World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αθάνατοι ως Έλληνες

+16
Sanguinius
avacus
sisifos
TasosHellbound
BeMyBan
terminator_GR
Founder
gregorakis
imperiumgraecum
mementoM0ri
cgakis
Marita89
statsforever
thodorix
taramas
IliasSD
20 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από taramas Τρι Αυγ 05, 2014 4:34 pm

sisifos έγραψε:Πάντως, κακά τα ψέματα, αυτο πουλάει τελικά σε μας τους Έλληνες. Ακόμα και όσοι από μας το βλέπουν και κατά καιρούς το σχολιάζουν, ακόμα κι αυτοί τις περισσότερες φορές συμμετέχουν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.
Δείτε πόσα ενδιαφέροντα τοπικ έχουν ανοίξει σε αυτό το φόρουμ για το game. Στα περισσότερα αντε να υπάρχουν κανα δύο απαντήσεις. Τα ποιο τυχερά ίσως πιάσουν τη δεύτερη σελίδα. Δείτε τώρα και όλα τα flaming, trolling και συναφή τόπικ. Χτυπάνε δεκασέλιδα εντελώς αβίαστα.
Συμπέρασμα. Αυτά γουστάρουμε και αυτά μας αξίζουν τελικά.

Συμφωνώ απόλυτα, και συμπληρώνω, ακόμη και οταν πάμε να πούμε κάτι σοβαρά κάθε φορά θα βρεθούν κάποιοι που θα τρολάρουν, ισως γιατί δεν έχουν τι να πούν? ίσως γιατί δεν έχουν επιχειρήματα? ακόμη και σε ποστ του yanis που δεν τον ξέρω τον άνθρωπο αλλά τουλάχιστον πρέπει να του αναγνωρίσουμε οτι κάνει κάτι χρήσιμο εδώ μέσα, ακόμη και εκεί βρέθηκαν τρόλια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 05, 2014 11:29 pm

First post double post triple post Quadra post PENTA POST aced
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Τετ Αυγ 06, 2014 12:12 am

Sanguinius έγραψε:First post double post triple post Quadra post PENTA POST aced

Ή απλά μια διαφορετική απάντηση που μπορεί να βοηθήσει περισσότερο....

Γιώργο (tarama), μπορείς να κάνεις πολλαπλά quote και έτσι να απαντάς ταυτόχρονα σε πολλούς με ένα μόνο ποστ σου, κάνοντας κλικ στο κουμπί "citation multiple" που υπάρχει σε κάθε ποστ, κοκκινίζοντας το, και μετά στο "Post Replay" στο τέλος του τόπικ και όχι μέσω του Quick Awnser.
Με αυτόν τον τρόπο φέρνεις σε quotes όλα τα ποστ των άλλων στα οποία θες να απαντήσεις, σε ένα ποστ σου και δεν χρειάζεται να κάνεις ξεχωριστά ποστ για να απαντήσεις στον καθένα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 2:01 am

@taramas
 Ειχα πει πως οσο υπαρχουν καρεκλοκενταυροι (κατα την γνωμη ατομα χωρις γνωσεις του παιχνιδιου που απλα γουσταρουν την καρεκλα)  στις ελληνικες κλαν δεν προκειτε να πανε μπροστα. Βεβαια εσυ νομιζεις οτι αυτος ειναι ο λογος που φυγαμε απο την πνχ ... για πολλοστη φορα φυγαμε γιατι απλα θελαμε να παμε σε καλυτερη κλαν λογο campaign, γουσταρουμε να κερδιζουμε και κατι που και που χωρις να ιδρωνει το αυτι μας( Για αυτο υπαρχει ζουμι αλλα δε θα τα γραψω εδω αμα θες τς ευχαριστως).
 Εσενα σε ειπα καρεκλοκενταυρο γιατι πολυ απλα οπου πας εχεις καρεκλιτσα χωρις να εχεις ιδιαιτερες ικανοτητες στο game (και δε μιλαω για στατς). Βεβαια δεν εισαι ο μονος σιγουρα υπαρχουν και αλλοι.

 πσ: Δεν με απασχολει οπως βλεπεις τι αποψη εχουν για εμενα στο ιντερνετε , οταν βλεπω χαζομαρα θα αντιδρασω (πες το αλλεργια),οπου χρειαζεται μιλαω και σοβαρα. 
 Τελος γιατι δεν κανεις εσυ την αρχη? γιατι δεν δινεις στοιχεια για αυτα που λες ? Εσενα λεμε αερολογο, γιατι δε μας λες τι σου εχουν κανει και ποιοι , χωρις να λες τα κλασικα "εξυπνος εισαι το καταλαβες" η "το πιασες?" . οχι δεν ειμαστε ουτε εξυπνοι ουτε μεντιουμ.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Τετ Αυγ 06, 2014 6:20 am

Sanguinius έγραψε:
BeMyBan έγραψε:Ειλικρινα.... μεχρι κι εγω που ξεκινησα να σας τρολλαρω.... σας βαρεθηκα.... μονο φαγωνεστε και κατηγορειτε ο ενας τον αλλον.....μονο αυτο κανετε !!!!

Qq
Τι Qq βρε χαιβανα.... το QQ το κανετε ολοι εσεις..... για δουλεμα μπηκα αλλα εσεις ξεπερνατε καθε οριο βλακειας και κλαψας.... ο καθε ενας πεταει την λαλακια του αφοριζει βριζει απειλει.... λεει τις εξυπναδες του.... ουτε σωστο flame δεν ειστε σε θεση να κανετε..... 



ΥΓ: Εμαθες και το QQ..... !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 6:48 am

BeMyBan έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
BeMyBan έγραψε:Ειλικρινα.... μεχρι κι εγω που ξεκινησα να σας τρολλαρω.... σας βαρεθηκα.... μονο φαγωνεστε και κατηγορειτε ο ενας τον αλλον.....μονο αυτο κανετε !!!!

Qq
Τι Qq βρε χαιβανα.... το QQ το κανετε ολοι εσεις..... για δουλεμα μπηκα αλλα εσεις ξεπερνατε καθε οριο βλακειας και κλαψας.... ο καθε ενας πεταει την λαλακια του αφοριζει βριζει απειλει.... λεει τις εξυπναδες του.... ουτε σωστο flame δεν ειστε σε θεση να κανετε..... 



ΥΓ: Εμαθες και το QQ..... !!!!
 rule no1 ποτε ο τρολλερ δεν κανει flame  , ποτε δε βγαινει εκτος ελεγχου. Σκοπος ειναι το θυμα να βγει οφ.

Ο σανγκουινιους εδωσε ενα καλο παραδειγμα απλου τρολλινκ.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Τετ Αυγ 06, 2014 6:50 am

mementoM0ri έγραψε:
BeMyBan έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
BeMyBan έγραψε:Ειλικρινα.... μεχρι κι εγω που ξεκινησα να σας τρολλαρω.... σας βαρεθηκα.... μονο φαγωνεστε και κατηγορειτε ο ενας τον αλλον.....μονο αυτο κανετε !!!!

Qq
Τι Qq βρε χαιβανα.... το QQ το κανετε ολοι εσεις..... για δουλεμα μπηκα αλλα εσεις ξεπερνατε καθε οριο βλακειας και κλαψας.... ο καθε ενας πεταει την λαλακια του αφοριζει βριζει απειλει.... λεει τις εξυπναδες του.... ουτε σωστο flame δεν ειστε σε θεση να κανετε..... 



ΥΓ: Εμαθες και το QQ..... !!!!
 rule no1 ποτε ο τρολλερ δεν κανει flame  , ποτε δε βγαινει εκτος ελεγχου. Σκοπος ειναι το θυμα να βγει οφ.

Ο σανγκουινιους εδωσε ενα καλο παραδειγμα απλου τρολλινκ.
Αποτυχημενη προσπαθεια !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 7:01 am

@bemyban

ναι δε το λες και τρελη τρολλια το συγκεκριμενο...
Υπαρχει παντα και το ΤΤ ομως Razz
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Τετ Αυγ 06, 2014 7:14 am

mementoM0ri έγραψε:@bemyban

ναι δε το λες και τρελη τρολλια το συγκεκριμενο...
Υπαρχει παντα και το ΤΤ ομως Razz
ΤΤ QQ .i.(^_^).i. εχει πολλα Razz
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 06, 2014 7:55 am

BeMyBan έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:@bemyban

ναι δε το λες και τρελη τρολλια το συγκεκριμενο...
Υπαρχει παντα και το ΤΤ ομως Razz
ΤΤ QQ .i.(^_^).i. εχει πολλα Razz
Έτσι και σε ρωτήσω από που έχει βγει το qq θα τρέξεις αμέσως να googlαρεις,άλλωστε να ήξερες το το νόημα δεν θα απαντούσες κατά αυτόν τον τρόπο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Τετ Αυγ 06, 2014 7:58 am

Sanguinius έγραψε:
BeMyBan έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:@bemyban

ναι δε το λες και τρελη τρολλια το συγκεκριμενο...
Υπαρχει παντα και το ΤΤ ομως Razz
ΤΤ QQ .i.(^_^).i. εχει πολλα Razz
Έτσι και σε ρωτήσω από που έχει βγει το qq θα τρέξεις αμέσως να googlαρεις,άλλωστε να ήξερες το το νόημα δεν θα απαντούσες κατά αυτόν τον τρόπο
ΧΑχαχαΧΑ ναι ρωτα με.... το εχω googlaρει ηδη !!!! Αιντε απο δω βρε τραχανα...  ΤΟ ΤΟ νοημα δεν το ξερω θα με το μαθεις;; !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 8:12 am

Για τον θεο ρε μην αρχησουμε παλι τετοια συζητηση , στο τελος θα γινει pinned με τιτλο "κλασικοι ελληνες τις μετρανε online". ας ηρεμησουμε 
goosfraba!!!
 
edit: θυμιζουμε λιγο αυτο
 
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 06, 2014 9:19 am

Αν ήξερες το νόημα ρε σκιτζή δεν θα έγραφες αρλούμπες qq= alt +f4
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από taramas Τετ Αυγ 06, 2014 10:42 am

mementoM0ri έγραψε:@taramas
 Ειχα πει πως οσο υπαρχουν καρεκλοκενταυροι (κατα την γνωμη ατομα χωρις γνωσεις του παιχνιδιου που απλα γουσταρουν την καρεκλα)  στις ελληνικες κλαν δεν προκειτε να πανε μπροστα. Βεβαια εσυ νομιζεις οτι αυτος ειναι ο λογος που φυγαμε απο την πνχ ... για πολλοστη φορα φυγαμε γιατι απλα θελαμε να παμε σε καλυτερη κλαν λογο campaign, γουσταρουμε να κερδιζουμε και κατι που και που χωρις να ιδρωνει το αυτι μας( Για αυτο υπαρχει ζουμι αλλα δε θα τα γραψω εδω αμα θες τς ευχαριστως).
 Εσενα σε ειπα καρεκλοκενταυρο γιατι πολυ απλα οπου πας εχεις καρεκλιτσα χωρις να εχεις ιδιαιτερες ικανοτητες στο game (και δε μιλαω για στατς). Βεβαια δεν εισαι ο μονος σιγουρα υπαρχουν και αλλοι.

 πσ: Δεν με απασχολει οπως βλεπεις τι αποψη εχουν για εμενα στο ιντερνετε , οταν βλεπω χαζομαρα θα αντιδρασω (πες το αλλεργια),οπου χρειαζεται μιλαω και σοβαρα. 
 Τελος γιατι δεν κανεις εσυ την αρχη? γιατι δεν δινεις στοιχεια για αυτα που λες ? Εσενα λεμε αερολογο, γιατι δε μας λες τι σου εχουν κανει και ποιοι , χωρις να λες τα κλασικα "εξυπνος εισαι το καταλαβες" η "το πιασες?" . οχι δεν ειμαστε ουτε εξυπνοι ουτε μεντιουμ.

Δεν αναφέρθηκα στο γιατί φύγατε, αυτό εσείς το ξέρετε, αναφέρθηκα στον καταγγελτικό λόγο σου και πολλών άλλων που τον εκφράζουν πίσω απο το προσκήνιο αλλά δεν τολμούν να πούν τίποτα μπροστά.
Εμένα προσωπικά αν εξαιρέσεις την υποκρισία και τις ψευτιές σε κάποιες "συνεργασίες-συνεννοήσεις-συζητήσεις" δεν μου έχουν κάνει τίποτα άλλο οχι γιατί δεν ήθελαν αλλά οπως αποδείχτηκε δεν μπορούσαν, επίσης εχω αναφερθεί λεπτομερώς σε παλαιότερα πόστ (μάλλον έχουν σβηστεί) οπότε και αυτό το σχόλιο είναι άτοπο.
Οσο για το καρεκλοκένταυρος δεν νομίζω οτι είναι σοβαρά επιχειρήματα αυτά που θέτεις, για να βγάλεις τέτοιο συμπέρασμα θα πρέπει να εξετάσεις ολη την πορεία μου και δεν την ξέρεις, να την αναφέρω εγώ ειναι και κουραστικό και αδιάφορο προς τους υπόλοιπους, θα πώ μόνο για την πρώτη φορά που πήρα καρέκλα, κυριολεκτικά που πέταξαν μια ομάδα διαλυμένη χωρίς να με ρωτήσουν και χωρίς να έχω την διάθεση να το κάνω, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να δηλώσω οτι πιστεύω οτι οι θέσεις δεν πρέπει να είναι μόνιμες και πρέπει να εναλλάσσονται άνθρωποι σε αυτές και δεν έμεινα στα λόγια, οταν ήρθε το πλήρωμα του χρόνου που λένε έθεσα τον εαυτό μου εκτός καρέκλας και άφησα άλλους να προχωρήσουν, οσο γνωρίζω δεν υπάρχει κανείς άλλος που να το έχει κάνει αυτό σε συνθήκες άριστες και όταν η ομάδα είναι στην καλύτερη περίοδό της.
Ηδή έχω μακρηγορήσει αλλά και μόνο απο αυτά μπορείς να καταλάβεις πόσο ανέκδοτο της χρονιάς είναι η κατηγορία αυτή για μένα, επίσης πέρα απο τα στατιστικά δεν γνωρίζεις τι ικανότητες μπορεί να έχω ή να μην έχω οπότε μάλλον ατυχής είναι η κριτική, ενα παράδειγμα θα σου πώ, σαν FC εχω 88% νίκες σε CW και πάνω απο 14 φορές κατάκτηση περιοχής, τι θα έλεγες? είμαι άσχετος ή κάτι κάνω? τα στατιστικά δεν είναι θεός για μένα αλλά ειδικά για την ομάδα τα καταγράφω λεπτομερώς για να σε προλάβω αν έχεις την απορία.

Υ.Σ. οποιαδήποτε καρέκλα υπάρχει αυτή τη στιγμή είναι χωρίς ουσιαστικό αντίκρυσμα επείδή λόγω δουλειάς δεν έχω καθόλου χρόνο να συμμετέχω, και επίσης δεν ζήτησα ποτέ καμία καρέκλα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Αυγ 06, 2014 11:15 am

BeMyBanq έγραψε:Τι Qq βρε χαιβανα.... το QQ το κανετε ολοι εσεις..... για δουλεμα μπηκα αλλα εσεις ξεπερνατε καθε οριο βλακειας και κλαψας.... ο καθε ενας πεταει την λαλακια του αφοριζει βριζει απειλει.... λεει τις εξυπναδες του.... ουτε σωστο flame δεν ειστε σε θεση να κανετε..... 



ΥΓ: Εμαθες και το QQ..... !!!!
χαχαχα ουτε σωστο flame!!teach me masta!!  Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 12:57 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:@taramas
 Ειχα πει πως οσο υπαρχουν καρεκλοκενταυροι (κατα την γνωμη ατομα χωρις γνωσεις του παιχνιδιου που απλα γουσταρουν την καρεκλα)  στις ελληνικες κλαν δεν προκειτε να πανε μπροστα. Βεβαια εσυ νομιζεις οτι αυτος ειναι ο λογος που φυγαμε απο την πνχ ... για πολλοστη φορα φυγαμε γιατι απλα θελαμε να παμε σε καλυτερη κλαν λογο campaign, γουσταρουμε να κερδιζουμε και κατι που και που χωρις να ιδρωνει το αυτι μας( Για αυτο υπαρχει ζουμι αλλα δε θα τα γραψω εδω αμα θες τς ευχαριστως).
 Εσενα σε ειπα καρεκλοκενταυρο γιατι πολυ απλα οπου πας εχεις καρεκλιτσα χωρις να εχεις ιδιαιτερες ικανοτητες στο game (και δε μιλαω για στατς). Βεβαια δεν εισαι ο μονος σιγουρα υπαρχουν και αλλοι.

 πσ: Δεν με απασχολει οπως βλεπεις τι αποψη εχουν για εμενα στο ιντερνετε , οταν βλεπω χαζομαρα θα αντιδρασω (πες το αλλεργια),οπου χρειαζεται μιλαω και σοβαρα. 
 Τελος γιατι δεν κανεις εσυ την αρχη? γιατι δεν δινεις στοιχεια για αυτα που λες ? Εσενα λεμε αερολογο, γιατι δε μας λες τι σου εχουν κανει και ποιοι , χωρις να λες τα κλασικα "εξυπνος εισαι το καταλαβες" η "το πιασες?" . οχι δεν ειμαστε ουτε εξυπνοι ουτε μεντιουμ.

Δεν αναφέρθηκα στο γιατί φύγατε, αυτό εσείς το ξέρετε, αναφέρθηκα στον καταγγελτικό λόγο σου και πολλών άλλων που τον εκφράζουν πίσω απο το προσκήνιο αλλά δεν τολμούν να πούν τίποτα μπροστά.
Εμένα προσωπικά αν εξαιρέσεις την υποκρισία και τις ψευτιές σε κάποιες "συνεργασίες-συνεννοήσεις-συζητήσεις" δεν μου έχουν κάνει τίποτα άλλο οχι γιατί δεν ήθελαν αλλά οπως αποδείχτηκε δεν μπορούσαν, επίσης εχω αναφερθεί λεπτομερώς σε παλαιότερα πόστ (μάλλον έχουν σβηστεί) οπότε και αυτό το σχόλιο είναι άτοπο.
Οσο για το καρεκλοκένταυρος δεν νομίζω οτι είναι σοβαρά επιχειρήματα αυτά που θέτεις, για να βγάλεις τέτοιο συμπέρασμα θα πρέπει να εξετάσεις ολη την πορεία μου και δεν την ξέρεις, να την αναφέρω εγώ ειναι και κουραστικό και αδιάφορο προς τους υπόλοιπους, θα πώ μόνο για την πρώτη φορά που πήρα καρέκλα, κυριολεκτικά που πέταξαν μια ομάδα διαλυμένη χωρίς να με ρωτήσουν και χωρίς να έχω την διάθεση να το κάνω, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να δηλώσω οτι πιστεύω οτι οι θέσεις δεν πρέπει να είναι μόνιμες και πρέπει να εναλλάσσονται άνθρωποι σε αυτές και δεν έμεινα στα λόγια, οταν ήρθε το πλήρωμα του χρόνου που λένε έθεσα τον εαυτό μου εκτός καρέκλας και άφησα άλλους να προχωρήσουν, οσο γνωρίζω δεν υπάρχει κανείς άλλος που να το έχει κάνει αυτό σε συνθήκες άριστες και όταν η ομάδα είναι στην καλύτερη περίοδό της.
Ηδή έχω μακρηγορήσει αλλά και μόνο απο αυτά μπορείς να καταλάβεις πόσο ανέκδοτο της χρονιάς είναι η κατηγορία αυτή για μένα, επίσης πέρα απο τα στατιστικά δεν γνωρίζεις τι ικανότητες μπορεί να έχω ή να μην έχω οπότε μάλλον ατυχής είναι η κριτική, ενα παράδειγμα θα σου πώ, σαν FC εχω 88% νίκες σε CW και πάνω απο 14 φορές κατάκτηση περιοχής, τι θα έλεγες? είμαι άσχετος ή κάτι κάνω? τα στατιστικά δεν είναι θεός για μένα αλλά ειδικά για την ομάδα τα καταγράφω λεπτομερώς για να σε προλάβω αν έχεις την απορία.

Υ.Σ. οποιαδήποτε καρέκλα υπάρχει αυτή τη στιγμή είναι χωρίς ουσιαστικό αντίκρυσμα επείδή λόγω δουλειάς δεν έχω καθόλου χρόνο να συμμετέχω, και επίσης δεν ζήτησα ποτέ καμία καρέκλα.
 14+ περιοχες σε 1μιση χρονο περιπου(αν μιλας για την heat)  , δεν το λες και τρελη επιτυχια. Για τα δεδομενα των ελληνικων κλαν ομως ειναι παραπανω απο ικανοποιητικο. Προσωπικα  δεν θα ημουν και τοσο ευχαριστημενος αν ημουν σε τετοια κλαν. Επισης θυμαμαι την μια και μοναδικη φορα που επαιξα αντιπαλος σου σε κλαν γουορ με την pnx ,και φσ τον Γκοστοκερ(τον ειχες σκοτωσει αν θυμαμαι καλα)  απλα ορμησαμε και σας τελιωσαμε χωρις σχεδιο μεσα σε 6 λεπτα , με μια 15αδα που τους περισσοτερους τους εβλεπα πρωτη φορα. Θεωρητικα επρεπε να περασετε απο πανω μας. 
 Τον καταγγελτκο λογο μου μαλλον τον πηρες λαθος, δεν μιλησα για συγκεκριμενα ατομα απο την pnx αλλα γενικοτερα για ελληνες. 
Με 5-6 εξαιρεσεις τους περισσοτερους απο την πνχ δεν τους ξερω καν. Αλλα και στην τελικη εγω μπορει να ειμαι εμπαθης και να μην γουσταρω καποιους χωρις λογο. (οπως ξαναεγραψα αμα θες να σου λυσω αποριες σχετικα με τον καταγγελτικο λογο μου ευχαριστως αλλα οχι εδω)
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Αυγ 06, 2014 1:07 pm

mementoM0ri έγραψε:
 14+ περιοχες σε 1μιση χρονο περιπου(αν μιλας για την heat)  , δεν το λες και τρελη επιτυχια. Για τα δεδομενα των ελληνικων κλαν ομως ειναι παραπανω απο ικανοποιητικο. Προσωπικα  δεν θα ημουν και τοσο ευχαριστημενος αν ημουν σε τετοια κλαν. Επισης θυμαμαι την μια και μοναδικη φορα που επαιξα αντιπαλος σου σε κλαν γουορ με την pnx ,και φσ τον Γκοστοκερ(τον ειχες σκοτωσει αν θυμαμαι καλα)  απλα ορμησαμε και σας τελιωσαμε χωρις σχεδιο μεσα σε 6 λεπτα , με μια 15αδα που τους περισσοτερους τους εβλεπα πρωτη φορα. Θεωρητικα επρεπε να περασετε απο πανω μας. 
 Τον καταγγελτκο λογο μου μαλλον τον πηρες λαθος, δεν μιλησα για συγκεκριμενα ατομα απο την pnx αλλα γενικοτερα για ελληνες. 
Με 5-6 εξαιρεσεις τους περισσοτερους απο την πνχ δεν τους ξερω καν. Αλλα και στην τελικη εγω μπορει να ειμαι εμπαθης και να μην γουσταρω καποιους χωρις λογο. (οπως ξαναεγραψα αμα θες να σου λυσω αποριες σχετικα με τον καταγγελτικο λογο μου ευχαριστως αλλα οχι εδω)
Ας μιλησουν τα στατς,ο ταραμας εχει συνολικο wn7 1039 και προσφατο 1129 και ειναι field commander σε clan wars εδω και καιρο,Πορτοκαλακος.Το πιασες τωρα η θες να στο κανω λιανα ρε γατακι..

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από taramas Τετ Αυγ 06, 2014 1:36 pm

@ memento mori

Μάλλον δεν το έκανα σαφές, 14+ περιοχές κάνοντας το FC, οι περιοχές της ΗΕΑΤ είναι πολλές παραπάνω εννοείτε, αλλά εδω το θέμα δεν είναι τι έκανα εγώ, το θέμα είναι οτι χαρακτηρίζεις και κατηγορείς ανθρώπους χωρίς στοιχεία και έχοντας πλήρη άγνοια για τις ικανότητες που έχουν ή δεν έχουν.
Επίσης θυμάμαι πολύ καλά την μάχη στην οποία αναφέρεσαι, δεν εκανα fc σε εκείνη την μάχη και έπαιζα με arty, επίσης είχα άλλη άποψη για το πλάνο μας γιατί είχα σωστά προβλέψει τι θα κάνετε στον συγκεκριμένο χάρτη (el haluf) που είναι απο τους αγαπημένους μου, απλά ακολουθήσαμε την ιδέα του fc μας και καλώς κάναμε άσχετα με το αποτέλεσμα, επίσης θυμάμαι και τα ειρωνικά σχόλια κάποιων συμπαικτών σου, αυτά για την ιστορία.
Οσο για τον καταγγελτικό σου λόγο δεν έχω να σχολιάσω τίποτα παραπάνω, εσύ τον ξέρεις καλύτερα και εμείς καταλαβαίνουμε τι γίνεται απο τον συνολικό καταγγελτικό λόγο πολλών οχι μόνο απο τον δικό σου.

@ marita89
χαχαχα, ας είχες κάνει το 1/3 απο αυτά που έχω κάνει εγώ και ευχαρίστως να μιλάγαμε και για τα στατιστικά, δυστυχώς την πάτησα με κάνανε με το ζόρι πράσινο αλλά προσπαθώ να ξαναπάρω το πορτοκαλί που θα πάει θα το πετύχω, μέχρι τότε μπορείς να συνεχίσεις να τρολάρεις γενικώς, τι να κάνουμε του καθένα το μυαλό πάει μέχρι ενα σημείο, το δικό σου πάει μεχρι τα στατιστικά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Αυγ 06, 2014 2:08 pm

χεχε το 1/3 λες ε?Απορρω πως γινεται ενας fc να εχει τοσο χαλια στατιστικα,προφανως και δεν ξερεις να παιζεις το wot καθως δεν εχεις βελτιωθει καθολου,εχεις σχεδον ιδια στατιστικα γενικα και προσφατα(+ να μην μιλησω για το καθε tier10 που εχεις ξεχωριστα).Ισως γιαυτο και το clan σου δεν εμπαινε στον χαρτη τοσο καιρο,ισως γιαυτο κ εφυγες,υποθετω..Για τα στατιστικα δεν μιλας και δεν νομιζω να μιλησεις ποτε γιατι δεν σε συμφερει,οχι γιατι οπως νομιζεις εσυ δεν εχω κανει το 1/3,λολ.Το πιασες τωρα ετσι?  Razz

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Αυγ 06, 2014 2:40 pm

@taramas 
 ειχες προβλεψει οτι δεν θα κανουμε τπτ και οτι απλα θα περασουμε σαν σε ραντομ απεναντι να σας φαμε εναν εναν πλακα κανεις τωρα? Αυτο εγινε γιατι προφανως ξεραμε οτι θα κατσετε πιο πισω και απο το πισω , οχι οτι αμα κανατε ντου θα αλλαζε κατι...Για ειρωνικα σχολια πρωην συμπαιχτων μου δε θυμαμαι γιατι κοροιδευα τον ghostalker. 
 
 
Και ξαναλεω 14 περιοχες σε εναμιση χρονο? Αυτο ειναι ? αυτο εχεις καταφερει ? Για μετρια ελληνικη κλαν και μετριο φσ μια χαρα ειναι.
 Με την HARDS , τον κοστοκερ φσ περυσι τετοιο καιρο  20 ατομα ολλα κ ολλα στην κλαν, μεσα σε 20 μερες καναμε περισσοτερα ...
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Αυγ 06, 2014 10:30 pm

taramas έγραψε:... σαν FC εχω 88% νίκες σε CW ...
... αν σταματήσεις ή έστω περιορίσεις τα randoms και παίζεις μόνο CW & TC σαν FC το W/R σου θα εκτοξευτεί  Suspect ... επίσης δε μπορώ να μην παρατηρήσω πως χαραμίζεσαι σε clans τύπου HEAT, TSSR, GBA, GREEK, καθώς οι EFE, KAZNA, FAME θα σκοτώνονταν για ποια θα σε "προσλάβει" (να ξέρεις πως οι FC σε αυτές τις clan παίρνουν x2 & x3 gold, μιλάμε για ποσά πάνω από 10k το μήνα) ... ξέρω πως αυτό δε σε ενδιαφέρει, διότι είσαι έλληνας πάνω απ' όλα και ό,τι κάνεις το κάνεις για το καλό του τόπου σου, αλλά δες το κι ως πρόκληση στο κάτω κάτω ... αν στη HEAT με το υλικό που είχες στα χέρια σου κατάφερες το 88% στη FAME το ποσοστό θα ξεπεράσει εκλογικό αποτέλεσμα βορείου κορέας ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Τετ Αυγ 06, 2014 11:14 pm

Αντε πάλι τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια. Πάντα η συζήτηση καταλήγει στο ποιος την έχει πιο μεγάλη  Rolling Eyes 

Θα μου επιτρέψετε αφού επεναφέρατε λοιπόν τη συζήτηση στο μόνο πράγμα που ξέρουμε να συζητάμε εδώ μέσα να προσθέσω έναν ακόμα παράγοντα στις μετρήσεις-συγκρίσεις σας.

Απαιτήσεις PNX-R
- Min. 1600+ WN8 συνολικό 
- Min. 1800+ WN8 (μέσος όρος σύνολο λογαριασμού & 1000 τελευταίων μαχών) 
- Min. 7 Clan War Tanks 
- Min. 2200 DMG/Άρματα Tier 10 
- Δραστηριότητα καθημερινά 21:00 - 24:00


Aπαιτήσεις PNX-A
- Min. 1350+ WN8 (μέσος όρος σύνολο λογαριασμού & 1000 τελευταίων μαχών) 
- Min. 4 Clan War Tanks 
- Min. 1900 DMG/Άρματα Tier 10 
- Δραστηριότητα καθημερινά 21:00 - 24:00


Απαιτήσεις HEAT
1. Τουλάχιστον 2 Tier 8 άρματα 
2. Να είναι Έλληνας με ελάχιστο όριο ηλικίας 18 χρονών 
3. Χρήση Teamspeak 3 και συμμετοχή σε αυτό όποτε είστε στο παιχνίδι


Απαιτήσεις GBOA
Παίρνει παίκτες από την Ακαδημία της (η οποία δεν έχει απιτήσεις) όποτε χρειαστεί, με μόνο κριτήριο να έχουν 10άρι.

Έβαλα μόνο PNX και HEAT γιατί γι' αυτες κουβεντιάζετε και την ομάδα μου. Είμαι σίγουρος πως και όλες υπόλοιπες ελληνικές ομάδες είναι περίπου στο στυλ HEAT. Δεν έχουν δλδ στατιστικά κριτίρια για να πάρουν κάποιον παίκτη.

Γιατί έδωσα τα παραπάνω? Μα εδώ είναι όλη η ουσία. Στην κυριολεξία η μόνη ελληνική ομάδα που έχει επιλεκτικά καλούς παίκτες λόγο κριτηρίων είναι η PNX-R (95 μωβούληδες) και η PNX-A (95 πρασινούλιδες). Όλοι οι υπόλοιποι είμαστε ένα ουράνιο τόξο χρωμάτων, από βαθύ κόκκινο έως κάτι λίγο μωβ.
Και εδώ έρχεται η κρίσιμη ερώτηση. Όλοι αυτοί οι μωβούληδες έλληνες μαζεύτηκαν σε μια ομάδα για ποιό λόγο? 
Αν το κάνανε για να είναι οι καλύτεροι στην Ελλάδα και να πουλάνε μούρη στις υπόλοιπες ομαδούλες με τις σκαρταδούρες μάλλον έχουν χάσει τον δρόμο τους.
Αν ο σκοπός τους είναι να τα βάλουν με άλλες δυνατές ευρωπαικές ομάδες και να δείξουν πως και ή Ελλάδα μπορεί, ας το κάνουν και μην αναλώνονται με μας τους υπόλοιπους. Ας μας δείξουν  αποτελέσματα και να τα συγκρίνουν  με άλλες διεθνείς δυνατές ομάδες και εμείς θα υποκλιθούμε και θα χειροκροτήσουμε.
Το να έχεις μια ομάδα με 95 unicums και να την συγκρίνεις με τομάτες είναι και υποτιμητικό και χάσιμο χρόνου. Εννοείτε πως θα έχουν τα καλύτερα αποτελέσματα, τις περισσότερες περιοχές και το περισσότερο gold από όλους εμάς τους υπόλοιπους. Είναι οι καλύτεροι 100! 
Εντελως φιλικά παιδιά. Δεν έχω καμιά διάθεση για αντιπαραθέσεις αλλά όλο αυτό που γίνετε τόσο καιρό μου φαίνεται ανούσιο και με κάνει να απορώ με σας. Μην προσπαθείτε να μας αποδείξετε το αυταπόδεικτο συγκρίνοντας εσας με μας. Δείξτε μας το στην πράξη στον χάρτη. Δώστε μας την χαρά να μπορούμε να λέμε "Να η PNX πήδηξε τους PTS, FAME κλπ" πχ.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 12:19 am

... δεν είναι οι καλύτεροι 100 στην pnx, υπάρχουν καλοί έλληνες παίκτες και σε άλλες ελληνικές clans ... επίσης επίτρεψέ μου να αμφιβάλω για το με πόση χαρά θα υποδεχτούν όλοι οι έλληνες τυχόν επιτυχίες της όποιας pnx  Twisted Evil  ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Αυγ 07, 2014 12:43 am

sisifos έγραψε:
Εντελως φιλικά παιδιά. Δεν έχω καμιά διάθεση για αντιπαραθέσεις
χαχαχα σ'ωραιος!Εντελως φιλικα,τα στατιστικα μετρανε για αυτους που μετρανε.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 5 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 12:44 am

gregorakis έγραψε:
... δεν είναι οι καλύτεροι 100 στην pnx, υπάρχουν καλοί έλληνες παίκτες και σε άλλες ελληνικές clans ... επίσης επίτρεψέ μου να αμφιβάλω για το με πόση χαρά θα υποδεχτούν όλοι οι έλληνες τυχόν επιτυχίες της όποιας pnx  Twisted Evil  ...
Εννοείται,αφού δεν είμαι εγώ στην PNX (Α).Όσο για το 2ο ισχύει πολύ λίγοι θα χαρούν κι από αυτούς τους λίγους οι περισσότεροι δεν θα είναι σε ελληνικές κλαν
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης