World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Free mparmpas

+26
imperiumgraecum
mparmpas
JohBolter
37EMA
patatomhden
falakros
dfk_7677
dolofonos
TYRAELL75
RNGD
Convii
gregorakis
Gooakis
antkon
Sanguinius
galanosauros
sisifos
astoxos_x
Dennis20vt
barracudaz7
taramas
perseas
Pligomenos
blsbill
Xi@Le
mementoM0ri
30 απαντήσεις

Σελίδα 17 από 20 Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Δευ Μάης 09, 2016 11:38 pm

@taramas έγραψε:Πραγματικά μερικοί είστε για πολλά γέλια,

Είναι γεγονός οτι έχω μπινελικώσει εδώ μέσα και ειδικά ενα άτομο, ζητώ συγγνώμη απο τους υπόλοιπους αλλά τον συγκεκριμένο θα τον μπινελικώνω όπου τον βρίσκω, όποτε θέλετε μπορείτε να με ξαναμπανάρετε, np.

Είναι μικρός ο κόσμος...που ξέρεις Borat μπορεί να έχεις την ευκαιρία να το κάνεις και απο κοντά...και σύντομα..θα έχω και έτοιμη τη ψηφιακή για τα screenshot Wink...έχουμε φάει οθονάκηδες* σαν και σένα ουκ ολίγους...απλά εσύ ξεπερνάς ακόμα και τα 12χρονα...!!!

*(keyboard warrior θα έλεγα ταιριάζει καλύτερα)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Δευ Μάης 09, 2016 11:42 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Δευ Μάης 09, 2016 11:46 pm

Ρε σανγκουινοτέτοιε,

δεν βαρέθηκες το παραμυθάκι? σε ξέρουμε και ξέρουμε και ποιους γλύφεις μέχρι αηδίας, έχεις γαμήσει όποια συζήτηση έχει γίνει εδώ μέσα χωρίς να σου έχει απευθύνει κανείς τον λόγο, δεν ασχολήθηκε κανείς με σένα παρα μόνο για να απαντήσει στις μαλακίες σου.
Δεν έχεις τίποτα σοβαρό να δείξεις για τον εαυτό σου και έχεις κολλήσει πάνω μου γιατί? νομίζεις οτι γίνεσαι αρεστός σε αυτούς που γλύφεις και γνωστός στους υπόλοιπους με το να ασχολείσαι με μένα? 
Κάτι κάνεις λάθος γιατί πέρα απο αυτούς που γλύφεις και αυτούς που σε βρίζουν δεν σε ξέρει κανείς, και αν δε νήταν αυτό το φόρουμ δεν θα σε ήξερε ούτε ο γείτονάς σου.

Τώρα γιατί μονίμως σε προστατεύουν οι διαχειριστές του φόρουμ είναι μια καλή απορία αλλά δεν με ενδιαφέρει να σου πω την αλήθεια, πάντως αν θυμάμαι καλά στο παρελθόν σου έχω απευθύνει πρόσκληση να τα πούμε όποτε θέλεις, είτε ζωντανά που λένε είτε στο παιχνίδι, και στη μία και στην άλλη περίπτωση δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς, εγώ είμαι παππούς και επίσης noob με περικεφαλαία οπότε? δεν είναι του τύπου μου να την βγάζω έξω να την μετράω αλλά για κάτι παιδάκια σαν και σένα θα κάνω την εξαίρεση, αντε βρέ να δούμε τι άντρακλας είσαι?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Δευ Μάης 09, 2016 11:52 pm

barracudaz7 έγραψε:
@taramas έγραψε:Πραγματικά μερικοί είστε για πολλά γέλια,

Είναι γεγονός οτι έχω μπινελικώσει εδώ μέσα και ειδικά ενα άτομο, ζητώ συγγνώμη απο τους υπόλοιπους αλλά τον συγκεκριμένο θα τον μπινελικώνω όπου τον βρίσκω, όποτε θέλετε μπορείτε να με ξαναμπανάρετε, np.

Είναι μικρός ο κόσμος...που ξέρεις Borat μπορεί να έχεις την ευκαιρία να το κάνεις και απο κοντά...και σύντομα..θα έχω και έτοιμη τη ψηφιακή για τα screenshot Wink...έχουμε φάει οθονάκηδες* σαν και σένα ουκ ολίγους...απλά εσύ ξεπερνάς ακόμα και τα 12χρονα...!!!

*(keyboard warrior θα έλεγα ταιριάζει καλύτερα)

Μάλιστα, τώρα μου κίνησες το ενδιαφέρον, τα στοιχεία μου τα έχω δώσει και εδω μέσα, αν θέλεις τα ξαναδίνω, σε περιμένω να με φας, να μου δώσεις όμως και τα δικά σου, οχι τίποτα άλλο μην σε χάσω και δεν ξέρω που να σε βρώ έτσι παλικάρι μου?

Υ.Σ. αν δεν θέλεις να κάνεις τον κόπο μπορώ να τον κάνω εγώ μην αγχώνεσαι

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Τρι Μάης 10, 2016 12:00 am

@taramas έγραψε:Υ.Σ. αν δεν θέλεις να κάνεις τον κόπο μπορώ να τον κάνω εγώ μην αγχώνεσαι

Μάλιστα τώρα μιλάμε σωστά...λοιπόν για να μην σε ταλαιπωρήσω και πολύ αφού είσαι και σε νησί μπορείς να μου στείλεις pm από δώ όποτε έρθεις στο λιμάνι του Πειραιά με πιό βαπόρι να σε περιμένω στον καταπέλτη με ανυπομονησία Smile
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από fc_rex Τρι Μάης 10, 2016 12:34 am

Convii έγραψε:Εξαρτάται τι παίχτης είναι αυτός που έχει τόσες πολλές μάχες. Αν είναι κακός παίχτης δεν πα να έχει και 60κ μάχες, έχει λανθασμένη εμπειρία. Wink
/spam on
σωστος..υπαρχουν και αυτα pale φυσικα δεν αναφερομαι σε αυτους διοτι προφανως δεν νιωθουν ή απλα δεν θελουν να μαθουν. Ειναι βασικο ενας νεος παιχτης να ενταχθει σε μια ομαδα οπου εκει θα του δειξουν 5-10 σωστα πραγματα απο την αρχη. Αργοτερα με τις σωστες βασεις ερχονατ και οι πολλες μαχες και η πολυποθητη εμπειρια που ουσιαστικα μεταφραζεται σε ομαρφα μωβ και λιλα χρωματα Cool
/spam off και μπορειτε να συνεχισετε τις εκσκαφες σας

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Τρι Μάης 10, 2016 1:18 am

Σε άλλα νέα, άφησα τη Φινλανδία καθόσον εν τέλει μπορεί να πήρα το άρμα, αλλά ούτε Φινλαδές με μπόϊ 1,80 είδα να με κερνάνε, ούτε πάνω από 10 άτομα στο TS ακόμα και όταν παίζαμε skirmishes 8αρια. Ο μόνος που νόμιζα ότι καθόταν ήσυχος δεν ήταν καν στο TS.
'Ωρα να καταστρέψω το ηθικό σε κάποια νέα ομάδα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 1:21 am

fc_rex έγραψε:
Convii έγραψε:Εξαρτάται τι παίχτης είναι αυτός που έχει τόσες πολλές μάχες. Αν είναι κακός παίχτης δεν πα να έχει και 60κ μάχες, έχει λανθασμένη εμπειρία. Wink
/spam on
σωστος..υπαρχουν και αυτα pale φυσικα δεν αναφερομαι σε αυτους διοτι προφανως δεν νιωθουν ή απλα δεν θελουν να μαθουν. Ειναι βασικο ενας νεος παιχτης να ενταχθει σε μια ομαδα οπου εκει θα του δειξουν 5-10 σωστα πραγματα απο την αρχη. Αργοτερα με τις σωστες βασεις ερχονατ και οι πολλες μαχες και η πολυποθητη εμπειρια που ουσιαστικα μεταφραζεται σε ομαρφα μωβ και λιλα χρωματα Cool
/spam off και μπορειτε να συνεχισετε τις εκσκαφες σας
πολύ σωστα τα λες αλλα δεν ειναι λιγο παραδοξο τα λογια αυτα να βγαίνουν απο το στομα ενος παιχτη που βρίσκετε σε μια clan της οποίας ο commander εχει 800wn8 και ο ιδιος εχει 1000wn8 μετα απο 25 χιλιαδες μαχες?
γιατι λοιπον εσυ ο ιδιος δεν ακολουθησες τον δρομο που προτείνεις?
και εφοσον το ξερεις οτι ακολούθησες λαθος πορεια γιατι δεν κανεις κατι για να το αλλαξεις?
ενταχθηκες στην clan που βρισκεσε τωρα πριν απο 5 μηνες γιατι δεν επελεξες την grgb παραδειγμα ούτως ώστε να βρεθεις σε ενα περιβαλον με καλύτερους παιχτες και να γινεις και εσυ καλύτερος μεσα σε αυτο?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 1:31 am

Ο Commander αν δεν είναι και FC δεν είναι απαραίτητο να είναι και καλός παίχτης. Θα φέρω ένα παράδειγμα, O HAMI στατιστικά δεν ήταν καλός παίχτης, αλλά ως Commander είχε μια από τις 5 καλύτερες clan στον ΕU.

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 1:37 am

TYRAELL75 έγραψε:
fc_rex έγραψε:
Convii έγραψε:Εξαρτάται τι παίχτης είναι αυτός που έχει τόσες πολλές μάχες. Αν είναι κακός παίχτης δεν πα να έχει και 60κ μάχες, έχει λανθασμένη εμπειρία. Wink
/spam on
σωστος..υπαρχουν και αυτα pale φυσικα δεν αναφερομαι σε αυτους διοτι προφανως δεν νιωθουν ή απλα δεν θελουν να μαθουν. Ειναι βασικο ενας νεος παιχτης να ενταχθει σε μια ομαδα οπου εκει θα του δειξουν 5-10 σωστα πραγματα απο την αρχη. Αργοτερα με τις σωστες βασεις ερχονατ και οι πολλες μαχες και η πολυποθητη εμπειρια που ουσιαστικα μεταφραζεται σε ομαρφα μωβ και λιλα χρωματα Cool
/spam off και μπορειτε να συνεχισετε τις εκσκαφες σας
πολύ σωστα τα λες αλλα δεν ειναι λιγο παραδοξο τα λογια αυτα να βγαίνουν απο το στομα ενος παιχτη που βρίσκετε σε μια clan της οποίας ο commander εχει 800wn8 και ο ιδιος εχει 1000wn8 μετα απο 25 χιλιαδες μαχες?
γιατι λοιπον εσυ ο ιδιος δεν ακολουθησες τον δρομο που προτείνεις?
και εφοσον το ξερεις οτι ακολούθησες λαθος πορεια γιατι δεν κανεις κατι για να το αλλαξεις?
ενταχθηκες στην clan που βρισκεσε τωρα πριν απο 5 μηνες γιατι δεν επελεξες την grgb παραδειγμα ούτως ώστε να βρεθεις σε ενα περιβαλον με καλύτερους παιχτες και να γινεις και εσυ καλύτερος μεσα σε αυτο?
Είδα ότι κατεβαίνεις στον τουρνουά  Absolute, έχω ξεκινήσει είδη να γυαλίζω τα κανόνια μου Very Happy

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 2:02 am

@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από fc_rex Τρι Μάης 10, 2016 2:04 am

TYRAELL75 έγραψε:πολύ σωστα τα λες αλλα δεν ειναι λιγο παραδοξο τα λογια αυτα να βγαίνουν απο το στομα ενος παιχτη που βρίσκετε σε μια clan της οποίας ο commander εχει 800wn8 και ο ιδιος εχει 1000wn8 μετα απο 25 χιλιαδες μαχες?
γιατι λοιπον εσυ ο ιδιος δεν ακολουθησες τον δρομο που προτείνεις?
και εφοσον το ξερεις οτι ακολούθησες λαθος πορεια γιατι δεν κανεις κατι για να το αλλαξεις?
δυστυχως το καταλαβα αργα, μετα απο 15Κ μαχες.
TYRAELL75 έγραψε:ενταχθηκες στην clan που βρισκεσε τωρα πριν απο 5 μηνες γιατι δεν επελεξες την grgb παραδειγμα ούτως ώστε να βρεθεις σε ενα περιβαλον με καλύτερους παιχτες και να γινεις και εσυ καλύτερος μεσα σε αυτο?
Εχω υπαρξει μελος της GREEK,GBOA προ 2-3ετιας και αλλων clan με λιγοτερη δυναμικη..στις "μεγαλες" clan ειδα ολα αυτα που γραφετε εδω στο forum ιδίοις όμμασι και επειδη δεν ειμαι επαγγελματιας WoTer να κυνηγαω το χρυσο καθώς και αρκετα μεγαλος ηλικιακα για διαπλοκες, διαλεξα την παρεα και την ουσιαστικη διασκεδαση. Ηταν δικη μου επιλογη να καταληξω εδω που βρισκομαι και ξερω οτι εδω δεν θα φτιαξω ποτε τα στατιστικα μου. Τουλαχιστον ομως, εδω μετα την δουλεια θα περασω ομορφα τον χρονο μου Smile

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 2:15 am

TYRAELL75 έγραψε:@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

Μην μπερδέψεις μόνο το όνομα της ομάδος μας και παίξεις με άλλους Razz

Μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα, οπότε καταρρίπτεται αμέσως και ο μύθος ότι για να είσαι καλός commander δεν χρειάζεται να είσαι και καλός παίχτης Razz

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 2:21 am

fc_rex έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:πολύ σωστα τα λες αλλα δεν ειναι λιγο παραδοξο τα λογια αυτα να βγαίνουν απο το στομα ενος παιχτη που βρίσκετε σε μια clan της οποίας ο commander εχει 800wn8 και ο ιδιος εχει 1000wn8 μετα απο 25 χιλιαδες μαχες?
γιατι λοιπον εσυ ο ιδιος δεν ακολουθησες τον δρομο που προτείνεις?
και εφοσον το ξερεις οτι ακολούθησες λαθος πορεια γιατι δεν κανεις κατι για να το αλλαξεις?
δυστυχως το καταλαβα αργα, μετα απο 15Κ μαχες.
TYRAELL75 έγραψε:ενταχθηκες στην clan που βρισκεσε τωρα πριν απο 5 μηνες γιατι δεν επελεξες την grgb παραδειγμα ούτως ώστε να βρεθεις σε ενα περιβαλον με καλύτερους παιχτες και να γινεις και εσυ καλύτερος μεσα σε αυτο?
Εχω υπαρξει μελος της GREEK,GBOA προ 2-3ετιας και αλλων clan με λιγοτερη δυναμικη..στις "μεγαλες" clan ειδα ολα αυτα που γραφετε εδω στο forum ιδίοις όμμασι και επειδη δεν ειμαι επαγγελματιας WoTer να κυνηγαω το χρυσο καθώς και αρκετα μεγαλος ηλικιακα για διαπλοκες, διαλεξα την παρεα και την ουσιαστικη διασκεδαση. Ηταν δικη μου επιλογη να καταληξω εδω που βρισκομαι και ξερω οτι εδω δεν θα φτιαξω ποτε τα στατιστικα μου. Τουλαχιστον ομως, εδω μετα την δουλεια θα περασω ομορφα τον χρονο μου Smile
αυτο το οποιο περιγραφεις ειναι το χειροτερο πραγμα που εχουν καταφερει ολοι αυτοι οι ντοματοκομμαντερς που κυβερνουσαν της ελληνικες clan ολα αυτα τα χρονια.
να σε πεισουν οτι ειτε θα γινεις "επαγγελματιας" παιχτης και θα κυνηγάς μανιασμένα τα στατιστικα ειτε θα επιλεξεις να διασκεδασεις το παιχνιδι βρισκομενος στην clan τους απλα για να εχουν αυτοι καποιον να διαταζουν.
ουτε επαγγελματιας πρεπει να εισαι για να παρεις gold/clan war rewards ουτε να χαθει η διασκεδαση απο το παιχνιδι.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 2:31 am

Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

Μην μπερδέψεις μόνο το όνομα της ομάδος μας και παίξεις με άλλους Razz

Μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα, οπότε καταρρίπτεται αμέσως και ο μύθος ότι για να είσαι καλός commander δεν χρειάζεται να είσαι και καλός παίχτης Razz

στο μεταξυ το σκεφτομουν προχτες μετα απο τα 2 skirmish που παιξαμε  με τους efe-x τα οποια ανεβασα στο fb οτι το ποσοστο νικων μας απεναντι στους efe-x σε skirmish ειτε σε 8ρια ειτε σε 10ρια ειναι πανω απο 60%.
πως εχει τύχει εσύ τώρα να είσαι μέσα μόνο οταν χάνουμε ειναι απορίας άξιο.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από sisifos Τρι Μάης 10, 2016 2:46 am

TYRAELL75 έγραψε:ουτε επαγγελματιας πρεπει να εισαι για να παρεις gold/clan war rewards ουτε να χαθει η διασκεδαση απο το παιχνιδι.


...πρέπει όμως να διαθέτεις τον απαραίτητο χρόνο ώστε να μπορείς να συμμετέχεις καθημερινά σε προπονήσεις, προετοιμασίες και CW. Αν δεν έχεις αυτό το χρόνο (και μάλιστα σε συγκεκριμένες στιγμές της ημέρας) αλλά παρόλα αυτά σου αρέσει το παιχνίδι, βρίσκεις άλλους τρόπους να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς. Μην ξεχνάς πως με το WoT ασχολούντε αρκετά μεγαλης ηλικίας παίκτες και μεγάλο ποσοστό από αυτούς είναι οικογενειάρχες με ότι αυτό συνεπάγεται.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Τρι Μάης 10, 2016 2:49 am

TYRAELL75 έγραψε:
fc_rex έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:πολύ σωστα τα λες αλλα δεν ειναι λιγο παραδοξο τα λογια αυτα να βγαίνουν απο το στομα ενος παιχτη που βρίσκετε σε μια clan της οποίας ο commander εχει 800wn8 και ο ιδιος εχει 1000wn8 μετα απο 25 χιλιαδες μαχες?
γιατι λοιπον εσυ ο ιδιος δεν ακολουθησες τον δρομο που προτείνεις?
και εφοσον το ξερεις οτι ακολούθησες λαθος πορεια γιατι δεν κανεις κατι για να το αλλαξεις?
δυστυχως το καταλαβα αργα, μετα απο 15Κ μαχες.
TYRAELL75 έγραψε:ενταχθηκες στην clan που βρισκεσε τωρα πριν απο 5 μηνες γιατι δεν επελεξες την grgb παραδειγμα ούτως ώστε να βρεθεις σε ενα περιβαλον με καλύτερους παιχτες και να γινεις και εσυ καλύτερος μεσα σε αυτο?
Εχω υπαρξει μελος της GREEK,GBOA προ 2-3ετιας και αλλων clan με λιγοτερη δυναμικη..στις "μεγαλες" clan ειδα ολα αυτα που γραφετε εδω στο forum ιδίοις όμμασι και επειδη δεν ειμαι επαγγελματιας WoTer να κυνηγαω το χρυσο καθώς και αρκετα μεγαλος ηλικιακα για διαπλοκες, διαλεξα την παρεα και την ουσιαστικη διασκεδαση. Ηταν δικη μου επιλογη να καταληξω εδω που βρισκομαι και ξερω οτι εδω δεν θα φτιαξω ποτε τα στατιστικα μου. Τουλαχιστον ομως, εδω μετα την δουλεια θα περασω ομορφα τον χρονο μου Smile
αυτο το οποιο περιγραφεις ειναι το χειροτερο πραγμα που εχουν καταφερει ολοι αυτοι οι ντοματοκομμαντερς που κυβερνουσαν της ελληνικες clan ολα αυτα τα χρονια.
να σε πεισουν οτι ειτε θα γινεις "επαγγελματιας" παιχτης και θα κυνηγάς μανιασμένα τα στατιστικα ειτε θα επιλεξεις να διασκεδασεις το παιχνιδι βρισκομενος στην clan τους απλα για να εχουν αυτοι καποιον να διαταζουν.
ουτε επαγγελματιας πρεπει να εισαι για να παρεις gold/clan war rewards ουτε να χαθει η διασκεδαση απο το παιχνιδι.
Πλάκα δεν έχει αυτό Tyrael?
"εμείς εδώ βρε, είμαστε για τη διασκέδαση". Οι άλλοι ρε που είναι καλοί στο παιχνίδι, δεν διασκεδάζουν καθόλου όταν μας φαρμάρουν όπου μας βρουν".
'Η το κλασσικό: αυτοί δεν έχουν casual ζωή, εμείς εδώ όμως έχουμε...

Σκέψου το όμως και από την άλλη. Αν δεν την πουν αυτή την παπαριά, με πιο ακριβώς τρόπο θα μαζέψουν κόσμο;
Πχ αυτή τη στιγμή, με βάση τα αποτελέσματα, GRBB-KISS είναι το μέρος που θα ήθελες να είσαι σαν παίχτης, ή αν είσαι commander να κάθεσαι και να λες εγώ θέλω πχ να γίνω καλύτερος στα αποτελέσματα από αυτούς.
Δεν είναι κακό πράγμα ο συναγωνισμός.
Αλλά όχι..είναι πιο τεμπέλικο αν λες ότι ξέρεις τι; Εμείς άμα θέλαμε, θα γινόμασταν πχ ΟΜΝΙ, αλλά εμείς βρε...είμαστε εδώ γιατί διασκεδάζουμε να χάνουμε συνέχεια

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Τρι Μάης 10, 2016 2:53 am

sisifos έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:ουτε επαγγελματιας πρεπει να εισαι για να παρεις gold/clan war rewards ουτε να χαθει η διασκεδαση απο το παιχνιδι.


...πρέπει όμως να διαθέτεις τον απαραίτητο χρόνο ώστε να μπορείς να συμμετέχεις καθημερινά σε προπονήσεις, προετοιμασίες και CW. Αν δεν έχεις αυτό το χρόνο (και μάλιστα σε συγκεκριμένες στιγμές της ημέρας) αλλά παρόλα αυτά σου αρέσει το παιχνίδι, βρίσκεις άλλους τρόπους να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς. Μην ξεχνάς πως με το WoT ασχολούντε αρκετά μεγαλης ηλικίας παίκτες και μεγάλο ποσοστό από αυτούς είναι οικογενειάρχες με ότι αυτό συνεπάγεται.

Εδώ διαφωνώ. Αν παίζεις κανά 2-3ωρο/μέρα κάθε 3-4 μέρες την εβδομάδα, μπορείς άνετα να πεις ότι θα παίξεις στο ομαδικό παιχνίδι αντί στον τρόμο των randoms.
Οι προπονήσεις πλέον είναι τόσο εύκολα να τις κάνεις παίζοντας σε ομάδα σε skirmishes.
Και να σε πω το καλύτερο; Ούτε οι KISS ύτε οι GRBB κάνουν προπονήσεις. Απλά παίζουν μαζί σε skirmishes και CW

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από patatomhden Τρι Μάης 10, 2016 3:02 am

πες μου μια clan που μπορώ να πάω εγώ και όλα μου τα αδέρφια τα "κιτρινακια" , να παίρνουμε gold  και ταυτοχρόνως να μην είμαστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης ώστε καθημερινά να μην αιωρείται στον αέρα το "μην διαλέγεις τον nooba"

Δεν είναι λίγο φυσικό αν θες να παίζεις παρέα με το κοινωνικό κομμάτι (teamspeak, clan chat κλπ )το παιχνίδι, να πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε μια κόκκινη clan και να ξεχάσεις το gold και χωρίς πολύ κόπο να παίζεις ανάμεσα σε ίσους? Η να διαλέξεις να παίζεις με καλύτερους συμπαίκτες και μόνιμα να είσαι στη τσίτα ως ο χειρότερος του συνόλου?

Δεν νομίζω ότι φταίει ο κάθε commander που ο καθένας κάνει τελικά την επιλογή του.Στο τέλος πάλι φτάει το μικρό pool παικτών, και η ανισότητα που υπάρχει ανάμεσα τους ως προς την απόδοση τους.

Δεν μπορούμε για παράδειγμα να λέμε ότι 1700 wn8 της εκάστοτε συνόλου 1000 wn8 clan να αδικείται εκεί που είναι. Αλλα το να είναι ο 1000wn8 στην 1600wn8 clan να μην αδικεί την clan. οποτε δεν είναι εύκολο να βρεθεί ο τόπος να πάει ο noobas παίκτης ο οποιος θέλει να γίνει καλύτερος και να βοηθηθεί και να βοηθάει  από/το σύνολο.

P.Σ θεωρώ δεδομένο ότι όλοι διασκεδάζουν, και θεωρώ δεδομένο ότι όλοι το αποδέχονται αυτό.
patatomhden
patatomhden

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 3:04 am

TYRAELL75 έγραψε:
Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

Μην μπερδέψεις μόνο το όνομα της ομάδος μας και παίξεις με άλλους Razz

Μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα, οπότε καταρρίπτεται αμέσως και ο μύθος ότι για να είσαι καλός commander δεν χρειάζεται να είσαι και καλός παίχτης Razz

στο μεταξυ το σκεφτομουν προχτες μετα απο τα 2 skirmish που παιξαμε  με τους efe-x τα οποια ανεβασα στο fb οτι το ποσοστο νικων μας απεναντι στους efe-x σε skirmish ειτε σε 8ρια ειτε σε 10ρια ειναι πανω απο 60%.
πως εχει τύχει εσύ τώρα να είσαι μέσα μόνο οταν χάνουμε ειναι απορίας άξιο.
Εμ αγόρι μου τι νομίζεις ότι είμαι κανένας τυχαίος !!! Razz Ναι γιατί όχι να μην τους κερδίζεις πιο συχνά. Δεν δίνουν βάση στα SH, αν έχεις παρατηρήσει τις περισσότερες φορές κατεβαίνουν με οτι νανε setup. Δεν σημαίνει ότι αν κατέβουν και με κανονικό setup δεν θα μας κερδίζατε πάλι. Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά δεν είμαστε και FAME Very Happy

Εγώ μας παραδέχτηκα στο campaing. Εκεί έπαιζαν σοβαρά και τα αποτελέσματα ήρθαν. Όπου και εκεί χάσαμε αν θυμάμαι καλά σε ένα landing από εσάς, πάλι δεν ήμουν στην ομάδα βεβαια. Τυχαίο δεν νομίζω !!!! Razz

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Μάης 10, 2016 3:13 am

fc_rex έγραψε:
Sanguinius έγραψε:δν έχει σημασία πόσες χιλιάδες μάχες έχουν,αλλά τι απόδοση έχουν σε αυτές τις χιλιάδες μάχες
συμφωνω αλλα, αν μου επιτρεπεις, μεγαλος αριθμος μαχων σημαινει και μεγαλη εμπειρια..οτι και αν συνεπαγεται αυτο (οπως γνωση καθε γωνιας&πετρας στον χαρτη, αποτελεσματικοτητα σε facehug, relocation με γρηγορα αρματα, συνεισφορα σε decap κλπ κλπ)
Ανάλογα το πως παίζεις τις 60κ μάχες.Αν απλά spamαρεις games και δεν μαθαίνεις από τα λάθη σου,τι εμπιρεία να έχεις;
taramas έγραψε:Ρε σανγκουινοτέτοιε,

δεν βαρέθηκες το παραμυθάκι? σε ξέρουμε και ξέρουμε και ποιους γλύφεις μέχρι αηδίας, έχεις γαμήσει όποια συζήτηση έχει γίνει εδώ μέσα χωρίς να σου έχει απευθύνει κανείς τον λόγο, δεν ασχολήθηκε κανείς με σένα παρα μόνο για να απαντήσει στις μαλακίες σου.
Δεν έχεις τίποτα σοβαρό να δείξεις για τον εαυτό σου και έχεις κολλήσει πάνω μου γιατί? νομίζεις οτι γίνεσαι αρεστός σε αυτούς που γλύφεις και γνωστός στους υπόλοιπους με το να ασχολείσαι με μένα? 
Κάτι κάνεις λάθος γιατί πέρα απο αυτούς που γλύφεις και αυτούς που σε βρίζουν δεν σε ξέρει κανείς, και αν δε νήταν αυτό το φόρουμ δεν θα σε ήξερε ούτε ο γείτονάς σου.

Τώρα γιατί μονίμως σε προστατεύουν οι διαχειριστές του φόρουμ είναι μια καλή απορία αλλά δεν με ενδιαφέρει να σου πω την αλήθεια, πάντως αν θυμάμαι καλά στο παρελθόν σου έχω απευθύνει πρόσκληση να τα πούμε όποτε θέλεις, είτε ζωντανά που λένε είτε στο παιχνίδι, και στη μία και στην άλλη περίπτωση δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς, εγώ είμαι παππούς και επίσης noob με περικεφαλαία οπότε? δεν είναι του τύπου μου να την βγάζω έξω να την μετράω αλλά για κάτι παιδάκια σαν και σένα θα κάνω την εξαίρεση, αντε βρέ να δούμε τι άντρακλας είσαι?
Ταραμά,μην μιλάς για σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου,που έχεις τα κατοικίδιά σου να σε γλύφουν και να σε απθεώνουν κάθε μέρα,αλλά για πες μου ποιους γλύφω,είμαι πολύ περίεργος να μάθω,άσε που ξέρεις τόσα πολλά για μένα,για παράδειγμα,αν δεν ήσουν εσύ,ακόμα θα νόμιζα πως ήμουν άντρας.Τι ακριβώς να πούμε;Να αρχίσεις τα λογικά άλματα,τα argumentum ad hominenem και ένα κάρο ψέματα;Μια η άλλη,τα ίδια κάνεις και 'δω.Από την άλλη θα είχε πλάκανα βλέπω την κινησιολογία σου,όταν θα αραδιάζεις τις μπούρδες σου,τώρα που θα κατέβω Ρόδο,ίσως να κανονίσουμε κάτι.Τέλος όσον αφορά τους mods,δεν με προστατεύουν,απλά δεν παραβαίνω κανόνες κι όποτε το έχω κάνει,έχω φάει ban
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από sisifos Τρι Μάης 10, 2016 3:17 am

RNGD έγραψε:
sisifos έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:ουτε επαγγελματιας πρεπει να εισαι για να παρεις gold/clan war rewards ουτε να χαθει η διασκεδαση απο το παιχνιδι.


...πρέπει όμως να διαθέτεις τον απαραίτητο χρόνο ώστε να μπορείς να συμμετέχεις καθημερινά σε προπονήσεις, προετοιμασίες και CW. Αν δεν έχεις αυτό το χρόνο (και μάλιστα σε συγκεκριμένες στιγμές της ημέρας) αλλά παρόλα αυτά σου αρέσει το παιχνίδι, βρίσκεις άλλους τρόπους να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς. Μην ξεχνάς πως με το WoT ασχολούντε αρκετά μεγαλης ηλικίας παίκτες και μεγάλο ποσοστό από αυτούς είναι οικογενειάρχες με ότι αυτό συνεπάγεται.

Εδώ διαφωνώ. Αν παίζεις κανά 2-3ωρο/μέρα κάθε 3-4 μέρες την εβδομάδα, μπορείς άνετα να πεις ότι θα παίξεις στο ομαδικό παιχνίδι αντί στον τρόμο των randoms.
Οι προπονήσεις πλέον είναι τόσο εύκολα να τις κάνεις παίζοντας σε ομάδα σε skirmishes.
Και να σε πω το καλύτερο; Ούτε οι KISS ύτε οι GRBB κάνουν προπονήσεις. Απλά παίζουν μαζί σε skirmishes και CW
Μάλλον δεν με έπιασες Να υποθέσω, φιλικά πάντα και χωρίς παρεξήγηση πως μάλλον είσαι ελεύθερος? Το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι οι 2-3 ώρες για 3-4 μέρες την εβδομάδα. Είναι πως αυτές οι ώρες δεν είναι της δικής σου επιλογής αλλά της clan. Οι προπονήσεις (skirmishes, team battles όπως θες πέστο) θα γίνουν συγκεκριμένες ώρες (συνήθως πριν τα CW) και για τα CW τα ίδια δεν το συζητάμε καν...οι ώρες είναι προκαθορισμένες. Ελα λοιπόν εσύ με 2-3 πιτσιρίκια, άλλο να θέλει να το πας-φέρεις από φροντηστήριο, άλλο να θέλει διάβασμα και όλα τα συναφή (που μόνο όσοι έχουν οικογένεια και παιδιά γνωρίζουν) να μου βρεις αυτές τις 2-3 ώρες σε συγκερκριμένες στιγμές της ημέρας χωρίς να φοβάσε πως θα σου τύχει κάτι και θα κρεμάσεις τους συμπαίκτες σου.

patatomhden έγραψε:
P.Σ θεωρώ δεδομένο ότι όλοι διασκεδάζουν, και θεωρώ δεδομένο ότι όλοι το αποδέχονται αυτό.
+1. Αυτό ξαναπές το! Απλά ο καθένας βρίσκει το δικό του τρόπο που τον βολεύει καλύτερα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Μάης 10, 2016 3:19 am

patatomhden έγραψε:πες μου μια clan που μπορώ να πάω εγώ και όλα μου τα αδέρφια τα "κιτρινακια" , να παίρνουμε gold  και ταυτοχρόνως να μην είμαστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης ώστε καθημερινά να μην αιωρείται στον αέρα το "μην διαλέγεις τον nooba"

Δεν είναι λίγο φυσικό αν θες να παίζεις παρέα με το κοινωνικό κομμάτι (teamspeak, clan chat κλπ )το παιχνίδι, να πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε μια κόκκινη clan και να ξεχάσεις το gold και χωρίς πολύ κόπο να παίζεις ανάμεσα σε ίσους? Η να διαλέξεις να παίζεις με καλύτερους συμπαίκτες και μόνιμα να είσαι στη τσίτα ως ο χειρότερος του συνόλου?

Δεν νομίζω ότι φταίει ο κάθε commander που ο καθένας κάνει τελικά την επιλογή του.Στο τέλος πάλι φτάει το μικρό pool παικτών, και η ανισότητα που υπάρχει ανάμεσα τους ως προς την απόδοση τους.

Δεν μπορούμε για παράδειγμα να λέμε ότι 1700 wn8 της εκάστοτε συνόλου 1000 wn8 clan να αδικείται εκεί που είναι. Αλλα το να είναι ο 1000wn8 στην 1600wn8 clan να μην αδικεί την clan. οποτε δεν είναι εύκολο να βρεθεί ο τόπος να πάει ο noobas παίκτης ο οποιος θέλει να γίνει καλύτερος και να βοηθηθεί και να βοηθάει  από/το σύνολο.

P.Σ θεωρώ δεδομένο ότι όλοι διασκεδάζουν, και θεωρώ δεδομένο ότι όλοι το αποδέχονται αυτό.
Επιτέλους,ένας μη unicum γράφει κάτι σωστό και επιτέλους μπορώ να συμφωνήσω,χωρίς να κατηγορηθώ για γλύψιμο.όσον αφορά τα υπόλοιπα,πάντα υπάρχει η SGTA,αρκεί να ξέρεις αγγλικά και να ρίξεις τον εγωισμό σου,μετά μαθαίνεις εύκολα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 3:25 am

patatomhden έγραψε:πες μου μια clan που μπορώ να πάω εγώ και όλα μου τα αδέρφια τα "κιτρινακια" , να παίρνουμε gold  και ταυτοχρόνως να μην είμαστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης ώστε καθημερινά να μην αιωρείται στον αέρα το "μην διαλέγεις τον nooba"

Δεν είναι λίγο φυσικό αν θες να παίζεις παρέα με το κοινωνικό κομμάτι (teamspeak, clan chat κλπ )το παιχνίδι, να πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε μια κόκκινη clan και να ξεχάσεις το gold και χωρίς πολύ κόπο να παίζεις ανάμεσα σε ίσους? Η να διαλέξεις να παίζεις με καλύτερους συμπαίκτες και μόνιμα να είσαι στη τσίτα ως ο χειρότερος του συνόλου?

Δεν νομίζω ότι φταίει ο κάθε commander που ο καθένας κάνει τελικά την επιλογή του.Στο τέλος πάλι φτάει το μικρό pool παικτών, και η ανισότητα που υπάρχει ανάμεσα τους ως προς την απόδοση τους.

Δεν μπορούμε για παράδειγμα να λέμε ότι 1700 wn8 της εκάστοτε συνόλου 1000 wn8 clan να αδικείται εκεί που είναι. Αλλα το να είναι ο 1000wn8 στην 1600wn8 clan να μην αδικεί την clan. οποτε δεν είναι εύκολο να βρεθεί ο τόπος να πάει ο noobas παίκτης ο οποιος θέλει να γίνει καλύτερος και να βοηθηθεί και να βοηθάει  από/το σύνολο.

P.Σ θεωρώ δεδομένο ότι όλοι διασκεδάζουν, και θεωρώ δεδομένο ότι όλοι το αποδέχονται αυτό.
δεν νομιζω οτι ειναι λιγες οι clan με κιτρινακια που farmaroyn gold στα εξαρια ουτε λιγες ειναι οι clan που εχουν δωσει clan wars reward με μεσο ορο wn8 κατω του 1500.
εννοειται πως φταει ο commander που δεν καθοδηγει την ομαδα του ετσι ωστε να εχει τα μεγιστα οφελη αναλογος της δυναμικης της.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Μάης 10, 2016 3:31 am

Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:
Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

Μην μπερδέψεις μόνο το όνομα της ομάδος μας και παίξεις με άλλους Razz

Μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα, οπότε καταρρίπτεται αμέσως και ο μύθος ότι για να είσαι καλός commander δεν χρειάζεται να είσαι και καλός παίχτης Razz

στο μεταξυ το σκεφτομουν προχτες μετα απο τα 2 skirmish που παιξαμε  με τους efe-x τα οποια ανεβασα στο fb οτι το ποσοστο νικων μας απεναντι στους efe-x σε skirmish ειτε σε 8ρια ειτε σε 10ρια ειναι πανω απο 60%.
πως εχει τύχει εσύ τώρα να είσαι μέσα μόνο οταν χάνουμε ειναι απορίας άξιο.
Εμ αγόρι μου τι νομίζεις ότι είμαι κανένας τυχαίος !!! Razz Ναι γιατί όχι να μην τους κερδίζεις πιο συχνά. Δεν δίνουν βάση στα SH, αν έχεις παρατηρήσει τις περισσότερες φορές κατεβαίνουν με οτι νανε setup. Δεν σημαίνει ότι αν κατέβουν και με κανονικό setup δεν θα μας κερδίζατε πάλι. Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά δεν είμαστε και FAME Very Happy

Εγώ μας παραδέχτηκα στο campaing. Εκεί έπαιζαν σοβαρά και τα αποτελέσματα ήρθαν. Όπου και εκεί χάσαμε αν θυμάμαι καλά σε ένα landing από εσάς, πάλι δεν ήμουν στην ομάδα βεβαια. Τυχαίο δεν νομίζω !!!! Razz
καλα και εμεις με οτι ναναι setup κατεβαινουμε τις περισοτερες φορες στα 8ρια full premium η bombsquad με 6-7 τ49 1arty 1t32 και τα λοιπα light αλλα δεν ηθελα να σταθω στο ποσοστο αλλα στο οτι συνηθως λειπεις εσυ απο τις ηττες τους.
οπως το λες κερδισαμε σε landing και παλι δεν εισουν μεσα. 
μηπως να μας ερθεις στην kiss- να μην μας ξανακερδισουν ποτε? Very Happy

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 17 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 3:49 am

TYRAELL75 έγραψε:
Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:
Convii έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:@convii

o hami ηταν παιχταρας,το θεμα με τα στατιστικα του ειναι οτι το παλικαρι δεν επεζε random οποτε τα στατιστικα του ειναι στατιστικα απο tank company και clan wars.
1800 μαχες με το batchatt με  700wn8 και 83% win ratio και 9000 μαχες με 1390 1400wn8 με 92% win ratio δεν ειναι στατιστικα απο random battles.
να προσθεσω οτι εκτος απο commander σε μια απο τις 5 καλύτερες clan ειναι και απο τους καλυτερους fc που εχουν περασει απο το παιχνιδι.
σιγουρα ο καλυτερος fc που εχει καθοδηγήσει εμενα σε μαχη.

στο absolute μονο την δευτερη μερα  θα παιξω δυστηχως λογο δουλειας,θα προσπαθησω να ενεργοποιησω τους μηχανισμους μου στην wg να μας βγαλει απεναντι. Cool

Μην μπερδέψεις μόνο το όνομα της ομάδος μας και παίξεις με άλλους Razz

Μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα, οπότε καταρρίπτεται αμέσως και ο μύθος ότι για να είσαι καλός commander δεν χρειάζεται να είσαι και καλός παίχτης Razz

στο μεταξυ το σκεφτομουν προχτες μετα απο τα 2 skirmish που παιξαμε  με τους efe-x τα οποια ανεβασα στο fb οτι το ποσοστο νικων μας απεναντι στους efe-x σε skirmish ειτε σε 8ρια ειτε σε 10ρια ειναι πανω απο 60%.
πως εχει τύχει εσύ τώρα να είσαι μέσα μόνο οταν χάνουμε ειναι απορίας άξιο.
Εμ αγόρι μου τι νομίζεις ότι είμαι κανένας τυχαίος !!! Razz Ναι γιατί όχι να μην τους κερδίζεις πιο συχνά. Δεν δίνουν βάση στα SH, αν έχεις παρατηρήσει τις περισσότερες φορές κατεβαίνουν με οτι νανε setup. Δεν σημαίνει ότι αν κατέβουν και με κανονικό setup δεν θα μας κερδίζατε πάλι. Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά δεν είμαστε και FAME Very Happy

Εγώ μας παραδέχτηκα στο campaing. Εκεί έπαιζαν σοβαρά και τα αποτελέσματα ήρθαν. Όπου και εκεί χάσαμε αν θυμάμαι καλά σε ένα landing από εσάς, πάλι δεν ήμουν στην ομάδα βεβαια. Τυχαίο δεν νομίζω !!!! Razz
καλα και εμεις με οτι ναναι setup κατεβαινουμε τις περισοτερες φορες στα 8ρια full premium η bombsquad με 6-7 τ49 1arty 1t32 και τα λοιπα light αλλα δεν ηθελα να σταθω στο ποσοστο αλλα στο οτι συνηθως λειπεις εσυ απο τις ηττες τους.
οπως το λες κερδισαμε σε landing και παλι δεν εισουν μεσα. 
μηπως να μας ερθεις στην kiss- να μην μας ξανακερδισουν ποτε? Very Happy

Razz

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 17 από 20 Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης