World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Free mparmpas

+26
imperiumgraecum
mparmpas
JohBolter
37EMA
patatomhden
falakros
dfk_7677
dolofonos
TYRAELL75
RNGD
Convii
gregorakis
Gooakis
antkon
Sanguinius
galanosauros
sisifos
astoxos_x
Dennis20vt
barracudaz7
taramas
perseas
Pligomenos
blsbill
Xi@Le
mementoM0ri
30 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 20 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Μάης 09, 2016 12:03 pm

O taramas irthe stin klan pou imouna oxi ego stou tarama
Zito signomi apo to forum ala ipomonh ine kai eksandlithike
Petagete se kathe sizitish San to souromeno apo tin akri tou kafeniou kai exi apopsi gia ta panda.
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από galanosauros Δευ Μάης 09, 2016 12:14 pm

Convii έγραψε:
galanosauros έγραψε:Free mparmpas - Σελίδα 16 Ec80a49bba304e203d165d7959d6368c

ο νοών νοείτω
Για να γίνει αυτό προϋποθέτει να έχεις πρώτα...


true that Παύλε!! true that!!
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 12:15 pm

37EMA έγραψε:O taramas irthe stin klan pou imouna oxi ego stou tarama
Zito signomi apo to forum ala ipomonh ine kai eksandlithike
Petagete se kathe sizitish San to souromeno apo tin akri tou kafeniou kai exi apopsi gia ta panda.
Στην οποία έχει διοικητική θέση,άρα εσύ τρέχεις ξωπίσω του
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Δευ Μάης 09, 2016 12:16 pm

fotis12345 έγραψε:as fao tora ban .... sta **** mou .  ama pia na poume , gelioi e gelioi.
Να ούμε είναι πιο λαϊκό Wink

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 12:19 pm

Convii έγραψε:
fotis12345 έγραψε:as fao tora ban .... sta **** mou .  ama pia na poume , gelioi e gelioi.
Να ούμε είναι πιο λαϊκό Wink
U0XAAU0XUAX0XAU0AXU0AX0UAX0UAX0U
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Μάης 09, 2016 12:20 pm

Mipos exoume tin idia thesi ?
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 12:21 pm

37EMA έγραψε:Mipos exoume tin idia thesi ?
Επίσημα ναι,ανεπίσημα ποιος ξέρει;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Μάης 09, 2016 12:24 pm

Esi den kseris ? O mega kserola
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Μάης 09, 2016 12:26 pm

Ime stin parea afth 3 xronia o taramas 4 me 5 mines nomizo
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Μάης 09, 2016 12:39 pm

fotis12345 έγραψε:apeto tora. na tethi ameso zitima gia na banaristi h/o/to Sangunius 

Πρώτον, ποιος είσαι για να απαιτείς με περίσσιο θράσος ένα άλλο μέλος του forum να banαριστεί; 
Δεύτερον, οι κανόνες περί ban είναι σαφέστατοι και σε κοινή θέα προς άπαντες ενδιαφερόμενους:

απαγορεύσεις:
Εξ όσων διάβασα μέχρι στιγμής ο σαγκουίνης παρέβη 1 κανόνα(και αυτόν, εξαντλώντας οποιαδήποτε όρια αυστηρότητας), αντιθέτως εσύ παρέβης ουκ ολίγους.
Τρίτον, η πολιτική του παρόντος forum είναι να μην αφαιρείται η ελευθερία λόγου επ' ουδενί, εφ' όσον δεν συντρέχουν λόγοι.
Τέταρτον, παρακαλούνται άπαντες να μην προχωρούν σε ύβρεις και εκχυδαϊσμούς με αυτοσκοπό τον εκτροχιασμό της συζήτησης.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 2:02 pm

37EMA έγραψε:Esi den kseris ? O mega kserola
Ρητορική ήταν η ερώτηση
37EMA έγραψε:Ime stin parea afth 3 xronia o taramas 4 me 5 mines nomizo  
Σε αυτή την clan ναι,αλλα σαν παρέα,είστε κάμποσα χρονάκια
imperiumgraecum έγραψε:
fotis12345 έγραψε:apeto tora. na tethi ameso zitima gia na banaristi h/o/to Sangunius 

Πρώτον, ποιος είσαι για να απαιτείς με περίσσιο θράσος ένα άλλο μέλος του forum να banαριστεί; 
Δεύτερον, οι κανόνες περί ban είναι σαφέστατοι και σε κοινή θέα προς άπαντες ενδιαφερόμενους:

απαγορεύσεις:
Εξ όσων διάβασα μέχρι στιγμής ο σαγκουίνης παρέβη 1 κανόνα(και αυτόν, εξαντλώντας οποιαδήποτε όρια αυστηρότητας), αντιθέτως εσύ παρέβης ουκ ολίγους.
Τρίτον, η πολιτική του παρόντος forum είναι να μην αφαιρείται η ελευθερία λόγου επ' ουδενί, εφ' όσον δεν συντρέχουν λόγοι.
Τέταρτον, παρακαλούνται άπαντες να μην προχωρούν σε ύβρεις και εκχυδαϊσμούς με αυτοσκοπό τον εκτροχιασμό της συζήτησης.
Σε παρακαλώ,Η σανγκουίνης
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Δευ Μάης 09, 2016 2:08 pm

@imperiumgraecum έγραψε:
απαγορεύσεις:

1. Flaming
2. Δημιουργία άχρηστων μηνυμάτων, ή δημιουργία threads σχετικά με μη χρηστικά θέματα
3. Παρενόχληση ή δυσφημιστικά σχόλια
4. Χυδαίες εκφράσεις/ανάρμοστη γλώσσα
5. Προσωπικές επιθέσεις
6. Προσβολές κατά της προσωπικότητας του ατόμου και κάθε είδος υποτιμητικά σχόλια με βάση τη φυλή, την εθνικότητα, το φύλο ή τις σεξουαλικές προτιμήσεις
7. Υπερβολική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων
8. Κατονομασία και διαπόμπευση(Νaming and Shaming). Δημοσιοποίηση προσωπικών πληροφοριών άλλων χρηστών του forum χωρίς την εκ των προτέρων συγκατάθεσή τους
9. Συζήτηση για κοινωνικά, θρησκευτικά, πολιτικά θέματα που δύνανται να δημιουργήσουν αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών
10. Προσβολές προς τα μέλη εποπτείας του forum (moderators κτλ.)
11. Προσβολές ή/και υβριστικά σχόλια μέσω PM, μετά από επιβολή ban ή warning για παράβαση ενός ή περισσότερων κανόνων
12. Aπειλές κατά ζωής και άλλες απειλές βίας και στην πραγματική ζωή, στοχεύουσες είτε άλλους χρήστες του φόρουμ ή μέλη εποπτείας του forum
13. Mηνύματα και συζητήσεις που περιέχουν προσωπικά δεδομένα των χρηστών (όπως διευθύνσεις, αριθμούς τηλεφώνου, e-mail, άλλα στοιχεία επικοινωνίας)
14. Spamming και αποστολή μηνυμάτων με μόνο σκοπό τη διαφήμιση προϊόντων, υπηρεσιών, κλπ. 
15. Aποστολή και δημοσίευση περιεχομένου όπως πορνογραφικού, τρομοκρατικού, απειλητικού, υλικού που υπόκειται σε copyright (βλ. cracks) και παράνομου λογισμικού.

Λοιπόν σε όλα αυτά ο ακατανόμαστος νομίζω  περνάει με άριστα...αν και είχα αμφιβολία για το τελευταίο....μετά τα πρόσφατα screenshot του Borat νομίζω ότι είναι σε όλα κομπλέ....νο1 υποψήφιος για perma-ban...εκτός βέβαια αν έχει δηλώσει ότι δεν τον πιάνει και αυτό "ως άλλος Chuck Norris"!!!λολ
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από JohBolter Δευ Μάης 09, 2016 2:11 pm

Βάλε φαντασία νανανα και σκηνόθεσια !!!!!!

JohBolter

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από antkon Δευ Μάης 09, 2016 2:28 pm

re fotis ainte pigene na pekseis kana game nomizeis oti exoumr oreksi na vlepoume tis mlks pou grafeis




Teliosan ta pop corn ksanarxomai

και τωρα παμε στα σοβαρα γιατι τα αλλα ειναι  για καταναλωση τοσο μπινελικωμα αραγε αυτος  o founder και δεν εννοοω τον Imperium δεν βλεπει η απλα βλεπει επιλεκτικα λεω εγω τωρα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την antkon στις Δευ Μάης 09, 2016 2:31 pm, 1 φορά

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Δευ Μάης 09, 2016 2:30 pm

Παιδιά, έχω μια να ανακοίνωση να κάνω. Ο Convii παιδιά...Είναι στο νοσοκομείο. Μετά την διαδικτυακή επίθεση που δέχτηκε και των καταιγισμό από pixels, κάποια τον βρήκαν στο κεφάλι με αποτέλεσμα να έχει πάθει διάσειση.

Εγώ προτείνω το εξής: Να κάνουμε σαν community κοπή της πίττας.

και μόνο να βλέπεις τα βλέμματα κάποιων που βρίζουν άλλους στο διαδίκτυο άμα συναντήσουν μπροστά τους...

φαντάζεστε κάποιος που χλευάζετε να είναι κάτι σαν τον Chuck Norris?

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από antkon Δευ Μάης 09, 2016 2:34 pm

RNGD έγραψε:Παιδιά, έχω μια να ανακοίνωση να κάνω. Ο Convii παιδιά...Είναι στο νοσοκομείο. Μετά την διαδικτυακή επίθεση που δέχτηκε και των καταιγισμό από pixels, κάποια τον βρήκαν στο κεφάλι με αποτέλεσμα να έχει πάθει διάσειση.

Εγώ προτείνω το εξής: Να κάνουμε σαν community κοπή της πίττας.

και μόνο να βλέπεις τα βλέμματα κάποιων που βρίζουν άλλους στο διαδίκτυο άμα συναντήσουν μπροστά τους...

φαντάζεστε κάποιος που χλευάζετε να είναι κάτι σαν τον Chuck Norris?
Just Lol

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 2:55 pm

RNGD έγραψε:Παιδιά, έχω μια να ανακοίνωση να κάνω. Ο Convii παιδιά...Είναι στο νοσοκομείο. Μετά την διαδικτυακή επίθεση που δέχτηκε και των καταιγισμό από pixels, κάποια τον βρήκαν στο κεφάλι με αποτέλεσμα να έχει πάθει διάσειση.

Εγώ προτείνω το εξής: Να κάνουμε σαν community κοπή της πίττας.

και μόνο να βλέπεις τα βλέμματα κάποιων που βρίζουν άλλους στο διαδίκτυο άμα συναντήσουν μπροστά τους...

φαντάζεστε κάποιος που χλευάζετε να είναι κάτι σαν τον Chuck Norris?
U0XAA0UXXA0UAXU0AX0UXA0U,Τι πράγμα είναι αυτό;Όποιοι ασχολούνται με το WoT και το forum,να καταλήγουν στο νοσοκομείο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Δευ Μάης 09, 2016 4:14 pm

galanosauros έγραψε:@ imperiumgraecum

Η δημοκρατία όπως την ευαγγελίζεται ο taramas και άλλοι κατά καιρούς είναι απόλυτα λάθος προσδιορισμός!! Για ποια δημοκρατία μιλάμε?? για ποιες εκλογές?? αυτές που έγιναν σε κάποια Ελληνική clan??από ποιούς?? από τους ίδιους καμμένους και αποτυχημένους (για το wot μιλάω πάντα) και καλά commandarades που γ*** και έσπηραν???με ποιους να ψηφίζουν??

Η δημοκρατία, ακόμα και έτσι όπως ορίζεται εδώ, δεν έχει εφαρμοστεί πουθενά.

@JohnBolter

σιγά να μην ξεχαστεί τίποτα...όπως βλέπεις εδω τηρούνται αρχεία μεγαλύτερα και απο την ΕΡΤ!
όπου να ναι θα βγάλουμε και post ανα ημερομηνία (αντίστοιχο της τηλεόρασης), να θυμόμαστε όλοι τι "wot-ιστορικές" στιγμές είχαν γίνει κάθε μέρα από τους τιτάνες.

Βλέπω οτι το πήραμε ζεστά το θέμα οπότε να απαντήσω ανάλογα, 
α) η δημοκρατία σαν θεωρία δεν έχει βρεί την πράξη της πουθενά και ποτέ στην ιστορία, εγώ μιλώ για δημοκρατικές διαδικασίες, αν ανέφερα κάτι άλλο ζητώ συγγνώμη, και δημοκρατικές διαδικασίες υπήρχαν και εξακολουθούν να υπάρχουν αμέτρητες.

β) δεν συμφωνώ με τη λαιμητόμο που κρεμάς στο κεφάλι οποιουδήποτε έχει υπάρξει commander, υπήρξαν και υπάρχουν και σήμερα μέτριοι ή καλοί και σπανιότερα πολύ καλοί, στην τελική αν κάποιος καταφέρνει να τον εκτιμούν και να τον εκλέγουν τα μέλη της ομάδας του για μένα οκ, θέλω να πώ οτι ακόμα και ο καραγκιόζης εδώ μέσα που δεν ξέρει τι του γίνεται μπορεί να ήταν για τους συμπαίκτες του καλός, δεν είναι δικό μου θέμα να τον κρίνω, εγώ θα τον κρίνω σε ότι έχει να κάνει με μένα, θα τον κρίνω μα βάση αυτά που έχουμε πει ή συμφωνήσει μεταξύ μας και που ενίοτε επηρεάζουν τις ομάδες μας. Τέλος θα έλεγα οτι οποιος νομίζει οτι είναι εύκολο να παριστάνει τον commander ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.

γ) Ανέφερα και πριν οτι στην Ελληνική κοινότητα ειδικά το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι οι κλίκες, θέτοντας λοιπόν ενα χρονικό όριο ας πούμε 2 ετών, οποιος πάρει την καρέκλα πρώτον έχει εκλεγεί (με τις δημοκρατικές διαδικασίες που έλεγα πριν) και γνωρίζει απο την αρχή οτι στα 2 χρόνια θα την αφήσει την καρέκλα, αν το κοιτάξουμε σε βάθος σε οποιαδήποτε περίπτωση μπορούν να γίνουν λαμογιές και κλίκες, το δαιμόνιο του Ελληνα είναι τεράστιο, όμως οπως και να το δεί κανείς είναι μια τεράστια βελτίωση.

δ) Βλέπω οτι κρίνεις τους πάντες (πράγμα εύκολο και ανέξοδο) αλλά ουσιαστικά μάλλον δεν έχεις τις γνώσεις να κρίνεις κανέναν, είναι σίγουρο οτι πολλά που ειπώθηκαν εδώ είναι παλιές ιστορίες και δεν αφορούν τους περισσότερους, θα μπορούσατε λοιπόν απλά να μην συμμετάσχετε παρά να λέτε ανοησίες.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Δευ Μάης 09, 2016 4:38 pm

Πραγματικά μερικοί είστε για πολλά γέλια,

Είναι γεγονός οτι έχω μπινελικώσει εδώ μέσα και ειδικά ενα άτομο, ζητώ συγγνώμη απο τους υπόλοιπους αλλά τον συγκεκριμένο θα τον μπινελικώνω όπου τον βρίσκω, όποτε θέλετε μπορείτε να με ξαναμπανάρετε, np.

Αυτός-αυτή ο σανγκουινοτέτοιος είναι ο πλέον άσχετος που υπάρχει στην Ελληνική κοινότητα και δεν σταματά να τρολάρει ακατάπαυστα όλους εκτός απο τους κολλητούς τους οποίους γλύγει επίσης ακατάπαυστα, προσωπικά τον γράφω στα παπάρια μου οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Σας είναι τόσο δύσκολο να καταλάβετε ενα τόσο απλό πράγμα, ουσιαστικά έχω αφήσει την Ελληνική κοινότητα του WOT εδώ και 2 χρόνια, ασχολούμαι μόνο με τους φίλους μου (Ελληνες και ξένους) και βοηθώ όπου και όποτε μπορώ, αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια παρέα όπου οι περισσότεροι είναι φίλοι μου και τους γνωρίζω πολύ καιρό, δεν ζήτησα κανένα αξίωμα και καμία θέση, το αντίθετο μάλιστα ζήτησα να μην έχω καμία θέση για εναν πάλι απλούστατο λόγο που μερικοί έχετε πρόβλημα να καταλάβετε, 7 απο τους 12 μήνες του χρόνου δεν μπορώ να συμμετέχω ενεργά λόγω εργασίας, ευθύνες παραπάνω δεν θέλω, θα το πιάσουμε επιτέλους ή θα το κάνω ζωγραφιστό?

Υ.Σ. υπάρχει ενα θέμα που έβαλα και βλέπω οτι μερικοί έχουν ξεκινήσει να γράφουν τις απόψεις τους που είναι απόλυτα σεβαστές, μπορείτε είτε να κάνετε μια καλή συζήτηση είτε να το γαμήσετε, διαλέξτε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 4:40 pm

taramas έγραψε:Πραγματικά μερικοί είστε για πολλά γέλια,

Είναι γεγονός οτι έχω μπινελικώσει εδώ μέσα και ειδικά ενα άτομο, ζητώ συγγνώμη απο τους υπόλοιπους αλλά τον συγκεκριμένο θα τον μπινελικώνω όπου τον βρίσκω, όποτε θέλετε μπορείτε να με ξαναμπανάρετε, np.

Αυτός-αυτή ο σανγκουινοτέτοιος είναι ο πλέον άσχετος που υπάρχει στην Ελληνική κοινότητα και δεν σταματά να τρολάρει ακατάπαυστα όλους εκτός απο τους κολλητούς τους οποίους γλύγει επίσης ακατάπαυστα, προσωπικά τον γράφω στα παπάρια μου οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Σας είναι τόσο δύσκολο να καταλάβετε ενα τόσο απλό πράγμα, ουσιαστικά έχω αφήσει την Ελληνική κοινότητα του WOT εδώ και 2 χρόνια, ασχολούμαι μόνο με τους φίλους μου (Ελληνες και ξένους) και βοηθώ όπου και όποτε μπορώ, αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια παρέα όπου οι περισσότεροι είναι φίλοι μου και τους γνωρίζω πολύ καιρό, δεν ζήτησα κανένα αξίωμα και καμία θέση, το αντίθετο μάλιστα ζήτησα να μην έχω καμία θέση για εναν πάλι απλούστατο λόγο που μερικοί έχετε πρόβλημα να καταλάβετε, 7 απο τους 12 μήνες του χρόνου δεν μπορώ να συμμετέχω ενεργά λόγω εργασίας, ευθύνες παραπάνω δεν θέλω, θα το πιάσουμε επιτέλους ή θα το κάνω ζωγραφιστό?

Υ.Σ. υπάρχει ενα θέμα που έβαλα και βλέπω οτι μερικοί έχουν ξεκινήσει να γράφουν τις απόψεις τους που είναι απόλυτα σεβαστές, μπορείτε είτε να κάνετε μια καλή συζήτηση είτε να το γαμήσετε, διαλέξτε.
Φυσικά,τόσα χρόνια δεν σε έχει εμποδίσει κάτι,από το να καταστρέφεις clans,but hey.Btw,οι μόνοι που γλύφουν εδώ,είναι τα κατοικίδιά σου,μην μπερδεύεσαι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Μάης 09, 2016 4:48 pm

Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:Πραγματικά μερικοί είστε για πολλά γέλια,

Είναι γεγονός οτι έχω μπινελικώσει εδώ μέσα και ειδικά ενα άτομο, ζητώ συγγνώμη απο τους υπόλοιπους αλλά τον συγκεκριμένο θα τον μπινελικώνω όπου τον βρίσκω, όποτε θέλετε μπορείτε να με ξαναμπανάρετε, np.

Αυτός-αυτή ο σανγκουινοτέτοιος είναι ο πλέον άσχετος που υπάρχει στην Ελληνική κοινότητα και δεν σταματά να τρολάρει ακατάπαυστα όλους εκτός απο τους κολλητούς τους οποίους γλύγει επίσης ακατάπαυστα, προσωπικά τον γράφω στα παπάρια μου οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Σας είναι τόσο δύσκολο να καταλάβετε ενα τόσο απλό πράγμα, ουσιαστικά έχω αφήσει την Ελληνική κοινότητα του WOT εδώ και 2 χρόνια, ασχολούμαι μόνο με τους φίλους μου (Ελληνες και ξένους) και βοηθώ όπου και όποτε μπορώ, αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια παρέα όπου οι περισσότεροι είναι φίλοι μου και τους γνωρίζω πολύ καιρό, δεν ζήτησα κανένα αξίωμα και καμία θέση, το αντίθετο μάλιστα ζήτησα να μην έχω καμία θέση για εναν πάλι απλούστατο λόγο που μερικοί έχετε πρόβλημα να καταλάβετε, 7 απο τους 12 μήνες του χρόνου δεν μπορώ να συμμετέχω ενεργά λόγω εργασίας, ευθύνες παραπάνω δεν θέλω, θα το πιάσουμε επιτέλους ή θα το κάνω ζωγραφιστό?

Υ.Σ. υπάρχει ενα θέμα που έβαλα και βλέπω οτι μερικοί έχουν ξεκινήσει να γράφουν τις απόψεις τους που είναι απόλυτα σεβαστές, μπορείτε είτε να κάνετε μια καλή συζήτηση είτε να το γαμήσετε, διαλέξτε.
Φυσικά,τόσα χρόνια δεν σε έχει εμποδίσει κάτι,από το να καταστρέφεις clans,but hey.Btw,οι μόνοι που γλύφουν εδώ,είναι τα κατοικίδιά σου,μην μπερδεύεσαι
Ne ekane pola aftos kai poloi aloi bori na eftiaksan na xalasan na bristikan na ekanan filous esi me pio dikeoma tous krinis ena tipota tou wot ise exoun xiliades maxes me 10aria kai to megalitero arma sou ine 9ri 
PS. Den se glifoume oso kai na parakalas bromas
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 09, 2016 5:00 pm

37EMA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Φυσικά,τόσα χρόνια δεν σε έχει εμποδίσει κάτι,από το να καταστρέφεις clans,but hey.Btw,οι μόνοι που γλύφουν εδώ,είναι τα κατοικίδιά σου,μην μπερδεύεσαι
Ne ekane pola aftos kai poloi aloi bori na eftiaksan na xalasan na bristikan na ekanan filous esi me pio dikeoma tous krinis ena tipota tou wot ise exoun xiliades maxes me 10aria kai to megalitero arma sou ine 9ri 
PS. Den se glifoume oso kai na parakalas bromas
Σε αυτό το account,ναι το μεγαλύτερο είναι 9ρι.Δεν κρίνω τους πάντες,κρίνω αυτόν που καταστρέφει clans.Σε αντίθεση με σένα,που παρακαλάς το αφεντικό σου και γλύφεις,για να σου πετάξει ένα κοκαλάκι,εγώ είμαι καθαρότατος.BTW,κάτι που δεν ξέρεις και δεν θα μάθεις ποτέ,δν έχει σημασία πόσες χιλιάδες μάχες έχουν,αλλά τι απόδοση έχουν σε αυτές τις χιλιάδες μάχες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από fc_rex Δευ Μάης 09, 2016 10:45 pm

Sanguinius έγραψε:δν έχει σημασία πόσες χιλιάδες μάχες έχουν,αλλά τι απόδοση έχουν σε αυτές τις χιλιάδες μάχες
συμφωνω αλλα, αν μου επιτρεπεις, μεγαλος αριθμος μαχων σημαινει και μεγαλη εμπειρια..οτι και αν συνεπαγεται αυτο (οπως γνωση καθε γωνιας&πετρας στον χαρτη, αποτελεσματικοτητα σε facehug, relocation με γρηγορα αρματα, συνεισφορα σε decap κλπ κλπ)

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Δευ Μάης 09, 2016 10:59 pm

RNGD έγραψε:Παιδιά, έχω μια να ανακοίνωση να κάνω. Ο Convii παιδιά...Είναι στο νοσοκομείο. Μετά την διαδικτυακή επίθεση που δέχτηκε και των καταιγισμό από pixels, κάποια τον βρήκαν στο κεφάλι με αποτέλεσμα να έχει πάθει διάσειση.

Εγώ προτείνω το εξής: Να κάνουμε σαν community κοπή της πίττας.

και μόνο να βλέπεις τα βλέμματα κάποιων που βρίζουν άλλους στο διαδίκτυο άμα συναντήσουν μπροστά τους...

φαντάζεστε κάποιος που χλευάζετε να είναι κάτι σαν τον Chuck Norris?

Ευτυχώς φόραγα το κέβλαρ Razz 

Έλα Καλημέρες !!!! Very Happy

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 16 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Δευ Μάης 09, 2016 11:06 pm

fc_rex έγραψε:
Sanguinius έγραψε:δν έχει σημασία πόσες χιλιάδες μάχες έχουν,αλλά τι απόδοση έχουν σε αυτές τις χιλιάδες μάχες
συμφωνω αλλα, αν μου επιτρεπεις, μεγαλος αριθμος μαχων σημαινει και μεγαλη εμπειρια..οτι και αν συνεπαγεται αυτο (οπως γνωση καθε γωνιας&πετρας στον χαρτη, αποτελεσματικοτητα σε facehug, relocation με γρηγορα αρματα, συνεισφορα σε decap κλπ κλπ)

Εξαρτάται τι παίχτης είναι αυτός που έχει τόσες πολλές μάχες. Αν είναι κακός παίχτης δεν πα να έχει και 60κ μάχες, έχει λανθασμένη εμπειρία. Wink

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 20 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης