογο θεωρειτε οτι η στρατολογηση ειναι κακη. Ο καθε ανθρωπος εχει αποψη ιδεωδη πιστευω και νοημοσυνη να κρινει κ να συγκρινει κ να επιλεξει το καλυτερο για τον εαυτο του. Το κατακρινουν μονο οσοι φοβουνται οτι θα χασουν τα κελεπουρια τους. Η αθεμιτη στρατολογηση ειναι ο χρηματισμος με οιονδηποτε τροπο. Τωρα αν ακομα καποιος το θεωρει αδικο να του στρατολογουν εναν καλο παικτη τοτε ας αναλογιστει ποσο αδικο ειναι που τον κραταει πισω και συνηθως ο παικτης αυτος ειναι καλυτερος απο τους FC η εστω τον αρχηγο της ομαδας. Παντως ειναι καλυτερος απο αυτον που δεν θελει να τον χασει γιατι δυστυχως καποιοι εχουμε μαθει να δειχνομαστε διπλα σε αλλους κ χανουμε τη γη κατω απο τα ποδια μας οταν φευγουν. Ο σωστος τροπος ειναι η ελευθερια κινησεων και οχι ο ανανδρος εκβιασμος "φιλε αμα σ αρεσει πηγαινε αλλα εδω κλεινουν οι πορτες" γιατι οποιος το χει ακουσει κ εκατσε εκανε μεγααα σφαλμα. Οταν καποιος βαζει πανω απο τον καθενα μας τον ψευτοεγωισμο του τοτε δεν αξιζει την παραμονη μας.
Εδω μεσα εχουμε 3.000 Ελληνες παικτες και κουμαντο κανουν 30 ατομα.
Αναλογιστειτε λοιπον ποιανου συμφεροντα εξυπρετειτε (δικα σας η ενος εκ των 30) και πραξετε με ιδιον βουληση. Το χω ξαναναφερει οτι κανενας αρχηγος δεν μας αντιπροσωπευει. Προσωπικα βλεπω οτι οι καλοι παικτες δεν καιγονται να κανουν συμμαχια η να καταλαβουν θεσεις.
Συνεπως υπαρχουν ΠΟΛΛΟΙ παικτες εξω που εχουν δυναατοτητες και δυστυχως πληρη μεσανυκτα για το τι συμβαινει στην πραγματικοτητα.
Και αυτο γιατι οπως ειπαμε οι 30 φοβουνται να τους ενημερωσουν σωστα. Στην περιπτωση μου εμαθα οτι γινεται μια σοβαρη προσπαθεια των Ελληνικων κλαν να συσπειρωσουν τους καλους παικτες με σκοπο το καλυτερο συλλογικο αποτελεσμα. Οταν εξακριβωσα οτι οντως θα γινοταν μια τετοια κινηση προσπαθησα να μαθω αν θα μπορουσα να λαβο μερος στην νεα αυτη κλαν. Οι λογοι απλοι: αυτοβελτιωση, καλυτερες συνθηκες, περισσοτερα επιτευγματα και φυσικα μια Α αναγνωριση προσωπικης κλασσης! Δυστυχως οσα δε φτανει η αλεπου... κι ετσι καποιοι εσπευσαν να κακολογησουν κ να μποικοταρουν την κινηση αυτη ειτε γιατι δε θα μπορουσαν να αναγνωριστουν στο επιπεδο που ηθελαν ειτε επειδη απο πρωτοι του χωριου θα γινονταν τελευτααιοι στην πολη και αν κ με καλυτερες συνθηκες διαβιωσης προτιμουν τον απο τουρκοκρατιας κομπλεξισμο με τους τιτλους, δυστυχως.

Δυστυχως εγω πληροφορηθηκα οτι μετα την αποχωρηση μου απο την COGR οτι ειπωθηκαν πολυ ασχημα λογια για εμενα με καμια υποσταση. Το οτι δεν ακολουθησατε και δεν στηριξατε καποιοι την κινηση αυτη δε σας δινει και το δικαιωμα να την αμαυρωνετε στους συμμαχους σας γιατι δειχνει μικροτητα. ΑΝ λοιπον θελετε να μιλησετε για στρατολογηση κλπ πρωτα να φερθειτε σωστα στους παικτες σας (σχετικη ενημερωση αν σας περνει βεβαια) και μετα να κακολογησετε αλλους. Αν σε καποιον του διδεται η ευκαιρια να συμμετασχει σε κατι καλυτερο απο αυτο που εχει, εχει καθε δικαιωμα να το απορριψει συνειδητα αλλα ΚΑΝΕΝΑ δικαιωμα να το υποβαθμισει. Το ιδιο ακριβως κανουν παντου πχ οι αθλητικες ομαδες κανουν προσφορες κ οι παικτες μεταγραφες. Ειτε κοιτανε την θεση ειτε τα λεφτα ε κατι αντιστοιχο ειναι κ εδω με την θεση και τις δυνατοτητες.
Αν λοιπον αφησετε τις αντιπαλλοτητες κλπ γιατι δεν εχουμε κ κατι να χωρισουμε στην τελικη ισως καταφερουμε συλλογικα κ κατι καλυτερο απο τον περιγελο της Ευρωπης. Και δεν γελανε μαζι μας επειδη δεν καταφερνουμε κατι αλλα επειδη τρωγομαστε!!

Τελος, θελουμε κατι καθαρα μονο με Ελληνες για να φανουμε και να δωσουμε Ελληνικο παλμο στο παιχνιδι. Οι κωλοτουρκοι εχουν , οι βρωμοπολωνοι εχουν, γενικαα η κουτση μαρια εχει εκτος απο τον ψαροκωσταινα...
Ε λοιπον εκει ερχομασε εμεις! Εκπροσωπουμε με τον καλυτερο ευατο μας την χωρα μας επειδη ετσι το νιωθουμε κ θα χαρουμε να δουμε μια εταιρη Ελληνικη κλαν να διαπρεπει για να νιωσουμε την υπερηφανια που αναζητουμε. Τωρα οποιος θεωρει ρομαντικο το εγχειρημα μας ειναι γνωμη του και ειναι σεβαστη μεχρι το βαθμο που προσβαλει ομως. Αν δεν μπορειτε η δεν θελετε η δεν σας αντιπρωσοπευει κατι τετοιο τοτε ΜΝ το κανετε αλλα ΜΗΝ το κατηγορειτε κιολας. Μην αναφερω κ εδω την αλεπου ε...

steelalive17

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 12:55 pm

@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 1:13 pm

@steelalive17

Πολύ ωραία λόγια, μάλιστα θα συμφωνούσα σε πολλά μαζί σου αν δεν ξεχνούσες ή ίσως αγνοούσες κάποια πράγματα όπως,
α) τα κυριότερα δείγματα των 30 βρίσκονται μέσα στην περίφημη προσπάθεια που όψιμα υποστηρίζεις, αν δεν το ήξερες δεν είχες παρά να το δείς.
β) λες "στη περίπτωσή μου εμαθα οτι γινεται μια σοβαρη προσπαθεια των Ελληνικων κλαν να συσπειρωσουν τους καλους παικτες με σκοπο το καλυτερο συλλογικο αποτελεσμα
θα είχε ενδιαφέρον να μας πείς απο που τα κατάλαβες ολα αυτά, κι αν οντως εξακολουθείς να νομίζεις οτι είναι έτσι τότε τι μας θέλετε εμας ολους τους μέτριους παίχτες? γιατί δεν ακολουθήσαν οι κυριοι αυτοί την πρόταση που τους έκανα για ακριβώς αυτό που λές, να μαζέψουν δηλαδή τους καλούς παίχτες και να μας αφήσουν ήσυχους εμάς τους υπόλοιπους, δυστυχώς φίλε μου δεν έχει καμμία σχέση αυτό που έγινε με αυτό που περιγράφεις.
γ) βλέπω οτι εχεις μια ευκολία να κατηγορείς την ομάδα που ήσουνα και ταυτόχρονα εσκεμμένα αγνοείς τα γεγονότα, αν δεν πήρες χαμπάρι ποιός εκανε και τί λυπάμαι αλλά είναι λίγο αργά για να σε ενημερώσω, αν ήθελες να μάθεις θα μπορούσες εύκολα να το κάνεις, δεν το έκανες και έρχεσαι τώρα να λές πράγματα που στερούνται αλήθειας.
δ) το παραμυθάκι "οι κωλότουρκοι έχουν, οι βρωμοπολωνοί έχουν" μου θυμίζει κάποιον που το έχει σαν καραμέλα εδώ και πολύ καιρό και εσύ μου φαίνεσαι σαν κάποιον που μόλις έχει βγει απο σεμινάριο για πωλήσεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Μάης 23, 2014 1:18 pm

++Veyder
Δώστε Veyder στο λάο !

p.s. Κατεβαίνεις με το ποτάμι ? ! Smile
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Παρ Μάης 23, 2014 1:20 pm

ΤΙ?!??!!!
Κάποιος "ΠΗΡΕ" παίκτη από τον Ταραμά?!?!??! Τον ξερίζωσε από τις φτερούγες του βάναυσα και άγρια και τον προσυλήτισε όπως πχ τον φίλο steelalive17... Μόνο να φανταστώ το δράμα μπορώ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LicenseToKill στις Παρ Μάης 23, 2014 1:21 pm, 1 φορά
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 23, 2014 1:21 pm

Η στρατολόγηση δεν είναι το κυρίως ζητούμενο, ο καθένας έχει τη άποψή του περί του θέματος, το ζητούμενο είναι αν χρησιμοποιείς ψεύτικες κατηγορίες, προπαγάνδα και λάσπη προκειμένου να κάνεις στρατολόγηση και εν τέλει αν ο σκοπός σου είναι να διαλύσεις άλλες ομάδες προκειμένου να προωθήσεις την δική σου εμπάθεια, τέλος αν κάποια πράγματα ήταν θεμιτά και κατα μια έννοια σωστά δεν θα έμπαιναν στον κόπο κάποιοι να αρνηθούν οτι τα έκαναν, αυτό απλά σημαίνει οτι αναγνωρίζουν και οι ίδιοι οτι υπάρχουν κάποια πράγματα που είναι εξ αρχής βρώμικα.
Αυτα για να μην αναλωνόμαστε σε ανούσιες ιστορίες περί δημοκρατίας και ελευθερίας του ατόμου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 1:24 pm

taramas έγραψε:@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.
Πικραμενο αγορι ! πηρες μποτα απο την ΗΕΑΤ, οι ιδιοι οι πρωην συμπαιχτες σου λενε ποσο τζερεμες  εισαι... Κριμα σε λυπαμαι ρε φιλε ! Δινω ορκο να μη σε ξανατρολλαρω ποτε! ( Σισιφε δε θα ξανακανω 8η τεχνη με το ταραμουκο )
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Μάης 23, 2014 1:26 pm

Tarama εσυ εισαι εδω? 
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης