World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

+11
Quickyelder
Marita89
imperiumgraecum
chritank
gr68
sisifos
mementoM0ri
ee3509
gregorakis
Sanguinius
Founder
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:23 am

Ας κάνουμε μια σύντομη αναδρομή στο παρελθόν.

Ας δούμε πόσο άδικος ήμουν.

Dimstam γράφει πρώτος πρώτος στην διπλωματία παίρνει 10 μέρες.

Laskas γράφει τοy κάνω warning και μου λέει ότι θα κάνει post η διοίκηση του μετά. Τον αφήνω χωρίς ban κάνει άλλα δύο post και μου λέει και τι να σβήσω .. 10 μέρες.
Γράφει ο Marita89 παίρνει Warning. Αλλά όχι πρέπει να ξαναγράψει οπότε παίρνει 10 μέρες. Και όχι δεν μαθαίνει αλλά μόλις φύγει το Ban ξαναγράφει και παίρνει 10 μέρες.(εδω εμφανίζονται και τα post λευτεριά στον marita.) lol! 

TasosHellbound γράφει ενώ έχω πει να μην ξαναγράψει κανείς χωρίς δικαίωμα. γράφει και παίρνει 10 μέρες.
Dimstam πάλι γράφει πάλι 10 μέρες.

Μερικές μέρες μετά γράφει ο perseas και ο Dimstam τους οποίους αποφάσισα να κάνω παράδειγμα για τους υπόλοιπους. 30 μέρες.

Στο ενδιάμεσο έχω ρίξει ban σε
memento
gr68
Cgakis- Taramas = πολλαπλά
και άλλους που ξέχασα
Α και δολοφόνος ο οποίος ενώ είχαν πάρει άλλοι ban για το είδος topic που άνοιξε αποφάσισε ότι αυτός είναι η εξαίρεση στον κανόνα.

Και τέλος έχουμε και τον ee ο οποίος αφού δεν έχει παρέα στο unmoderated ήρθε από εδώ πάλι και αναρωτήθηκε τη θα κάνω αν ναι θα γράψω ένα topic στην αναζήτηση ομάδας χωρίς να ψάχνω ομάδα και μετά θα παραπονεθώ και για το Warning και θα πω και τον Admin φασίστα και ας έχουν συμμορφωθεί όλοι οι άλλοι με τους κανόνες... ΟΧΙ αυτός ήθελε pop corn και φασαρία.


Άρα το ότι είναι 5 standard άτομα που σπάνε κανόνες μόνιμα και οι περισσότεροι από αυτούς είναι στην PNX είναι δικό μου θέμα?
Γιατί βγαίνω και εμπαθής στο τέλος, όχι τίποτα άλλο. Και μετά αναρωτιέμαι αυτοί που σπάνε τους κανόνες (γενικα) Δεν έμαθαν γράμματα στο σχολιο για να διαβάσουν ή το κάνουν επίτηδες.

Λοπόν το topic θα το αφήσω ανοικτό όσο δεν παρεκτρέπεστε να μου πείτε ΟΛΟΙ τα παράπονά σας.
Απαγορεύεται Αυστηρός το κλαψούρισμα και ο φιλελευθερισμός. rabbit

Από ομάδες μόνο ένας εκπρόσωπος θα γράψει εδώ. ΌΧΙ όλο το Clan. Και απο αυτόνομους παίκτες όποιος θέλει και δεν είναι σε ομάδα. 
Υ.Σ είμαι στην COGR(etc) και γράφω για τον εαυτό μου. Δεν υφίσταται.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:43 am

Εγώ που είμαι σε κλαν αλλά μη ελληνική μπορώ να γράψω εδώ;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:47 am

Sanguinius έγραψε:Εγώ που είμαι σε κλαν αλλά μη ελληνική μπορώ να γράψω εδώ;

Ναι    Cool
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:12 am

... καλό θα ήταν να μην ανοίξουμε τέτοια συζήτηση, δεν μας συμφέρει ... είναι αυτό που λένε οι αμερικάνοι "lose lose situation" ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:18 am

Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον μια τέτοια κουβέντα.Όπως τα λέει ο τύπος,τα μπανς είναι δίκαια,μόνο για τον ee διαφωνώ,αλλά πρέπει να ακουστούν και οι απόψεις των υπολοίπων για πιο ολοκληρωμένη άποψη
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:30 am

gregorakis εγώ δεν έχω να χάσω τίποτα. So for me it win win situation.
Αν δεν μου αρέσει την κλείνω αν δω ότι δουλεύει και μπορώ να κάνω βελτιώσεις τις κάνω.
Απλά θέλω να δω γραπτός και με αποδείξεις που είμαι άδικος. Σκληρός είμαι και μ... μπορεί να είμαι για τον τρόπο που λειτουργώ το forum ακόμα και χουντικό που με λένε. Αλλά δεν θυμάμαι να αδίκησα κάποιον.

 Και στο κάτω κάτω δεν θυμάμαι να είχε κανείς καμιά καλύτερη ιδέα για την διοίκηση του forum.

εκτός το άστο unmoderated(Για να ανοίξει ο τρίτος και τέταρτος παγκόσμιος εδώ μέσα και οι μισοί να είναι σε χαρακώματα και οι άλλοι με pop corn).
@sanguinius
ο ee δεν πήρε ban πήρε warning και το έκανε και θέμα στέλνοντας pm τύπου πάρε το warning πίσω. Α και στην αναζήτηση ομάδας δεν αναζητούσε ομάδα.
Ορίστε και οι αποδείξεις μου για να μην λέω και αερολογίες:
ee3509 έγραψε:Τελικά είναι αντικείμενο ban η συζήτηση γύρω απο το clan income ?

Post εξαφανίζονται, μαζί και με ένα δικό μου νομίζω. Παραβιάζει κάποιον κανονισμό η σχετική συζήτηση ?

Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:35 am

Θα είχε ενδιαφέρον αν μπορούσαν να γράψουν και όσοι έχουν ban.

Επίσης πείρα warning, επειδή έγραψα στην αναζήτηση ομάδας που μου είπες οτι δεν δικαιούμαι να γράφω.

Μετά σου είπα σε pm οτι αντιλαμβάνομαι την ελευθερία του λόγου σαν δικαίωμα και όχι σαν ελεημοσύνη,

στη συνέχεια μου απάντησες οτι η ελευθερία του λόγου στο forum είναι ελεημοσύνη σου με δύο τρόπους

1. γιατί κράτησες το forum ανοικτό και 2. γιατί με ανέχεσαι και δεν με κάνεις ban
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:39 am

@Founder δεν το γνώριζα αυτό
@ee3509 Πάντως έχει ένα δίκιο για το φόρουμ σου,αν είναι δικό σου,άλλαξε φόντο είναι πολύ ενοχλητικό να διαβάσεις με το γκρι και το μαύρο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:05 am

Founder έγραψε:gregorakis εγώ δεν έχω να χάσω τίποτα. So for me it win win situation.
... μα φυσικά και δεν αναφερόμουν σε σένα αλλά σε όλους τους άλλους ... εσύ ό,τι ήταν να χάσεις νομίζω το έχεις χάσει ήδη ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:17 am

@ee 
Ναι σου είπα ότι δεν έχεις κανένα δικαίωμα στην διπλωματία. Στην αναζήτηση ομάδας δεν έψαχνες ομάδα εξού και το warning. πολύ απλά τα πράγματα.
------------------------------------------

@gregorakis 
Μπορείς να πεις ότι θέλεις απλά πες μου τη μπορώ να χάσω για να ξέρω.

----------------------------------------------------
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:45 am

... έχεις χάσει το σεβασμό και την εκτίμηση των μελών ... ή για να είμαι ακριβής δεν τα κέρδισες ποτέ, καθώς ο σεβασμός και η εκτίμηση κερδίζονται και δεν απαιτούνται ... όσες διαφωνίες και να είχε κάποιος με τον sisifos πάντα τον σεβόταν και πάντα είχε ανθρώπους γύρω του να τον υποστηρίξουν ... θεωρείς τυχαίο που μόλις ανέλαβες αποχώρησε και η διαχειριστική ομάδα? ο ένας μάλιστα είναι και μπαναρισμένος !!! ... είσαι σαν τα γουρούνια στη "φάρμα των ζώων" του όργουελ ή ακόμα καλύτερα σαν τον δεσμοφύλακα στο "das experiment", ένα πρόσωπο δηλαδή που βρέθηκε ξαφνικά με απεριόριστη εξουσία χωρίς να έχει τη γνώση και την ικανότητα να τη διαχειριστεί ... το πρώτο πράγμα λοιπόν που έκανε ήταν στην πρώτη περίπτωση να αμολήσει τα σκυλιά ή στη δεύτερη να χρησιμοποιήσει το γκλοπ ... σε όποιο παράδειγμα όμως και να ανατρέξεις το συμπέρασμα είναι το ίδιο: ο ήρωας δεν μπορεί ποτέ να ξεφύγει από τα αποτελέσματα των κακών επιλογών ... 

... μη με ρωτήσεις γιατί γράφω ακόμα εδώ ... δε θεωρώ το forum ιδιοκτησία σου, τη στιγμή που θα κάνω (εκούσια ή μη) θα αποχωρήσω ...   
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:50 am

@Founder

Σου ξαναείπα οτι στην αναζήτηση ομάδας μπορεί να ποστάρει ο καθένας με βάση τον κανονισμό του forum. 

μου είπες

Founder έγραψε:Tip:Δεν έχεις δικαιώματα να γράφεις στις ομάδες.

Και σου εξήγησα οτι η περιγραφή κάτω απο την αναζήτηση ομάδας λέει τα εξής



Στην κατηγορία αυτή θα γίνονται αναρτήσεις από μέλη που ψάχνουν ομάδες για να ενταχθούν. Παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενους να περικλείουν στην αναρτηση τους τις πληροφορίες που επιθυμούν (ingame nick, τύπο ομάδας που αναζητούν κλπ). Οι αναρτήσεις θα κλειδώνονται μετά την δημοσίευση τους και οι ενδιαφερόμενες ομάδες θα επικοινωνούν με τον παίκτη μέσω PM, ingame chat κλπ. 

Και σου επεξήγησα οτι για κάποιους το gold income αποτελεί κριτήριο στην αναζήτηση ομάδας.

Αφού λες οτι στην διπλωματία δεν μπορώ να γράψω το μόνο μέρος που μπορώ να το αναφέρω είναι η αναζήτηση ομάδας, ώστε να ψάξω για ομάδα με τα δικά μου κριτήρια.

Μετά μου είπες οτι αν θέλω έστω και να αναφέρω ομάδα πρέπει να είμαι μέλος σε κάποια...
Πως και γιατί ο θεός και η ψυχή σου...

Δηλαδή πρέπει να κάνω δική μου clan η να μπω σε κάποια απλά για να γράφω...

Και όλα αυτά με την δημόσια κριτική να απαγορεύεται, και την ελευθερία του λόγου να την θεωρείς ελεημοσύνη σου...

Μετά μου λές οτι είμαι troll, και γω σου λέω οτι τα troll κρύβονται πίσω απο την ανωνυμία, εγω γράφω με το όνομά μου, το ποιος είμαι και την φάτσα μου... εσύ που όπως είπες είσαι πολύ καλός γνώστης του trolling χειρίζεσαι πιο άνετα την τακτική της ανωνυμίας....

Όπως επίσης έχεις και μια ιδιαίτερη αγάπη στον όρο χούντα - τον χρησιμοποιείς συχνά, και στην πράξη ενστερνίζεσαι πλήρως την ανελευθερία και την προπαγάνδα - αυτοί που αναφέρεις εδώ στο post σου μπορούν να απαντήσουν ή είναι banned ?

Αυτό που μου έκανε αρχικά εντύπωση είναι οτι σε ανέχεται η GBOA, αλλά οι απορίες μου λύθηκαν όταν τοποθετήθηκε η διοίκηση λέγοντας οτι δεν συμφωνεί με την αυστηρή προσέγγιση - αλλά σφυρίζει αδιάφορα... 

Βέβαια ολίγον τι φασίστας δεν υπάρχει... η είσαι ή δεν είσαι...
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:55 am

@φαουντερ 
 Κιπ ιτ δατ γουει απλως δε χρειαζεται σε καθε μπαν να δειχνεις ποσο τρομερος εισαι με τρολοτζιφ , admin εισαι keep it serioux.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:35 am

@mementomori
Ναι ίσως κάποια gif να ήταν λίγο τραβηγμένα.
@ee
πραγματικά με εσένα να συνενωθώ δεν παίζει. Οπότε θα στο εξηγήσω απλά.
1. Δεν εχεις δικαίωμα να γράφεις στις ομάδες καθόλου εκτός αν ψάχνεις για ομάδα.
2. Οταν ψάχνεις για ομάδα το λες.... Δεν αναρωτιέσαι γιατί δεν κάνουμε topic για gold ή οτιδήποτε άλλο

@gregorakis
Για εσένα έχω 3 απαντήσεις.
1. Είδα και το σεβασμό σας προς τον sisifo που τον στείλατε μέχρι και στον διάολο.
2. Το admin team έφυγε ο ένας γιατί ήθελε και ο άλλος γιατί απλά του άρεσε να βλέπει το χαμό και να μην κάνει τίποτα.
3. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΌ ΣΑΣ το forum το άνοιξα και απο την αρχή το είδα ουδέτερα. ούτε φίλους θέλω να κάνω , ούτε να κερδίσω τον σεβασμό κανενός. Το μόνο που ήθελα και θέλω είναι ένα καθαρό και ήρεμο forum. Να βοηθάει τους καινούριους που ξεκινούν το game και σαν ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝ να στεγάζει και τις Ελληνικές ομάδες. Αλλά κάτι τέτοιοι
imperiumgraecum έγραψε:Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Im5ws8

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. 1394137913477
δεν πολύ βοηθάνε σε αυτό. Οπότε δεν ξέρω αν ψάχνεις για έναν ήρωα η κάποιον να σεεβαστείς, αλλά σεβασμό του τύπου.
Αντε στον δ......λο
και όλα τα υπόλοιπα δεν τα χρειάζομαι. Αν δεν ήτανε οι περισσότεροι χουλιγκαν και κουτοπόνηροι και οι υπόλοιποι δεν έβλεπαν απλά ταινία με pop corn τότε και εγώ μπορεί να συμπεριφερόμουν όπως συμπεριφέρομαι σε άλλα forum. Πολιτισμένα και όχι Χιτλερικά
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:46 am

Μπορεί μια ελάχιστη μειοψηφία να μν γούλαρε τν σισιφο,κάποιοι όντως τον έβριζαν,οταν γινόταν ο χαμός κι ο σισφος σαν καλό βουφορβός,προσπαθούσε να συμμαζέψει τα πράγματα,αλλά δεν σημαίνει πως δεν έχαιρε των σεβασμό τω υπολοίπων.Αν και δν τν έχω γνωρίσει ποτέ προσωπικά,ουτε καν ένα παιχνίδι δεν έχουμε παίξει,αν μου ζητούσε να κανω το οτιδήποτε για αυτό φόρουμ,θα το έκανα.Τπ ιδιο πιστεύω θα έπρατταν και ολοι όσοι τον σέβονται
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:16 pm

@sanguinius
Το θέμα είναι ότι όσοι νοιάζονταν και τότε τίποτα δεν έκαναν. Οπότε ποιο θα έπρεπε να είναι το κίνητρο το δικό μου στο να προσπαθήσω να κερδίσω το σεβασμό των ατόμων εδώ μέσα και να μην κάνω απλά σκληρό και φασιστικό moderating το οποίο δεν αρέσει σε κανέναν (ούτε εμένα) αλλά κρατάει το forum καθαρό ?
Όλα στην πράξη είναι ωραία και ο φιλελευθερισμός και η ελευθερία γνώμης και εγώ να μην μπαίνω κάθε 3 ώρες να πατάω 5 ban και να φεύγω. Αλλά όταν υπήρχε ελευθερία κανείς δεν έβλεπε που τελειώνει η δική του και που αρχίζει του άλλου. ΚΑΝΕΙΣ γι αυτό και γινόταν της π.... το κάγκελο. Ακόμα και τώρα 300 ban μετά ψάχνουν να βρουν παραθυράκια στους κανονισμούς αφού στο τέλος θα πρέπει αν τους κάνω 500 σελίδες ώστε να μην μπορείτε να γράψετε ούτε καλημέρα.

τρανό παράδειγμα ο xiale που έκατσε διάβασε τους κανόνες και παραπονέθηκε για το σηματάκι της COGR επειδή δεν έχουν δώσει link για το site τους.  Αφού μόνο η COGR έκανε παρουσίαση ομάδας και έχω άπλετο χώρο γιατί να μην το βάλω ?

Όλα αυτά εμένα στο χωρίο μου τα λένε κατινιές.


Υ.Σ: Εγώ ρώτησα ποιοι θέλουν να γίνουν mod αλλά όλοι ξαφνικά είχαν δουλειά δεν μπορούσαν , δεν είδαν το topic. Γιατί άμα είσαι mod δεν μπορείς ούτε να trolaris ούτε να πάρεις το μέρος της ομάδας σου. Τώρα ας φάνε Founder στην μούρη.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:23 pm

Εγώ θα ήθελα να προσθέσω κάτι άλλο στην συζήτηση αφού μας δίνει την ευκαιρία ο admin.
Θα ήθελα όλοι όσοι συμμετέχετε εδώ να κάνετε μια προσεκτική ανάγνωση στους κανόνες του φόρουμ που αφορούν τις ομάδες και κατόπιν ήρεμα και πολιτισμένα να κάνει ο καθένας τις απορίες του και να ζητήσει διευκρινήσεις αν βρει κάτι σε αυτούς που τον περιορίζουν στις καθημερινές του δραστηριότητες εδώ μέσα και όχι γιατι θέλει να κάνει τρολινγκ ή να δημιουργήσει ένταση εσκεμμένα. Πρακτικά πραγματα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:48 pm

a)νομιζω φιλε οτι δεν μου εχειs ριχει μπαν.εγω χερω πωs εχο φαει1 απο το σισιφο πιο παλιαβ)οντωs σε μερικα μπαν το παρακανεs με τα κλιπακια και τα σχολια(λογικο ειναι να γινεσαι αντιπαθηs γιαυτο-δεν ειναι κατορθωμα η χρεισιμοποιηση τηs δυναμηs-)γ)το λευτερια στον Μαριτα ηταν δικο μου lol! δ)με λυπη διαπιστωνω πωs αλλοι τον λενε φασισμο,αλλοι βουρδουλα αλλοι το λενε μπαν,ηρεμισαν τα πραγματα στο φορουμ αλλα με λαθοs τροπο.το αποτελεσμα σε δικαιωνει αλλα.....................
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:55 pm

@Founder Δεν σου είπα να κερδίσεις των σεβασμό των χρηστών.Απλά επισήμανα πως όντως ο σισιφος τον είχε κερδίσει.Τώρα το γιατί δεν κάναμε τίποτα εμείς οι ουδέτεροι,είναι απλό.Δεν υπήρχε κάτι που θα μπορούσαμε να κάνουμε και να δεν θα δημιουργούσε μεγαλύτερο πρόβλημα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από chritank Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:58 pm

Καλησπέρα, περίμενα πως και πως να δω εδω μέσα μαθήματα δημοκρατίας και επανάστασης με την "ελαφρή" χρησιμοποίηση του πληκτρολογίου μας για να δείξουμε κάτι. ο θιγμένος δημοκράτης - επαναστάτης πρέπει να γνωρίζει ότι το φόρουμ διαθέτει κανόνες τους οποίους είναι και υποχρεωμένος να τηρεί εκτός αν εντάσετε στον αναρχικό χώρο που δεν τηρούμε νόμους και κανόνες, οπότε εκεί του δίνω δίκιο. Ας μας το παραδεχτεί δημοσίος οπότε να του συστήσουμε άλλο φόρουμ για να εκφραστεί (indymedia). Στην απλή λοιπόν καθωμηλουμένη περισσότερο σας πειράζει που κάνετε λάθη και μπανάρεστε παρά η δουλειά του admin που είναι και υποχρέωσή του να τηρει τους κανόνες και να επιβλέπει ότι το φόρουμ λειτουργεί σωστά. ξέρεις καμμία φορά όταν αυτό που έχουμε ως στόχο και σκοπό δεν μας βγαίνει τότε μηχανευόμαστε άλλες μεθόδους για να πλήξουμε κάτι που μας ενοχλεί. εν κατακλείδι σας προτρέπω να τηρείτε τους κανόνες και να σέβεστε τους πάντες και κανείς δεν θα σας στερήσει τον λόγο και το γράψιμο. Αγαπητέ δημοκράτη - επαναστάτη , θα σε παρακαλούσα λοιπόν να είσαι προσεκτικότερος πριν ξεκινήσεις τα μαθήματα δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου σε άλλους. Αφήστε τον admin να κάνει την δουλεία του και εμείς την δική μας. Σε όποιον δεν αρέσει και τον ενοχλεί μπορεί να αποχωρήσει και να  εκφραστεί οπουδήπωτε αλλού.

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:58 pm

@gr68
Πραγματικά δεν ξέρω σε πόσους έχω ρίξει και το ξέρω ότι το αποτέλεσμα με δικαιώνει αλλά δεν μου αρέσει ούτε εμένα ο τρόπος που γίνεται.
Όσο για τις photo αυτά ήταν για να δει ο κόσμος ότι το να ειρωνεύεσαι είναι εύκολο.
Και το έχουν κάνει πολλοί και με άσχημο τρόπο. Ένα τρανό παράδειγμα δεν θα πω όνομα αυτήν την φορά είναι κάποιος που έγραφε πριν γίνω εγώ ADMIN:" μην δίνεται σημασία είναι τρέλός" για 2-3 topic στην σειρά όταν ένα συγκεκριμένο άτομο άνοιγε topic. Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Όσοι ενδιαφέρονται για τις ομάδες  μπορούν να διαβάσουν τους κανόνες και να ρωτήσουν όπως είπε και ο sisifos.
Όσοι έχουν μια πρόταση για να αλλάξει ο τρόπος που το διοικώ ας την παρουσιάσει. Αλλά περιμένω μια ολοκληρωμένη πρόταση.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:00 pm

Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 2:16 pm

Πριν κλείσω και εγώ για βράδυ περιμένω απάντηση σε αυτό που ρωτά ο sisifos. Περιμένω ίσως κάποιον με μια λογική ιδέα για το πως αλλιώς θα μπορούσα να διαχειριστώ το forum.

@Sisifos
@christank
@sanguinius
@Gr68
Με εσάς που μίλησα κυρίως εδώ σε αυτό το Topic και λίγο πολύ μου είπατε τι δεν σας άρεσε κοιτάξτε πόσοι λίγοι είμαστε που μιλάμε και πόσοι είναι απόν, και σφυράνε κλέφτικα. Εγώ έβλεπα το απόγευμα ποιοι έμπαιναν και σαν κρυφοί και σαν εμφανής αλλά κανείς δεν έγραψε όταν αυτοί οι απόντες μου πούνε ότι δεν τους αρέσει ο τρόπος διαχείρισης και ανοίξουν δημόσιο topic γράφοντας πόσο φασίστας είμαι και κακός, θα φταίω αν θα εκνευριστώ και τους δώσω ban army sticker μαζί με το λink για το topic.


Υ.Σ πραγματικά θέλω να δω πως θα τους ονομάσουμε αυτούς:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:
Tην χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:02 pm

chritank έγραψε:Καλησπέρα, περίμενα πως και πως να δω εδω μέσα μαθήματα δημοκρατίας και επανάστασης με την "ελαφρή" χρησιμοποίηση του πληκτρολογίου μας για να δείξουμε κάτι. ο θιγμένος δημοκράτης - επαναστάτης πρέπει να γνωρίζει ότι το φόρουμ διαθέτει κανόνες τους οποίους είναι και υποχρεωμένος να τηρεί εκτός αν εντάσετε στον αναρχικό χώρο που δεν τηρούμε νόμους και κανόνες, οπότε εκεί του δίνω δίκιο. Ας μας το παραδεχτεί δημοσίος οπότε να του συστήσουμε άλλο φόρουμ για να εκφραστεί (indymedia). Στην απλή λοιπόν καθωμηλουμένη περισσότερο σας πειράζει που κάνετε λάθη και μπανάρεστε παρά η δουλειά του admin που είναι και υποχρέωσή του να τηρει τους κανόνες και να επιβλέπει ότι το φόρουμ λειτουργεί σωστά. ξέρεις καμμία φορά όταν αυτό που έχουμε ως στόχο και σκοπό δεν μας βγαίνει τότε μηχανευόμαστε άλλες μεθόδους για να πλήξουμε κάτι που μας ενοχλεί. εν κατακλείδι σας προτρέπω να τηρείτε τους κανόνες και να σέβεστε τους πάντες και κανείς δεν θα σας στερήσει τον λόγο και το γράψιμο. Αγαπητέ δημοκράτη - επαναστάτη , θα σε παρακαλούσα λοιπόν να είσαι προσεκτικότερος πριν ξεκινήσεις τα μαθήματα δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου σε άλλους. Αφήστε τον admin να κάνει την δουλεία του και εμείς την δική μας. Σε όποιον δεν αρέσει και τον ενοχλεί μπορεί να αποχωρήσει και να  εκφραστεί οπουδήπωτε αλλού.

Αφού δεν το κατέχεις το αντικείμενο, γιατί πας και μου μπλέκεις την αναρχία ?

Η γνώμη σου εν ολίγοις είναι οτι όλοι οι κανόνες είναι καλός καμωμένοι, η διαχείριση βέλτιστη και το forum λειτουργεί σωστά.

Σε άλλη χώρα ζούμε ! (το πιο πιθανό Smile )

Γιατί με παρακαλείς να είμαι προσεκτικός στα μαθήματα δημοκρατίας, θεωρείς την πρακτική του μέλους σας που διαχειρίζεται το forum δημοκρατική ?
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:29 pm

Είναι μέτρα που έπρεπε να ληφθούν για να ηρεμήσει η ατμόσφαιρα στο φόρουμ,καλώς ή κακώς είχαν ξεφύγει τα πράγματα.Δεν λέω ωραίο να γίνεται ένας ψιλοχαμός και να γελάς με τα ποστς,αλλά τα πράγματα είχαν ξεφύγει.Σημασία έχει να αποκλιμακωθούν αργά και σταθερά αυτά τα μέτρα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης