World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

+11
Quickyelder
Marita89
imperiumgraecum
chritank
gr68
sisifos
mementoM0ri
ee3509
gregorakis
Sanguinius
Founder
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 3:59 am

Οκ επιτέλους έβαλες κάτι συγκεκριμένο στο τραπέζι.
Δεν κάνουμε υποδείξεις στους mods.

Tι νόημα και τι χρησιμότητα έχει αυτός ο κανόνας.
Είσαι mod και κάνεις μια επέμβαση σε κάποιο ποστ, καποια παρατηρηση κλπ. Αν δεν υπάρχει αυτός ο κανόνας θα έχεις διαρκώς παράπονα από διάφορους που θεωρούν πως αδικήθηκαν και κάθε επέμβαση σου θα καταλήγει σε ένα ατελειωτο κατηγορητήριο από την μια και μια ατελειωτη απολογία από την άλλη.
Αν θες δοκίμασε να κάνεις moderation σε ένα φόρουμ χωρίς αυτόν τον κανόνα και έλα να ξανασυζητήσουμε. Ή βρες μου ένα φόρουμ που δεν τον έχει.

Θεωρείς σαν μέλος πως αδικήθηκες? Στείλε pm και συζήτησε το κατ ίδιαν. Tα υπόλοιπα είναι περιττα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 4:03 am

Αυτό που βλέπω εγώ είναι το εξής τελικά.
έναν ee που θέλει 0 κανόνες.
Έναν grigorakis που χ@@@@ηκε για τους κανόνες.
Έναν marita89 που θέλει να μην υπάρχουν κανόνες γι αυτόν αλλά όταν του την λένε να τρέχει ο admin να καθαρίσει γι αυτόν γιατί αλλιώς είναι άδικο.
Και 3-4 που θέλουν απλά λιγότερο αυστηρούς κανόνες.

Νομίζω δεν έπεσα και πολύ έξω!!!
Και ιδού η μεγάλη ερώτηση τι θέλουν οι πολλοί ? (εκτός την επιλογή του marita γιατί κάποιον θα πρέπει να αδικώ μόνιμα.. και δεν γίνεται εκτός αν υπάρχει κάνας μαζοχιστής εδώ μέσα.)

Και τώρα η ερώτηση η δική μου όταν το αφήσω "unmoderated" και ξεκινήσουν τα pm ΣΟΣ και κάνε κάτι . όπως αυτά που στέλνατε στον Αντώνη εγώ μετά τι θα πρέπει να κάνω να γίνω πάλι φασίστας ή να σκάσω σε αυτόν που μου έστειλε το ΣΟΣ στην μούρη ένα BAN μαζί με το link για εδώ ?

(για να μην παρεξηγηθώ με αυτόν που έγραψε το ΣΟΣ είναι ένα απλό παράδειγμα.)

Όταν λοιπόν κάποιος από αυτούς:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?
PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
**

Πάρει την ευθύνη και αντί να γράφει αερολογίες* πει πως ακριβός θεωρεί ότι έπρεπε να είναι το Forum τότε μπορούμε να συζητήσουμε για αλλαγές και το πως θα αλλάξω τους κανόνες και τα ban.

* του τύπου το forum είναι για να εκφράζουμε την γνώμη μας και εδώ είναι χούντα και είσαι κακός και είρωνας
**Ακόμα περιμένω να μάθω πως λέμε αυτοί την κατηγορία ανθρώπων.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από chritank Παρ Ιουλ 18, 2014 4:03 am

Αγαπητέ μαρίτα χαιρετίζω την συμπάθεια σου για την ομάδα μου και κρατάω τα λεγόμενά σου, θα σου εξηγήσω ακριβώς τι εννοώ. Ο φίλος δημοκράτης - επαναστάτης, εδώ προσπαθεί να μας περάσει το ύφος του αναλυτή δημοκρατικών αντιλήψεων και ευαισθησίας, όμως διατηρεί φόρουμ στο οποίο μαθαίνω ότι γράφεις και εσύ και αυτός υποτιμητικά σχόλια για την ομάδα μου, προφανώς λοιπόν εξάγεται το συμπέρασμα ότι λογικά τον γνωρίζεις ( δεν σημαίνει αυτό ότι παίζετε και παρέα). πράγμα βέβαια που δεν μας αφορά, αλλά το να έρχετε ο κάθε ένας εδω και να προσπαθεί να μας πείσει ότι σε ένα δημοκρατικό φόρουμ στο οποίο και εσύ και εγώ μπορούμε να γράφουμε ελέυθερα είναι "φασιστικό" ξεπερνάει κάθε λογική. Αν υποστηρίζεις κάτι τέτοιο σεβαστό αλλά μη αποδεκτό από εμένα. αυτή είναι η τοποθέτησή μου. Αυτό είπα και εχθές στην πρώτη μου ανάρτηση.

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Ιουλ 18, 2014 4:07 am

sisifos έγραψε:Οκ επιτέλους έβαλες κάτι συγκεκριμένο στο τραπέζι.
Δεν κάνουμε υποδείξεις στους mods.

Tι νόημα και τι χρησιμότητα έχει αυτός ο κανόνας.
Είσαι mod και κάνεις μια επέμβαση σε κάποιο ποστ, καποια παρατηρηση κλπ. Αν δεν υπάρχει αυτός ο κανόνας θα έχεις διαρκώς παράπονα από διάφορους που θεωρούν πως αδικήθηκαν και κάθε επέμβαση σου θα καταλήγει σε ένα ατελειωτο κατηγορητήριο από την μια και μια ατελειωτη απολογία από την άλλη.
Αν θες δοκίμασε να κάνεις moderation σε ένα φόρουμ χωρίς αυτόν τον κανόνα και έλα να ξανασυζητήσουμε. Ή βρες μου ένα φόρουμ που δεν τον έχει.

Θεωρείς σαν μέλος πως αδικήθηκες? Στείλε pm και συζήτησε το κατ ίδιαν. Tα υπόλοιπα είναι περιττα.
Σισιφε θεωρω πως αυτο που γραφεις ειναι εναντια στην κοινη λογικη.Επισης να banareis καποιο μελος που σου προτεινει κατι?ακομα κ αυτο ειναι τραβηγμενο.Αν θεωρεις παραλογη την προταση που σου γινεται την αποριπτεις(υπαρχει κ αυτη η επιλογη και το εγραψα και πριν) και προχωραει το φορουμ.Σου εξηγησα αναλυτικα επανω εναν απο τους λογους που σε θεωρω αδικο,τι να σου στειλω με pm. :/ Το φορουμ ειμαστε ολοι εμεις.Τα υπολοιπα ειναι οντως περιττα.Christank δεν εγραψα κατι υποτιμητικο για την ομαδα σου ποτε,για μελος της ομαδας σου που με προσβαλει εγραψα,δεν με νοιαζει αν ειναι HEAT,GBOA,SEAL η PNX,αν καποιος με προσβαλει θα του απαντησω.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 4:18 am

Αρα θεωρείς πως ο κανονας...κατσε να τον βάλω και ολόκληρο να τον δουν και οι υπόλοιποι:

2. Απαγορεύεται η δημόσια κριτική , συζητήσεις ή οι συστάσεις προς τους moderators του φόρουμ για τον τρόπο που αυτοί συντονίζουν τις συζητήσεις. Οι moderators έχουν επιφορτιστεί με ένα έργο το οποίο προσπαθούν να φέρουν εις πέρας. Δεν είναι δουλειά των μελών να τους κρίνουν. Γι' αυτό το λόγο υπάρχει η διαχείριση. Κάθε παραβίαση του κανόνα αυτού θα τιμωρείτε με διαγραφή του post, ban ή και τα δύο μαζί, ανάλογα με την κρίση των διαχειριστών.

...είναι παράλογος και περριτός. Οκ... θα το δεχτώ αυτό και θα υποστηρίξω την άποψη να βγει, αν δεκτείς να αναλάβεις το moderation ενός τμήματος του φόρουμ.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 4:22 am

Καταρχάς εγώ ακόμα περιμένω απαντήσεις για το τελευταίο μου post.

Και τώρα αναρωτιέμαι με αυτήν την συζήτηση που γίνεται εδώ πάει ο marita89 και κάνει για 4η φορά post στην διπλωματία.
Marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:
Gathunter έγραψε:@Taramas 
Εισαι GBOA? 
Γιατι για συναντιση με την GBOA μιλησα ...οχι με εσενα.

Χαχαχα, ωραίος, είμαι σίγουρος οτι το έχεις πιάσει το νόημα.
Χαχα ταραμα η απαντηση σου μαμησε,αναλυτικοτατη!  Smile

Τώρα φταίω εγώ σαν ADMIN που του έριξα ban? Κάθομαι ανοίγω topic για να δω πως θα ελαφρύνω τους κανόνες και έχω τον marita89 να πηγαίνει και κάνει την ίδια παράβαση για 4η φορά. Τώρα περιμένω και την PNX να βγει και να μου πει ότι τους κάνω ban επίτηδες. Τη να πω δεν έχω λόγια....

Και τώρα εγώ πρέπει να πιστέψω ότι θα κρατήσετε το forum καθαρό άμα βγάλω τους κανόνες? Το ποιο πιθανό είναι να μαζευτείτε σε καμιά πλατεία να παίξετε και ξύλο.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουλ 18, 2014 4:27 am

@σισιφος
 εσυ ως τι προτεινεις στον μαριτα να γινει mod ? ασε τον founder να κανει τη δουλεια του.
@founder 
 Εγω σου εγραψα πως τους λενε...
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 4:31 am

τι εννοείς μπερδεύτηκα ??
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουλ 18, 2014 4:35 am

>>εδω<<
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 4:36 am

mementoM0ri έγραψε:@σισιφος
 εσυ ως τι προτεινεις στον μαριτα να γινει mod ? ασε τον founder να κανει τη δουλεια του.
@founder 
 Εγω σου εγραψα πως τους λενε...

Δεν τον προτείνω. Τον προκαλώ να προσφερθει για moderator ενώ δεν θα υπάρχει αυτός ο κανόνας που αμφισβητεί την χρησημότητα του και τον θεωρεί παράλογο.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Quickyelder Παρ Ιουλ 18, 2014 4:49 am

Δεν θελω να γινω διαχειριστης,ειπα οτι ειναι ευκολο?Ο κανονας αυτος ομως οπως σχεδον ολοι εδω ειναι περιττος,σισιφε σου ειπα τι πρεπει να κανεις για να εχεις ωραιο φορουμ.Ρε herroy δεν προσεξα να παρει οτι ηταν διπλωματια,το ειδα στην αρχικη σελιδα και ειπα να απαντησω..ωραια αν και χαζος κανονας(για μενα) τον αποδεχομαι τα λεμε στις 2 του μηνου.Μαριτας over and out.

Quickyelder

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 4:56 am

Όπως είπα και να αποκλιμακωθούν τα αυστηρά μέτρα κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί πως δεν θα υπάρξει εκτροπή.Υπάρχουν 3 λύσεις : 1η το φόρουμ μένει ως έχει.Δεύτερη,σταθερή αποκλιμάκωση των μέτρων και στην παραμικρή εκτροπή,άπαξ και δια παντός επιστροφή στην παρούσα κατάσταση.Τρίτη και τελευταία μόνιμη διαγραφή του τμήματος κοινότητα και διατήρηση των υπόλοιπων με ταυτόχρονη διατήρηση των τελευταίων κανόνων.Το τμήμα κοινότητα μπορεί πολύ εύκολα να μεταφερθεί πολύ εύκολα στο άλλο φόρουμ που είναι και αμοντάριστο και να ξεκατινιαζόμαστε και συζητάμε όπως θέλουμε.Τώρα αν υπάρξει εκτροπή σε θέματα gameplay και σε guides αρμάτων,ε τότε δεν υπάρχει σωτηρία
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 4:59 am

Quickyelder έγραψε:Δεν θελω να γινω διαχειριστης,ειπα οτι ειναι ευκολο?Ο κανονας αυτος ομως οπως σχεδον ολοι εδω ειναι περιττος,σισιφε σου ειπα τι πρεπει να κανεις για να εχεις ωραιο φορουμ.Ρε herroy δεν προσεξα να παρει οτι ηταν διπλωματια,το ειδα στην αρχικη σελιδα και ειπα να απαντησω..ωραια αν και χαζος κανονας(για μενα) τον αποδεχομαι τα λεμε στις 2 του μηνου.Μαριτας over and out.

Όχι φίλε marita. Πρώτα θα κάνεις τον moderator για ένα διαστημα, να μπεις στην μέση διάφορων περιεργων, να χρειάζεται να μπαινεις κάθε τρεις και λιγο στο φόρουμ έχεις δεν έχεις διαθεση και χρόνο για να ελέγχεις αν όλα πάνε καλά και να ακούς από τον καθένα το μακρύ του και το κοντο του για το πόσο κακά κανεις την δουλεια σου και πως θα έπρεπε να την κάνεις, να κατηγορείσαι για εμπάθειες, φασισμό και άλλα πολύ ωραία και αφού τα ζήσεις όλα αυτά θα έρθεις ξανα να μου πεις αν αυτός ο κανονας είναι πέρα από κάθε λογικη και περιττός.
Μέχρι τότε λυπάμαι αλλά δεν θεωρώ πως έχεις την πείρα για να κρίνεις την χρησιμότητα αυτού του κανόνα.

Κανενας άλλος που έχει προβλημα με αυτόν τον κανόνα και θέλει να δοκιμάσει την δουλεια του mod χωρίς αυτόν?
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 5:04 am

Copy, Roger and Out

@mementoM0ri
Ναι Sry το είχα ξεχάσει. Και η προσωπική μου άποψη αυτή είναι αλλά εγώ θέλω να δω πως ονομάζουν αυτοί τους εαυτούς τους ? Αλλά έχουν μουλώξει ούτε μια λύση χειροπιαστή δίνουν ούτε ένα όνομα στον εαυτό τους.
Αυτά είναι οι κατινιές που έλεγα. Βασικά αυτό είναι το χαρακτηριστικό του Έλληνα. Μας φταίει αυτός που είναι πάνω, λασπολογούμε κάθετου κίνηση και μετά μόκο όταν μας ρωτήσουν εμάς τι πρέπει να γίνει. Για αυτό δεν τους παίρνω σοβαρά. Γιατί το να λέω δημοκρατία είναι εύκολο τον να την πραγματοποιώ είναι παλούκι.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Ιουλ 18, 2014 5:25 am

@Founder
Συγκεκριμένη πρόταση είπα.

1. Unban
2. Εκλογές για νέο Admin
3. Κρίση των κανόνων με ψήφο
4. Διαδικασίες αμφισβήτησης
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 6:22 am

ee3509 έγραψε:@Founder
Συγκεκριμένη πρόταση είπα.

1. Unban
2. Εκλογές για νέο Admin
3. Κρίση των κανόνων με ψήφο
4. Διαδικασίες αμφισβήτησης

Ωραία όλα αυτά. Ακούγονται τέλεια για να δούμε και την εφαρμογή τους.
Από τον unmoderated:

Kostis_Larson:
Τα μουνόπανα φασιστοειδή της διοίκησης της GBOA με την πουστικη συμπεριφορά τους.---> Αυτός είναι ο mod που σας λείπει.Να τον χαίρεστε και προπάντων καλός χαρακτήρας.
Και μην ξεχνιόμαστε το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ??? Αυτό θέλεις και εδώ ? Τελειο φένεται κάτσε να δούμε και την απάντηση από άτομο της PNX: (α ναι και ο ADMIN δεν έκανε τίποτα. Είναι εδώ και μας δικάσκει δημοκρατία.)

Κωστή μην τους αφήνεις να σε εκνευρίσουν ... Εδω κανουν συζητηση ο gboa sisifos me ton gboa founder kai ton gboa diplomat εκ περισσού για να ακουσουν και καλα που διαφωνούμε με ΟΛΟΥΣ μας μπαναρισμένους ...


Μην το διαγράψεις το έχω screen-shot.... Αυτό εδώ δεν θα γίνει ΠΟΤΕ. Καλύτερα να ευνουχιστώ με σκουριασμένο ψαλίδι παρά να γίνω ο ίδιος δημοκράτης με εσένα.
Και όσοι συμμετέχουν και είστε δημοκρατικοί πως σας φαίνεται το unmoderated ? να το κάνουμε έτσι ?

Όποια νου του αρέσει να πάει από εκεί και θα έρθω και εγώ γιατί η αλήθεια είναι κάθε φορά που είμαι εκνευρισμένος θέλω να έχω ένα σάκο του box να ρίχνω Χριστούς.


Υ.Σ: η δημοκρατία σου και ελευθερία σου τελειώνει εκεί που αρχίζει το διπλανού σου. Εμένα έτσι με έμαθαν σπίτι μου τώρα για τον Κωστή δεν το βλέπω και εσύ που την προμοτάρεις μάλλον διαφορετική δημοκρατία ξέρουμε. Δεν είσαι ο μόνος μορφωμένος ούτε ο μόνος που πήγε Αγγλία.


Υ.Σ.2 Οποιος θέλει να ΒΟΗΘΗΣΕΙ το Forum καλοδεχούμενος αλλά δημοκρατίες σαν τις ποιο πάνω δεν θα ανεχτώ. Με λένε εμένα φασίστα και εκεί μέσα μάζεψε την Gestapo.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Founder στις Παρ Ιουλ 18, 2014 6:49 am, 3 φορές συνολικά
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Ιουλ 18, 2014 6:25 am

ρε συ με άλλον με μπερδεύεις Smile

Δεν έγραψα εγώ αυτά που έχεις bold
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από chritank Παρ Ιουλ 18, 2014 6:33 am

Kαλησπέρα, το πόστ του admin τα λέει όλα για τον φίλο μας Δημοκράτη - επαναστάτη, όπως προείπα επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια και ο κόσμος λέει το ρητό ο "θεός αγαπά τον κλέφτη αλλά αγαπά και τον νοικοκύρη" το κοινό του φόρουμ θα σε κρίνει εε, αν και αν ήμουν στην θέση σου η θα σταματούσα τον ψέυτικο αυτό και καλά αγώνα για αλλαγές και λύσεις ή θα έβαζα την ουρά στα σκέλια, ασχολέισαι με τετράποδα όπως βλέπω οπότε θα ξέρεις. 

Υ.Γ. 
Όταν δεν σέβεσαι τους συνομιλητές σου ή λειτουργέις μεροληπτικά  με σκοπό να δημιουργήσεις εντάσεις και προβλήματα δεν δικαιούσε να μας παραδίδεις μαθήματα δημοκρατίας και οτιδήπωτε άλλο.

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 6:36 am

Ναι συγνώμη ήταν μέλος της PNX αλλά μάλλον λόγο το άθλιων χρωμάτων Very Happy  δεν το είδα. Σε αυτό σου ζητάω συγνώμη εσύ είσαι o ADMIN που το ανέχεσαι.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Ιουλ 18, 2014 6:45 am

@christank 

δεν έγραψα εγώ αυτά που λέει ο founder, απλά δεν το είδε καλά Smile, μπορείς να με επικρίνεις για άλλα πράγματα.

1. γιατί ο αγώνας είναι ψεύτικος ? χειροπιαστή αληθινή πρόταση, με κριτή το κοινό του forum.
2. έχεις κανένα ζήτημα με τα γατάκια ? τι μου λες για τετράποδα ?
3. Που δεν σέβομαι συνομιλητές ? που δεν είναι τεκμηριωμένος ο λόγος μου ?

 
@founder
φτιάξε λίγο αν μπορείς το προηγούμενο post σου γιατί το διαβάζουν και άλλοι και μπερδεύονται
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 7:08 am

Το έφτιαξα. Έχεις κάνα άλλο μάθημα να μας κάνεις ή τελίωσες με τα μαθήματα δημοκρατικής-Αναρχοχουντας.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από chritank Παρ Ιουλ 18, 2014 7:21 am

Καλησπέρα και πάλι εε, λοιπόν θα σου απαντήσω ένα προς ένα σε αυτά που έθεσες. Πρώτον εκεί που ακούστηκαν αυτά μονόπλευρα για μια ομάδα είσαι admin και τηρώντας έστω και λίγο έναν κώδικα αμεροληψίας θα τα κατέκρινες και θα τα καταδίκαζες πράγμα που δεν είδαμε. Δεύτερον τετράποδα έχω 4 τον αριθμό, οπότε γενικός αγαπώ τα ζωάκια. Τρίτον ο αγώνας σου κατά την άποψή μου έιναι ψεύτικος δεδομένου ότι είχες την υποχρέωση αφού σε ενδιαφέρουν οι δημοκρατικές διαδικασίες εδώ να μην επιτρέψεις έναν μονόπλευρο διάλογο στο διπλανό μαγαζί που θίγει ανθρώπους και προσωπικότητες! Εδώ δημοκρατία εκεί Χούντα....... Και έρχεσαι εδώ να διεκδικείς δημοκρατικότερους κανόνες?? αν μη τι άλλο θα πρέπει λίγο να το σκεφτέις καλύτερα. Τέταρτον εγώ έχω μάθει να μη κρινω την τεκμηρίωση του λόγου, οπότε δεν κρίνω αυτό αλλά κρίνω την έλλειψη σεβασμού από μέρους σου σε ανθρώπους και προσωπικότητες που δεν γνωρίζεις εσύ και η παρέα σου και εκεί και εδώ. όσον αφορά τις προτάσεις που έκανες αν τις υοθετήσει το φόρουμ εδώ, θα το γυρίσουμε σε στέκι καφενειακού τύπου, με ελέυθερες βρισιές τσακωμούς και απαξίωση σε ότι μας ενοχλεί και δεν συμφωνεί μαζί μας. αφού το έχεις κάνει εκεί ποιός ο λόγος να επαναληφθεί εδώ??  Κατόπιν των παραπάνω οι προτάσεις σου σεβαστές αλλά μη επιροτούμενες από πλευράς μου μολονότι ο πρώτερος έντιμος βίος της δικής σου Δημοκρατίας στο δίπλα μαγαζί, εμένα με αφήνει αδιάφορο και αρνητικό στην υοθέτηση τέτοιων πρακτικών.

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουλ 18, 2014 10:36 am

sisifos έγραψε:
Quickyelder έγραψε:Δεν θελω να γινω διαχειριστης,ειπα οτι ειναι ευκολο?Ο κανονας αυτος ομως οπως σχεδον ολοι εδω ειναι περιττος,σισιφε σου ειπα τι πρεπει να κανεις για να εχεις ωραιο φορουμ.Ρε herroy δεν προσεξα να παρει οτι ηταν διπλωματια,το ειδα στην αρχικη σελιδα και ειπα να απαντησω..ωραια αν και χαζος κανονας(για μενα) τον αποδεχομαι τα λεμε στις 2 του μηνου.Μαριτας over and out.

Όχι φίλε marita. Πρώτα θα κάνεις τον moderator για ένα διαστημα, να μπεις στην μέση διάφορων περιεργων, να χρειάζεται να μπαινεις κάθε τρεις και λιγο στο φόρουμ έχεις δεν έχεις διαθεση και χρόνο για να ελέγχεις αν όλα πάνε καλά και να  ακούς από τον καθένα το μακρύ του και το κοντο του για το πόσο κακά κανεις την δουλεια σου και πως θα έπρεπε να την κάνεις, να κατηγορείσαι για εμπάθειες, φασισμό και άλλα πολύ ωραία και αφού τα ζήσεις όλα αυτά θα έρθεις ξανα να μου πεις αν αυτός ο κανονας είναι πέρα από κάθε λογικη και περιττός.
Μέχρι τότε λυπάμαι αλλά δεν θεωρώ πως έχεις την πείρα για να κρίνεις την χρησιμότητα αυτού του κανόνα.

Κανενας άλλος που έχει προβλημα με αυτόν τον κανόνα και θέλει να δοκιμάσει την δουλεια του mod χωρίς αυτόν?
Νταξ δεν ειναι και αθλος να εισαι mod , μη τρελαθουμε κιολας. αθλος ειναι που κανει ολη την δουλεια μονος του ο founder , αντε καποιος να βοηθησει την κατασταση

PS: γιατι τον λεει herroy ο μαριτας εχω χασει επισοδεια?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Ιουλ 18, 2014 10:48 am

mementoM0ri έγραψε:PS: γιατι τον λεει herroy ο μαριτας εχω χασει επισοδεια?

Αγρότης είσαι και ανησυχείς για χαμένες σοδειές?
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 3 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουλ 18, 2014 11:10 am

imperiumgraecum έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:PS: γιατι τον λεει herroy ο μαριτας εχω χασει επισοδεια?

Αγρότης είσαι και ανησυχείς για χαμένες σοδειές?
 οπως σ αρεσει πες το
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης