World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

+11
Quickyelder
Marita89
imperiumgraecum
chritank
gr68
sisifos
mementoM0ri
ee3509
gregorakis
Sanguinius
Founder
15 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από BeMyBan Σαβ Ιουλ 19, 2014 7:55 am

yanis έγραψε:@bemyban

Μία ερώτηση....επειδή ο γραπτός λόγος είναι περίεργος και ειδικά όταν χρησιμοποιείς έντονα εκφράσεις του προφορικού λόγου.......αυτά που γράφεις τα εννοείς ή απλά κάνεις trolling/flaming
Θιχτηκες εσυ προσωπικα απο τα γραφομενα μου;; Αν θιχτηκες με συγχωρεις δεν ειχα προθεση !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από yanis Σαβ Ιουλ 19, 2014 8:41 am

Δεν απάντησες στην ερώτησή μου......... δεν πειράζει...άστο να το πάρει το ποτάμι

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από BeMyBan Σαβ Ιουλ 19, 2014 10:24 am

yanis έγραψε:Δεν απάντησες στην ερώτησή μου......... δεν πειράζει...άστο να το πάρει το ποτάμι
Ποιο απο ολα οσα εγραψα σε εκανε να με ρωτησεις;;;
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από taramas Σαβ Ιουλ 19, 2014 2:29 pm

mementoM0ri έγραψε:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
 Προσωπικα δεν ειπα ποτε τον admin  φασιστα ουτε του κλαφτηκα ποτε για το ban που μου εριξε , ουτε μπηκα με δευτερο account να γραψω σε thread . 

 Οταν δε μπορει καποιος να γραψει η να ρωτησει κατι για της ελληνικες κλαν ποιο το νοημα του forum ? να γραφουν οι 3-4 γραφικοι για τα ιδια θεματα (βλεπε εδω
 Καλοι οι κανονες , βεβαια πρεπει να υπαρχουν αλλα με λογικη, οσο για εμας που οπως θα πεις δε τους σεβομαστε να σου θυμησω πως ουτε μανες εχουμε βρισει ουτε απειλες να βαρεσουμε κοσμακι εχουμε κανει ουτε εχουμε φερει την προσωπικη μας ζωη στο forum απλα εχουμε διαφορετικες αποψεις (αθλιες για εσενα) και τις συζηταμε εδω. 
 Αρα τον ανθρωπο που καταπατα αυτους τους βασικους κανονες τον λεμε (σορυ κιολας) βλαμμενο.

"οσο για εμας" ποιούς εννοείς? αν εννοείς αυτούς που κατάλαβα μάλλον παίζει να υπάρχει αλτσχαιμερ εδώ ή μας εχεις για ηλίθιους που μάλλον δεν είμαστε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:03 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
 Προσωπικα δεν ειπα ποτε τον admin  φασιστα ουτε του κλαφτηκα ποτε για το ban που μου εριξε , ουτε μπηκα με δευτερο account να γραψω σε thread . 

 Οταν δε μπορει καποιος να γραψει η να ρωτησει κατι για της ελληνικες κλαν ποιο το νοημα του forum ? να γραφουν οι 3-4 γραφικοι για τα ιδια θεματα (βλεπε εδω
 Καλοι οι κανονες , βεβαια πρεπει να υπαρχουν αλλα με λογικη, οσο για εμας που οπως θα πεις δε τους σεβομαστε να σου θυμησω πως ουτε μανες εχουμε βρισει ουτε απειλες να βαρεσουμε κοσμακι εχουμε κανει ουτε εχουμε φερει την προσωπικη μας ζωη στο forum απλα εχουμε διαφορετικες αποψεις (αθλιες για εσενα) και τις συζηταμε εδω. 
 Αρα τον ανθρωπο που καταπατα αυτους τους βασικους κανονες τον λεμε (σορυ κιολας) βλαμμενο.

"οσο για εμας" ποιούς εννοείς? αν εννοείς αυτούς που κατάλαβα μάλλον παίζει να υπάρχει αλτσχαιμερ εδώ ή μας εχεις για ηλίθιους που μάλλον δεν είμαστε.
Συγκεκριμενα για εσενα δε χρειαζεται να γραψω παλι τι εισαι μπορεις να διαβασεις αυτο που εκανες quote και θα το βρεις.
 Αλλα μην συνεχισεις την συζητηση γιατι iCare .
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από taramas Σαβ Ιουλ 19, 2014 4:05 pm

@ memento mori

Προφανώς αναφέρεσαι στην εποχή που 3-4 άτομα είχανε κάνει τσιφλίκι τους το forum και εσύ συμμετείχες με την γνωστή ειρωνεία, όλα ήταν καλά μέχρι που άρχισα να απαντώ στις προκλήσεις.
Αν πάμε πίσω και δούμε μία μια τις περιπτώσεις θα ανακαλύψουμε ξανα για άλλη μια φορά ποιοι ηταν αυτοί που ξεκίνησαν και ποιοι αυτοί που ακολούθησαν, εγώ προσωπικά το έχω ξαναπεί άλλωστε, ακολούθησα το επίπεδό σας και θα το ξανακάνω όποτε χρειαστεί και με μια βασική διαφορά, εχω δώσει και τα στοιχεία μου και την διεύθυνσή μου γιατί δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω απο την οθόνη μου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Κυρ Ιουλ 20, 2014 1:59 am

taramas έγραψε:@ memento mori

Προφανώς αναφέρεσαι στην εποχή που 3-4 άτομα είχανε κάνει τσιφλίκι τους το forum και εσύ συμμετείχες με την γνωστή ειρωνεία, όλα ήταν καλά μέχρι που άρχισα να απαντώ στις προκλήσεις.
Αν πάμε πίσω και δούμε μία μια τις περιπτώσεις θα ανακαλύψουμε ξανα για άλλη μια φορά ποιοι ηταν αυτοί που ξεκίνησαν και ποιοι αυτοί που ακολούθησαν, εγώ προσωπικά το έχω ξαναπεί άλλωστε, ακολούθησα το επίπεδό σας και θα το ξανακάνω όποτε χρειαστεί και με μια βασική διαφορά, εχω δώσει και τα στοιχεία μου και την διεύθυνσή μου γιατί δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω απο την οθόνη μου.
 Loipon teleutaia fora pou tha kanw ton kopo na asxolithw me sena. 
   Egw ekana account edw mono kai mono epeidi etyxe mia mera na diavasw kapoia post sou ta opoia me kanane na anathewrisw kapoia pragmata gia tin anthvpini logiki. ( to prwto post pou ekana edw htan: mexri kai account ekana edw gia tin parti sou tarama)
  Proswpika se thewrw apo tous pio anegkefalous anthrwpous (me basi thn hlikia sou) pou exw vrei sto ιντερνετε .
 Epixeirimata : eisai 50+ me oikogeneia , kai deineis ta proswpika sou stoixeia , xwris na skeftesai tous kindynous . ARA, h pisteueis pws auto se kanei pio antrakla , kai tha se fobithw h exeis entelws agnoia kindynou pragma normal gia atoma pou pasxoun apo varia psyxologika nosimata.
  Asxoleisai me ta idia pragmata edw kai polouuus mines legontas mono aerologies , otan se rwtane na gineis pio sigkekrimenos apantas pali me aerologies. Auto legetai emmoni , kati pou ena atomo periorismenis antilipsis kanei syxna.
  Eisai to monadiko atomo to opoio prospathei na apodeiksei poso eksypnos kai poso upsilo iq exei, mpas kai kapoios ton parei sta sobara. Auto einai klassiki periptosi coblex katoterotitas , dont worry yparxoun kai xeirotera.
 Eisai to monadiko atomo hlikias 50+ pou exeis apeileisei na deireis kapoion , auto de xreiazete epeksygisi apla KATANTIA ...
 
Auta ta oliga , min mou apeuthineis ksana ton logo ,  ama thelisw na kanw koybenta xwris logiki tha parw fora kai tha xtypisw to kefali mou ston toixo
 
PS ama oi mods ,founder theloun na se exoun edw san maskot epilogi tous
ps2 pare kai auto mpas kai . http://www.saferinternet.gr/
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Ιουλ 20, 2014 2:17 am

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 140vx2x
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:08 am

Από gr68:

gr68 έγραψε:Για να τρεξει κατα την αποψη μου το φορουμ χρειαζεται1)στισ παρουσιασεισ των ομαδων γραφουν οτι θελουν που τουσ εκφραζει οι ομαδεσ που τα ανοιξαν και κανεισ αλλοσ2)στο υπολοιπο φορουμ γραφει ο καθενασ οτι νομιζει οπου νομιζει3)οποιοσ βριζει ,απειλει προοδευτικα μπαν4)ο μπαν δεν εχει δικαιωμα εκφρασησ οθτε με ανοιγμα νεου λογαριασμου,ουτεαπο αλλον φιλο5)οι νομοι ισχυουν για ολουσ.δεν βλεπω αν ακολουθηθει κατι τετοιο να υπαρξουν διαμαρτυριεσ για φασισμο,εμπαθεια και δεν ξερω τι αλλο λεγεται.6)τα γραπτα των μπαν,δεν σβηνονται ,μεταφερονται στον φακελο σκουπιδια.ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΚΕΣ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ,ΧΡΟΝΟ,ΟΡΕΞΗ.                                                                     ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟΤΟΥΣ ΛΕΓΟΜΕΝΟΥΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ,ΦΙΤΙΛΙΑΡΗΔΕΣ,ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.                                                                    Τωρα για την εκλογη των μοντ μου φαινεται πωσ ειναι....δεν ξερω ρε γμτ πωσ να την χαρακτηρισω αλλα δεν με φτιαχνει.μου φαινεται σαν πολλη φασαρια ενω η λυση ειναι πιο ευκολη.                                                                 Προσ founder.les file μου πωσ βαζω φιτιλιεσ.εγω σου λεω πωσ δεν εχω οφελοσ να δω κανεναν να ξεκατινιαζεται,δεν προσπαθω να υπερασπισω την ομαδα μου,ουτε εχω προσωπικη κοντρα με κανεναν.το μονο που θελω ειναι να γραφω αυτο που νομιζω,και προσπαθω να μην αδικω κανεναν.ΘΑ  ηθελα ομωσ να μου δειξεισ που εβαλα φιτιλιεσ.πιο πριν ελεγεσ πωσ μουριξεσ μπαν.δεν ξερω τι να υποθεσω.αν βαλεισ σχολια απαντησησ μου να βαλεισ και τα πιο πανω και ασ το κρινει το φορουμ αν βαζω φιτιλιεσ                                         ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,σε 2μερεσ την κανω για μπανια,ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 5 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:17 am

έλειψα μισή μέρα και έγινε της πο@@@@ να δω πως θα πάω διακοπές... Θα κλείσω το forum λόγο διακοπών. Από εκεί που πήγαινε σοβαρά η κουβέντα την σκοτώσαμε πάλι. Λοιπόν έτσι κι αλλιώς εκλογές είναι να γίνουν οπότε δεν χρειάζεται περετέρο κουβέντα.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης