World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

+38
avacus
PanayiotisG
Teknoman28
imperiumgraecum
steelalive17
ChessMaster
mementoM0ri
mais13
nightwish04
mparek4
griniaris
Gathunter
Aedile
killersot
KILLER01
Quickyelder
spartakos
Marita89
iRocket
[GREEK]aris25
gr68
LASKAS
37EMA
amauro
Ghostalker
GRC_Macedonian
trexas
panoc
DocMustang
HeeroYuy997
Kostis_Larsson
taramas
dolofonos
cgakis
Founder
perseas
Sanguinius
gregorakis
42 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 29 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από amauro Πεμ Ιουν 06, 2013 1:53 am

Κύριοι
Ας σταματήσουμε να σπιλώνουμε ο ενας τον αλλον.
ΦΤΑΝΕΙ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ
Εδώ λέμε την γνώμη μας για ' Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan '
Αφού λοιπόν στούς περισότερους δεν αρέση η ιδέα να συγχωνευτούμε τότε ας μιλήσουμε για 'ΣΥΜΑΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ CLAN' και το μόνο που θα πρέπει να συζητήσουμε είναι τον τρόπο που θα πέρνονται οι αποφάσεις για το που θα πάμε , πως θα πάμε , ποιοι θα πάμε , σε ποιόν χάρτη , ποιοί σε ποιά landing , και αλλα πολλά τέτοια θέματα .......αλλα οχι το ποιός commander είναι πιό καλός η πιό ομορφος.....................
ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ?
amauro
amauro

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 60

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 06, 2013 8:24 am

Πόσο δύσκολο είναι. Βλέπεται εδώ https://wotgr.forumgreek.com/t4-topic μια λίστα κανονίζεται από τις κλαν που ενδιαφέρονται να γίνει μια επιτροπή και να μιλήσουν με όλες τις μικρές κλαν ώστε να τους απορροφήσουν 3-4 μεγάλες ή και παραπάνω τόσο απλά τα πράγματα.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 06, 2013 9:07 am

Ghostalker έγραψε:
taramas έγραψε:
dolofonos έγραψε:Τελικά πρέπει να είμαι εγώ χαζός. Βλέπεται το θέμα πως λέγεται η απλά τρολάρετε όλοι εδώ μέσα.

θοδωρή, σε εχω για σοβαρό άνθρωπο μην με απογοητεύεις, στο θέμα μας ακριβώς είμαστε, εσεις που το σπρώχνετε δεν μας λέτε επιτέλους τι ακριβώς θέλετε με απλά λόγια να κάταλάβουμε.

Θέλετε να διαλύσετε τις άλλες κλαν να φτιάξετε μια ή δύο δυνατές και ανταγωνιστικές?
σας λέμε ναι, μαζί σας, διαλύστε τη HELAS και την HARD να φτιάξουμε την GBOA και την ΗΕΑΤ, κάντε το πρώτο βήμα εσεις και εμείς εδώ είμαστε.

Θέλετε να μαζέψετε συγκεκριμένους παίχτες με κριτήρια δικά σας τυπου μωβ, λιλά κλπ και να φτιάξετε μια κλαν να πάρει σώβρακα?
πάλι σας λέμε ναι μέχρι και να το προτείνουμε σε οσους απο εμας εχουν αυτά τα κριτήρια σας λέμε και μας απαντάτε με υβρεις και διάφορα σάπια.

Θέλετε να διαλύσετε οποια μικρή εντος παρενθέσεως κλαν υπάρχει με 10-20 μέλη και να τους εντάξετε στις κλαν σας για ενίσχυση?
πάλι σας λέμε ναι αλλά απλά δεν νομίζω να βρείτε πολλούς μωβ και λιλά στις παρέες αυτές, αλλά τέλος πάντων ρωτήστε με ευγενικό τρόπο τα παιδιά αυτά και αν θέλουν ευχαρίστως.

Θέλετε να ενισχύσετε τις δικές σας κλαν αφαιρώντας οτι καλό εχουν οι υπόλοιπες μεγάλες κλαν σε παρένθεση πάλι το μεγάλες?
εδω θα πούμε όχι γιατί εμείς στον καιάδα δεν ρίχνουμε κανέναν, η απάντηση είναι σαφής : και ανοίξαμε και σας περιμένουμε, κερνάμε και καφέ.

Καταλήξτε λοιπόν ξεκάθαρα και απλά τι θέλετε και αφήστε τους πολιτικαντισμούς, βγείτε σε ολα τα παιδιά και πέστε τους απλά και όμορφα που λένε "εχουμε αυτή την ιδέα με αυτό το σκοπό και σας ρωτάμε αν αυμφωνείτε" και εκεί θα δείτε πόσοι συμφωνούν και πόσοι διαφωνούν και σαν νοήμωνες άνθρωποι δημοκρατικά και όμορφα θα προχωρήσετε.
Σεμνά και ταπεινά
Εάν ένα διαφορετικό άτομο είχε γράψει την κάθε παράγραφο θα έλεγα "να 5 ωραίες ενδιαφέρουσες και τεκμηριωμένες θέσεις". Με μυστηρίασες ακόμα αναρωτιέμαι πως γίνετε να συμφωνείς και να διαφωνείς με τον εαυτό σου.

Μείνε στην ουσία για να κερδίσουμε χρόνο, η ουσία ειναι επιτέλους να μάθουμε ποια ακριβως είναι η ιδέα-προταση και με ποιό σκοπό, μπορείς να δώσεις απάντηση σε αυτό? αν ναι ευχαρίστως να σε ακούσουμε, αν όχι τότε οτι απορίες εχεις ευχαρίστως να στις εξηγήσω άλλη ώρα και αλλού.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 06, 2013 9:09 am

dolofonos έγραψε:Πόσο δύσκολο είναι. Βλέπεται εδώ https://wotgr.forumgreek.com/t4-topic μια λίστα κανονίζεται από τις κλαν που ενδιαφέρονται να γίνει μια επιτροπή και να μιλήσουν με όλες τις μικρές κλαν ώστε να τους απορροφήσουν 3-4 μεγάλες ή και παραπάνω τόσο απλά τα πράγματα.

Αυτή είναι μια απλή και συγκεκριμένη πρόταση, ευχαρίστως να την συζητήσουμε, οταν τίθενται έτσι απλά και συγκεκριμένα χωρίς μισόλογα και παχιά λόγια ιδέες μπορούμε να πούμε την άποψή μας και να πάμε παρακάτω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουν 06, 2013 2:21 pm

taramas έγραψε:Αυτή είναι μια απλή και συγκεκριμένη πρόταση, ευχαρίστως να την συζητήσουμε, οταν τίθενται έτσι απλά και συγκεκριμένα χωρίς μισόλογα και παχιά λόγια ιδέες μπορούμε να πούμε την άποψή μας και να πάμε παρακάτω.

το παρακάτω ποστ ειναι απο την 2η σελίδα του αρχικού ποστ ...
https://wotgr.forumgreek.com/t286p15-topic

xiale έγραψε:
... Κανείς δεν μίλησε για την ενδυνάμωση μας ... Στο κάτω κάτω της γραφής απ'οτι βλέπεις την ενδυνάμωση μας την κάνουμε μια χαρά και μόνοι μας (εγω άλλωστε είμαι ενα κομμάτι απο τα παιδιά που ήρθαν απο την απορρόφηση κάποιων άλλων συμμαχιών) ... Μιλήσαμε για συντονισμένες κινήσεις για την ενδυνάμωση ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ δηλαδή της BOHH, GBOA, HARD, GRF, HEAT & HELAS.
ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ... δεν πιέζουμε κανέναν δεν κάνουμε τίποτα πέρα απο το να μιλάμε για κάτι που εμεις θεωρούμε σωστό σαν ιδέα και ουτως η αλλιώς μπερδεύεις-απλοποιείς τα πράγματα... η Συνεργασία δεν είναι μόνο απορρόφηση ... υπάρχουν και οι συμμαχίες και οι κοινές προπονήσεις και οι σκούπες κτλπ κτλπ ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 06, 2013 3:14 pm

Αν πρόσεξες η πρόταση του φίλου ειναι συγκεκριμένη και αναφερεται σε μια ας πούμε επιτροπή αλλα δεν ειναι αυτο το σημαντικό, το σημαντικό είναι οτι απομόνωσες ενα κομμάτι ολων αυτων που εχεις γραψει στο οποίο δεν συζητήσαμε καν, συζητήσαμε για πολλά άλλα που εχεις γράψει.
Επίσης σημαντικό είναι οταν κάποιος δίνει την άποψή του και ενδιαφέρεται σαφώς να μας πείσει, οι πράξεις του ταυτόχρονα να συμβαδίζουν κατα κάποιο τρόπο.
Αλλα για να μην πάμε πάλι σε πράγματα κουραστικά εγω λέω οτι αυτή η συγκεκριμένη πρόταση μπορώ να την συζητήσω, αν οποιοσδήποτε αλλος εχει να προσθέσει κάτι ευχαρίστως να το ακούσουμε και να απαντήσουμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 06, 2013 3:37 pm

Για να μην παρεξηγηθώ μετέπειτα, θέλω να είμαι σαφής ....
Τα οποιαδήποτε προσωπικά μπορεί να έχω ή να μην έχω με οποιονδήποτε δεν επηρεάζουν στο παραμικρό την ευθυνη μου απέναντι στην κλαν-παρέα των παιδιών που με εμπιστεύθηκαν στη θέση αυτή, γιαυτό και δεν ενδιαφέρει την ΗΕΑΤ η επίθεση που εχετε κάνει σε μένα προσωπικά με τα γεγονότα που ξέρατε αλλά τελικά δεν ξέρατε, τα θέματα και τα ποστ που κάνατε επι προσωπικού και οτιδήποτε άλλο, το όνομα αυτού που δημιούργησε, ενορχήστρωσε και οργανωσε ολη αυτή την προπαγάνδα και τις ασχήμειες που εκαναν τα μέλη σας απέναντι στην ΗΕΑΤ θα το πείτε ή θα το πεί ο ίδιος αν θέλετε να εχουμε οποιαδήποτε επαφή, ειναι θέμα που αφορά την κλαν και οχι εμένα προσωπικά, αν πάλι δεν θέλετε no problem που λένε μείνετε σ'αυτό που είπα : μακριά και αγαπημένα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 06, 2013 4:23 pm

Ωραία πριν αρχίσουν πάλι τα προσωπικά ας κανονίσουμε μια συνάντηση σε κάποιο ts και όλοι οι commander να είναι εκεί.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιουλ 09, 2013 12:37 am

... το ότι έως τώρα 3 ελληνικές clan έχουν κάνει landing σε revolt περιοχής της HARD5 είναι στα πλαίσια της διπλωματίας και της "ελληνοελληνικής" φιλίας ??? Suspect ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουλ 09, 2013 3:27 am

ποια περιοχή σας έχει revolt ??? γιατι δεν βλέπω καμία στο χάρτη ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τρι Ιουλ 09, 2013 5:18 am

xiale έγραψε:ποια περιοχή σας έχει revolt ??? γιατι δεν βλέπω καμία στο χάρτη ...
Μάλλον θα αναφέρεται σε κάποια από τις προηγούμενες ημέρες.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιουλ 09, 2013 5:19 am

... μιλώ για χθες ... και για πριν 4 ή 5 μέρες ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από cgakis Τρι Ιουλ 09, 2013 6:18 am

αληθεια ειναι εμεις βαλαμε σε revolt της HARD5 μονο και μονο για βοηθεια για να μην χαθει η περιοχη οχι οτι εμεις (HELAS) θα σας σωσουμε αλλα οτι μπορουμε και οσο μπορουμε τουλαχιστον αυτο εχω συννενοηθει με τα παιδια aedile dolofonos perseas 
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιουλ 09, 2013 7:42 am

... χρήστο αν η HELAS (ή όποια άλλη clan) είχε την πρόθεση να βοηθήσει, μπορούσε να έρθει σε συνεννόηση πρώτα και να χαράζαμε μια στρατηγική ...  είμαι σίγουρος πως αν μια ελληνική clan κατάφερνε να πάρει το canary islands θα της δίναμε το el aaiun και θα ήμασταν όλοι ευχαριστημένοι, και εμείς θα είχαμε τα νώτα μας καλυμμένα και αυτοί θα έβγαζαν 6K gold την ημέρα ... αλλά στην ελληνική κοινότητα δεν υπάρχει καμία οργάνωση και κανένα όραμα ... και έχω να γράψω πάρα πολλά όταν με το καλό τελειώσει το campaign ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από cgakis Τρι Ιουλ 09, 2013 8:54 am

οτι και να γραψεις νικο ειληκρινα σου μιλαω σαν αρχηγο της HELAS δεν θα με ακουμπησει εγω σαν cgakis ειμουνα στο ts της HARD αρκετες φορες ολο αυτο το καιρο  
τουλαχιστον απο την πρωτη μερα του campaign δηλωσα στα παιδια της HARD οτι δεν μπορω να βοηθησω γιατι δεν εχω κοσμο γιατι τα παιδια της HELAS πρωτημανε να κανουν μπανια παρα clan war και με εχουν φερει σε πολυ δυσκολη θεση 
πιστεψε με ημουν ετοιμος να φυγω και απο την clan τοσο πολυ με τσαντησε  αυτο το γεγονος οτι απο την μια ψηφησαμε 38 ατομα συμμετοχη στο campaign και δεν μπορουσα να κατεβασω ουτε 15αδα απο τους 38 
οποτε για να μην χαλασω την σχεση που χτεισαμε με ολες τις HARD τον καιρο πριν το campaign στη δυτικη αφρικη εξηγηθηκα στα ισια και παλικαρισσια εκει που επρεπε να εξηγηθω και νομιζω οτι τα παιδια που σου εγραψα στο προηγουμενο post το σεβαστηκανε
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από perseas Τρι Ιουλ 09, 2013 2:14 pm

Όντως με τον Χρήστο έχουμε μιλήσει.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουλ 09, 2013 10:52 pm

Oi COGR ftasame kai xasame ston teliko se perioxi me eksegersi tis hard den ixame pote skopo na paroume perioxi apo elliniki clan. An kerdizame tin teleftea maxi tha bazame 15 armata (sinolo 30) me ellinika labara na mirize i sand river ellada ke tha xaname imaste mikri clan akoma gia na kratisoume perioxi me 10ria akoma kai an mas tin xarizate
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουλ 10, 2013 8:51 pm

gregorakis έγραψε:... το ότι έως τώρα 3 ελληνικές clan έχουν κάνει landing σε revolt περιοχής της HARD5 είναι στα πλαίσια της διπλωματίας και της "ελληνοελληνικής" φιλίας ??? Suspect ...

 τι εννοείς? δεν το καταλάβαμε, για εκφράσου ελεύθερα.....

εχω την εντύπωση οτι βάλαμε και εμείς μια φορά, δεν είμαι σίγουρος αλλά ειναι πιθανόν, σου δημιουργήθηκε η εντύπωση οτι αν βάλαμε το κάναμε για να πάρουμε περιοχή? τέτοια λές και γελάμε ολοι μαζί, τελος πάντων αντε να το προσπεράσουμε,

1) αν βάλαμε σε revolt το κάναμε για σκούπα και για ακόμα μια φορά το μετανοιώνουμε
2) βάλαμε σίγουρα σε διπλα περιοχές οπως ειχα δηλώσει εδω μέσα χωρις μεγάλες πιθανότητες για τους ίδιους λόγους που ανέφερε και ο cgakis (ειναι κοινό το πρόβλημα) άσχετα αν εμείς μαζεύουμε 15αδα και πάλι δεν είναι ικανό αυτό να μας βάλει μέσα σε στόχους αρα αν μπορούσαμε να βοηθήσουμε θα ήταν επιτυχία, μέχρι εκεί, τέλος.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Πεμ Ιουλ 11, 2013 5:34 am

@ gregorakis: Μήπως την επόμενη φορά να συνεννοηθείς πρώτα με τους υπόλοιπους στην clan σου ή να αφήσεις τη διπλωματία για αυτούς που την έχουν αναλάβει ?

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 11, 2013 5:48 am

... άσε να ξέρω ... και το τί συμβαίνει και το τί γράφω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουλ 11, 2013 1:58 pm

gregorakis έγραψε:... άσε να ξέρω ... και το τί συμβαίνει και το τί γράφω ...

 Αφου ξέρεις τι γραφεις για πες μας και εμας να ξέρουμε, ειδάλως κράτα τα παραμύθια για τον εαυτό σου.

Βασικά εμεις μάλλον δεν βάλαμε αλλά κι αν βάλαμε δεν νομίζω να παίξαμε ούτε την πρώτη μάχη οποτε μάλλον για κάποιους άλλους θα μιλάει αλλά για να ακούσουμε τι ξέρει ο ξερόλας που θέλει να κάνει και διπλωματία τρόμάρα του.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Ghostalker Παρ Ιουλ 12, 2013 2:38 pm

Εκ του αποτελέσματος...Αν για κάθε προσπάθεια διάκρισης μιαs ελληνικής clan σε αυτό το game επιτρεπόταν ένα post στο forum θα υπήρχαν πολύ λιγότερα post κακής αισθητικής.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιουλ 12, 2013 5:41 pm

Ghostalker έγραψε:Εκ του αποτελέσματος...Αν για κάθε προσπάθεια διάκρισης μιαs ελληνικής clan σε αυτό το game επιτρεπόταν ένα post στο forum θα υπήρχαν πολύ λιγότερα post κακής αισθητικής.

 Θα συμφωνούσα μαζί σου αν ηταν η αισθητική το μείζον εδω μέσα αλλά δεν είναι, η προσπάθεια οποιασδήποτε Ελληνικής ομάδας ειναι πρότιστα σεβαστή και επίσης αξιέπαινη, γιαυτό και δεν χωράνε ειρωνείες και πικρόχολα σχόλια, ειδικά δε οταν αποτελούν φαντασία και μυθομανία, η συγκεκριμένη ειρωνεία δεν γνωρίζω σε ποιούς κολλάει (γιατί ο εκτοξεύων τη ειρωνεία δεν θέλει να μας ενημερώσει) αλλά σε οποιον και να απευθύνεται η απάντησή μου είναι ίδια, οσο βρίσκομαι εγω εδω μέσα ειρωνείες τέτοιου τύπου δεν πρόκειται να τις αφήσω ακόμη κι αν απευθυνονται σε ανθρώπους με τους οποίους εχω διαφωνήσει πολλάκις.
Δεν το παίζω ούτε είμαι ο zorro του φόρουμ, απλά βαρέθηκα να ακούω και να βλεπω κάποια πράγματα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Νοε 04, 2013 9:59 pm

Η GREED,  η GAMAO k η GREEK συγχωνεύτηκαν με επιτυχία! Για λόγους που όλοι καταλαβαίνουμε η ονομασία << GREEK >>  επικράτησε.
Στόχος είναι η διασκέδαση στο παιχνίδι, η ανταγωνιστική ομάδα, να δίνουμε χρυσό σε όλους τους παίκτες και κυρίως η  μεγάλη συμμετοχή ενεργών παικτών.
Τις επόμενες μέρες θα ανακοινώσει η καινούρια clan και το καταστατικό της


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Παρ Νοε 08, 2013 1:10 pm, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 5 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Νοε 05, 2013 3:00 am

LASKAS έγραψε:Η GREED με την GREEK συγχωνεύτηκαν με επιτυχία! Για λόγους που όλοι καταλαβαίνουμε η ονομασία << GREEK >>  επικράτησε.
Στόχος είναι η διασκέδαση στο παιχνίδι, η ανταγωνιστική ομάδα, να δίνουμε χρυσό σε όλους τους παίκτες και κυρίως η  μεγάλη συμμετοχή ενεργών παικτών.
Τις επόμενες μέρες θα ανακοινώσει η καινούρια clan και το καταστατικό της
Καλή επιτυχία και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο χάρτη Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 29 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης