World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αθάνατοι ως Έλληνες

+16
Sanguinius
avacus
sisifos
TasosHellbound
BeMyBan
terminator_GR
Founder
gregorakis
imperiumgraecum
mementoM0ri
cgakis
Marita89
statsforever
thodorix
taramas
IliasSD
20 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Αυγ 07, 2014 7:56 am

gregorakis έγραψε:... εγώ θέλω να δω τι θα γίνει στο 9.3 όταν θα "ανοίξουν" τα stronghold battles ... έχουμε να δούμε διπλωματικά επεισόδια  Twisted Evil ...
Και μετα 10-10 τα ποστ εδω μεσα για το ποιος την εχει μεγαλυτερη ....
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 8:03 am

gregorakis έγραψε:... εγώ θέλω να δω τι θα γίνει στο 9.3 όταν θα "ανοίξουν" τα stronghold battles ... έχουμε να δούμε διπλωματικά επεισόδια  Twisted Evil ...

Εμένα πάλι δε με ανησυχεί καθόλου. Πολλοί δεν θα καταλάβουν καν τι σημαίνει αυτό που λες. Εδώ δεν ξεχωρίσουν το φιλικό από το εχθρικό και το αστείο από το σοβαρό  Twisted Evil 

@cgakis
Εσύ τώρα γιατί ψάρωσες? Είσαι μωβούλης και παρεξήγησες?
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 8:07 am

BeMyBan έγραψε:Και μετα 10-10 τα ποστ εδω μεσα για το ποιος την εχει μεγαλυτερη ....

... ακριβώς, και μετά θα φταίνε τα trolls ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 8:15 am

Το θέμα είναι απλό,δεν πρόκειται να σταματήσει αυτός ο ανταγωνισμός,γιατί εκ φύσεως ανταγωνιζόμαστε τον διπλανό μας
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 8:18 am

sisifos έγραψε:
gregorakis έγραψε:... εγώ θέλω να δω τι θα γίνει στο 9.3 όταν θα "ανοίξουν" τα stronghold battles ... έχουμε να δούμε διπλωματικά επεισόδια  Twisted Evil ...

Εμένα πάλι δε με ανησυχεί καθόλου. Πολλοί δεν θα καταλάβουν καν τι σημαίνει αυτό που λες. Εδώ δεν ξεχωρίσουν το φιλικό από το εχθρικό και το αστείο από το σοβαρό  Twisted Evil 

@cgakis
Εσύ τώρα γιατί ψάρωσες? Είσαι μωβούλης και παρεξήγησες?
 σου φαινωμαι για μωβουλης για να παρεξηγω ? εσυ δεν λες μαζι και καποιες σαλατες οτι στο PNXcommunity ειστε οι μωβουληδες? μαλλον εγω ειμαι κιτρινουλης σαν τον πυρετο οποτε ποιος ειναι αυτος που ψαρωνει δεν ξερω
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 8:19 am

dfk_7677 έγραψε:Προσωπικά με αφήνουν αδιάφορο τα clan wars και ο χάρτης, αφού κατά τη γνώμη μου αφορούν ένα μέρος του παιχνιδιού που κατατάσω στο επίπεδο του semi-competitive. Αυτό διότι αφενός δεν είναι fun to watch και έχουν σημαντικό παράγοντα τυχαιότητας.

Ως γνωστόν το competitive μέρος του παιχνιδιού είναι το 7vs7, όπως αυτό που γίνεται στο ESL.eu (Go4WoT). 

... κάνεις ένα μεγάλο λάθος ... όσον αφορά τις clan τα cw είναι είναι το μόνο πραγματικό πεδίο ανταγωνισμού στο WoT, ως τώρα ... τα tournaments του esl δεν έχουν καμία σχέση με τις clan του WoT ... και φυσικά το 7vs7 tier8 έχει πολύ μα πολύ μεγαλύτερο παράγοντα τυχαιότητας από τα CW's ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από chritank Πεμ Αυγ 07, 2014 8:34 am

Καλησπέρα σε όλους και σε όλες, μετά από μια απογευματινή βουτιά σε καταγάλανα ελληνικά νερά,  μπαίνωντας λιγάκι στο φόρουμ για χαλάρωση είδα με έκπληξη ότι εμφανίστηκαν πάλι οι γνωστοί μας φίλοι, λαλίστατοι να μας αναλύσουν με αρκετή δόση τρολαρίσματος περί του "Αθάνατου των Ελλήνων". Καταρχήν θα αναφερθώ στον Ταραμά που τον έχετε κάνει πρώτη φίρμα, σε σημείο που όλη αυτή η κακία που του βγάζετε δείχνει περίτρανα και πόσο σας πειράζει που δεν τον έχετε μαζί σας, ο μαρίτα είναι πραγματικά πολύ διασκεδαστικός τύπος, τα ΄φερνει από εδώ τα πάει από εκεί και προσπαθεί με μεγάλο κόπο να μας πείσει, ασχέτος αν θα τα κάνει κολοτούμπα μετά. Στον Αρχηγό των PNX θα θυμιθώ μόλις γυρίσω από διακοπές να του φέρω ένα σακουλάκι m@Ms καραμελίτσες με χρώματα για να χωρίζει την ομάδα του να μην μπερδεύετε και δώρο ένα βιβλίο "εχθρός προ των πυλών". Η Διπλωματία που αναφέρατε κύριοι πρέπει να γίνεται από ανθρώπους που έχουν την δυνατότητα να την κάνουν βλέπωντας μπροστά και έχωντας στρατηγική, αυτή δεν είναι σε καμία περίπτωση ο κανταποντισμός του άλλου και σαφώς όχι η απαξίωσή του, πράγμα που κάνετε κατά κόρον εδώ.  Η υγειής κατάσταση είναι να υπάρχουν αρκετές αξιόμαχες ομάδες που θα βοηθούν η μια την άλλη για να γεμίσει ο χάρτης με ελληνικές clan και όχι ο ένας που θα θάβει τον άλλο. Εγώ αγαπητέ αρχηγέ τον PNX αν ήμουν εκεί και κατά τα λεγόμενα του μαρίτα "μωβ παίκτης" θα κοιτούσα να βοηθήσω τις υπόλοιπες ομάδες να ανέβουν και όχι να τους αποξιλώσω. ο σωστός, ο πρώτος και δυνατός πρέπει να δίνει το παράδειγμα στους άλλους. Δυστηχώς θεωρώ ότι εσύ και κάποιοι με την δική σου λογική είναι οι αποκλειστικοί υπέυθυνοι για τις κακές σχέσεις των ελληνικών ομάδων μεταξύ τους. Σαφώς όμως ποτέ δεν είναι αργά να γίνουν τα σωστά βήματα έτσι ώστε να διορθωθεί το κλίμα και οι ελληνικές ομάδες να δείξουν την δύναμη τους.   

Με εκτίμηση, 
Διπλωμάτης GBOA

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 8:43 am

cgakis έγραψε:
sisifos έγραψε:
gregorakis έγραψε:... εγώ θέλω να δω τι θα γίνει στο 9.3 όταν θα "ανοίξουν" τα stronghold battles ... έχουμε να δούμε διπλωματικά επεισόδια  Twisted Evil ...

Εμένα πάλι δε με ανησυχεί καθόλου. Πολλοί δεν θα καταλάβουν καν τι σημαίνει αυτό που λες. Εδώ δεν ξεχωρίσουν το φιλικό από το εχθρικό και το αστείο από το σοβαρό  Twisted Evil 

@cgakis
Εσύ τώρα γιατί ψάρωσες? Είσαι μωβούλης και παρεξήγησες?
 σου φαινωμαι για μωβουλης για να παρεξηγω ? εσυ δεν λες μαζι και καποιες σαλατες οτι στο PNXcommunity ειστε οι μωβουληδες? μαλλον εγω ειμαι κιτρινουλης σαν τον πυρετο οποτε ποιος ειναι αυτος που ψαρωνει δεν ξερω

Εγώ δεν είπα πουθενά PNX community. Αυτα τα community τα λες εσύ. Η PNX είναι τέσσερις ομαδες και εγώ μίλησα για την PNX-R, που σύμφωνα και με τα δικά σας λεγόμενα περι στατιστικών, είναι η μόνη που διαφέρει από τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες και μπορεί να κάνει το κάτι παραπάνω. Εσύ δεν είσαι σε αυτή αρα δεν σε αφορουν αυτά που είπα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 9:05 am

chritank έγραψε:... Εγώ αγαπητέ αρχηγέ τον PNX αν ήμουν εκεί και κατά τα λεγόμενα του μαρίτα "μωβ παίκτης" θα κοιτούσα να βοηθήσω τις υπόλοιπες ομάδες να ανέβουν και όχι να τους αποξιλώσω. ο σωστός, ο πρώτος και δυνατός πρέπει να δίνει το παράδειγμα στους άλλους...
... θα μπορούσες να μας δώσεις 1-2 παραδείγματα πως θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο ???
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 9:07 am

@chritank 
ξαναγυρνα στην βουτια σου και διαβασε και το βιβλιο σου τρωγωντας τις καραμελιτσες σου αυτο ξερεις να κανεις συνεχισε να το κανεις 
στρατιγικη και οραμα ειχε και εχει το community PNX οσο και αν εσυ και καποιοι αλλοι τρωγεστε με τα χρωματα γιατι εγω ο κιτρινουλης κανω platoonakia καθε μερα και με μωβουληδες και με μπλελουδηδες αλλα και με κοκκινουληδες εσυ κανεις με ολα τα χρωματα ή επιλεγεις μονο τα ατομα της παρεας σου οτι χρωμα και αν εχουν

@be my ban 
εγω ξερω ποτε βρεχει εσυ εισαι σιγουρος πως δεν σε φτυνουν γιατι μονο γιαυτο κανεις

@sisifos
αν θες να αναφερεσαι μονο στην PNX-R θα το γραφεις κιολας γιατι οταν λες PNX καταλαβε οτι μιλας για 4 clan
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από chritank Πεμ Αυγ 07, 2014 9:16 am

Καλησπέρα φίλε γρηγοράκη, αν και στο "διπλανό μαγαζί " εκφράστηκες ειρωνικά απέναντί μου, δείγμα περίτρανο του γιατί δεν προχωρούν οι ελληνικές ομάδες ενωμένες και σαφώς όλοι και όλες κρίνονται από τα λεγόμενά τους, θα σου δώσω και το παράδειγμα που ζητάς. 
1)  Απο κοινού προπονήσεις των ελληνικών ομάδων μεταξύ τους στους χάρτες που ενδιαφέρουν να γίνουν χτυπήματα με διπλό στόχο αφενός την εξάσκηση των παικτών αφετέρου δε την ανταλαγή σχεδίων και τακτικών μάχης. 
2) Δημιουργία κοινών στρατηγικών στα clan wars για την καλύτερη δυνατή επιτυχία ελληνικών ομάδων στον παγκόσμιο χάρτη. 
Βέβαια για να συμβούν αυτά πρωτίστος θα πρέπει να έχουμε ξεπεράσει την λογική σου και μερικών άλλων που είπα παραπάνω όπου όλα τα αντιμετωπίζουν με καχυποψία και αρνητισμό. 

Υ.Γ. Θα σου πρότεινα την επόμενη φορά που θα σχολιάσεις κάτι να το πεις εδώ όπως τώρα για να λάβεις και την απάντηση. 

Με εκτίμηση, 
Διπλωμάτης GBOA

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από chritank Πεμ Αυγ 07, 2014 9:28 am

Aρχηγέ των PNX, καταρχήν μην μου ζορίζεσε γιατί κάτι τέτοιο διαπιστώνω εδώ και πολύ καιρό, σαφώς με τις απαντήσεις που μας δίνεις μας πείθεις όλο και περισσότερο ότι όχι μόνο έχεις χάσει το νόημα αλλά κυρίως ότι ως εκπρόσωπος της μεγάλης κοινότητας των PNX έχεις φέρει την κοινότητα σου σε σημείο να μην χαίρει κανένα σεβασμό απο πράσινους, κόκκινους, και μωβ παίκτες, άλλωστε εσύ είσαι αυτός που κατηγοριοποίησε ανθρώπους με την μορφή αυτή για να δημιουργήσει αυτό που φτιάχτηκε. Δεν ξεχνάμε επίσης ότι προ μηνός σε αντικατέστησαν και διπλωματικός διότι είχες χάσει και πάλι τον έλεγχο όπως και τώρα. σου προτείνω λοιπόν να χαλαρώσεις, να ξαναδιαβάσεις αυτά που γράφεις και να μας στέιλεις και πάλι κανέναν άλλο σαν τον φίλο τον gunthunder να μπορέσουμε να συνενοηθούμε. 

Υ.Γ. Με τα δείγματα που δείχνεις σου προτείνω καλύτερα να διαβάσεις το "τέλος είναι κοντά"

Με εκτίμηση, 
Διπλωμάτης GBOA

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 9:48 am

ειμαι αρχηγος του clan PNX-A και οχι του PNX
ποτε δεν σταματησα να ειμαι εκπροσοπως του PNX εφοσον ειμαι εκλεγμενος αρχηγος ενος clan απο το community οταν θα σταματησω να ειμαι commander θα παψω να ειμαι και εκπροσοπως βλεπεις εμενα δεν με τοποθετησανε (δεν ειμαι πιονι) καποιοι για να μην εκπροσοπουν εαυτους
ουτε με αντικαταστησανε εγω βαρεθηκα τα 2 μετρα και 2 σταθμα κατι σαν εσενα ας πουμε που ο commander της GBOA εγραψε με στομφο και φαμφαρες οτι η clan του δεν κανει κανει διπλωματια γιατι θα πρεπει να εκπροσοπειται και δεν το θελει αυτο και ξαφνικα προεκειψες εσυ τοτε λοιπον και εγω σταματαω να ασχολουμαι  και ασχολειται ο guthunder που ειναι και community commander 
αν δεν καταλαβες κατι goglarise το να το βρεις
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 9:54 am

@chritank
... έκατσα και διάβασα όλα τα posts μου στο "διπλανό μαγαζί" (δεν είναι και πολλά άλλωστε) και δε βρήκα κάτι ειρωνικό απέναντί σου ... δε νομίζω να έχω ειρωνευτεί ποτέ κάποιον προσωπικά (εκτός του taramas ίσως αλλά αφενός με βγάζει από τα ρούχα μου ώρες ώρες, αφετέρου το τραβάει ο οργανισμός του) ...
... ελπίζω να καταλαβαίνεις μόνος σου πως αυτά που γράφεις δεν γίνονται ... δεν έχω τη δύναμη αυτή τη στιγμή να στο εξηγήσω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από chritank Πεμ Αυγ 07, 2014 10:04 am

Αγαπητέ Αρχηγέ, με μεγάλη δυσκολία διάβασα το κείμενό σου, μάλλον εσύ θα πρέπει να φιλτράρεις το κείμενο το google, για να βγάλει και νόημα. Επιπροσθέτως δηλαδή "+" για να το καταλάβεις, δεν με διόρισε κανείς απλά όταν παρατράβηξε η παλία ιστορία που ανακηνείς συνεχώς όποτε σου έρχετε η έμπνευση η ψάχνεις για παίκτες, οπότε και έπρεπε να απαντηθεί για να τελειώνουμε μια και καλή με την εγκεφαλοπάθεια του κάθε ενός. Η GBOA έιχε και θα έχει πάντα διπλωμάτια και σαφώς σοβαρότερη από την δική σου, αποτέλεσμα της ποιότητας γραφής σου και αυτών που απορέουν με αυτά που γράφεις η ενοοείς. Μου προκαλεί τεράστια εντύπωση πως η μεγάλη αυτή κοινότητα των PNX αφήνει πάνω σου το κομμάτι των επαφών και της διπλωματίας. Πράγμα που δεν έχεις σε καμία περίπτωση. Με μεγάλη χαρά περιμένω τον κατά πολύ σοβαρότερο και φίλο Gunthunder για να δώσουμε μια σωστή διάσταση στο θέμα. 

Υ.Γ. Το καλό που έχεις να κάνεις είναι να συνεχίσεις τα platoon σου και να αφήσεις το δύσκολο κομμάτι εδώ σε άλλους εμπειρότερους.


Με εκτίμηση,
Διπλωμάτης GBOA


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chritank στις Πεμ Αυγ 07, 2014 10:07 am, 1 φορά

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από dfk_7677 Πεμ Αυγ 07, 2014 10:04 am

gregorakis έγραψε:
dfk_7677 έγραψε:Προσωπικά με αφήνουν αδιάφορο τα clan wars και ο χάρτης, αφού κατά τη γνώμη μου αφορούν ένα μέρος του παιχνιδιού που κατατάσω στο επίπεδο του semi-competitive. Αυτό διότι αφενός δεν είναι fun to watch και έχουν σημαντικό παράγοντα τυχαιότητας.

Ως γνωστόν το competitive μέρος του παιχνιδιού είναι το 7vs7, όπως αυτό που γίνεται στο ESL.eu (Go4WoT). 

... κάνεις ένα μεγάλο λάθος ... όσον αφορά τις clan τα cw είναι είναι το μόνο πραγματικό πεδίο ανταγωνισμού στο WoT, ως τώρα ... τα tournaments του esl δεν έχουν καμία σχέση με τις clan του WoT ... και φυσικά το 7vs7 tier8 έχει πολύ μα πολύ μεγαλύτερο παράγοντα τυχαιότητας από τα CW's ...

Το υψηλότερο πεδίο ανταγωνισμού πάντα ορίζεται από τα prizes. Σαφώς από τις χιλιάδες clan που κυκλοφορούν στο WoT, ελάχιστες έχουν τα προσόντα να κερδίσουν σε tournament με χρηματικά έπαθλα.

Προφανώς δεν ισχυρίζομαι ότι δεν υπάρχει ανταγωνισμός στα CW. Αλλά και στο public ανταγωνισμός υπάρχει Wink

Στα δικά μου μάτια Team battles tournaments> Clan Wars > random team battle > random clan war > public play όσον αφορά τον ανταγωνισμό. Μην πέφτεις στην παγίδα να θεωρήσεις πιο ανταγωνιστικό κάτι που ασχολούνται οι περισσότεροι γιατί τότε το public play είναι πιο ανταγωνιστικό από τα CW.

Το ότι το 7vs7 επελέγει ως το πιο προβαλόμενο (μέσω των prizes και της δημοσιότητας), διότι διαθέτει περισσότερο από τα υπόλοιπα modes κάποια στοιχεία. Όπως έγραψα και στο προηγούμενο post, more fun to watch, less random events -> best team has most possibilities to win.

Αλήθεια υπάρχει ελληνικό clan που να ασχολείται competitive με team battles; (Ρωτώ γιατί είμαι νέος εδώ)
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από chritank Πεμ Αυγ 07, 2014 10:16 am

Φίλε Γρηγοράκη ποιό είναι το δύσκολο?? οι από κοινού προπονήσεις ομάδων σε έναν χάρτη και η ανταλαγή απόψεων?? σε πληροφωρώ ότι εμείς τουλάχιστον το κάνουμε και με άλλες ελληνικές ομάδες και με ξένες, οπότε δεν το βλέπω δύσκολο. στο δεύτερο σκέλος που είναι πάλι το δύσκολο?? να βάλουμε clan στην ίδια περιοχή και να κόψουμε ομάδες για να φτάσει ελληνική clan στο landing?? 
Eγώ γρηγοράκη ένα ξέρω και αυτό είναι το θέλω η δεν θέλω, και πολύ φοβάμαι ότι με την νοοτροπία πολλών, έχει για άλλους σκοπούς προτεραιότητα το δεν "θέλω", αυτό μας τρώει και αυτό μας καταδιώκει κατά την άποψή μου.

Υ.Γ. Όντως δεν αναφέρθηκες εσύ στο ¨διπλανό μαγαζί"  αλλά ο perseas και σου ζητώ δημοσίως συγνώμη που αναφέρθηκα εκ παραδρομής σε εσένα.


Με εκτίμηση,
Διπλωμάτης GBOA

chritank

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 10:26 am

@dfk_7677
... μα δεν κατάλαβες τι σου έγραψα ... το esl δεν έχει να κάνει με τις clan, άλλο πράγμα η clan στην οποία ανήκεις κι άλλο πράγμα η ομάδα με την οποία παίζεις στο esl ... εγώ για παράδειγμα είμαι μέλος σε 4-5 ομάδες στο esl που απαρτίζονται από μέλη διαφόρων clan ... η αξία μιας clan φαίνεται στο χάρτη, όλες οι μεγάλες clan αυτό επιδιώκουν ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από dfk_7677 Πεμ Αυγ 07, 2014 10:54 am

gregorakis έγραψε:@dfk_7677
... μα δεν κατάλαβες τι σου έγραψα ... το esl δεν έχει να κάνει με τις clan, άλλο πράγμα η clan στην οποία ανήκεις κι άλλο πράγμα η ομάδα με την οποία παίζεις στο esl ... εγώ για παράδειγμα είμαι μέλος σε 4-5 ομάδες στο esl που απαρτίζονται από μέλη διαφόρων clan ... η αξία μιας clan φαίνεται στο χάρτη, όλες οι μεγάλες clan αυτό επιδιώκουν ...

Μάλιστα. Οπότε εσύ ανήκεις στο clan σου μόνο για τα CW. Κατά τα άλλα είσαι freelancer για να παίζεις με οποιοδήποτε mix-team που παίζει team battles.

Οπότε ξαναρωτώ με διαφορετικό τρόπο. Υπάρχουν ελληνικές ομάδες (σταθερές όσο το δυνατόν όσον αφορά το roster, όχι mix-team) που να ασχολούνται competitively με team battles;

Ουσιαστικά ρωτώ για να μάθω πιο είναι το competitive scene στο WoT στην Ελλάδα.

Υ.Γ: Αν ξεφεύγω του θέματος του νήματος παρακακαλώ κάποιο moderator να διαχειριστεί όπως αρμόζει το post μου.
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 10:59 am

cgakis έγραψε:ειμαι αρχηγος του clan PNX-A και οχι του PNX
ποτε δεν σταματησα να ειμαι εκπροσοπως του PNX εφοσον ειμαι εκλεγμενος αρχηγος ενος clan απο το community οταν θα σταματησω να ειμαι commander θα παψω να ειμαι και εκπροσοπως βλεπεις εμενα δεν με τοποθετησανε (δεν ειμαι πιονι) καποιοι για να μην εκπροσοπουν εαυτους
ουτε με αντικαταστησανε εγω βαρεθηκα τα 2 μετρα και 2 σταθμα κατι σαν εσενα ας πουμε που ο commander της GBOA εγραψε με στομφο και φαμφαρες οτι η clan του δεν κανει κανει διπλωματια γιατι θα πρεπει να εκπροσοπειται και δεν το θελει αυτο και ξαφνικα προεκειψες εσυ τοτε λοιπον και εγω σταματαω να ασχολουμαι  και ασχολειται ο guthunder που ειναι και community commander 
αν δεν καταλαβες κατι goglarise το να το βρεις

Ο αρχηγός μας φίλε είναι ένα σοβαρός άνθρωπος και σεβόμενος τους κανόνες του φόρουμ αλλά και προσπαθώντας να αποφορτίσει ένα ήδη υπερφορτισμένο κλίμα, προετρεψε τα μέλη μας να μην συμμετέχουν σε ανούσιες συζητήσεις για ομάδες που πάντα κατέληγαν σε καυγάδες. Επέλεξε επίσης να μην συμμετέχει ουτε αυτός ούτε η υπόλοιπη διοίκηση στις διπλωματικές συζητήσεις του φόρουμ καθώς, ενώ περίμενε να κάνετε κάτι παρόμοιο και σεις, να παροτρύνετε δηλαδή τα μέλη σας να μην μπλέκονται σε τέτοιες συζητήσεις, εσείς κάνατε το αντίθετο ενθαρρύνοντας τους με την συγκατάβαση και την υποστήριξη σας, κάνοντας έτσι κάθε διπλωματική συζήτηση αδύνατη.
Αναγκαστήκαμε βέβαια να μην ακολουθήσουμε αυτήν μας την απόφαση καθώς όχι απλά δεν βοηθήσατε να εκτονωθεί το κλίμα αλλά δεν ντραπήκατε ακόμα και να χλευάσετε αυτή μας την ανακοίνωση (ακόμα και τώρα συνεχίζεις να το κάνεις). Τόσα σκέφτεσαι και τόσα λες. Αλλά ξέχασα. Εσεις είστε "φιλελευθεροι" και μεις "φασίστες".
Ευτυχώς να λες που σταμάτησες και ανέλαβε ο guthunter τον οποίον από όσο είδα τον χαρακτηρίζει και σοβαρότητα και ψυχραιμία και ξεφούσκωσε η ένταση.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 1:11 pm

δεν σταματησα απλα βαρεθηκα να μιλαω με διπροσοπους μια ετσι μια γιουβετσι αλλα απο οτι βλεπω μαλλον σας χρειαζεται λιγο hard core


edit: αλλα στο hard core υπαρχει ο founder
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Αυγ 07, 2014 1:20 pm

cgakis έγραψε:@be my ban 
εγω ξερω ποτε βρεχει εσυ εισαι σιγουρος πως δεν σε φτυνουν γιατι μονο γιαυτο κανεις
Δεν θελω να μου ζοριζεσαι παλικαρε.... κυκλοφορουν εγκεφαλικα και εισαι στα προθυρα...



Σου θιξαμε την ομαδαρα σου;; Θιξαμε τους βιονικους παιχτες σου;; Σε ρωτησα κατι απλο αν και αποτι φανηκε δεν εχεις την καταλληλη νοητικη διαυγεια για να το καταλαβεις...


Παμε παλι απο την αρχη.... ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ;; ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ;; ΠΑΣΧΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ;; Διαβασε παλι σε παρακαλω τα ποστ του sisifos και πες μας λεξη προς λεξη σε ποιο σημειο εθιξε την αξιοπρεπεια σας, την τιμη σας η ακομα και τον ανδρισμο σας... γιατι πραγματικα ρε παιχτη εχεις τεραστιο προβλημα κατωτεροτητας.... Απο ποτε εχεις να πας με γυναικα;; Τραβα μπας και ξελαμπικαρει το μυαλο σου λιγο ρε φιλε....
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Founder Πεμ Αυγ 07, 2014 1:56 pm

cgakis έγραψε:δεν σταματησα απλα βαρεθηκα να μιλαω με διπροσοπους μια ετσι μια γιουβετσι αλλα απο οτι βλεπω μαλλον σας χρειαζεται λιγο hard core


edit: αλλα στο hard core υπαρχει ο founder

Πραγματικά μιλάς εσύ για διπροσωπία? Ο άνθρωπος που μέσα σε μία μέρα έψαχνε πως να ξανανοίξει το forum και παρακάλαγε ουσιαστικά τον sisifo και μετά από  10 ώρες ήθελε να το κλείσει ?Εσύ που επικαλέστηκες την δουλειά σου πόσες φορές για να μην αναλάβεις το Forum και τελικά είσαι μέσα όλοι μέρα κάθε μέρα..... Είσαι περισσότερες ώρες και από εμένα που είμαι Admin......
 Μετά ενώ έλεγες να  δώσει ο sisifos το forum  τον κατηγορούσες επειδή τελικά το έδωσε ???? ΣΟΒΑΡΑ ??? affraid  affraid  affraid  
Πραγματικά φάσκεις και αντιφάσκεις.... 

Κάθομαι και διαβάζω αυτή την συζήτηση και δεν σας λογοκρίνω πόσες μέρες αλλά μετά από ένα σημείο γίνεται γελοίο....... lol!  lol!  lol!
Δεν σας καταλαβαίνω πως γίνεται όλοι να λέμε το ίδιο πράγμα και τελικά να διαφωνούμε ότι συμφωνούμε ???!?!?!!
Σε αυτό το topic ουσιαστικά λέμε ότι σαν Έλληνες δεν μπορούμε να συνεργαστούμε ? ότι τσακωνόμαστε σαν τα σκυλιά ... Και μετά ενώ ξέρουμε ότι τσακωνόμαστε για τις ομάδες, βάζουμε τις ομάδες στην συζήτηση.... Αυτό το πράγμα είναι τραγελαφικό
Έχουμε από την μια ημιπροσπάθεις συμφιλίωσης από την άλλη μπηχτές και λίγο τρολλινγ και στο τέλος βάζουμε και τα χρώματα στην μέση και γινόμαστε ένα ουράνιο τόξο απο τρολλερς που διακωμωδούν ένα σοβαρό θέμα και έχουμε και ένα ψυχολογικά (δυο σύμφωνα με τον marita) να πετάγονται στην συζήτηση..... Είμαστε ποιο επικοί και από τις παραστάσεις του Σεφερλή στο Δελφινάριο. 

P.S:cgakis πραγματικά μην μου απαντήσεις γιατί δεν πρόκειται να σε πάρω στα σοβαρά .... Δεν είσαι στα καλά σου. Όπως λέγατε και στον Tarama: είναι τρελός μην τον ξεσυνερίζεστε.......
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 2:58 pm

μπλα μπλα γαμάμε τους πάντες μπλα μπλα μπλα εμείς παίζουμε για την παρέα μπλα μπλα μπλα κάντε σοβαρή διπλωματία μπλα μπλα μπλα είμαι ο BeMyban και προσπαθώ να τρολλάρω μπλα μπλα μπλα είμαι ο ταραμάς και είμαι ο καλύτερος και σοβαρότερος commander μπλα μπλα μπλα ο ταραμάς είναι τρολλ και κάποια post για το esl.Η περίληψη αυτού του thread <3 το λατρεύω αυτό το forum <3
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 7 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Founder Πεμ Αυγ 07, 2014 3:15 pm

@sanguinius είσαι spot on.... 
Απλά εγώ έχω και κάποια extra ...

Trolling από αυτούς που θέλουν να τρολλάρουν αλλά δεν αντέχουν να τους τρολλάρουν.
Κλάψα για να τιμωρήσω αυτούς που τους τρολλάρουν
Απαίτηση να τιμωρήσω αυτούς που τους τρολλαρουν ενώ οι ίδιοι τρολλάρουν 
Περισσότεροι κλάψα... αλλά όχι για το τρολλ αλλά για φασισμό.....
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης