World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προοδος και στατς.

+17
gr68
bambiskos
taramas
JDeviant
dfk_7677
DImis1987
DeadlySin
sisifos
37EMA
imperiumgraecum
cgakis
Sanguinius
mementoM0ri
BeMyBan
yanis
gregorakis
Marita89
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Αυγ 14, 2014 5:09 am

Εξ εμπειρίας, wn8.light_tank.dmg_dealt > wn8.heavy_tank.dmg_dealt

Ειδικά το amx13-90 = best_t8_light_tank_EU, φτύνει dmg σε t9-10 games, μαζεύει wn8 λες και είναι καραμέλες και δεν υπάρχει περίπτωση να σε απογοητεύσει (o Dimis ξέρει  Surprised  )
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 5:38 am

kalimera elada anevaste statistika h pnx perimeni....lol
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 5:45 am

Απ: Προοδος και στατς.
Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty από imperiumgraecum Σήμερα στις 3:09 pm

Ειδικά το amx13-90 = best_t8_light_tank_EU, φτύνει dmg σε t9-10 games, μαζεύει wn8 λες και είναι καραμέλες και δεν υπάρχει περίπτωση να σε απογοητεύσει (o Dimis ξέρει  Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Icon_surprised  )
min tros poles karameles tha se xalasou .pekse kanea armataki na goustaris kai ase ta statistika kai thn kariera sto wot paikse to game san game gia ton xavale re adelfe ....
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 6:47 am

bambiskos έγραψε:Απ: Προοδος και στατς.
Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty από imperiumgraecum Σήμερα στις 3:09 pm

Ειδικά το amx13-90 = best_t8_light_tank_EU, φτύνει dmg σε t9-10 games, μαζεύει wn8 λες και είναι καραμέλες και δεν υπάρχει περίπτωση να σε απογοητεύσει (o Dimis ξέρει  Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Icon_surprised  )
min tros poles karameles tha se xalasou .pekse kanea armataki na goustaris kai ase ta statistika kai thn kariera sto wot paikse to game san game gia ton xavale re adelfe ....
Συμφωνώ,αρκεί να μην είσαι στην ομάδα μου,πάντα στην αντίπαλη να είσαι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 6:59 am

ginta vre sanguinius???fovase nin ginis romba....
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 7:01 am

bambiskos έγραψε:ginta vre sanguinius???fovase nin ginis romba....
Πως ακριβώς θα με κάνεις ρόμπα αν είσαι στην ομάδα μου;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από DImis1987 Πεμ Αυγ 14, 2014 7:35 am

Sanguinius έγραψε:
Συμφωνώ,αρκεί να μην είσαι στην ομάδα μου,πάντα στην αντίπαλη να είσαι
λολ σανγκ!
στην ουσία πάντως δεν ξέρω γιατί υπάρχει η πεποίηθηση ότι όταν κυνηγάς στατιστικά δεν ευχαριστιέσαι το παιχνίδι. Αντιστρέφω την κατηγορία και αναρωτιέμαι πώς γίνεται να ευχαριστιέσαι το παιχνίδι όταν χάνεις περισσότερες μάχες απ' όσες κερδίζεις.
DImis1987
DImis1987

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 14, 2014 8:19 am

DImis1987 έγραψε:... Αντιστρέφω την κατηγορία και αναρωτιέμαι πώς γίνεται να ευχαριστιέσαι το παιχνίδι όταν χάνεις περισσότερες μάχες απ' όσες κερδίζεις...
... είσαι νέος εδώ μέσα, θα μάθεις θα μάθεις !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 8:26 am

Δεν μπορείς να ευχαριστηθεις κανένα παιχνίδι,όχι μόνο το wot,αν χάνεις περισσότερο από όσο κερδίζεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Αυγ 14, 2014 8:30 am

meta apo para πολυ καιρο,μπαινει καποιοσ στο φορουμ που εχει αποψη αρκετα τεκμηριωμενη,καλα στατιστικα ,δεν μου την σπαει με τον λογο του,και συμφωνω μαζι του.       ++++++++++++1000 απο μενα Dimis1987
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Αυγ 14, 2014 8:42 am

DImis1987 έγραψε:λολ σανγκ!
στην ουσία πάντως δεν ξέρω γιατί υπάρχει η πεποίηθηση ότι όταν κυνηγάς στατιστικά δεν ευχαριστιέσαι το παιχνίδι. Αντιστρέφω την κατηγορία και αναρωτιέμαι πώς γίνεται να ευχαριστιέσαι το παιχνίδι όταν χάνεις περισσότερες μάχες απ' όσες κερδίζεις.
Γεια σου Dimis1987 μεγα διδασκαλε του εθνους.Θα κανω quote τον εαυτο μου απο αλλο thread οταν καποιος που εγραψε πριν λιγο καιρο οτι για αυτον η προτεραιοτητα ειναι ετσι Παρέα>Ευχαρίστηση>Στατιστικά.Εγω ειχα απαντησει ως εξης: "Για εμενα ειναι Παρέα+Ευχαρίστηση+Στατιστικά,θεωρω οτι πολλοι νομιζετε οτι αυτα τα 3 δεν μπορουν να συνυπαρξουν και αυτο με στεναχωρει."

Φιλικη συμβουλη:φυγε απο το φορουμ οσο προλαβαινεις and never look back. Razz

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 9:02 am

Επίση αυτό που βλέπω συχνά,είναι να συγχέουν το έχω καλά στατιστικά γιατί παίζω για φτιάχνω στατιστικά,κάποιοι το κάνουν αυτό,αλλά οι περισσότεροι παίζουν για να κερδίζουν κι αυτό σαν παράπλευρο γεγονός τους δίνει καλά στατιστικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 9:44 am

to game eine na katastefis ta antipala armata kai den katalavenis tin kavla na paizis platun me thn parea sou  ,na xonese kai na tous kanis rompa .tora gia osa esi moules gia stats ego to vlapw megali malakia .to na cmperonese kai na perimenis pote tha perasi kanenas na varesis ,den pas gia kinigi kalitera tha fas kai kanena lagoudako megale....
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από grekios Πεμ Αυγ 14, 2014 9:48 am

bambiskos έγραψε:to game eine na katastefis ta antipala armata kai den katalavenis tin kavla na paizis platun me thn parea sou  ,na xonese kai na tous kanis rompa .tora gia osa esi moules gia stats ego to vlapw megali malakia .to na cmperonese kai na perimenis pote tha perasi kanenas na varesis ,den pas gia kinigi kalitera tha fas kai kanena lagoudako megale....
Έχοντας διαβάσει τα περισσότερα post σου έχω συμπεράνει ότι η ηλικία σου είναι μεταξύ 10-13.... σωστά???
grekios
grekios

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 10:04 am

bambiskos έγραψε:to game eine na katastefis ta antipala armata kai den katalavenis tin kavla na paizis platun me thn parea sou  ,na xonese kai na tous kanis rompa .tora gia osa esi moules gia stats ego to vlapw megali malakia .to na cmperonese kai na perimenis pote tha perasi kanenas na varesis ,den pas gia kinigi kalitera tha fas kai kanena lagoudako megale....
Τότε όπως δείχνουν τα στατιστικά σου δεν είσαι και πολύ καλός στο να καταστρέφεις αντίπαλα άρματα,0.69 kil ανά παιχνίδι;Επίσης δεν νομίζω να τους κάνεις ρόμπα,αν τους έκανες ρόμπα δεν θα είχες 46% winrate,επιπλέον δεν χρειάζομαι παρέα μπορώ να κερδίζω παιχνίδια και μόνος μου,έστω και το 53% αυτών που παίζω.Επίσης αν κοιτούσες τα στατιστικά καλών παιχτών θα διαπίστωνες αν είναι όντως καμπερηδες όπως υποστηρίζεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 10:28 am

kai alos edo eti elege meta stat. mou oton kaname platounakia ala elege.....
tora osw gia ton alon grekis ayto katalaves oti eime 10 xronon e kala re megale epeses diana eise foveros re giti den pas sth YENED  se parou gia manti...hahahahaha
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από taramas Πεμ Αυγ 14, 2014 1:08 pm

Διάβασα προσεκτικά όλα τα σχόλια παρά το γεγονός οτι το θέμα στατιστικά το έχουμε ξεφτιλίσει και το έκανα γιατί συμμετέχει στην συζήτηση ο μοναδικός άνθρωπος που ασχολήθηκε μαζί μου οταν ξεκίναγα το παιχνίδι και το έκανε χωρίς κανένα κόμπλεξ, επειδή δεν ήμουν ποτέ αγνώμων τον τιμώ και ξέρω οτι θα ακούσει ολες τις απόψεις και θα απαντήσει με τις δικές του χωρίς να πουλήσει ειρωνία και να τρολάρει σαν κάποιους άλλους, μιλώ για τον dimis1987.
Οταν είπα οτι "τα στατιστικά μετράνε γιαυτούς που τα μετράνε" εννοούσα σαφώς οτι εχουν τόση σημασία όση τους δίνει ο καθένας, λαικά να το πω οταν διασκεδάζει κανείς το παιχνίδι με τον τρόπο του εμας δεν μας πέφτει λόγος.
Δεν διαφωνώ οτι τα στατιστικά κάτι δείχνουν, κάτι μετράνε και οδηγούν σε κάποια συμπεράσματα, ξαναείπα όμως οτι υπάρχουν παράγοντες που δεν μπορούν να μετρηθούν αντικειμενικά και δεν είναι αμελητέοι, τα έχουμε εξαντλήσει νομίζω να μην τα ξαναλέμε, ξεκινά απο τις δυνατότητες του υπολογιστή και της σύνδεσης που έχει κάποιος και φτάνει μέχρι την σωστή επιλογή αρμάτων-βλημάτων και ομάδας.
Γνωρίζω παίχτες που για να παίξουν πρέπει να είναι σε καλή ψυχολογική κατάσταση να είναι ξεκούραστοι, παίζουν συγκεκριμένα άρματα και πλατουνιάζουν μόνο με συγκεκριμένους, δεν είμαι αντίθετος σε αυτό, σέβομαι την άποψη του καθενός αλλά θέλω και οι άλλοι να σέβονται την δική μου που λέει οτι παίζω με όλους και παίζω και απο την δουλειά με τον υπολογιστή του γραφείου που μόλις γίνει συμπλοκή παίρνω 8fps στην μάπα και πάω περίπατο.
Με την ευκαιρία της σε καλό επίπεδο συζήτησης ας το κρατήσουμε έτσι και ας κάνουμε κάτι χρήσιμο σεβόμενοι τις απόψεις όλων με διάθεση να βοηθήσουμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 14, 2014 1:10 pm

bambiskos έγραψε:kai alos edo eti elege meta stat. mou oton kaname platounakia ala elege.....
tora osw gia ton alon grekis ayto katalaves oti eime 10 xronon e kala re megale epeses diana eise foveros re giti den pas sth YENED  se parou gia manti...hahahahaha
ο πρόεδρος του Εδεσσαϊκού είσαι;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Αυγ 14, 2014 1:44 pm

Θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι δεν επιτρέπεται η (εκτεταμένη) χρήση greeklish, παρά μόνο το ελληνικό αλφάβητο.

---->Κανονισμοί forum, παράγραφος 18<----
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από grekios Πεμ Αυγ 14, 2014 2:02 pm

bambiskos έγραψε:kai alos edo eti elege meta stat. mou oton kaname platounakia ala elege.....
tora osw gia ton alon grekis ayto katalaves oti eime 10 xronon e kala re megale epeses diana eise foveros re giti den pas sth YENED  se parou gia manti...hahahahaha
Tώρα κάτι προσπαθείς να πεις εσύ αλλά γράφεις στα greeklish, γράφεις και μισές τις λέξεις..... άντε να βγει νόημα!!!
grekios
grekios

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Αυγ 14, 2014 2:18 pm

ο βαβισκοσ λεει οτι του την ελεγε και οΛασκασ για τα στατιστικα του,αλλα μετα το πλατουν που επαιξαν μαζι αλλαξε γνωμη.Αυτο εννοει ο φιλοσ,παιζει απο εξωτερικο(ολανδια νομιζω)
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Αυγ 14, 2014 2:21 pm

imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από bambiskos Πεμ Αυγ 14, 2014 4:10 pm

nai re ta greeklish sas pirakan tora vre oust...grekios opote goustaris platounaki kai fere kai parea ....
bambiskos
bambiskos

Αριθμός μηνυμάτων : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από DImis1987 Πεμ Αυγ 14, 2014 11:57 pm

@babiskos
Δεν έχω την οικειότητα ακόμα να σε τρολλάρω χωρίς να παρεξηγηθούμε. Ελπίζω να την αποκτήσω σύντομα, είσαι χρυσωρυχείο.

@taramas
Γιώργο συμφωνώ ότι υπάρχουν τυχαίοι παράγοντες που επηρεάζουν τα στατιστικά. Το να έχεις κακό υπολογιστή δεν είναι τυχαίο βέβαια. Αν μετρούσαμε πχ όλες τις penetrative shots που έχω κάνει στο is3 σε άρματα με 500+HP μπορεί να βγάζαμε μέσο όρο 390,1/βολή ενώ στου Average Joe 389,8. Όσο περισσότερα παιχνίδια παίζω εγώ κι ο Average Joe με το is3 τόσο θα συγκλίνει η παράμετρος RNG τους καθιστώντας το RNG -in the long term- στατιστικά αδιάφορο.
DImis1987
DImis1987

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Αυγ 15, 2014 1:32 am

Marita89 έγραψε:
DImis1987 έγραψε:λολ σανγκ!
στην ουσία πάντως δεν ξέρω γιατί υπάρχει η πεποίηθηση ότι όταν κυνηπρMarita89τικά δεν ευχαριστιέσαι το παιχνίδι. Αντιστρέφω την κατηγορία και αναρωτιέμαι πώς γίνεται να ευχαριστιέσαι το παιχνίδι όταν χάνεις περισσότερες μάχες απ' όσες κερδίζεις.
Γεια σου Dimis1987 μεγα διδασκαλε του εθνους.Θα κανω quote τον εαυτο μου απο αλλο thread οταν καποιος που εγραψε πριν λιγο καιρο οτι για αυτον η προτεραιοτητα ειναι ετσι Παρέα>Ευχαρίστηση>Στατιστικά.Εγω ειχα απαντησει ως εξης: "Για εμενα ειναι Παρέα+Ευχαρίστηση+Στατιστικά,θεωρω οτι πολλοι νομιζετε οτι αυτα τα 3 δεν μπορουν να συνυπαρξουν και αυτο με στεναχωρει."

Φιλικη συμβουλη:φυγε απο το φορουμ οσο προλαβαινεις and never look back. Razz
 Εγω τοειχ πει το παρεα> ευχαριστηση> στατιστικα, και αν θυμασε καλα ειχα διευκρινησει πως ειναι προσωπικη μου προτιμηση για διαφορους λογους που δεν αφορουν τριτους (μαλιστα τοτε σου ειχα εξηγησει) αλλα ταυτοχρονα σεβομαι και λαθε αλλη προτιμηση, οπως το δοκο σου, παρεα+ευχαριστηση+στατιστικα ή ακομα και το στατιστικα> ευχαριστιση> παρεα. Τον καθενα οπως τον βολευει και τον ευψαριστει. 
Αυτο που χανουν μερικοι ειναι ο αλληλοσεβασμος στον τρππο που εχει επιλεξει ο καθενας να ευψαροστιεται το παιχνιδι.
Και μια και ειναι και της μοδας ο "φασισμος", δενειναι λιγο φασιστικη ηαποψη , δεν παιζω μαζι σου γιατι εισαι τοματας η γοατο παιζεις αφου δεν εισαι καλος?
   Γι αυτο το τελευταιο που ειπες, γιατι δεν του δινεις τη διευθυνση του αλλου φορουμ του παιδιου να ερθει? Εκει δεν υπαρχει αντιλογος κατι
ππου μαλλον θεωρεις πολυ ενοχλητικο και κακο.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης