World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αθάνατοι ως Έλληνες

+16
Sanguinius
avacus
sisifos
TasosHellbound
BeMyBan
terminator_GR
Founder
gregorakis
imperiumgraecum
mementoM0ri
cgakis
Marita89
statsforever
thodorix
taramas
IliasSD
20 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 12:46 am

Marita89 έγραψε:
sisifos έγραψε:
Εντελως φιλικά παιδιά. Δεν έχω καμιά διάθεση για αντιπαραθέσεις
χαχαχα σ'ωραιος!Εντελως φιλικα,τα στατιστικα μετρανε για αυτους που μετρανε.
Και τα πάντα rng
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 12:50 am

gregorakis έγραψε:
... δεν είναι οι καλύτεροι 100 στην pnx, υπάρχουν καλοί έλληνες παίκτες και σε άλλες ελληνικές clans ... επίσης επίτρεψέ μου να αμφιβάλω για το με πόση χαρά θα υποδεχτούν όλοι οι έλληνες τυχόν επιτυχίες της όποιας pnx  Twisted Evil  ...
Δεν είπα ότι είναι οι 100 καλύτεροι. Είναι 100 μωβ και αυτό φτάνει και περισσεύει για να κάνει τη διαφορά και να μην είναι συγκρίσιμη με τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες που είναι ένας αχταρμάς.

Όσο για το αν θα χαρούμε οι υπόλοιποι είναι καθαρά θέμα προοπτικής και πως παρουσιάζει κάθε ομάδα τα αποτελέσματα της. Εννοείτε πως αν μας τα τρίψουν στη μούρη όπως πχ την περίφημη "λίστα με τα gold", φυσικά και δε θα χαρεί κανείς. Λες να μην χαιρόμασταν ας πούμε αν αντί αυτή τη λίστα, μας ανακοίνωναν μια άλλη που να είχε την κατάταξη τις PNX σε gold μαζί με άλλες δυνατές ξένες ομάδες?

Ξαναλέω το πρόβλημα τελικά αν το κοιτάξεις ψύχραιμα δεν ήμαστε εμείς οι μέτριοι και κάτω του μετρίου, αλλά το ότι η μια καλή ομάδα που έχει φτιαχτεί στην ελληνική κοινότητα δεν μπορεί να ξεπεράσει το ελληνικό σύνδρομο και αντί να προσπαθεί να συγκρίνεται με εμάς, να ανοίξει τα φτερά της και να προσπαθήσει να κάνει αυτό το κάτι παραπάνω για το οποίο φτιάχτηκε.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 12:50 am

παλι τα ιδια παλι η PNX και τα στατιστικα της και παλι αδιακριτα χωρις καμια PNX να εχει γραψει κατι για καποιον και τι εχει καταφερει ή δεν εχει καταφερει πιανουμε την PNX στο γραπτο μας λογο και λεμε για μωβ για πρασινους και μπλε κοκους 

τελος παντων αν δεν σου αρεσει οχι μονο εσενα αλλα οποιου δεν του αρεσουν οι μπλε και πρασινοι κοκοι ας μην ερθει στην PNX δεν θα σκασουμε
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 1:03 am

Marita89 έγραψε:
sisifos έγραψε:
Εντελως φιλικά παιδιά. Δεν έχω καμιά διάθεση για αντιπαραθέσεις
χαχαχα σ'ωραιος!Εντελως φιλικα,τα στατιστικα μετρανε για αυτους που μετρανε.

marita sisifos εδώ, όχι taramas. helooo Μην μπερδεύεσαι  Razz 

Ποτέ δεν έχω πει πως δεν αναγνωρίζω την αλήθεια των στατιστικών και ξέρω πως τα δικά μου με δείχνουν και είμαι ένας μέτριος με κάτω του μετρίου παίκτης. Τι να κάνουμε αυτό είμαι και προσπαθώ να βελτιωθώ.

ΟΜΩΣ, η φιλοσοφία μου είναι να μην τα βάζω πάνω από όλα τα άλλα. Για μένα είναι Παρέα>Ευχαρίστηση>Στατιστικά. Βρήκα μια ομάδα που έχει ίδια φιλισοφία με τη δική μου και είμαι μια χαρά. Δεν ενοχλώ κανένα με αυτό, σέβομαι τα παιδιά που έχουν διαφορετικές προτεραιότητες αλλά θέλω και οι άλλοι να σέβονται τις δικιές μου.

Τώρα για το θέμα με την PNX και τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες δεν σχολίασες κάτι. Αν έχεις κάποια διαφορετική γνώμη από αυτό που λέω ευχαρίστως να το κουβεντιάσουμε.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 1:07 am

sisifos έγραψε:Ξαναλέω το πρόβλημα τελικά αν το κοιτάξεις ψύχραιμα δεν ήμαστε εμείς οι μέτριοι και κάτω του μετρίου, αλλά το ότι η μια καλή ομάδα που έχει φτιαχτεί στην ελληνική κοινότητα δεν μπορεί να ξεπεράσει το ελληνικό σύνδρομο και αντί να προσπαθεί να συγκρίνεται με εμάς, να ανοίξει τα φτερά της και να προσπαθήσει να κάνει αυτό το κάτι παραπάνω για το οποίο φτιάχτηκε.
... σε αυτό συμφωνώ ...
sisifos έγραψε:Λες να μην χαιρόμασταν ας πούμε αν αντί αυτή τη λίστα, μας ανακοίνωναν μια άλλη που να είχε την κατάταξη τις PNX σε gold μαζί με άλλες δυνατές ξένες ομάδες?
... σε αυτό διατηρώ τις επιφυλάξεις μου ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 1:13 am

cgakis έγραψε:παλι τα ιδια παλι η PNX και τα στατιστικα της και παλι αδιακριτα χωρις καμια PNX να εχει γραψει κατι για καποιον και τι εχει καταφερει ή δεν εχει καταφερει πιανουμε την PNX στο γραπτο μας λογο και λεμε για μωβ για πρασινους και μπλε κοκους 

τελος παντων αν δεν σου αρεσει οχι μονο εσενα αλλα οποιου δεν του αρεσουν οι μπλε και πρασινοι κοκοι ας μην ερθει στην PNX δεν θα σκασουμε
cgakis μπορείς σε παρακαλώ να σταματήσεις να βλέπεις παντού φαντάσματα και εχθρούς? Είπα πουθενά τίποτα κακό ή παράλογο για την PNX?
Γι αυτό που λέω δεν την φτιάξατε? Για το κατι τις παραπάνω? Εσεις οι ίδιοι δεν τα λέτε?
Ή μήπως δεν είναι άσκοπο και άτοπο να συγκρίνετε την αφρόκρεμα των ελλήνων παικτών που έχει μαζέψει η PNX-R με τον αχταρμά των άλλων ελληνικών ομάδων?
Και όχι δεν έρχομαι στην PNX όχι γιατί δε σας γουστάρω αλλά γιατί έχω άλλες προτεραιότητες και άλλη φιλοσοφία στο παιχνίδι μου. Αυτό δε σημαίνει ομως πως οι δικές σας προτεραιότητες και φιλοσοφία είναι λάθος.
Απλά προσπαθείτε να συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.

PS. Και δεν άνοιξα εγώ τη συζήτηση. Η κουβέντα για τις ομάδες άνοιξε σελίδες πίσω και συμμετέχουν σε αυτή και μέλη της ομάδας σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Πεμ Αυγ 07, 2014 1:26 am, 1 φορά
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 1:20 am

gregorakis έγραψε:

sisifos έγραψε:Λες να μην χαιρόμασταν ας πούμε αν αντί αυτή τη λίστα, μας ανακοίνωναν μια άλλη που να είχε την κατάταξη τις PNX σε gold μαζί με άλλες δυνατές ξένες ομάδες?
... σε αυτό διατηρώ τις επιφυλάξεις μου ...
Κοίτα δεν μπορώ να μιλήσω εκ μέρους όλων των ελλήνων. Αυτό εννοείται. Εγώ πάντως προσωπικά σαν sisifos θα χαιρόμουν. Και το λέω με κάθε ειλικρίνεια.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 1:24 am

... αυτό το δέχομαι Smile ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 1:31 am

σταματα επιτελους να γραφεις 10 γραμμες στα forum και στις 8 να γραφεις για την PNX γραψε για την GBOA, community ειστε και εσεις με 200 clan, ακαδημιες και ενασχοληση με 5000 τιτλους παιχνιδιων που και εχει εχετε φτιαξει την GBOA ασχολεισου με αυτα 
και για να μαθεις κατι PNX δεν ειναι μονο η R    PNX ειναι και οι αλλες clan χωρις μπλε και πρασινους κοκους τωρα αμα θες και εσυ λιγους απο αυτους τους κοκους παρε οσους θες εχει και για εσενα 
Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 1z3z812
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 1:36 am

miscommunication
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 1:42 am

Πω πω μίσος!!!!  Rolling Eyes  Ευχαριστώ δε θα πάρω από τους κόκκους σου, σίγουρα θα 'χουν μέσα κώνειο  Razz
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Αυγ 07, 2014 2:11 am

sisifos έγραψε:Πω πω μίσος!!!!  Rolling Eyes  Ευχαριστώ δε θα πάρω από τους κόκκους σου, σίγουρα θα 'χουν μέσα κώνειο  Razz
Δεν είναι θέμα μίσους
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Αυγ 07, 2014 3:03 am

sisifos έγραψε:
marita sisifos εδώ, όχι taramas. helooo Μην μπερδεύεσαι  Razz 

Ποτέ δεν έχω πει πως δεν αναγνωρίζω την αλήθεια των στατιστικών και ξέρω πως τα δικά μου με δείχνουν και είμαι ένας μέτριος με κάτω του μετρίου παίκτης. Τι να κάνουμε αυτό είμαι και προσπαθώ να βελτιωθώ.

ΟΜΩΣ, η φιλοσοφία μου είναι να μην τα βάζω πάνω από όλα τα άλλα. Για μένα είναι Παρέα>Ευχαρίστηση>Στατιστικά. Βρήκα μια ομάδα που έχει ίδια φιλισοφία με τη δική μου και είμαι μια χαρά. Δεν ενοχλώ κανένα με αυτό, σέβομαι τα παιδιά που έχουν διαφορετικές προτεραιότητες αλλά θέλω και οι άλλοι να σέβονται τις δικιές μου.

Τώρα για το θέμα με την PNX και τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες δεν σχολίασες κάτι. Αν έχεις κάποια διαφορετική γνώμη από αυτό που λέω ευχαρίστως να το κουβεντιάσουμε.
χεχε,απλα δεν με επεισες οτι τα γραφεις εντελως φιλικα.Για τις ελληνικες ομαδες εχω γραψει τοσα,η αποψη μου νομιζω ηταν ξεκαθαρη αλλα ας το ξαναπω:αυτα τα εγραφα πριν υπαρξει η PNX και δεν εχει αλλαξει η αποψη μου,καμια ελληνικη ομαδα αυτη τη στιγμη δεν θεωρω πως μπορει να παιξει καν Αφρικη,δεν μιλω για Μεσογειο η Ευρωπη.Οι PNX-R και PNX-A ειναι οι μονες που εχουν τη δυναμικη απο αποψη στατιστικων να μπουν στον χαρτη και αυτο ειναι η πραγματικοτητα.Δεν τα γραφω με κακια απλα αυτο δειχνει το noobmeter,μιλαω με τους αριθμους οχι με το τι νομιζει ο καθενας(οπως γραφει καποιος που αρχιζει απο τ και τελειωνει σε αραμας).Σεβομαι φυσικα τις προτεραιοτητες του καθενος(δεν ειμαι φασιστας) και εννοειται δεν εχω προβλημα αν για εσενα ειναι Παρέα>Ευχαρίστηση>Στατιστικά.Για εμενα ειναι Παρέα+Ευχαρίστηση+Στατιστικά,θεωρω οτι πολλοι νομιζετε οτι αυτα τα 3 δεν μπορουν να συνυπαρξουν και αυτο με στεναχωρει.

Υ.Γ Για τα στατιστικα+ευχαριστηση να εξηγησω πως αν παιζω πχ tier10 ολη μερα και κανω 1600 average dmg δεν νομιζω πως κανεις θα το ευχαριστηθει(σιγουρα οχι η ομαδα μου),νομιζω πως θα βγω απο το παιχνιδι απογοητευμενος,αλλα γουστα ειναι αυτα.Προσωπικα ευχαριστηση μου προσφερει να παιζω αξιοπρεπως και να το ευχαριστιεμαι μαζι με φιλους χαλαρα και ωραια.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Αυγ 07, 2014 3:15 am

Να σας θυμησω περυσι στο πρωτο campaign  που μαζευτηκανε ολλες οι hard  σε μια, βγηκαμε 31 ενω οι 30 περνανε το αρμα (bad luck)
 Οταν ηρθε καποιος να ποσταρει εδω αυτην την ας πουμε επιτυχια (ειχαμε 20+περιοχες )
Ολοι σνομπαρατε το ποστ , και λεγατε πως ηρθαμε να δειχτουμε , και οτι τις περιοχες μας τις χαρισανε και αλλα απαξιοτικα... κατι που καμια ελληνικη κλαν δεν προκειται να κανει (εκτος pnx αν οργανωθει).
 Aρα σισιφε μην λες οτι θα χαρουν με επιτυχιες της pnx , το κομπλεξ το ειχανε επι hard το εχουν και με την pnx και φαινεται.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 3:29 am

marita και πάλι δεν κατάλαβες το πνευμα μου. Δεν με ενδιαφέρει να πίσω ούτε εσένα ούτε και κανένα άλλο πόσο φίλοι μπορούμε να γίνουμε. Αυτά δεν γίνονται με το ζόρι εξάλου. Το φιλικά πήγαινε στο ότι δεν υπάρχει δόλος σε αυτα που λέω. Και αυτά που λέω, αν πάρω υπόψιν τα λεγόμενα σου παραπάνω, μάλλον δεν τα κατάλαβες. Εγώ λέω πως, ειδικά η PNX-R, με τους παίκτες και τα στατιστικά που διαθέτουν παίζει σε εντελώς άλλο league από τις άλλες ελληνικές ομάδες και έτσι θα πρέπει να το βλέπετε και όχι να προσπαθείτε να επιβεβαιωθείτε κάνοντας σύγκριση μαζί τους, και συ μου λες για Αφρικές και αν μπορούμε να μπούμε ή όχι.
Αυτή είναι η ένσταση μου. Αντί να ασχολείστε με την κάθε τοματομάδα και τον κάθε τοματοπαίκτη από μας και αν μπορούμε να μπούμε στην Αφρική ή αν μπορούμε να κάνουμε FC και να είμαστε αρχηγοί με τα στατιστικά που έχουμε, κοιτάξτε να εκμεταλλευτείτε την ευκαιρία που σας έχει δοθεί για να κάνετε το κάτι παραπάνω που μπορείτε με τις δυνατότητες που έχετε.

Όσο για το θέμα στατιστικών, ευχαρίστησης, απόδοσης και συνδιασμό όλων αυτών, θα σου πω πως ο καθένας έχει και μια πραγματική ζωή της οποίας το wot ή όποιο άλλο παιχνίδι καταλαμβάνει διαφορετικό ποσό χρόνου και σημαντικότητας. Γι αυτό και ο καθένας βρίσκει διαφορετικό τρόπο που θα το εκμεταλευτεί  για να του προσφέρει ευχαρίστηση.
Εγω ας πούμε για παράδειγμα, παρόλο που θα το ήθελα πολύ, δεν μπορώ να συμμετέχω συχνά στα CW της ομάδας, καθώς τις ώρες αυτές (ειδικά τους χειμερινους μήνες) κάνω απανωτά δρομολόγια για τα φροντιστήρια των παιδιών. Οπότε και καλύτερα στατιστικά να είχα πως θα μπορούσα να ευχαριστηθώ το παιχνίδι σε μια ομάδα που θα απαιτούσε από μενα να είμαι παρών αυτες τις ώρες?
Όπως βλέπεις η ευχαρίστηση του καθένα εξαρτάται από πολλά πράγματα και έχει διαφορετικό νόημα.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Περί HEAT

Δημοσίευση από dfk_7677 Πεμ Αυγ 07, 2014 3:34 am

Παρακολουθώ το νήμα από τη στιγμή που εγγράφηκα στο forum. Όπως σε όλα τα community, έτσι κι εδώ, υπάρχουν αντιπαλότητες και αντιπάθειες οι οποίες έχουν βρει τον τόπο έκφρασής τους.

Η δημοσίευσή μου γίνεται επειδή έχουν γίνει κάποιες αναφορές στην ομάδα μου (HEAT), χωρίς κάποιος από μας να έχει γράψει στο νήμα. Οπότε οφείλω να γράψω κάποια πράγματα εις απάντηση και για να ξέρουμε που βρίσκεται ο καθένας.

Αυτή τη στιγμή στη HEAT βρίσκονται πολύ λίγοι ενεργοί παίκτες του WoT και πλέον υπεύθυνος της ομάδας είμαι εγώ. Προσωπικά με αφήνουν αδιάφορο τα clan wars και ο χάρτης, αφού κατά τη γνώμη μου αφορούν ένα μέρος του παιχνιδιού που κατατάσω στο επίπεδο του semi-competitive. Αυτό διότι αφενός δεν είναι fun to watch και έχουν σημαντικό παράγοντα τυχαιότητας.

Ως γνωστόν το competitive μέρος του παιχνιδιού είναι το 7vs7, όπως αυτό που γίνεται στο ESL.eu (Go4WoT). Χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να υποβιβάσω τις επιτυχίες ελληνικών clan στο χάρτη, για τις οποίες σίγουρα χρειάστηκε πολλή προσπάθεια και ικανότητα, εγώ θα ήμουν ευχαριστημένος από επιτυχίες στο προαναφερθέν competitive κομμάτι.

Εμείς σαν clan δεν είχαμε, δεν έχουμε και δεν έχουμε κάποιες απαιτήσεις σχετικά με στατιστικά των υποψήφιων μελών σε κανένα από τα games που ασχοληθήκαμε. Ο λόγος είναι ότι πρώτα πάει η παρέα και έπειτα (για αυτούς που το θέλουν) το κάτι παραπάνω δηλαδή το competitive. Αυτό δεν μας εμπόδισε να είμαστε η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα στο Battlefield που είναι και το core game μας.

dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Αυγ 07, 2014 4:43 am

sisifos έγραψε:Το φιλικά πήγαινε στο ότι δεν υπάρχει δόλος σε αυτα που λέω.
Σ'αυτο ακριβως δεν με επεισες,το γραφω ξεκαθαρα πανω:απλα δεν με επεισες οτι τα γραφεις εντελως φιλικα,μην μπερδευεσαι.Οσο για τα ομαδικα,δεν διαφωνησα ουσιαστικα με αυτα που εγραψες.Οσο για την ευχαριστηση μιλουσα για το παιχνιδι και εκει νομιζω κατανοησες τι εννοω,το τι ειναι ευχαριστηση στη ζωη δεν θελω να το φιλοσοφισω μεσα στο φορουμ.

Υ.Γ τι ωραιος και ευγενικος ο νεος commander της HEAT μακαρι να τα λεγαμε ολοι σαν αυτον(πχ αυτον τον πιστευω οτι τα γραφει φιλικα).Καλη αρχη με την θεση σου φιλε.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 4:58 am

Whatever  Rolling Eyes  scratch
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από taramas Πεμ Αυγ 07, 2014 5:02 am

@ memento mori

Φαίνεται οτι δεν καταλαβαίνεις ή δεν θέλεις να καταλάβεις, δεν ήμουνα fc ρε αγόρι μου χρυσό, η ομάδα είχε 4 παιδιά και καλούς fc αναφέρθηκα στις μάχες που εκανα εγώ σαν fc οταν χρειάστηκε, αν κατάλαβες εχει καλώς αν όχι άστο να μην κουραζόμαστε.
Οσο για την μάχη δεν ξέρω τι μπορεί να είπατε μεταξύ σας αλλά η πραγματικότητα είναι οτι κάνατε ρασάρισμα απο το Α1+Β1 με medium και δεν ήταν η πρώτη φορά που το κάνατε αυτό σαν ομάδα και επίσης δεν μείναμε πίσω, δεν θυμάσαι καλά, δες το replay να το θυμηθείς, λυπάμαι που δεν ειχαμε την ευκαιρία να το ξανακάνουμε γιατί θα βλέπαμε αν άλλαζε κάτι δυστυχώς το πρόβλημα δεν είναι οτι χάσαμε μια μάχη, είναι οτι δώσαμε το δικαίωμα σε κάποιους να λένε οτι μπαρούφα τους κατέβει. Εύχομαι να συναντηθούμε στο μέλλον και υποθέτω οτι πάλι θα περάσετε απέναντι σαν ραντομ να μας φάτε εναν εναν για πλάκα, θα γελάσουμε όλοι μαζί σαν μια καλή παρέα.

@ gregorakis
Οπως πάντα εχεις τόσα πολλά να πείς που δεν σταματάς να μας επιβεβαιώνεις την ποιότητά σου, απορώ πως δεν σε έχουν ανακηρύξει διπλωμάτη ολου του server, μήπως να το προωθήσουμε?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Αυγ 07, 2014 5:29 am

taramas έγραψε:@ memento mori

Φαίνεται οτι δεν καταλαβαίνεις ή δεν θέλεις να καταλάβεις, δεν ήμουνα fc ρε αγόρι μου χρυσό, η ομάδα είχε 4 παιδιά και καλούς fc αναφέρθηκα στις μάχες που εκανα εγώ σαν fc οταν χρειάστηκε, αν κατάλαβες εχει καλώς αν όχι άστο να μην κουραζόμαστε.
Οσο για την μάχη δεν ξέρω τι μπορεί να είπατε μεταξύ σας αλλά η πραγματικότητα είναι οτι κάνατε ρασάρισμα απο το Α1+Β1 με medium και δεν ήταν η πρώτη φορά που το κάνατε αυτό σαν ομάδα και επίσης δεν μείναμε πίσω, δεν θυμάσαι καλά, δες το replay να το θυμηθείς, λυπάμαι που δεν ειχαμε την ευκαιρία να το ξανακάνουμε γιατί θα βλέπαμε αν άλλαζε κάτι δυστυχώς το πρόβλημα δεν είναι οτι χάσαμε μια μάχη, είναι οτι δώσαμε το δικαίωμα σε κάποιους να λένε οτι μπαρούφα τους κατέβει. Εύχομαι να συναντηθούμε στο μέλλον και υποθέτω οτι πάλι θα περάσετε απέναντι σαν ραντομ να μας φάτε εναν εναν για πλάκα, θα γελάσουμε όλοι μαζί σαν μια καλή παρέα.

@ gregorakis
Οπως πάντα εχεις τόσα πολλά να πείς που δεν σταματάς να μας επιβεβαιώνεις την ποιότητά σου, απορώ πως δεν σε έχουν ανακηρύξει διπλωμάτη ολου του server, μήπως να το προωθήσουμε?
 και εγω σε αυτες τις μαχες που εκανες ΕΣΥ φσ αναφερομαι τι δεν καταλαβαινεις ?με εσενα μιλαω οχι με τους αλλους 4 καλους φσ. 
Το replay δε χρειαζεται να το δω θυμαμαι πολυ καλα τα λογια του φσ "περιμενετε 1 λεπτο και περαστε απεναντι" και αυτο καναμε. Οπως και να εχει 6 λεπτα για ξετρυπωσεις καμπεροομαδα δεν ειναι και πολλα( και το 1 ηταν που σε ψαχναμε , ειχες κρυφτει καλα).
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Αυγ 07, 2014 5:46 am

taramas έγραψε: Εύχομαι να συναντηθούμε στο μέλλον και υποθέτω οτι πάλι θα περάσετε απέναντι σαν ραντομ να μας φάτε εναν εναν για πλάκα, θα γελάσουμε όλοι μαζί σαν μια καλή παρέα.
Γιαυτο σας λεω,ας κανουμε κανενα τουρνουα μεταξυ μας!!Ομαδα ταραμα vs ομαδα σισιφου κτλ..αλλα κανεις δεν ενδιαφερεται..Θα ειχε πλακα τουλαχιστον..

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Αυγ 07, 2014 6:24 am

Marita89 έγραψε:
taramas έγραψε: Εύχομαι να συναντηθούμε στο μέλλον και υποθέτω οτι πάλι θα περάσετε απέναντι σαν ραντομ να μας φάτε εναν εναν για πλάκα, θα γελάσουμε όλοι μαζί σαν μια καλή παρέα.
Γιαυτο σας λεω,ας κανουμε κανενα τουρνουα μεταξυ μας!!Ομαδα ταραμα vs ομαδα σισιφου κτλ..αλλα κανεις δεν ενδιαφερεται..Θα ειχε πλακα τουλαχιστον..

Εγώ δεν παίζω μαζί σας. Είμαι τομάτας.  Embarassed  Να πάτε να βρείτε άλλους μοβούληδες να παίξετε παρεούλα  Razz 

PS. Άσε που δεν είμαι και φιλικός κιόλλας....
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 07, 2014 7:35 am

sisifosΕγώ δεν παίζω μαζί σας. Είμαι τομάτας.    Να πάτε να βρείτε άλλους μοβούληδες να παίξετε παρεούλα έγραψε:
PS. Άσε που δεν είμαι και φιλικός κιόλλας....

με τα χρωματα θα παιξουμε? γιατι το παιχνιδι ειναι με τανκς
Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Balloon-Tank
δεν ειναι αναγκη αφου το κανονι θα βγαζει φωτιες να ειμαστε και φιλικοι
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Αυγ 07, 2014 7:52 am

@cgakis


Να σε πω ρε ξαδερφε.... Ελληνικα ξερεις να διαβαζεις;; Μπορεις να τα κατανοησεις;; Η οπου βλεπεις τα γραμματα της PNX νομιζεις οτι σε βριζουν η λενε κατι κακο για την παρτη σας;; Ξαναδιαβασε ενα προς ενα τα ποστ του sisifos μπας και καταλαβεις τι σου γινεται .... Αιντε γιατι εχει παρατραβηξει αυτο το αστειο με την παρτη σου.... Κι οταν βγαινεις εξω και βρεχεσαι απο την βροχη ειναι δεν σε φτυνουν.... !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αθάνατοι ως Έλληνες - Σελίδα 6 Empty Απ: Αθάνατοι ως Έλληνες

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Αυγ 07, 2014 7:53 am

... εγώ θέλω να δω τι θα γίνει στο 9.3 όταν θα "ανοίξουν" τα stronghold battles ... έχουμε να δούμε διπλωματικά επεισόδια  Twisted Evil ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης