World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

+25
Veyder
trexas
ee3509
Ghostalker
dolofonos
mementoM0ri
Quickyelder
HeeroYuy997
mais13
JohnMactavish22
imperiumgraecum
Sanguinius
Gooakis
gr68
perseas
mparek4
Founder
cgakis
gregorakis
patatomhden
yanis
LASKAS
Kostis_Larsson
Marita89
taramas
29 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:18 am

περιμένω Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Karl-malone-mailman
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:20 am

dolofonos έγραψε:Εγώ δεν ξέρω ρε συ δεν είμαι σαν εσένα, απλά τους έδιωξα εσύ τα λες μ αυτούς. Για πες τους μας όμως και ονομαστικά. Πες μας επιτέλους ποιος σε έβαλε ταχυδρόμο και γιατί.

χαχαχα, εγώ ο noobas δεν έχω τέτοιες δυνατότητες, αντι να βλέπεις εμένα με τα φτωχά στατιστικά μου, την εμμονή μου στις καρέκλες και τα πρόβατα που είναι μαζί μου κάνε μας την χάρη και δες λιγα ποστ παραπάνω και απάντησε εκεί για να δούμε επιτέλους τι έχεις να πείς εκτός απο παραμύθια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 1:23 am

Live the dream salad bar!
Άστοχο το όλο θέμα για την ικανότητα του καθενός, εσύ ανέφερες πως έχω φτιάξει stats με μικρά άρματα και είπα να ανοίξω τα μάτια στο "ελληνικό community" ποιός μιλάει (ξέρεις εσυ, η ταινία με τον Travolta).
Όσο αναφορά στα υπόλοιπα, επειδή εγώ ξέρω τι λέω και εσύ όχι, κοινώς αερολογείς, είπες να το ξαναγυρίσεις το θέμα στην "άγνοια της ελληνικής". Εγώ όμως θα επιμείνω φίλε μου "χωριάτικη" αυτά που έχω γράψει είναι η αλήθεια και όση στάχτη και να ρίχνεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να φουσκώνεις την e-βλακεία και ανακρίβεια των λεγόμενών σου.

QQ moar plz! Back to garage!
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:27 am

@dolofonos

εμείς να δεις πόσο περιμένουμε, έχουμε βγάλει και πατατάκια

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:31 am

Να απαντήσω σε τι? Πετάς βλακείες δεξιά αριστερά και περιμένεις απάντηση. Ρε ταχυδρόμε ΠΟΙΟΣ σου είπε και τι. Ότι κάποιος κάπου κάποτε να τα λες σε κάνα φίλο σου.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:35 am

LicenseToKill έγραψε:Live the dream salad bar!
Άστοχο το όλο θέμα για την ικανότητα του καθενός, εσύ ανέφερες πως έχω φτιάξει stats με μικρά άρματα και είπα να ανοίξω τα μάτια στο "ελληνικό community" ποιός μιλάει (ξέρεις εσυ, η ταινία με τον Travolta).
Όσο αναφορά στα υπόλοιπα, επειδή εγώ ξέρω τι λέω και εσύ όχι, κοινώς αερολογείς, είπες να το ξαναγυρίσεις το θέμα στην "άγνοια της ελληνικής". Εγώ όμως θα επιμείνω φίλε μου "χωριάτικη" αυτά που έχω γράψει είναι η αλήθεια και όση στάχτη και να ρίχνεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να φουσκώνεις την e-βλακεία και ανακρίβεια των λεγόμενών σου.

QQ moar plz! Back to garage!

Δεν θέλεις να ξεκολλήσεις, οκ λοιπον το avr tier σου δεν είναι μεγάλο ή τουλάχιστον είναι μικρότερο απο ενός nooba σαν και έμενα, τόνισα οτι δεν λέει και τίποτα ιδιαίτερο αυτό αλλά εσύ φρόντισες να μας κάνεις διαφήμιση των στατιστικών σου, αν τελείωσες με την αυτοπροβολή απάντησε μας και σε όσα σε ρωτάμε, άσε τις σαλάτες είναι για παιδάκια, εκτός κι αν θέλεις να την βγάλουμε έξω να δούμε ποιος την έχει μακρύτερη, εδώ μιλάμε ελεύθερα αλλά λέμε αλήθειες, αν εχεις απαντήσεις αληθινές ρίχτες να τις συζητήσουμε αλλιώς μην τρώς τον χρόνο μας με τη αυτοπροβολή σου, αυτά μπορείς να τα κάνεις όταν είσαι με το υπόλοιπο παρεάκι.

Και μια που μας ενημέρωσες για την θέση σου στην ομάδα που δεν είσαι μήπως μπορείς να απαντήσεις εσύ στον φιλο παραπάνω? γιατί έχω την υποψία οτι δεν θα απαντήσει ο φίλος που περιμένουμε, άντε να κάνεις και κάτι με σημασία.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 24, 2014 1:37 am

... ο ταχυδρόμος χτυπάει πάντα 2 φορές ... υπάρχει όμως κι ένας "ταχυδρόμος" που χτυπά πολλές περισσότερες ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:38 am

dolofonos έγραψε:Να απαντήσω σε τι? Πετάς βλακείες δεξιά αριστερά και περιμένεις απάντηση. Ρε ταχυδρόμε ΠΟΙΟΣ σου είπε και τι. Ότι κάποιος κάπου κάποτε να τα λες σε κάνα φίλο σου.

χαχαχα, ωραίο το παραλήρημα, δεν θέλω να απαντήσεις σε μένα αγόρι μου, τι δεν καταλαβαίνεις? κοίτα μερικά ποστ παραπάνω και απάντησε σε άλλον οχι σε μένα, δεν είπα εγώ "καρέκλα εξουσία και μηδέν ουσία" άλλος τα είπε, άντε να σε δούμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:39 am

Ρε άνθρωπε σε ποιον να απαντήσω και τιιιιιιιιιιιιιιι.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:41 am

χαχαχα, καλώς τον gregorakis, και τόση ώρα σκεφτόμουνα τι έλειπε, άλλος ένας υποστηρικτής της μεγάλης του έθνους σχολής, στη απέξω βέβαια, όσες clan και να αλλάξουμε εκεί δεν πατάμε με τίποτα, τι να φταίει τι να φταίει? δεν θα κερνάνε καφέ μάλλον.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 1:42 am

Και οι αερολογίες συνεχίζονται! Το avg tier lvl των περισσοτέρων στο ελληνικό community που είναι μεταξύ 7-8 γιατί ακόμα grind-άρουν (άγνωστη λέξη ε? sry δεν πειράζει μην σε απασχολεί δεν είναι για σένα αυτά) υποδεικνύει πως ανεβάζουν stats με "μικρά" άρματα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Έχω απαντήσει προ πολλού στο ουσιαστικό της υπόθεσης φίλε chef's salad απλά εσύ δεν θες να δεις την αλήθεια γιατί πως αλλιώς θα τσαμπουνάς αηδείες στα πρόβατα?!?! οεο?!?!

Keep falling salad bar!
ΥΣ Τον προμηθευτή σου! Ανυπομονώ! Τα σπάει ο τύπος!
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:43 am

Για αρχή απάντησε στον φίλο mementomori, τι να πώ μάλλον δεν παρακολουθείς τα γραφόμενα, δεν πειράζει όμως να σε βοηθήσουμε και σε αυτό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:45 am

Ρε ταραμα να τα πίνεις μην σε πίνουνε. Με τα παιδιά που είναι στην μονστερ μπορώ να τα λέω καθημερινά δεν χρειάζεται το φόρουμ.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:46 am

LicenseToKill έγραψε:Και οι αερολογίες συνεχίζονται! Το avg tier lvl των περισσοτέρων στο ελληνικό community που είναι μεταξύ 7-8 γιατί ακόμα grind-άρουν (άγνωστη λέξη ε? sry δεν πειράζει μην σε απασχολεί δεν είναι για σένα αυτά) υποδεικνύει πως ανεβάζουν stats με "μικρά" άρματα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Έχω απαντήσει προ πολλού στο ουσιαστικό της υπόθεσης φίλε chef's salad απλά εσύ δεν θες να δεις την αλήθεια γιατί πως αλλιώς θα τσαμπουνάς αηδείες στα πρόβατα?!?! οεο?!?!

Keep falling salad bar!
ΥΣ Τον προμηθευτή σου! Ανυπομονώ! Τα σπάει ο τύπος!

Τι να πώ, πραγματικά δεν σου φαινότανε, μιλάμε για τόσα θέματα και εσύ συνεχίζεις την αυτοπροβολή σου, μπράβο μεγάλε συνέχισε να μας δείχνεις τον πραγματικό σου εαυτό, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο καλό μας κάνεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:47 am

dolofonos έγραψε:Ρε ταραμα να τα πίνεις μην σε πίνουνε. Με τα παιδιά που είναι στην μονστερ μπορώ να τα λέω καθημερινά δεν χρειάζεται το φόρουμ.

μια χαρά και καφέ να πίνεται μαζί ολα καλά, απάντηση θα δώσεις ή θα κοιτάς το υπερπέραν και θα αγναντεύεις λέγοντας αστειάκια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 24, 2014 1:49 am

Φεύγω γιατί δεν έχει νόημα, δεν θα απαντήσει κανείς γιατί κανείς δεν έχει τα κατάλληλα εργαλεία, θα τα πούμε άλλη ώρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 24, 2014 1:49 am

Ας το γράψουμε καθαρά. Παιδιά από μόνστερ και ειδικά μεμεντο τι θέλεις να σου απαντήσω για να απαντήσω στον ταραμα?
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 24, 2014 1:51 am

taramas έγραψε:... όσες clan και να αλλάξουμε εκεί δεν πατάμε με τίποτα ...
... μη λες μεγάλες κουβέντες  Suspect ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Μάης 24, 2014 1:54 am

dolofonos έγραψε:Ας το γράψουμε καθαρά. Παιδιά από μόνστερ και ειδικά μεμεντο τι θέλεις να σου απαντήσω για να απαντήσω στον ταραμα?
Εγώ ΑΠΑΙΤΩ να μου πεις γιατί δεν με είχες ενημερώσει νωρίτερα για τα νούμερα... που συζητούνται εδώ μέσα (ξες stats κι έτσι), να μπαίνω πιο συχνά να γελάω!

Γιου αρ σίμπλυ δε μπεστ σάλαντ μπαρ!
ΥΣ Α! Ξέχασα! Θα πεις ρε ή τον κρατάς μόνο για την πάρτη σου?!? Ο λαός απαιτεί απο τα καλά που πίνεις κι εσύ!
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από perseas Σαβ Μάης 24, 2014 2:47 am

taramas έγραψε:αυτά να τα πεις σε αυτούς που πήρανε τον πούλο για να πάρεις την θεσούλα σου, μην απευθύνεσαι σε μένα, δεν τα λέω εγώ αυτοί τα λένε, εγω απλά τα μεταφέρω, το έπιασες το νόημα? ταχυδρόμος μην πυροβολείτε!!

Ποιοί είναι αυτοί που σε διόρισαν ταχυδρόμο; Ο ταχυδρόμος όπως γνωρίζεις μεταφέρει νέα αλλά γιατί δεν βρήκες τον dolofono να του μιλήσεις και να τον ενημερώσεις και τι σε κάνει να κοινοποιείς σε ένα forum κάτι το οποίο μπορεί να είναι και φήμη; Ποιό το νοήμα να μεταφέρεις λεγόμενα αν δεν αναφέρεις τον αποστολέα;
Εσύ τι κερδίζεις με το να γίνεις ταχυδρόμους κάποιου/ων;

Μη γράψεις αερολογίες απλά δώσε απαντήσεις αλλιώς αυτο που κάνεις στρέφετε κατά της αξιοπρέπειας, της νοημοσύνης σου και της αξιοπιστίας σου τα οποία παραμένουν ως τα μόνα ανέπαφα μετά την περιπέτεια της υγείας σου.
Σου εύχομαι περαστικά.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από HeeroYuy997 Σαβ Μάης 24, 2014 3:31 am

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 1112
HeeroYuy997
HeeroYuy997

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ηλικία : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Μάης 24, 2014 3:41 am

Για ποιο λόγο γίνεται αυτή η συζήτηση με τα low-tiers? 'Ωρες είναι να μου πείτε τώρα πως το υψηλό av.tier δείχνει ταλέντο και δεξιότητα. Πείτε το μού κι' αυτό να αρχίσω τα γέλια
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 24, 2014 4:09 am

... καλά πες μας τώρα πως δεν έχεις ακούσει το επιχείρημα: "οι καλοί παίκτες παίζουν με 10αρια και οι άλλοι φτιάχνουν stats με μικρά tiers" ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Σαβ Μάης 24, 2014 4:11 am

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@veyder
Τα έχουμε πεί πολλές φορές Νίκο, σε κάποια έχουμε συμφωνήσει και σε κάποια όχι, σεβαστή η άποψή σου αλλά η πραγματικότητα είναι οτι για να μπορείς με ασφάλεια να κρίνεις τους άλλους πρέπει πρώτα να ξεκινήσεις με τον εαυτό σου και αυτό δεν το έχεις κάνει, εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί αλλά αυτό που εγώ λέω ειναι οτι με αυτή την νοοτροπία τα λάθη δεν θα σταματήσουν.

@dolofonos
Δυστυχώς για σένα δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και θα μπορούσαμε να γράφουμε ολόκληρες ιστορίες εδω μέσα αλλά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, οπως για παράδειγμα οι μεγάλες επιτυχίες που είχατε ήταν στις περίφημες κενές περιοχές τις οποίες και χάσατε με τον τρόπο που ξέρεις, δεν εχει κανένα νόημα να συνεχίσω γιατί εσεις θα συνεχίσετε την γνωστή προπαγάνδα του σήμερα μπήκαμε εκεί και την επόμενη που χάσατε δεν θα μιλάει κανείς και εμείς όπως πάντα δεν θα διαφημίζουμε οτι κάνουμε με αποτέλεσμα να βγαίνεις εσύ και να λές οτι ιστορία σου κατέβει, δυστυχώς όμως για σένα η πραγματικότητα είναι αυτή που είναι.
Πικραμενο αγορι ! πηρες μποτα απο την ΗΕΑΤ, οι ιδιοι οι πρωην συμπαιχτες σου λενε ποσο τζερεμες  εισαι... Κριμα σε λυπαμαι ρε φιλε ! Δινω ορκο να μη σε ξανατρολλαρω ποτε! ( Σισιφε δε θα ξανακανω 8η τεχνη με το ταραμουκο )
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Να σου πώ τρελαμένο αγόρι, να σου θυμήσω οτι εκτός απο το να τρολάρεις εδω μέσα στη ανωνυμία σου δεν έχεις το θάρρος να κάνεις κάτι άλλο, αλλά για πές μας ποιος ειναι ο πρώην συμπαίκτης μου που λέει οτι είμαι τζερεμές? 
Και επιτέλους πές εδω μέσα στα παιδιά γιατί δεν είσαι και εσύ στην μεγάλη του γένους σχολή? γιατί πήρες την πετσετούλα σου και πήγες σε άλλη παραλία? σε έφαγε η παράγκα? μη ντρέπεσαι αγόρι μου εμείς με συμπάθεια σε βλέπουμε.
Εφυγα γιατι ηταν ιδιοι τυποι σαν εσενα , καρεκλα εξουσια και μηδεν ουσια, πολυ μπλα μπλα καθουλου δουλεια , για τον ιδιο λογο που πηρες μποτα και εσυ. δε γουσταρα καποιους , η κλαν δεν ηταν καλη , με τα παιδια απο την MNSTR γνωριζομαστε καλα ( λιγο το VK 72.01 λιγο το τ23 σχεδον κολλητοι). Σου ειπα ολους τους λογους ! Για πες μου τωρα εσυ γιατι δεν εισαι στην ΗΕΑΤ ? τι πηγε στραβα? ο δολοφονος τους εκανε πλυση εγκεφαλου και κανανε επανασταση?
Για πες μας για πες μας ! Ειχες πει οτι θα αποτυχει η PNX , εγω βλεπω να ειναι μια χαρα , αντιθετος η ΗΕΑΤ  πουφ εκανε φτερα.. γιατι????

Ετσι, τώρα μου αρέσεις, πες μας μόνο γιατί έλεγες παραμύθια τόσο καιρό για τους φίλους σου με την "καρέκλα εξουσία και μηδέν ουσία" τι περίμενες οτι θα μας έπειθες? τους ξέρουμε πριν απο σένα, λες ομως κάποια πράγματα που φαίνεται οτι δεν τα γνωρίζεις καθόλου, πάραυτα βιάζεσαι να κρίνεις, απο εμπάθεια ίσως, δεν πειράζει όμως θα σε βοηθήσω λίγο να καταλάβεις.
α) εγώ της καρέκλας ούτε ήμουνα ούτε πρόκειται να γίνω, εχω πάρει πολλές καρέκλες στην πραγματική ζωή και δεν έχω απωθημένα να τα βγάλω σε ενα παιχνίδι, απο τον Δεκέμβριο 2013 είχα ανακοινώσει οτι μέχρι τον Απρίλιο 2014 που ξεκινάω δουλειά θα αποσυρόμουν απο την θέση μου και με εκλογές θα ψηφίζαμε τον αντικαταστάτη μου, για δύο λόγους, πρώτον γιατί το δήλωσα απο την αρχή οτι η άποψή μου είναι οτι δεν πρέπει κάποιος να κάθεται στις θέσεις αυτές επ αόριστον και δεύτερο γιατί δεν θα είχα τον χρόνο να ασχοληθώ οσο θα έπρεπε, σου έλυσα λοιπον την απορία και ως εκ τούτου το παραμυθάκι με την καρέκλα να το λές για άλλους και όχι για μένα.
β) αν και δεν αφορά κανέναν θα σου απαντήσω και στην σαχλαμάρα που είπες οσο αφορά το γιατί δεν είμαι στην ΗΕΑΤ, η ΗΕΑΤ για όσους δεν ξέρουν περιλαμβάνει πολλές ομάδες απο διάφορα παιχνίδια, υπάρχει λοιπόν μια ας πούμε γενική διοίκηση, οσο αφορά εμένα προσπάθησα πάντα να έχει η ομάδα του WOT τον πλήρη έλεγχο των αποφάσεων, οταν λοιπον παραιτήθηκα και κάναμε τις εκλογές έθεσα σαν ορο να μην αναμιχθεί κανείς που δεν ήταν μέλος της ομάδας, δυστυχώς βλέπεις το "καρέκλα εξουσία και μηδέν ουσία" έσπευσε να βάλει χέρι στην κορυφαία δημοκρατική διαδικασία των εκλογών μας, κατα την διάρκεια μιας έντονης συζήτησης που είχα με κάποιους απο αυτούς του κυρίους κατέληξα στην εντατική με κολπική μαρμαρυγή, μετά απο 24 ώρες χρειάστηκε να μου κάνουν ηλεκτρική ανάταξη (ηλεκτροσόκ στην καθομιλουμένη) για να επανέλθω και μετά απο 5 μέρες βγήκα απο το νοσοκομείο και εφυγα και απο την ΗΕΑΤ και απο το παιχνίδι, βρίσκομαι εκει που βρίσκομαι γιατί φίλοι με έπεισαν να πάω μαζί τους και να είμαι χαλαρά και τίποτα παραπάνω, ζητώ συγγνώμη απο όλους που τα ανέφερα αυτά αλλά αν δεν το έκανα θα συνέχιζαν κάποιοι να λένε οτι τους κατέβει, ελπίζω να το κλείσαμε το θέμα.

A) Η αληθεια ειναι οτι μαλλον εχεις παρει πολλες καρεκλες στην πραγματικη ζωη (αναποδα ομως) 
Β) Μηπως το "ηλεκτροσοκ" στο κανανε για αλλους λογους ? 
Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Ygeia-therapeia-me-ilektrosok-i-epistimoniki-alitheia-kai-oi-mythoi-1-315x236
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Μιλάμε ελεύθερα και λέμε την αλήθεια

Δημοσίευση από mementoM0ri Σαβ Μάης 24, 2014 4:18 am

dolofonos έγραψε:Ας το γράψουμε καθαρά. Παιδιά από μόνστερ και ειδικά μεμεντο τι θέλεις να σου απαντήσω για να απαντήσω στον ταραμα?
Αμα καποιος ειναι στοκος αλλα δε το εχει καταλαβει το ηλεκτροσοκ κανει τπτ ?
Επισης τι καιρο εχει στη Γερμανια?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης