World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

+11
Quickyelder
Marita89
imperiumgraecum
chritank
gr68
sisifos
mementoM0ri
ee3509
gregorakis
Sanguinius
Founder
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:16 pm

@sanguinius
Το θέμα είναι ότι όσοι νοιάζονταν και τότε τίποτα δεν έκαναν. Οπότε ποιο θα έπρεπε να είναι το κίνητρο το δικό μου στο να προσπαθήσω να κερδίσω το σεβασμό των ατόμων εδώ μέσα και να μην κάνω απλά σκληρό και φασιστικό moderating το οποίο δεν αρέσει σε κανέναν (ούτε εμένα) αλλά κρατάει το forum καθαρό ?
Όλα στην πράξη είναι ωραία και ο φιλελευθερισμός και η ελευθερία γνώμης και εγώ να μην μπαίνω κάθε 3 ώρες να πατάω 5 ban και να φεύγω. Αλλά όταν υπήρχε ελευθερία κανείς δεν έβλεπε που τελειώνει η δική του και που αρχίζει του άλλου. ΚΑΝΕΙΣ γι αυτό και γινόταν της π.... το κάγκελο. Ακόμα και τώρα 300 ban μετά ψάχνουν να βρουν παραθυράκια στους κανονισμούς αφού στο τέλος θα πρέπει αν τους κάνω 500 σελίδες ώστε να μην μπορείτε να γράψετε ούτε καλημέρα.

τρανό παράδειγμα ο xiale που έκατσε διάβασε τους κανόνες και παραπονέθηκε για το σηματάκι της COGR επειδή δεν έχουν δώσει link για το site τους.  Αφού μόνο η COGR έκανε παρουσίαση ομάδας και έχω άπλετο χώρο γιατί να μην το βάλω ?

Όλα αυτά εμένα στο χωρίο μου τα λένε κατινιές.


Υ.Σ: Εγώ ρώτησα ποιοι θέλουν να γίνουν mod αλλά όλοι ξαφνικά είχαν δουλειά δεν μπορούσαν , δεν είδαν το topic. Γιατί άμα είσαι mod δεν μπορείς ούτε να trolaris ούτε να πάρεις το μέρος της ομάδας σου. Τώρα ας φάνε Founder στην μούρη.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:23 pm

Εγώ θα ήθελα να προσθέσω κάτι άλλο στην συζήτηση αφού μας δίνει την ευκαιρία ο admin.
Θα ήθελα όλοι όσοι συμμετέχετε εδώ να κάνετε μια προσεκτική ανάγνωση στους κανόνες του φόρουμ που αφορούν τις ομάδες και κατόπιν ήρεμα και πολιτισμένα να κάνει ο καθένας τις απορίες του και να ζητήσει διευκρινήσεις αν βρει κάτι σε αυτούς που τον περιορίζουν στις καθημερινές του δραστηριότητες εδώ μέσα και όχι γιατι θέλει να κάνει τρολινγκ ή να δημιουργήσει ένταση εσκεμμένα. Πρακτικά πραγματα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:48 pm

a)νομιζω φιλε οτι δεν μου εχειs ριχει μπαν.εγω χερω πωs εχο φαει1 απο το σισιφο πιο παλιαβ)οντωs σε μερικα μπαν το παρακανεs με τα κλιπακια και τα σχολια(λογικο ειναι να γινεσαι αντιπαθηs γιαυτο-δεν ειναι κατορθωμα η χρεισιμοποιηση τηs δυναμηs-)γ)το λευτερια στον Μαριτα ηταν δικο μου lol! δ)με λυπη διαπιστωνω πωs αλλοι τον λενε φασισμο,αλλοι βουρδουλα αλλοι το λενε μπαν,ηρεμισαν τα πραγματα στο φορουμ αλλα με λαθοs τροπο.το αποτελεσμα σε δικαιωνει αλλα.....................
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:55 pm

@Founder Δεν σου είπα να κερδίσεις των σεβασμό των χρηστών.Απλά επισήμανα πως όντως ο σισιφος τον είχε κερδίσει.Τώρα το γιατί δεν κάναμε τίποτα εμείς οι ουδέτεροι,είναι απλό.Δεν υπήρχε κάτι που θα μπορούσαμε να κάνουμε και να δεν θα δημιουργούσε μεγαλύτερο πρόβλημα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από chritank Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:58 pm

Καλησπέρα, περίμενα πως και πως να δω εδω μέσα μαθήματα δημοκρατίας και επανάστασης με την "ελαφρή" χρησιμοποίηση του πληκτρολογίου μας για να δείξουμε κάτι. ο θιγμένος δημοκράτης - επαναστάτης πρέπει να γνωρίζει ότι το φόρουμ διαθέτει κανόνες τους οποίους είναι και υποχρεωμένος να τηρεί εκτός αν εντάσετε στον αναρχικό χώρο που δεν τηρούμε νόμους και κανόνες, οπότε εκεί του δίνω δίκιο. Ας μας το παραδεχτεί δημοσίος οπότε να του συστήσουμε άλλο φόρουμ για να εκφραστεί (indymedia). Στην απλή λοιπόν καθωμηλουμένη περισσότερο σας πειράζει που κάνετε λάθη και μπανάρεστε παρά η δουλειά του admin που είναι και υποχρέωσή του να τηρει τους κανόνες και να επιβλέπει ότι το φόρουμ λειτουργεί σωστά. ξέρεις καμμία φορά όταν αυτό που έχουμε ως στόχο και σκοπό δεν μας βγαίνει τότε μηχανευόμαστε άλλες μεθόδους για να πλήξουμε κάτι που μας ενοχλεί. εν κατακλείδι σας προτρέπω να τηρείτε τους κανόνες και να σέβεστε τους πάντες και κανείς δεν θα σας στερήσει τον λόγο και το γράψιμο. Αγαπητέ δημοκράτη - επαναστάτη , θα σε παρακαλούσα λοιπόν να είσαι προσεκτικότερος πριν ξεκινήσεις τα μαθήματα δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου σε άλλους. Αφήστε τον admin να κάνει την δουλεία του και εμείς την δική μας. Σε όποιον δεν αρέσει και τον ενοχλεί μπορεί να αποχωρήσει και να  εκφραστεί οπουδήπωτε αλλού.

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:58 pm

@gr68
Πραγματικά δεν ξέρω σε πόσους έχω ρίξει και το ξέρω ότι το αποτέλεσμα με δικαιώνει αλλά δεν μου αρέσει ούτε εμένα ο τρόπος που γίνεται.
Όσο για τις photo αυτά ήταν για να δει ο κόσμος ότι το να ειρωνεύεσαι είναι εύκολο.
Και το έχουν κάνει πολλοί και με άσχημο τρόπο. Ένα τρανό παράδειγμα δεν θα πω όνομα αυτήν την φορά είναι κάποιος που έγραφε πριν γίνω εγώ ADMIN:" μην δίνεται σημασία είναι τρέλός" για 2-3 topic στην σειρά όταν ένα συγκεκριμένο άτομο άνοιγε topic. Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Όσοι ενδιαφέρονται για τις ομάδες  μπορούν να διαβάσουν τους κανόνες και να ρωτήσουν όπως είπε και ο sisifos.
Όσοι έχουν μια πρόταση για να αλλάξει ο τρόπος που το διοικώ ας την παρουσιάσει. Αλλά περιμένω μια ολοκληρωμένη πρόταση.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:00 pm

Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουλ 17, 2014 2:16 pm

Πριν κλείσω και εγώ για βράδυ περιμένω απάντηση σε αυτό που ρωτά ο sisifos. Περιμένω ίσως κάποιον με μια λογική ιδέα για το πως αλλιώς θα μπορούσα να διαχειριστώ το forum.

@Sisifos
@christank
@sanguinius
@Gr68
Με εσάς που μίλησα κυρίως εδώ σε αυτό το Topic και λίγο πολύ μου είπατε τι δεν σας άρεσε κοιτάξτε πόσοι λίγοι είμαστε που μιλάμε και πόσοι είναι απόν, και σφυράνε κλέφτικα. Εγώ έβλεπα το απόγευμα ποιοι έμπαιναν και σαν κρυφοί και σαν εμφανής αλλά κανείς δεν έγραψε όταν αυτοί οι απόντες μου πούνε ότι δεν τους αρέσει ο τρόπος διαχείρισης και ανοίξουν δημόσιο topic γράφοντας πόσο φασίστας είμαι και κακός, θα φταίω αν θα εκνευριστώ και τους δώσω ban army sticker μαζί με το λink για το topic.


Υ.Σ πραγματικά θέλω να δω πως θα τους ονομάσουμε αυτούς:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:
Tην χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:02 pm

chritank έγραψε:Καλησπέρα, περίμενα πως και πως να δω εδω μέσα μαθήματα δημοκρατίας και επανάστασης με την "ελαφρή" χρησιμοποίηση του πληκτρολογίου μας για να δείξουμε κάτι. ο θιγμένος δημοκράτης - επαναστάτης πρέπει να γνωρίζει ότι το φόρουμ διαθέτει κανόνες τους οποίους είναι και υποχρεωμένος να τηρεί εκτός αν εντάσετε στον αναρχικό χώρο που δεν τηρούμε νόμους και κανόνες, οπότε εκεί του δίνω δίκιο. Ας μας το παραδεχτεί δημοσίος οπότε να του συστήσουμε άλλο φόρουμ για να εκφραστεί (indymedia). Στην απλή λοιπόν καθωμηλουμένη περισσότερο σας πειράζει που κάνετε λάθη και μπανάρεστε παρά η δουλειά του admin που είναι και υποχρέωσή του να τηρει τους κανόνες και να επιβλέπει ότι το φόρουμ λειτουργεί σωστά. ξέρεις καμμία φορά όταν αυτό που έχουμε ως στόχο και σκοπό δεν μας βγαίνει τότε μηχανευόμαστε άλλες μεθόδους για να πλήξουμε κάτι που μας ενοχλεί. εν κατακλείδι σας προτρέπω να τηρείτε τους κανόνες και να σέβεστε τους πάντες και κανείς δεν θα σας στερήσει τον λόγο και το γράψιμο. Αγαπητέ δημοκράτη - επαναστάτη , θα σε παρακαλούσα λοιπόν να είσαι προσεκτικότερος πριν ξεκινήσεις τα μαθήματα δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου σε άλλους. Αφήστε τον admin να κάνει την δουλεία του και εμείς την δική μας. Σε όποιον δεν αρέσει και τον ενοχλεί μπορεί να αποχωρήσει και να  εκφραστεί οπουδήπωτε αλλού.

Αφού δεν το κατέχεις το αντικείμενο, γιατί πας και μου μπλέκεις την αναρχία ?

Η γνώμη σου εν ολίγοις είναι οτι όλοι οι κανόνες είναι καλός καμωμένοι, η διαχείριση βέλτιστη και το forum λειτουργεί σωστά.

Σε άλλη χώρα ζούμε ! (το πιο πιθανό Smile )

Γιατί με παρακαλείς να είμαι προσεκτικός στα μαθήματα δημοκρατίας, θεωρείς την πρακτική του μέλους σας που διαχειρίζεται το forum δημοκρατική ?
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:29 pm

Είναι μέτρα που έπρεπε να ληφθούν για να ηρεμήσει η ατμόσφαιρα στο φόρουμ,καλώς ή κακώς είχαν ξεφύγει τα πράγματα.Δεν λέω ωραίο να γίνεται ένας ψιλοχαμός και να γελάς με τα ποστς,αλλά τα πράγματα είχαν ξεφύγει.Σημασία έχει να αποκλιμακωθούν αργά και σταθερά αυτά τα μέτρα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:49 pm

imperiumgraecum έγραψε:Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Im5ws8

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 1394137913477

To συγκεκριμένο post το έκανα γιατί είχαν ήδη αρχίσει κάποιοι να γράφουν πράγματα του στυλ "μην σε νοιάζουν τα stats, κοίτα να περνάς καλά", οπότε είπα να κρούσω κώδωνα κινδύνου
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:17 pm

sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
 Προσωπικα δεν ειπα ποτε τον admin  φασιστα ουτε του κλαφτηκα ποτε για το ban που μου εριξε , ουτε μπηκα με δευτερο account να γραψω σε thread . 

 Οταν δε μπορει καποιος να γραψει η να ρωτησει κατι για της ελληνικες κλαν ποιο το νοημα του forum ? να γραφουν οι 3-4 γραφικοι για τα ιδια θεματα (βλεπε εδω
 Καλοι οι κανονες , βεβαια πρεπει να υπαρχουν αλλα με λογικη, οσο για εμας που οπως θα πεις δε τους σεβομαστε να σου θυμησω πως ουτε μανες εχουμε βρισει ουτε απειλες να βαρεσουμε κοσμακι εχουμε κανει ουτε εχουμε φερει την προσωπικη μας ζωη στο forum απλα εχουμε διαφορετικες αποψεις (αθλιες για εσενα) και τις συζηταμε εδω. 
 Αρα τον ανθρωπο που καταπατα αυτους τους βασικους κανονες τον λεμε (σορυ κιολας) βλαμμενο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mementoM0ri στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:24 pm, 1 φορά
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:21 pm

ee3509 έγραψε:
chritank έγραψε:Καλησπέρα, περίμενα πως και πως να δω εδω μέσα μαθήματα δημοκρατίας και επανάστασης με την "ελαφρή" χρησιμοποίηση του πληκτρολογίου μας για να δείξουμε κάτι. ο θιγμένος δημοκράτης - επαναστάτης πρέπει να γνωρίζει ότι το φόρουμ διαθέτει κανόνες τους οποίους είναι και υποχρεωμένος να τηρεί εκτός αν εντάσετε στον αναρχικό χώρο που δεν τηρούμε νόμους και κανόνες, οπότε εκεί του δίνω δίκιο. Ας μας το παραδεχτεί δημοσίος οπότε να του συστήσουμε άλλο φόρουμ για να εκφραστεί (indymedia). Στην απλή λοιπόν καθωμηλουμένη περισσότερο σας πειράζει που κάνετε λάθη και μπανάρεστε παρά η δουλειά του admin που είναι και υποχρέωσή του να τηρει τους κανόνες και να επιβλέπει ότι το φόρουμ λειτουργεί σωστά. ξέρεις καμμία φορά όταν αυτό που έχουμε ως στόχο και σκοπό δεν μας βγαίνει τότε μηχανευόμαστε άλλες μεθόδους για να πλήξουμε κάτι που μας ενοχλεί. εν κατακλείδι σας προτρέπω να τηρείτε τους κανόνες και να σέβεστε τους πάντες και κανείς δεν θα σας στερήσει τον λόγο και το γράψιμο. Αγαπητέ δημοκράτη - επαναστάτη , θα σε παρακαλούσα λοιπόν να είσαι προσεκτικότερος πριν ξεκινήσεις τα μαθήματα δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου σε άλλους. Αφήστε τον admin να κάνει την δουλεία του και εμείς την δική μας. Σε όποιον δεν αρέσει και τον ενοχλεί μπορεί να αποχωρήσει και να  εκφραστεί οπουδήπωτε αλλού.

Αφού δεν το κατέχεις το αντικείμενο, γιατί πας και μου μπλέκεις την αναρχία ?

Η γνώμη σου εν ολίγοις είναι οτι όλοι οι κανόνες είναι καλός καμωμένοι, η διαχείριση βέλτιστη και το forum λειτουργεί σωστά.

Σε άλλη χώρα ζούμε ! (το πιο πιθανό Smile )

Γιατί με παρακαλείς να είμαι προσεκτικός στα μαθήματα δημοκρατίας, θεωρείς την πρακτική του μέλους σας που διαχειρίζεται το forum δημοκρατική ?

Ξέρεις πολύ καλά γιατίσ ου λέει να είσαι προσεχτικός. Γιατί εδώ μπορεί να εισαι λίγο ποιο μαζεμένος, αλλα στο δίπλα μαγαζάκι έχεις βγαλει από το πουθενά ολη την GBOA φασίστες.

Λοιπον μεγάλε δημοκράτη, η προκληση είναι εδώ. Ξέχνα τον νεο admin και το ban που σου έδωσε, μελέτησε τους κανονισμούς ομάδων σοβαρα και έλα να μας πεις που θα σε περιόριζαν να γράψεις αυτά που θες στο φόρουμ αν αυτα δεν είχαν ως σκοπο το flaming-trolling αλλά ήταν μια καθημερινή ηρεμη συμμετοχή ενος απλού μέλους στο φόρουμ.
Και να μας εξηγήσεις επίσης πόσο τυχαία ήταν η επιλογή σου, το πρώτο ποστ που έκανες μετά από αρκετες ημέρες αποχής σου από το φόρουμ να αφορά ένα θέμα που είχε δημιουργήσει μεγάλη φασαρία στο φόρουμ στο παρελθόν και που μόλις ειχαν ηρεμήσει τα πράγματα από αυτό και να μπει σε ένα σημείο που αν θεωρήσουμε πως δεν είσαι βλάκας, ήξερες πως ήταν σίγουρο πως θα δημιουργούσε θέμα καθως δεν συμφωνούσε με τους κανόνες του φόρουμ. (Η περίτεχνη μεταμόρφωση του σε μια δήθεν αφέλη ερώτηση γιατί ενδιαφερόσουν για να βρεις ομάδα δε νομίζω να έπεισε κανένα νοήμον όν εδω μέσα)
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:31 pm

mementoM0ri έγραψε:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:

Tον admin που ρίχνει ban τον λέμε φασίστα.
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?

PS Περιμένω πάντα να ξεκινήσει η κουβέντα με τους κανόνες.
 Προσωπικα δεν ειπα ποτε τον admin  φασιστα ουτε του κλαφτηκα ποτε για το ban που μου εριξε , ουτε μπηκα με δευτερο account να γραψω σε thread . 

 Οταν δε μπορει καποιος να γραψει η να ρωτησει κατι για της ελληνικες κλαν ποιο το νοημα του forum ? να γραφουν οι 3-4 γραφικοι για τα ιδια θεματα (βλεπε εδω
 Καλοι οι κανονες , βεβαια πρεπει να υπαρχουν αλλα με λογικη, οσο για εμας που οπως θα πεις δε τους σεβομαστε να σου θυμησω πως ουτε μανες εχουμε βρισει ουτε απειλες να βαρεσουμε κοσμακι εχουμε κανει ουτε εχουμε φερει την προσωπικη μας ζωη στο forum απλα εχουμε διαφορετικες αποψεις (αθλιες για εσενα) και τις συζηταμε εδω. 
 Αρα τον ανθρωπο που καταπατα αυτους τους βασικους κανονες τον λεμε (σορυ κιολας) βλαμμενο.

Αφού δεν ειπες τον admin φασίστα γιατί αγχώνεσε? Ασε να αγχωθούν αυτοί που τον λένε έτσι.
Γιατί δεν μπορεις να γράψεις και να ρωτήσεις ότι θες τις ελληνικές κλαν? Μπήκες στον κόπο να διαβάσεις τους κανόνες που είπαμε ή απλα λέμε πάλι ότι να ναι? Φύσικα και μπορείς να ρωτήσεις ότι θες κάθε ελληνικη κλαν που έχει παρουσία εδώ. Εχεις δικαίωμα να το κάνεις στα ποστ παρουσιάσεων της και να ανοίξεις ολοκληρη κουβέντα με την κάθε ομάδα αλλά βέβαια είναι και στο ΄χερι της κάθε όμαδας να κρίνει αν αυτό που κάνεις είναι σοβαρό ή πας να βάλεις φυτιλιες. Σε τέτοια περίπτωση η ίδια η ομάδα έχει δικαίωμα να ζητήσει από τον admin να σβηστούν τα ποστ σου από το thread της.

Άλλη απορία?
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:49 pm

Σου απαντησα πως λενε τον χρηστη που περιεγραψες.

 Πχ θελω να δω σε τι κατασταση ειναι οι ελληνικες κλαν που θα το δω ? μπορουν οι κλαν να γραψουν για ποσες περιοχες εχουν  ,ποσα γκολντ , αν θα παρουν μερος σε campaign ? η πρεπει να περασω απο το πρωτοκολλο για σφραγιδα ?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:09 pm

Αν οι ομάδες επιθυμούν έχουν το δικαίωμα να δημιουργήσουν thread παρουσίασης μέσα από το οποίο θα μπορουν να ενημερώνουν συνεχώς τον κόσμο για την πορεία τους. Εσυ σαν απλό μελος το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να παρακολουθείς αυτά τα thread και θα είσαι πλήρως ενημερωμένος. Αν κάποια πληροφορία σου λείπει από κάποια ομάδα, μπορείς να την ζητήσεις στην παρουσίαση της και είναι στην διακριτική ευκαίρια αυτής της ομάδας να στην δώσει ή οχι.

Άλλη απορία.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Ιουλ 18, 2014 12:47 am

... ρε παιδιά κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας εδώ πέρα ... όταν εγώ έκανα το λογαριασμό μου σε αυτό το forum ποιοι κανόνες, από αυτούς που υπάρχουν σήμερα, υπήρχαν ??? κάθεστε και βάζετε νέους κανόνες καθημερινά και αλλάζετε άλλους πάντα στην κατεύθυνση που θέλετε ... και κατηγορείτε μέλη που βρήκαν "παραθυράκια" για να τους παρακάμψουν, τα μπανάρετε και ξανά μανά αλλάζετε τους κανόνες ... τραγικό ... 

... το άλλο το τραγικό, οι τίτλοι!!!! ο ένας υπογράφει "διπλωμάτης", ο άλλος "community commander" και το αποκορύφωμα "CEO" ... εεε πεθαίνω λέμε ... μόνο ο επίτιμος λείπει και ο κωνσταντίνος de grecia ... 

... founder, HeeroYuy997, founder777 ή ό,τι άλλο τέλος πάντων, έχεις τα κλειδιά του φόρουμ και τυπικά σου ανήκει ... μπορείς να κάνεις ό,τι θες, να βάλεις όσους κανόνες θες και να διώξεις όποιους δε θες ... το να ανοίγεις αυτό το topic και να προσπαθείς να μας πείσεις πως αυτά που έκανες και κάνεις είναι "για το καλό μας" είναι τραγικό ... το να ζητάς "συνενόχους" είναι επίσης τραγικό ... όπως έστρωσες θα κοιμηθείς, έχοντας κάποια μέλη των gboa να σου τινάζουν που και που τα σεντόνια ... 

... και δε μπα να λέτε ό,τι θέλετε, την κόντρα μεταξύ pnx και gboa μόνο ένας τυφλός δεν τη βλέπει ... άλλωστε είναι οι μόνες clan που "ακούγονται" μέσα στο forum (η pnx βέβαια σα φάντασμα καθώς είναι μπαναρισμένη) ... δε ξέρω πως ξεκίνησε η κόντρα, υποθέτω λόγω μετακινήσεων μελών ... αλλά και γενικά οι κόντρες μεταξύ των ελληνικών ομάδων καλά κρατούν ... με υπονοούμενα μόνο και κούφιες απειλές του τύπου: "αν ανοίξω το στόμα μου θα πω πράγματα που δε σας συμφέρουν" ... οι διαμάχες έχουν έναν κοινό παρομομαστή την pnx (φρόντισε και ο laskas γιαυτό) ... είναι από τη μία σχεδόν όλες οι clan και από την άλλη η pnx ... δηλαδή έχουμε από τη μια μεριά την εντελώς αποτυχημένη προσπάθεια συγκρότησης μιας ισχυρής clan και από την άλλη ένα τσούρμο clan που δεν μπορούν να θεωρηθούν αποτυχημένες καθώς από τη στιγμή της δημιουργίας τους δεν είχαν καμία ελπίδα να πετύχουν κάτι ... τέτοια κόντρα??? εεε δεν είναι τραγικό ???

... και έχεις τον άλλο να κλαίγεται διότι λέει σκότωσε τον πατέρα του, παντρεύτηκε τη μάνα του, έβγαλε τα μάτια του και κάτι τέτοια ... γατάκι οιδίποδα !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 1:00 am

gregoraki λες λες αλλά δεν μας είπες ακόμα ποιοι κανόνες σε περιορίζουν εσένα προσωπικά εδώ μέσα να συμμετάσχεις στο φόρουμ. Πες μας που δυσκολευεσαι με τους κανονισμούς και μπορεί να σε βοηθήσουμε. Αν θες να κάνουμε κουβέντα που θα βγει σε κάτι.
Από αερολογίες και γενικότητες έχουμε μπουχτήσει τον τελευταίο καιρό.
Και ασε την PNX και την GBOA να λύσουν όποια προβλήματα έχουν μόνες τους. Δεν σου πέφτει λόγος και δεν βοηθάς πουθενά.

PS. Ceo (Corporation Executive Officer) ονομάζεται ο αρχηγός μιας ομάδας (corporation) στο Eve Online. Δεν το έβαλα για να σας εντυπωσιάσω. Μου αρέσει που ασχολείστε με όποια λεπτομέρεια βρείτε (και πραγματικά δεν σας ξεφεύγει καμία) εκτός από την ουσία.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 1:15 am

mementoM0ri έγραψε:Σου απαντησα πως λενε τον χρηστη που περιεγραψες.

 Πχ θελω να δω σε τι κατασταση ειναι οι ελληνικες κλαν που θα το δω ? μπορουν οι κλαν να γραψουν για ποσες περιοχες εχουν  ,ποσα γκολντ , αν θα παρουν μερος σε campaign ? η πρεπει να περασω απο το πρωτοκολλο για σφραγιδα ?

Αυτό είναι στο χέρι της κάθε clan ανοίγει μια παρουσίαση και να βάζει μέσα και για τις περιοχές της και για το GOLD της αν οι ομάδες δεν ενδιαφέρονται να το κάνουν δεν είναι δικό μου πρόβλημα. Το ίδιο ισχύει και για το σηματάκι τους στο πλάι. Αν δεν ενδιαφέρονται να το βάλουν οι ίδιοι μάλλον δεν ενδιαφέρονται και για τους παίκτες που είναι στο forum.


Edit: Κομμάτι του κανόνα 2 για ομάδες.(Από την εποχή του sisifou)
Κάθε ομάδα έχει το δικαίωμα να δημιουργήσει και να συντηρεί ένα θέμα στην κατηγορία "Παρουσιάσεις Ομάδων" του τμήματος CLANS, στο οποίο θα παρουσιάζει την ομάδα, τους στόχους της, της απαιτήσεις από υποψήφια μέλη και όποια άλλη πληροφορία θέλει. Το ίδιο θέμα θα χρησιμοποιείται από την ομάδα για να παρουσιάζει νέα για την πορεία της στο παιχνίδι. Το θέμα για κάθε ομάδα θα πρέπει να δημιουργείτε από κάποιο διοικητικό στέλεχος της και μόνο. Το θέμα θα παραμένει ανοικτό αλλά θα επιτρέπονται μόνο διευκρινιστικές ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@gregorakis
sisifos έγραψε:gregoraki λες λες αλλά δεν μας είπες ακόμα ποιοι κανόνες σε περιορίζουν εσένα προσωπικά εδώ μέσα να συμμετάσχεις στο φόρουμ. Πες μας που δυσκολευεσαι με τους κανονισμούς και μπορεί να σε βοηθήσουμε. Αν θες να κάνουμε κουβέντα που θα βγει σε κάτι.
Από αερολογίες και γενικότητες έχουμε μπουχτήσει τον τελευταίο καιρό.
Και ασε την PNX και την GBOA να λύσουν όποια προβλήματα έχουν μόνες τους. Δεν σου πέφτει λόγος και δεν βοηθάς πουθενά.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Ιουλ 18, 2014 1:45 am

... ποιοι κανόνες περιορίζουν εμένα να γράψω στο forum??? ΚΑΝΕΝΑΣ ... ούτε καν τους έχω διαβάσει, δε με αφορούν ... τους κανόνες στο τι σκέφτομαι και γράφω τους βάζω εγώ και μόνο εγώ ... εγώ θα γράψω αυτά που θα θέλω να πω, αν αυτά είναι ενάντια στους κανόνες σας διαγράψτε τα ή μπανάρετέ με ή κάντε ό,τι νομίζετε πως είναι "δουλειά" σας ... το να προσπαθείτε εξωραΐσετε την κατάσταση με "διαλόγους", από σαθρή όμως αφετηρία, είναι ανόητο ...

... για το μόνο που δε μπορεί να με κατηγορήσει κάποιος είναι πως γράφω αερολογίες και γενικότητες ... ό,τι έχω γράψει έχει ονόματα, καταστάσεις και παραδείγματα ... στα 2 χρόνια που γράφω εδώ μόνο μία φορά άφησα κάτι ξεκρέμαστο, κάτι που αφορούσε ένα riot στο 1ο campaign και το έχω μετανοιώσει ... ή θα έπρεπε να μη το αναφέρω ή θα έπρεπε να το ολοκληρώσω (τώρα πια είναι αργά και για τα δύο) ...

... και για την pnx θα γράφω αν θέλω και για την gboa και για τη θεία του φούφουτου ... κατόπιν εσείς κάντε τη "δουλειά" σας ... βέβαια πλέον κρατώ screenshot από τις αναρτήσεις μου καθώς όπως καταλαβαίνω έχει βγει το μακρύ ψαλίδι ...

... δεν ήξερα πως το ceo σαν όρος χρησιμοποιείται στο eve ... πάντως η αναγραφή "τίτλου", άσχετη με το φόρουμ, δίπλα στο όνομα μέλους εξακολουθεί να είναι τραγικό (νταξ όχι τόσο τραγικό όσο το community commander)... 
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 18, 2014 1:57 am

@gregorakis
Εφόσον δεν σε ενδιαφέρουν οι κανόνες δεν χρειάζεται να γράφεις και εδώ.
Όσον αφορά τους τίτλους του κάθε community ενημερωτικά να ξέρεις ότι στα community υπάρχουν βαθμοί που δεν έχουν σχέση με το παιχνίδι αλλά με το ίδιο το community σαν οντότητα.
παράδειγμα είναι ο community Commander που μπορεί να είναι κάτι σαν γενικός αρχηγός και να οργανώνει τις ομάδες , TS, Forum etc. Εσένα σου φαίνεται γελοίο μάλλον όπως και οι κανόνες.

Εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι και ούτε τους έχεις διαβάσει δεν χρειάζεται να ξανακάνεις post εδώ και αν κάνεις θα διαγραφεί και μαζί και το quote άμα έχεις γίνει.

Όσοι ενδιαφέρονται εγώ περιμένω να δω ποιόν αδίκησα και ποιος από αυτούς:
sisifos έγραψε:Ερώτηση quiz:
Toν χρήστη που δεν σέβεται τους κανόνες του φόρουμ που τον φιλοξενει και του δίνει ένα βήμα να μιλήσει, αλλά αντίθετα τους καταπατά επανειλειμένα και εν γνώση του, πως τον λέμε οεο?
έχει να προτείνει κάτι χειροπιαστό.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουλ 18, 2014 2:06 am

@gregorakis
Σεβαστό το πνευμα ελευθερίας που σε διακατέχει και μαγκιά σου. Όμως σου διαφεύγει κάτι σημαντικό. Τα πάντα σε μια δημοκρατικη κοινωνία λειτουργούν κάτω από κανόνες. Το εγώ είμαι ελευθερος, κάνω και λεω ότι γουστάρω και πρόβλημα σας, δεν ανηκει στην δημοκρατία αλλά στην αναρχία.
Όταν δηλώνεις πως δεν σεβεσαι τους κανόνες ενός μέρους που σε φιλοξενεί, και ένα φόρουμ φιλοξενεί τα μελη του, δεν τους ανήκει όπως λενε μερικοί, σημαίνει πως δεν σέβεσαι αυτό το μέρος οπότε μην περιμένεις να σε σεβαστεί και αυτό.
Με την δικιά σου λογική θα βγει ένας άλλος που νιώθει να τον διακατέχει ένα δυνατό συναίσθημα ελευθερίας και θα δηλώσει πως δεν τον ενδιαφέρουν οι κανόνες του φόρουμ και θα αρχίσει να βρίζει ασύστολα τους πάντες θα ανεβάζει πορνογραφικό υλικο κλπ κλπ. Πιστευω να καταλαβαίνεις που οδηγεί η λογική σου.

Τώρα σου ξαναλέω. Αν θες να κουβεντιάσουμε για τους κανόνες που έχει το φόρουμ και στο που επιρεάζουν την ελευθερία του λογου σου (στα πλαίσια πάντα της δημοκρατίας και της ευρυθμης λειτουργίας του φόρουμ) ήμαστε εδώ και περιμένουμε.

PS. μου αρέσει επίσης πως δηλώνεις ευθαρσώς πως δεν διάβασες καν τους κανόνες, αλλά παρόλα αυτά τους απαξιώνεις και τους κατηγορείς. Τι να πω!
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Ιουλ 18, 2014 2:47 am

Ο mementomori το εξέφρασε πολύ καλά.

Ο gregorakis επίσης πολύ εύστοχος.

Νομίζω μια θεμελιώδης διαφορά είναι οτι εσείς αντιλαμβάνεστε το forum σαν ιδιοκτησία που μπορείτε αυθαίρετα (χωρίς να έχει σημασία το πόσοι διαφωνούν) να αλλάζετε κανόνες.

Άλλοι θεωρούμε τα fora σαν πεδία έκφρασης που ανήκουν στο κοινό τους. Ιστορικά ήταν μέρη που ο κόσμος μαζευόταν και έλεγε τις απόψεις του. Δεν είχε λογοκρισία και ιδιοκτήτες - ήταν δημόσιος χώρος, συχνά η αγορά της περιοχής. Ο admin στο ιντερνετ σχετίζεται με το τεχνικό διαχειριστικό κομμάτι και όχι με το να καθορίζει τι θα λέει ο καθένας και που.

Φυσικά μπορεί ο καθένας να έχει την δική του γνώμη. Πάντως ένα forum χωρίς admin συνεχίζει να δουλεύει, ένα forum χωρίς μέλη δεν έχει νόημα.

Επίσης, το να θεωρεί κάποιος οτι η ελευθερία του λόγου μου είναι ελεημοσύνη, είναι φασιστικό, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω πιο μαζεμένα, απλά αυτό είναι.
Το να το βλέπετε να συμβαίνει μπροστά σας και να σφυρίζετε αδιάφορα, είναι ανοχή στον φασισμό, δεν το λέω με σκοπό την πρόκληση, το λέω γιατί έτσι είναι.

Ποια είναι η λύση ?

Οι δημοκρατικοί κανόνες που διέπουν κάθε εθελοντική καθημερινή δραστηριότητα. Οτι όλοι έχουν λόγο στις αποφάσεις.

Συγκεκριμένα :

1. Unban όλων των banned.
2. Εκλογή νέου admin με βάση την αποδοχή απο τον κόσμο. Προτείνω τον Kostis_Larsson που έχει προσφέρει ήδη πολλά.
3. Ψηφοφορία για την αποδοχή των κανόνων με βάση σημεία.
4. Προκαθορισμός διαδικασιών αμφισβήτησης για να αποφεύγεται η αυθαιρεσία

Αυτά είναι σημεία που αποσκοπούν στην δημιουργία forum για όλους τους παίκτες, με βάση αυτά που θέλουν οι παίκτες.

Αυτή τη στιγμή το forum έχει άρωμα GBOA, δεν έχει άρωμα κοινότητας που κρατάει ίσες αποστάσεις απο όλους.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 2:54 am

@ee3509 Καλά όλα αυτά,αλλά πιστεύεις πως είναι ικανοί να εκλέξουν νέο αδμιν και νέους κανόνες;Εδώ δεν μπορούν να αποφασίσουν για άλλα πράγματα συν πως η μειοψηφία θα αντιδράσει,ποιος εγγυάται πως δεν θα έχουμε νέα έκτροπα από την μειοψηφία η οποία διαφωνεί με τα νέα μέτρα και τον νέο αδμιν;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι. - Σελίδα 2 Empty Απ: Επειδή είμαι χουντικός και εννοήτε ότι μισό την PNX για να δούμε πόσο άδικος είμαι.

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Ιουλ 18, 2014 2:57 am

Θεωρω πως θα επρεπε να λεμε οτι θελουμε στο φορουμ χωρις κανονες μονο να μην βριζουμε(αυτος ειναι και ο σκοπος ενος οποιουδηποτε φορουμ,η ανταλλαγη αποψεων).Ο σισιφος ηταν αδικος για μενα αλλα τον σεβομασταν ολες,ο heeroy δεν μου φαινεται αδικος προς το παρον αλλα δεν τον σεβονται πολλοι(ουτε εγω) διοτι χαιρεται(χωρις λογο) και διατυμπανιζει οταν banarei καποιον,για μενα ειναι λαθος εξουσια σε λαθος ατομο,προσπαθω να τον ανεχτω.Παρολα αυτα παραμενω στο φορουμ και αποδεχομαι τους αδικους και περιτους(για μενα) κανονες που υπαρχουν σε αυτο.Ολα τα υπολοιπα δεν εχουν ουσια.

Υ.Γ Θα γραψω και εγω διπλα στο ονομα μου οτι ημανε guild leader στο wow απο το 2009 και αρχηγος ομαδας βολει στην 6η δημοτικου.  Razz

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης